• Ново
8шт кутия за бижута подарък вино калъф ъгъл 58x58mm златен прилеп декоративен протектор

8шт кутия за бижута подарък вино калъф ъгъл 58x58mm златен прилеп декоративен протектор

BGN 6.98
BGN 6.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Посебни лилјак шема.
Красат вашата маса или сте убави накит кутија.
Заштита на маса,кутија,или вашето дрво случаи да бидат оштетени.
Ако сте љубители на старата мода,овие производи се најдобар избор за вас.
Ги комбинира старата мода и добар изглед во нашето потекло идеал.
Спецификација :
Материјал : Железо
Боја : Златна
Димензија : 58 x 58 x 5mm/2.28 x 2.28 x 0.2""(L x W x T)
Тежина : 32g
Пакетот Вклучува :
8 x Декоративни Накит Вино Подарок Кутија Агол Заштитник Guard

Всичко за продукта

Тип:
Ъглови Скоби
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
GH2055

Подобни продукти в категория

4шт, носещи натоварване 120 кг, универсален топка на цилиндър универсален сачмен лагер говеда очи топката каишка говеда очната ябълка JF1498

започнете Цена : $25.88 Цена : $48.59 Цена : $52.89 Цена : $66.78 Цена : $71.23 Цена : $53.84крајот 4 PCS Товарот 120 KG универзална топката цилиндар универзална топката имајќи добиток око топката појас добиток окото JF1498 Опис : Материјал : Имајќи Челик Товарот : 120 KG / ЕЕЗ Тркала Дијаметар : 25мм Универзална топката тркалање флексибилни,објектот е многу флексибилен се лизга, за намалување на работната интензитетот на работниците Широко се користат во системи за пренос, хранење системи, системите за обработка, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема...

BGN 107.00 175.17

100шт 2 Размер по избор златист цвят цилиндър шарнирная скоростна хардуерна поддръжка на панта цилиндрична кутия с панти сплав панта

ГОЛЕМИНА : 4*18 MM / 5*17 MMВе молиме оставете порака за големината што треба , или ќе бродот случајно , ви благодарам .Големопродажните цени ве молиме кликнете : 1...

BGN 24.00

4шт Височина 180мм мебелни крака регулируеми 10-15мм шкаф крак сребърен тон маса от неръждаема стомана легло, диван, выравнивающие крака

4pcs 180mm Висина Мебел Нозе Прилагодливи 1015mm Кабинет Нога Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Маса Кревет Троседот Израмнување Нозе Спецификација Име на Производ Прилагодливи Мебел Нозе Боја Сребрена на Ѕвонење Големина(appr.) 50mm x 180mm(D x L) База Дијаметар(appr.) 60mm Прилагодлива Висина од 1015mm Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Пакет 4pcs Прилагодливи Мебел Нозе со ЗаврткиЗа повеќе Мебел Нозе,ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист...

BGN 35.00 41.12

2 елемента DS305b неръждаема стомана 4 дупки 30 * 30*38 мм ъглови скоби конектор стол и маса направи си САМ ремонт, продажба на загуба Испания Италия

3.11 / метарПакетот вклучува : 2 парчињаГолемина : како се покаже сликаМатеријал : нерѓосувачки челикИнсталирајте отвор со дијаметар : 5mmДебелина : 1.5 mmПовршина покриена пластична фолијаПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 3.00 3.65

Продетый нишка, пудра тролейбуси стола черноты Твиновск-колело конектор прът с 3/8 продетым нишка стълб

Црна Двојно Тркала Директно Навој Матични Конектор Casters Карактеристики двојно тркала со 2inch во дијаметар, дизајн со навој матични конектор Навој Матични Конектор Рициново изработени од пластика тркала со метален држач за спречување корозија...

BGN 3.06

132 мм/5 инча американски ретро античен вид шкаф, шкаф корпусна мебел дръжка Дръжка чекмедже на шкафа дръпна свободни винтове два цвята

132 MM / 5 INCH Американски Ретро Антички Тип Шкафот Плакарот Кабинет Мебел се Справи со Knob Фиока Шкафче се Повлече Слободни Завртки Два БојаДве Боја Avaiable И се Меша Бојата Цел на OK, ве Молиме наведете која боја сакате, кога ќе ги нарачате.1...

BGN 29.00 36.80

50шт 25*22 мм мебели защита клин скоростна козметика седалките куфар железни портфейли хром, сребро ъглова кутия от неръждаема стомана

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

BGN 15.00 16.80

4040 ъглов фитинг 40x40 Home Decorative Angle BracketsAluminum Profile Accessories connector Gusset Plate

4040 Агол е Фитинг 40x40 Дома Декоративни Агол Brackets Aluminum Профил Додатоци конектор Gusset ПлочаМатеријал : Легура ALСе користи за : Алуминиумски профил 40x40

BGN 14.38

20pcs 2028 2020 ъгъл на ъгъл L скоби конектор затегнете фитинг дълго отвор за алуминиева экструзионного профил серия 2020/3030

20pcs 2028 2020 Агол Агол L Загради Конектор Зацврсти Фитинг Долга Дупка за Алуминиумски Истиснување Профил 2020 / 3030 СеријаМатеријал : ALПроцес : КастингПовршински третман : Песок експлозијаКоличина : 20pcsПревозот и Ракувањето со : 1...

BGN 23.98

Fixmee New arrival 5 Kit 2 Pin Way Car Waterproof Electrical Connector Plug with Тел AWG Marine hot selling

Карактеристики : 2 pin кабел конектор приклучок Одговара за мотор, мопед, автомобил, камион, quad велосипед, trike, караван, морски, џет ски, чамци, итн.Спецификации : Материјал : Бакар & ПВЦ Големината на женските приклучок : 2040mm Големината на машкиот приклучок : 1530мм Големината на женските кабел : (ДолжинаДијаметар) : 602.6 mm Големина на машки кабел : (ДолжинаДијаметар) : 502.6 mm Max струја : 10 A Безбедно струја : 8 A Интерфејс тип : AC / DCПакет Се Вклучени : 5x 2 Pin Автомобил Електричниот Приклучок Конектор

BGN 7.00 9.58

Черен лук дизайн, мебелни дръжки на чекмеджета шкаф дръжки на вратите за видове мебелни дръжки, декоративни

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Многу креативни мали предмети, издржлива и корисна, лесно да го инсталиратеЛесно може да се прикачени на фиока, кабинети, гардероби, итн.Пакувањето на производот : 1 x мебел рачкаЗдраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

BGN 13.00 13.57

BQLZR височина 20 см дървени цвят конусни надеждна дървени мебели, шкафове крака на дивана крака пакет от 4

4 Pieces Висина 20cm Заострените Дрво Мебел Нозе Троседот Нозе Дрво Боја 20cm Дрво Заострените Дрвен Мебел Нозе Заострените Дрвен Мебел Нозе Дрвен Мебел Нозе Дрвен Мебел Нозе Мебел Нозе Карактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Силна имајќи способност : товарот на 1 нога е околу 100kg.4.Цврст и сигурен, направени од хард дабово дрво.5.Одговара за троседот, ТВ кабинети, кабинети, чај маса, кревет нозе, и така натаму.6.Со 4 инсталација железо плоча.7.Забелешка : Поради материјал е природно дрво, нормално е дека објектот големина, модел и боја постои мало отстапување.Спецификации : Материјал : Дабово ДрвоБоја : Дрво БојаБренд име : BQLZRНозете Големина На : Висина : 20cm / 7.87 ИнченГорниот Дијаметар : 5.8 cm / 2.28 ИнченДното Дијаметар : 4cm / 1.57 ИнченПлоча Големина : 8x8cm / 3.15x3.15 Inch(Lx W)Тежина : 1227gПакетот вклучува : 4x Дрвен Мебел Нозе4x Железо Плоча

BGN 44.00 61.74

2 елемента M12x100mm регулируеми на крак чаша пълна готовност нейлоновое основата диаметър 80 мм шарнирные крака резба M12 выравнивающая краче

2 парчиња M12x100mm Прилагодливи Нога Чаши Засилен Најлон База 80mm Дијаметар Артикулирани Нозе М12 Тема Израмнување Нога Спецификација Име на Производ Прилагодливи Нога Купот на Тема Големина M12x100mm База Кол.(appr.) 80mm Материјал Засилен Најлон База,Метална Завртка Пакет 2 парчиња / многуЗабелешка : Тема должина / Вкупно Висина дозволената толеранција од ±10мм​Ако ви требаат повеќе други големина Прилагодливи Нога Чаши,ве молиме кликнете на правото големина како следното : Прилагодливи Нога Првенство

BGN 35.00 40.30