• Ново
20pcs кабинет хардуер античен ъглова скоба бижута подарък кутия дървена кутия декоративни крака foot ъглов протектор за мебели

20pcs кабинет хардуер античен ъглова скоба бижута подарък кутия дървена кутия декоративни крака foot ъглов протектор за мебели

BGN 5.98

Сума
Налично за поръчка


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Ретро дизајн ги Красат вашата маса или сте убави накит кутија. Заштита на маса, кутија, или вашето дрво случаи да бидат оштетени. Ако сте љубители на старата мода, овие производи се најдобар избор за вас. Ги комбинира старата мода и добар изглед во нашето потекло идеал. Материјал : Железо, Големина : 44*44*62mm/1.73"*1.73"*2.44" Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
Пакет се Вклучени 20 x Декоративни Агол Заштитници 80 x Ноктите
Со Производот

Всичко за продукта

търговска марка:
ДРЕЛД
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
Ъглови Протектори
is_customized:
Yes
Тип:
Ъглови Скоби
Размер:
44*44*62mm/1.73*1.73*2.44
Цвят:
бронз
Материал:
Желязо

Подобни продукти в категория

50шт 25*22 мм мебели защита клин скоростна козметика седалките куфар железни портфейли хром, сребро ъглова кутия от неръждаема стомана

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

BGN 15.00 16.80

4шт, носещи натоварване 120 кг, универсален топка на цилиндър универсален сачмен лагер говеда очи топката каишка говеда очната ябълка JF1498

започнете Цена : $25.88 Цена : $48.59 Цена : $52.89 Цена : $66.78 Цена : $71.23 Цена : $53.84крајот 4 PCS Товарот 120 KG универзална топката цилиндар универзална топката имајќи добиток око топката појас добиток окото JF1498 Опис : Материјал : Имајќи Челик Товарот : 120 KG / ЕЕЗ Тркала Дијаметар : 25мм Универзална топката тркалање флексибилни,објектот е многу флексибилен се лизга, за намалување на работната интензитетот на работниците Широко се користат во системи за пренос, хранење системи, системите за обработка, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема...

BGN 107.00 175.17

Продетый нишка, пудра тролейбуси стола черноты Твиновск-колело конектор прът с 3/8 продетым нишка стълб

Црна Двојно Тркала Директно Навој Матични Конектор Casters Карактеристики двојно тркала со 2inch во дијаметар, дизајн со навој матични конектор Навој Матични Конектор Рициново изработени од пластика тркала со метален држач за спречување корозија...

BGN 3.06

4шт Височина 180мм мебелни крака регулируеми 10-15мм шкаф крак сребърен тон маса от неръждаема стомана легло, диван, выравнивающие крака

4pcs 180mm Висина Мебел Нозе Прилагодливи 1015mm Кабинет Нога Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Маса Кревет Троседот Израмнување Нозе Спецификација Име на Производ Прилагодливи Мебел Нозе Боја Сребрена на Ѕвонење Големина(appr.) 50mm x 180mm(D x L) База Дијаметар(appr.) 60mm Прилагодлива Висина од 1015mm Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Пакет 4pcs Прилагодливи Мебел Нозе со ЗаврткиЗа повеќе Мебел Нозе,ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист...

BGN 35.00 41.12

20pcs 2028 2020 ъгъл на ъгъл L скоби конектор затегнете фитинг дълго отвор за алуминиева экструзионного профил серия 2020/3030

20pcs 2028 2020 Агол Агол L Загради Конектор Зацврсти Фитинг Долга Дупка за Алуминиумски Истиснување Профил 2020 / 3030 СеријаМатеријал : ALПроцес : КастингПовршински третман : Песок експлозијаКоличина : 20pcsПревозот и Ракувањето со : 1...

BGN 23.98

2 елемента DS305b неръждаема стомана 4 дупки 30 * 30*38 мм ъглови скоби конектор стол и маса направи си САМ ремонт, продажба на загуба Испания Италия

3.11 / метарПакетот вклучува : 2 парчињаГолемина : како се покаже сликаМатеријал : нерѓосувачки челикИнсталирајте отвор со дијаметар : 5mmДебелина : 1.5 mmПовршина покриена пластична фолијаПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 3.00 3.65

2 елемента M12x100mm регулируеми на крак чаша пълна готовност нейлоновое основата диаметър 80 мм шарнирные крака резба M12 выравнивающая краче

2 парчиња M12x100mm Прилагодливи Нога Чаши Засилен Најлон База 80mm Дијаметар Артикулирани Нозе М12 Тема Израмнување Нога Спецификација Име на Производ Прилагодливи Нога Купот на Тема Големина M12x100mm База Кол.(appr.) 80mm Материјал Засилен Најлон База,Метална Завртка Пакет 2 парчиња / многуЗабелешка : Тема должина / Вкупно Висина дозволената толеранција од ±10мм​Ако ви требаат повеќе други големина Прилагодливи Нога Чаши,ве молиме кликнете на правото големина како следното : Прилагодливи Нога Првенство

BGN 35.00 40.30

6шт пасторални цветя от плат врата копчето защитно покритие врата копчето на кутията анти-сблъсък дръжка защитен ръкав декорация на дома

6pcs Пастирски Цвеќиња Крпа Врата се Справи со Заштитна Маска Doorknob Покрие Антисудир Knob Заштитен Ракав Дома декорацијаЗдраво, Драги мои пријател,1,работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.2,Поради рака мерка, ве Молиме овозможи 0.51cm разлика.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликии бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.3,Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање.Произволна боја за да ја испратите, ви благодарам за вашата соработкаПлаќање : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е функцијата и пред да конкурираат на објектот.2.Уплатата треба да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 22.00 24.00

10шт NAIERDI декоративен ъглова скоба Старинни бижута дървена кутия Крак на крак под ъгъл протектор занаяти мебелното обзавеждане и оборудване

Карактеристики : NAIERDI Бренд 100% висококвалитетен Специјален Лилјак Шема Скапи лаптоп брзо оштетен? Не грижете се, лаптоп агол заштитници ги реши вашите грижи Легура(Кадмиум Слободни) ги Красат вашата маса или сте убави накит кутија...

BGN 1.00 2.35

4040 ъглов фитинг 40x40 Home Decorative Angle BracketsAluminum Profile Accessories connector Gusset Plate

4040 Агол е Фитинг 40x40 Дома Декоративни Агол Brackets Aluminum Профил Додатоци конектор Gusset ПлочаМатеријал : Легура ALСе користи за : Алуминиумски профил 40x40

BGN 14.38

Four Seasons Thicker Small Pad Stool Pad Stool Cushion Round Seat Pad Round Stool Cushion

Четири Сезони Подебели Мали Подлога Столче Подлога Столче Перница Круг Седиште Подлога Круг Столче Перницаизметот се покријат самоГолемина на располагање како што е подолу(cm) : ве молиме љубезно мерка на вашето столче седиште врвот големина пред цел.S : дијаметар е 30cmМ : дијаметар е 35cmL : дијаметар е 40cmXL : дијаметар е 45см

BGN 19.00 19.18

2x BQLZR 9. 2x10x4. 1cm черни багаж колела, DIY подмяна w / 10 винтове

Црна Пластика Багаж Тркала Лево и Право DIY Замена Пакување од 2 2 ПАРЧИЊА Тркала Кол 1.61" Издржливи Црна L / R Багаж Тркала DIY Додаток'Luggage Куфер Вртливата Фабрика Тркала Куфер Вртливата Тркала Фабрика Тркала за БагажФункција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Тркалезна 5 дупка дизајн, лесно да се инсталира и да ги тргнеме4.Одговара за Кеси, багаж, количка случај5.Изработен од пластика,со мала тежина, топлинска изолација, топлинска изолација, moistureproof, пламен retardant, практично користење, итн6.Еден Пар Лево И Право На Багаж Куфер Тркала7.Дупки помеѓу suitcases и тркала можеби малку поинаква, бидејќи на различни производство серија,ако не се совпаѓаат,треба да се прилагоди на дупки со ископ на дупки на куфер со себе.Answer : ___________________________ Note : 1.Ова е DIY делови.2.Дупки помеѓу suitcases и тркала можеби малку поинаква, бидејќи на различни производство серија, ако не се совпаѓаат, треба да се прилагоди на дупки со ископ на дупки на куфер со себе.3.Откако позиција дупка, можете да го инсталирате со завртка...

BGN 15.00 20.59