• Ново
100шт самозалепващи гумени крачета прозрачни полукръгли брони, дръжки на чекмеджета, шкаф буферна тампон силиконови крачета за врати аксесоари HG9

100шт самозалепващи гумени крачета прозрачни полукръгли брони, дръжки на чекмеджета, шкаф буферна тампон силиконови крачета за врати аксесоари HG9

BGN 2.69
BGN 2.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка

100 PCS Само Лепило Гумени Нозе Јасно Semicircle Браници Вратата Бафер Подлога HG99 Опис : Опис
Карактеристики :
Тоа може да ви помогне да ги апсорбира влијание шок и звук при склучување на вашиот кабинети замав или slide врати, или фиоки.
Направи со посебни мек полиуретан материјал.
Намалување на остри звуци на треснувајќи вратата и фиоки и до 30%.
Одговара за сите видови на вратата, ковчегот, фиока, кабинет, фиока и така натаму.
Спецификации :
Материјал : Силикон
Боја : Транспарентна
Големина : 8 x 2,5 mm/ 0.31" x 0.09"
Пакетот Вклучува : 100x Лепило Силикони Нозе Браници

Всичко за продукта

Форма:
Кръг
is_customized:
No
Тип:
Кантиране На Ръбове
търговска марка:
Вратите магазини
Материал:
PVC
Номер На Модела:
-

Подобни продукти в категория

Дължина 1200 мм (стъпка 1000 мм) Висококачествена Матирана И Огледална Повърхност на Неръждаема Стомана 304 Тръба Дръжка Врата, Дръпнете Дръжката на вратата

1200 MM Долго (1000 MM Теренот) Upmarket Мет И Огледало Површина 100% од не ' Рѓосувачки Челик 304 Цевки Врата се Справи, се Повлече од Врата KnobРезолуцијата Мет и Огледало Двојно Површина, Полирање и Жица Цртање Процес, 100% 304 од не ' Рѓосувачки Челик Стаклена Врата се Справи, Вратата KnobПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете ја

BGN 131.00 163.76

2 елемента DS305b неръждаема стомана 4 дупки 30 * 30*38 мм ъглови скоби конектор стол и маса направи си САМ ремонт, продажба на загуба Испания Италия

3.11 / метарПакетот вклучува : 2 парчињаГолемина : како се покаже сликаМатеријал : нерѓосувачки челикИнсталирајте отвор со дијаметар : 5mmДебелина : 1.5 mmПовршина покриена пластична фолијаПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 3.00 3.65

20pcs 2028 2020 ъгъл на ъгъл L скоби конектор затегнете фитинг дълго отвор за алуминиева экструзионного профил серия 2020/3030

20pcs 2028 2020 Агол Агол L Загради Конектор Зацврсти Фитинг Долга Дупка за Алуминиумски Истиснување Профил 2020 / 3030 СеријаМатеријал : ALПроцес : КастингПовршински третман : Песок експлозијаКоличина : 20pcsПревозот и Ракувањето со : 1...

BGN 23.98

100шт 2 Размер по избор златист цвят цилиндър шарнирная скоростна хардуерна поддръжка на панта цилиндрична кутия с панти сплав панта

ГОЛЕМИНА : 4*18 MM / 5*17 MMВе молиме оставете порака за големината што треба , или ќе бродот случајно , ви благодарам .Големопродажните цени ве молиме кликнете : 1...

BGN 24.00

5шт 74мм шкаф кухненски кутия дръжка дръпнете дръжката шкаф ковчег бижута античен цинк сплав

Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Цинк Легура Боја : Бакар Завртки беше вклучуваат Голема за Дрвена кутија или други мали случај...

BGN 7.02

Four Seasons Thicker Small Pad Stool Pad Stool Cushion Round Seat Pad Round Stool Cushion

Четири Сезони Подебели Мали Подлога Столче Подлога Столче Перница Круг Седиште Подлога Круг Столче Перницаизметот се покријат самоГолемина на располагање како што е подолу(cm) : ве молиме љубезно мерка на вашето столче седиште врвот големина пред цел.S : дијаметар е 30cmМ : дијаметар е 35cmL : дијаметар е 40cmXL : дијаметар е 45см

BGN 19.00 19.18

10шт NAIERDI декоративен ъглова скоба Старинни бижута дървена кутия Крак на крак под ъгъл протектор занаяти мебелното обзавеждане и оборудване

Карактеристики : NAIERDI Бренд 100% висококвалитетен Специјален Лилјак Шема Скапи лаптоп брзо оштетен? Не грижете се, лаптоп агол заштитници ги реши вашите грижи Легура(Кадмиум Слободни) ги Красат вашата маса или сте убави накит кутија...

BGN 1.00 2.35

6шт пасторални цветя от плат врата копчето защитно покритие врата копчето на кутията анти-сблъсък дръжка защитен ръкав декорация на дома

6pcs Пастирски Цвеќиња Крпа Врата се Справи со Заштитна Маска Doorknob Покрие Антисудир Knob Заштитен Ракав Дома декорацијаЗдраво, Драги мои пријател,1,работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.2,Поради рака мерка, ве Молиме овозможи 0.51cm разлика.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликии бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.3,Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање.Произволна боја за да ја испратите, ви благодарам за вашата соработкаПлаќање : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е функцијата и пред да конкурираат на објектот.2.Уплатата треба да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 22.00 24.00

Черен лук дизайн, мебелни дръжки на чекмеджета шкаф дръжки на вратите за видове мебелни дръжки, декоративни

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Многу креативни мали предмети, издржлива и корисна, лесно да го инсталиратеЛесно може да се прикачени на фиока, кабинети, гардероби, итн.Пакувањето на производот : 1 x мебел рачкаЗдраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

BGN 13.00 13.57