• Ново
2 елемента M12x100mm регулируеми на крак чаша пълна готовност нейлоновое основата диаметър 80 мм шарнирные крака резба M12 выравнивающая краче

2 елемента M12x100mm регулируеми на крак чаша пълна готовност нейлоновое основата диаметър 80 мм шарнирные крака резба M12 выравнивающая краче

BGN 40.30
BGN 35.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


2 парчиња M12x100mm Прилагодливи Нога Чаши Засилен Најлон База 80mm Дијаметар Артикулирани Нозе М12 Тема Израмнување Нога Спецификација Име на Производ Прилагодливи Нога Купот на Тема Големина M12x100mm База Кол.(appr.) 80mm Материјал Засилен Најлон База,Метална Завртка Пакет 2 парчиња/многу
Забелешка : Тема должина/Вкупно Висина дозволената толеранција од ±10мм

Ако ви требаат повеќе други големина Прилагодливи Нога Чаши,ве молиме кликнете на правото големина како следното :
Прилагодливи Нога Првенство

Всичко за продукта

Тип:
Литейщик Мебели
Номер На Модела:
AD80xM12x100mm
търговска марка:
Фуэлл
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Име:
Регулируема Чаша Краката
Размер:
AD80xM12x100mm
Материал:
Подходяща Основа От Найлон, Винт За Метал

Подобни продукти в категория

6шт пасторални цветя от плат врата копчето защитно покритие врата копчето на кутията анти-сблъсък дръжка защитен ръкав декорация на дома

6pcs Пастирски Цвеќиња Крпа Врата се Справи со Заштитна Маска Doorknob Покрие Антисудир Knob Заштитен Ракав Дома декорацијаЗдраво, Драги мои пријател,1,работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.2,Поради рака мерка, ве Молиме овозможи 0.51cm разлика.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликии бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.3,Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање.Произволна боја за да ја испратите, ви благодарам за вашата соработкаПлаќање : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е функцијата и пред да конкурираат на објектот.2.Уплатата треба да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 22.00 24.00

BQLZR височина 20 см дървени цвят конусни надеждна дървени мебели, шкафове крака на дивана крака пакет от 4

4 Pieces Висина 20cm Заострените Дрво Мебел Нозе Троседот Нозе Дрво Боја 20cm Дрво Заострените Дрвен Мебел Нозе Заострените Дрвен Мебел Нозе Дрвен Мебел Нозе Дрвен Мебел Нозе Мебел Нозе Карактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Силна имајќи способност : товарот на 1 нога е околу 100kg.4.Цврст и сигурен, направени од хард дабово дрво.5.Одговара за троседот, ТВ кабинети, кабинети, чај маса, кревет нозе, и така натаму.6.Со 4 инсталација железо плоча.7.Забелешка : Поради материјал е природно дрво, нормално е дека објектот големина, модел и боја постои мало отстапување.Спецификации : Материјал : Дабово ДрвоБоја : Дрво БојаБренд име : BQLZRНозете Големина На : Висина : 20cm / 7.87 ИнченГорниот Дијаметар : 5.8 cm / 2.28 ИнченДното Дијаметар : 4cm / 1.57 ИнченПлоча Големина : 8x8cm / 3.15x3.15 Inch(Lx W)Тежина : 1227gПакетот вклучува : 4x Дрвен Мебел Нозе4x Железо Плоча

BGN 44.00 61.74

Мода от неръждаема стомана портативен сгъваем таблет табулатура поставка за книги поставка за четене на държач за книги

Име : публикации Материјал : цинк легура 18 / 8 нерѓосувачки челик / дното ЕВА налепници сомот paper Size : Висок 15 CM / 1 MM дебел / дното L18 CM * W7 CM Единечна Нето Тежина : 460g Површински третман : Светла (Сребро) Карактеристики : моден дизајн, таписерии изработка, за дома, барови, кафулиња, ресторани, танц

BGN 55.00 60.80

Four Seasons Thicker Small Pad Stool Pad Stool Cushion Round Seat Pad Round Stool Cushion

Четири Сезони Подебели Мали Подлога Столче Подлога Столче Перница Круг Седиште Подлога Круг Столче Перницаизметот се покријат самоГолемина на располагање како што е подолу(cm) : ве молиме љубезно мерка на вашето столче седиште врвот големина пред цел.S : дијаметар е 30cmМ : дијаметар е 35cmL : дијаметар е 40cmXL : дијаметар е 45см

BGN 19.00 19.18

Дължина 1200 мм (стъпка 1000 мм) Висококачествена Матирана И Огледална Повърхност на Неръждаема Стомана 304 Тръба Дръжка Врата, Дръпнете Дръжката на вратата

1200 MM Долго (1000 MM Теренот) Upmarket Мет И Огледало Површина 100% од не ' Рѓосувачки Челик 304 Цевки Врата се Справи, се Повлече од Врата KnobРезолуцијата Мет и Огледало Двојно Површина, Полирање и Жица Цртање Процес, 100% 304 од не ' Рѓосувачки Челик Стаклена Врата се Справи, Вратата KnobПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете ја

BGN 131.00 163.76

12 бр./компл. профили мебели антична кутия дървена кутия за Сова модел ъглова протектор декоративни крака крака декоративни ъгли

Дизајниран за да ги заштити кутии, занаети и да ги направи издржливи и убави.Бронзена боја, класичен, направени од znalloyДодатоци за разубават и ги красат подарок кутии,кутии за накит, дрвени градите и повеќе.Голем акцент за накит, кутии, кујната кабинети, занаети, машини за проекти, мебел и повеќеИсто така, совршен за кутија цигари гитариДатотеката малку материјал надвор од остар агол поени за да им се овозможи на овие краишта да седат рамен!Големина : 41.8*20.5 MMКоличина : 12 PcsПакет Се Вклучени : 12* Агол Заштитници(Со Завртки)

BGN 12.00 22.08

100шт самозалепващи гумени крачета прозрачни полукръгли брони, дръжки на буферни уплътнения-LXY9

100 PCS Само Лепило Гумени Нозе Јасно Semicircle Браници Вратата Бафер Подлога Дихтунзи LXY9Опис : ОписКарактеристики : Тоа може да ви помогне да ги апсорбира влијание шок и звук при склучување на вашиот кабинети замав или slide врати, или фиоки.Направи со посебни мек полиуретан материјал.Намалување на остри звуци на треснувајќи вратата и фиоки и до 30%.Одговара за сите видови на вратата, ковчегот, фиока, кабинет, фиока и така натаму.Спецификации : Материјал : СиликонБоја : ТранспарентнаГолемина : 8 x 2,5 mm / 0.31" x 0.09"Пакетот Вклучува : 100x Лепило Силикони Нозе Браници

BGN 2.00 2.96

4040 ъглов фитинг 40x40 Home Decorative Angle BracketsAluminum Profile Accessories connector Gusset Plate

4040 Агол е Фитинг 40x40 Дома Декоративни Агол Brackets Aluminum Профил Додатоци конектор Gusset ПлочаМатеријал : Легура ALСе користи за : Алуминиумски профил 40x40

BGN 14.38

20pcs 2028 2020 ъгъл на ъгъл L скоби конектор затегнете фитинг дълго отвор за алуминиева экструзионного профил серия 2020/3030

20pcs 2028 2020 Агол Агол L Загради Конектор Зацврсти Фитинг Долга Дупка за Алуминиумски Истиснување Профил 2020 / 3030 СеријаМатеријал : ALПроцес : КастингПовршински третман : Песок експлозијаКоличина : 20pcsПревозот и Ракувањето со : 1...

BGN 23.98

100шт самозалепващи гумени крачета прозрачни полукръгли брони, дръжки на чекмеджета, шкаф буферна тампон силиконови крачета за врати аксесоари HG9

100 PCS Само Лепило Гумени Нозе Јасно Semicircle Браници Вратата Бафер Подлога HG99 Опис : ОписКарактеристики : Тоа може да ви помогне да ги апсорбира влијание шок и звук при склучување на вашиот кабинети замав или slide врати, или фиоки.Направи со посебни мек полиуретан материјал.Намалување на остри звуци на треснувајќи вратата и фиоки и до 30%.Одговара за сите видови на вратата, ковчегот, фиока, кабинет, фиока и така натаму.Спецификации : Материјал : СиликонБоја : ТранспарентнаГолемина : 8 x 2,5 mm / 0.31" x 0.09"Пакетот Вклучува : 100x Лепило Силикони Нозе Браници

BGN 2.00 2.69

100шт 2 Размер по избор златист цвят цилиндър шарнирная скоростна хардуерна поддръжка на панта цилиндрична кутия с панти сплав панта

ГОЛЕМИНА : 4*18 MM / 5*17 MMВе молиме оставете порака за големината што треба , или ќе бродот случајно , ви благодарам .Големопродажните цени ве молиме кликнете : 1...

BGN 24.00

Fixmee New arrival 5 Kit 2 Pin Way Car Waterproof Electrical Connector Plug with Тел AWG Marine hot selling

Карактеристики : 2 pin кабел конектор приклучок Одговара за мотор, мопед, автомобил, камион, quad велосипед, trike, караван, морски, џет ски, чамци, итн.Спецификации : Материјал : Бакар & ПВЦ Големината на женските приклучок : 2040mm Големината на машкиот приклучок : 1530мм Големината на женските кабел : (ДолжинаДијаметар) : 602.6 mm Големина на машки кабел : (ДолжинаДијаметар) : 502.6 mm Max струја : 10 A Безбедно струја : 8 A Интерфејс тип : AC / DCПакет Се Вклучени : 5x 2 Pin Автомобил Електричниот Приклучок Конектор

BGN 7.00 9.58

132 мм/5 инча американски ретро античен вид шкаф, шкаф корпусна мебел дръжка Дръжка чекмедже на шкафа дръпна свободни винтове два цвята

132 MM / 5 INCH Американски Ретро Антички Тип Шкафот Плакарот Кабинет Мебел се Справи со Knob Фиока Шкафче се Повлече Слободни Завртки Два БојаДве Боја Avaiable И се Меша Бојата Цел на OK, ве Молиме наведете која боја сакате, кога ќе ги нарачате.1...

BGN 29.00 36.80