• Ново
Ъглите на кутията повод за мебел декор триъгълник ратан издълбани, wooden ъгъл на кутията, цвят-жълт, 25*25*25мм,8шт

Ъглите на кутията повод за мебел декор триъгълник ратан издълбани, wooden ъгъл на кутията, цвят-жълт, 25*25*25мм,8шт

BGN 1.58

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Тип:
Ъглови Скоби
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
25 * 25 * 25мм
is_customized:
Yes
Размер:
25*25*25MM
Цвят:
Жълт
Материал:
Желязо

Подобни продукти в категория

4шт, носещи натоварване 120 кг, универсален топка на цилиндър универсален сачмен лагер говеда очи топката каишка говеда очната ябълка JF1498

започнете Цена : $25.88 Цена : $48.59 Цена : $52.89 Цена : $66.78 Цена : $71.23 Цена : $53.84крајот 4 PCS Товарот 120 KG универзална топката цилиндар универзална топката имајќи добиток око топката појас добиток окото JF1498 Опис : Материјал : Имајќи Челик Товарот : 120 KG / ЕЕЗ Тркала Дијаметар : 25мм Универзална топката тркалање флексибилни,објектот е многу флексибилен се лизга, за намалување на работната интензитетот на работниците Широко се користат во системи за пренос, хранење системи, системите за обработка, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема...

BGN 107.00 175.17

BQLZR височина 20 см дървени цвят конусни надеждна дървени мебели, шкафове крака на дивана крака пакет от 4

4 Pieces Висина 20cm Заострените Дрво Мебел Нозе Троседот Нозе Дрво Боја 20cm Дрво Заострените Дрвен Мебел Нозе Заострените Дрвен Мебел Нозе Дрвен Мебел Нозе Дрвен Мебел Нозе Мебел Нозе Карактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Силна имајќи способност : товарот на 1 нога е околу 100kg.4.Цврст и сигурен, направени од хард дабово дрво.5.Одговара за троседот, ТВ кабинети, кабинети, чај маса, кревет нозе, и така натаму.6.Со 4 инсталација железо плоча.7.Забелешка : Поради материјал е природно дрво, нормално е дека објектот големина, модел и боја постои мало отстапување.Спецификации : Материјал : Дабово ДрвоБоја : Дрво БојаБренд име : BQLZRНозете Големина На : Висина : 20cm / 7.87 ИнченГорниот Дијаметар : 5.8 cm / 2.28 ИнченДното Дијаметар : 4cm / 1.57 ИнченПлоча Големина : 8x8cm / 3.15x3.15 Inch(Lx W)Тежина : 1227gПакетот вклучува : 4x Дрвен Мебел Нозе4x Железо Плоча

BGN 44.00 61.74

Fixmee New arrival 5 Kit 2 Pin Way Car Waterproof Electrical Connector Plug with Тел AWG Marine hot selling

Карактеристики : 2 pin кабел конектор приклучок Одговара за мотор, мопед, автомобил, камион, quad велосипед, trike, караван, морски, џет ски, чамци, итн.Спецификации : Материјал : Бакар & ПВЦ Големината на женските приклучок : 2040mm Големината на машкиот приклучок : 1530мм Големината на женските кабел : (ДолжинаДијаметар) : 602.6 mm Големина на машки кабел : (ДолжинаДијаметар) : 502.6 mm Max струја : 10 A Безбедно струја : 8 A Интерфејс тип : AC / DCПакет Се Вклучени : 5x 2 Pin Автомобил Електричниот Приклучок Конектор

BGN 7.00 9.58

Продетый нишка, пудра тролейбуси стола черноты Твиновск-колело конектор прът с 3/8 продетым нишка стълб

Црна Двојно Тркала Директно Навој Матични Конектор Casters Карактеристики двојно тркала со 2inch во дијаметар, дизајн со навој матични конектор Навој Матични Конектор Рициново изработени од пластика тркала со метален држач за спречување корозија...

BGN 3.06

12 бр./компл. профили мебели антична кутия дървена кутия за Сова модел ъглова протектор декоративни крака крака декоративни ъгли

Дизајниран за да ги заштити кутии, занаети и да ги направи издржливи и убави.Бронзена боја, класичен, направени од znalloyДодатоци за разубават и ги красат подарок кутии,кутии за накит, дрвени градите и повеќе.Голем акцент за накит, кутии, кујната кабинети, занаети, машини за проекти, мебел и повеќеИсто така, совршен за кутија цигари гитариДатотеката малку материјал надвор од остар агол поени за да им се овозможи на овие краишта да седат рамен!Големина : 41.8*20.5 MMКоличина : 12 PcsПакет Се Вклучени : 12* Агол Заштитници(Со Завртки)

BGN 12.00 22.08

Дължина 1200 мм (стъпка 1000 мм) Висококачествена Матирана И Огледална Повърхност на Неръждаема Стомана 304 Тръба Дръжка Врата, Дръпнете Дръжката на вратата

1200 MM Долго (1000 MM Теренот) Upmarket Мет И Огледало Површина 100% од не ' Рѓосувачки Челик 304 Цевки Врата се Справи, се Повлече од Врата KnobРезолуцијата Мет и Огледало Двојно Површина, Полирање и Жица Цртање Процес, 100% 304 од не ' Рѓосувачки Челик Стаклена Врата се Справи, Вратата KnobПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете ја

BGN 131.00 163.76

20pcs 2028 2020 ъгъл на ъгъл L скоби конектор затегнете фитинг дълго отвор за алуминиева экструзионного профил серия 2020/3030

20pcs 2028 2020 Агол Агол L Загради Конектор Зацврсти Фитинг Долга Дупка за Алуминиумски Истиснување Профил 2020 / 3030 СеријаМатеријал : ALПроцес : КастингПовршински третман : Песок експлозијаКоличина : 20pcsПревозот и Ракувањето со : 1...

BGN 23.98