• Ново
Направи си САМ лепило цветни камуфлаж Васи тиксо стикер декор камера протектор

Направи си САМ лепило цветни камуфлаж Васи тиксо стикер декор камера протектор

BGN 9.84

Сума
Налично за поръчка


DIY Лепило Шарени Кавер-Washi Маскирање Лента Налепница Оркестарот Камера Заштитник
Објектот карактеристики :
На мат washi лента, со силна лепило систем
Отстрани без да остават остатоци и qucik стап
Високо conformable, рака tearable и добра отпорност на триење
Означување и етикетирање опрема случаи
Бои diguises вашата опрема од дивиот свет
Материјал : washi
Објектот Се Вклучени :
1x Washi Лента
1.По плаќањето, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-7days откако вашата уплата е завршена
2.ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ
е прегледано,
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии,
давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на Превозот
трошоци за одбиени пратки.
3.На shippping цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за
царинските давачки .
многу е важно за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ако
се задоволни со нашите предмети и услуги.
За било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прв
пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој
проблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .
Ако не сте задоволни со производот кога ќе recevied тоа, можете да се вратите на предмети
во рок од 15 дена за било каква причина, и купувачи плаќа враќањето на превозот обвиненија.
Ако објектот се оштетени или загубени кога клиенти добиле, ние ќе направиме се дел наплата или
целосна наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас firts за оваа suitation.
Ако објектот се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
ние сме фабрика и Веледрогеријата, ние се foucs на Камерата додатоци со висок квалитет.
Имаме сопствен бренд со "Selens","Meking".

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Направи си САМ лепило цветни камуфлаж Васи тиксо стикер декор на камерата Pro
търговска марка:
Мекинг

Подобни продукти в категория

Viltrox L116B Slim LCD Display Dimmable DSLR Photo Studio LED Video Light + батерия+зарядно устройство Canon Nikon Camera DV Камери

Карактеристики : се усвојува најновата LED саќе дизајн Таа има висока осветленост,природата и мека светла, стабилна температура на бојата...

BGN 64.00 79.97

MS. L. Meilyadigital за комплекта аксесоари Gopro за go pro hero 5 4 3 3+ закрепване за камерата SJCAM SJ4000 / xiaomi yi

1*L Големина Торба (32 * 22 * 17cm) 1*Hero3 / 3+ / 4 Frame 1 * База на Планината 1 * 360 степени Рака Појас 1 * Monopod 1 * Tripod Адаптер 1 * Несакани Планината 1 * Велосипед Handlebar 1 *360 Брз Клип 1 * Tethers Ремени 1 * Вшмукување Чаша Планината 1 * Мали Tripod 1 * Леќа Заштита Прстен 1 * J Планината 1 * Градите Планината 1 * Лебди рака зафат 1 * 3 / 3+ / 4 Далечински управувач Силикони Случај 1*Vented Шлем за околу Рака 1*Floaty Масти * 2 и со 2mm дебели ленти

BGN 91.00 95.98

Софтбокс дифузор бял син оранжев за вътрешна флаш всички камери, DSLR PFD5

Ова е Сосема НОВ portable флеш diffuser за вашиот вграден Блиц.Карактеристики : Лесен : 35g само 3 Бои (Бела, Сина, Портокалова) Филтри, додадете боја на светлина што сакате...

BGN 2.00 3.28

Mcoplus BG-D5300 Multi-Power оттичане акумулаторен блок заснемане за Nikon D5300 D3300 DSLR камера as EN-EL14 Meike MK-D5300

McoplBGD5300 МултиМоќ Вертикална Батеријата Зафат Пакет за Nikon D5300 D3300 dslr фотоКамерата како MKEL14 Meike МКD5300100% компатибилен за Nikon D5300.Овозможи вертикална shutter и половина притиснете фокусот на вертикална блендата.Ги комбинира функциите на висококапацитет на батеријата пакет со вертикален зафат.Можете да инсталирате два ENEL14 литиум батерии, се врши со вертикална shutter копчето за ослободување, нека вертикалнаПукање има ист ракување чувство како хоризонтална снимање.Пакет Листата : 1 x BGD5300 Батеријата зафат1 x Shutter Далечински Кабел1 x англиски упатство1.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ...

BGN 44.00 52.00

10шт вольфрамовая осветление лампа лампа 220v 800w 3200K за Червени светлина 10in1 комплект

10pcs Волфрам светилка Осветлување сијалица 800w 220v 3200 K за Црвенокосиот Светлина 10in1 комплетПакетот Вклучува : 10 × 800w 220v Црвенокосиот СијалицаЗа студио, филм и телевизија осветлување...

BGN 42.88

CAMVATE Pro DSLR плечевое определяне на подкрепа Rig Комплект ръкохватка за canon / nikon и други

wyприклучокstartЖешка Стока$15$27.6$11.8$14.95$85$31.28$69.9$99wyприклучоккрај CAMVATE Про dslr фото Рамо Планината Поддршка Екипаж Комплет Handgrip fr Канон / Nikon и другиПроизвод Моменти• Преносни Про Екипаж за Мобилни Филм одлуки• Одговара на dslr фото и видео камера (1 / 4"20 Завртка Дупка)• Мала Тежина и Ергономски Дизајн• Стабилен и Лесно да се Соберат• Им овозможува на DIY Конфигурација во Некои Посебни Прилики• Материјал : Алуминиум и ГумаОпис На ПроизводотТоа е видео снимањето платформа со рамнотежата, стабилност и удобност.Dslr фото Рамо Подлога : Направен од сунѓерот гума,многу удобно.ZФорма Заградата : Стандард пречник од 15mm дупки, 60mm проред; Подигната на висина помага да се стави на LCD екранот на камерата право на ниво на око.Камерата основна Плоча со 15mm Railblock : Доаѓа со 1 / 4"20 камера монтажа завртка која што е лесно да се стегне на камерата.Монтажа Плоча со 15mm Род Менгеме е алуминиумска плоча со 15mm род стегач за камерата за монтирање, кој обезбедува сигурна и стабилна монтажа опции за камера уреди.Се справи со Костец : Направен од алуминиум,convered со гума, antiskid безбедност дизајн; Доаѓа со стандарден 15mm еден род се стега.15mm Алуминиумски Прачки : Направен од висок квалитет на алуминиум; М12 навој на секој крај.Пакет Се Вклучени : 1 x Рамо Подлога1 x 15mm ZФорма Заградата1 x Камера основна Плоча1 x Брзо Ослободување Планината База2 x Справи со Притисокот2 x 20cm Долго Алуминиум Легура Род2 x 30cm Долго Алуминиум Легура Род2 x Микро Род (20mm Долго)

BGN 270.40

Conenset EN-EL14A USB зарядно устройство за Nikon Coolpix P7000 P7100 P7700 P7800 D3100 D3200 D3300 D5100 D5200 D5400 DSLR камера Батерия

Informatiom за Полначот : име на Производ : USB Батеријата Полначот Влезен Напон : DC 5 V Излезен Напон : DC 8.4 V Излезна Моќност : 500m A / h Работа Температура : 40 до +60°C Боја : Црна Димензии : 85×47×15mm Тежина : 30g Состојба : Нова,1 година гаранција! Производ Упатството за : Кога батеријата се наплаќаат,Ќе ве молам потврдете го + и пол на батеријата да се цел на + и на полначот.Полначот има индикатор светлото : 1,индикатор светлото е сино кога батеријата не се инсталира на полначот...

BGN 7.00 7.98

NP-90 CNP-90 NP 90 NP90 USB зарядно устройство за Casio Exilim EX-H10 EX-H15 EX-H20G EX-FH100

NP90 CNP90 90 НП NP90 USB Батеријата е Полнач За Casio Exilim EXH10 ЕКСH15 ЕКСH20 G ЕКСFH100 Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 V Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m A Тежина : 45g Погоден Батеријата Модел : NP90 CNP90 90 НП NP90 Компатибилен Батеријата Дел Број : За Casio Exilim EXH10 ЕКСH15 ЕКСH20 G ЕКСFH100Пакет Се Вклучени : 1 x Полначот на Батеријата1 x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

BGN 5.00 7.98

10шт BC-CSK зарядно устройство за батерии NP-BK1 NPBK1 за Sony Camera CyberShot DSC-S750 Bloggie MHS-CM5 PM5 Webbie HD MHS-PM1V PM1D PM1

10 Pcs П.Н.Е.CSK Полнач за Батеријата NPBK1 NPBK1 за Sony Cyber Shot Камера DSCS750 Bloggie МХЗCM5 PM5 Webbie HD МХЗPM1 V PM1 D PM1 Пакет вклучува 10 парчиња NPBK1 Батерија Полнач .Technic Спецификации : Влезен напон : AC 110 V~240 V / Авто 12 V Задолжен : за Sony NPBK1 Тежина : 0.12 kg Карактеристики : 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Универзална влезен напон : 110v240v, Вклучувајќи дополнителен адаптер за во автомобил CE заверена и УЛ наведени Нови висококвалитетни "паметни" батерија полнач поставен вклучувајќи и wall полнач и авто запалка приклучок адаптер (во автомобил полнач)...

BGN 42.56

Памучен Кожа Камера На Рамото На Шийката На Каишка Полиестер Каишка Черен За Olympus, Canon, Nikon

Памук Кожа Камера Рамо Вратот Појас Полиестер Рака Црна За Олимп Канон Nikon100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Карактеристики : Удобно да се користи со проширување дизајн ; Прилагодлива должина; се направи прилагодување според автовисина и барање; сигурен во безбедноста фати дизајн; погоден за различни брендови со perforating DV и камерата; Идеален за надворешна употреба снимање и патување...

BGN 6.64

10 компл. / Лот камера за пътуване зарядно устройство и DC зарядно устройство, комплект за Kodak KLIC-7004 K7004 Fuji NP-50 NP50 Pentax DL-I68 D-Li68 батерия

10 Sets / Многу Камера Патување Полнач и DC Автомобил Држачи за полнење за Кодак KLIC7004 K7004 Fuji NP50 NP50 Pentax DLI68 ДLi68 БатеријатаПакет Содржина : 10 Групи на NP50 / K7004 / DLi63 Батерија Полнач и DC Автомобил Полнач Адаптер за Полнење...

BGN 63.84

NB-10L NB10L 10L USB зарядно устройство за камери на Canon CB-2LCE 2LCE CB-2LCC 2LCC G1X G15 SX40HS SX50HS SX40 SX50

NB10 L NB10 L 10 L USB Батеријата Полначот Камера На Canon CB2 LCE 2 LCE CB2 LCC 2 LCC G1 X G15 SX40 HS SX50 HS SX40 SX50Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 45 gКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Canon CB2 LCE 2 LCE CB2 LCC 2 LCC G1 X G15 SX40 HS SX50 HS SX40 SX50Пакет Се Вклучени : 1 x Полначот на Батеријата1 x USB КабелПлаќање Прифатат Плаќање : Paypal, Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички...

BGN 5.00 7.98

Godox 5 в 1 фон сгъваема дъска 60*90 см фотография лещи светлина през цялата рефлектор диск

Фотографски Додатоци Godox 5 во 1 позадина одбор Расклопна 60*90cm Фотографија Светлина Diffuser Круг Рефлектор Диск Карактеристики : 5 во 1 : Злато, Сребрена, Бела, Црна и Проѕирна...

BGN 26.00 31.98

Conenset EN-EL12 USB зарядно устройство за Nikon Coolpix AW100 AW100s AW110 W110s AW120 AW130 P300 P310 P330 P340 S1200pjv батерия камера

Informatiom за Полначот : име на Производ : USB Батеријата Полначот Влезен Напон : DC 5 V Излезен Напон : DC 4.2 V Излезна Струја : 600m A / h Работа Температура : 40 до +60°C Боја : Црна Димензии : 85×47×15mm Тежина : 30g Состојба : Нова,1 година гаранција! Производ Упатството за : Кога батеријата се наплаќаат,Ќе ве молам потврдете го + и пол на батеријата да се цел на + и на полначот.Полначот има индикатор светлото : 1,индикатор светлото е сино кога батеријата не се инсталира на полначот...

BGN 7.00 7.98

1500W STROBE STUDIO FLASH LIGHTING KIT 4 LIGHT MOBILE CARRY CASE

СпецификацииФЛЕШ STROBE СВЕТЛИНАБрендFSTМоделP400 AКомпатибилностКанон, Nikon, Pentax, Sony, Олимп dslr фото*Pentax, SONY, Олимп Корисник не треба да имаЖешка Чевли Адаптер*Вентилаторот За ЛадењеYesФлеш предизвикувајќи метод : 1.)Тест копчето2.)СИНХРОНИЗАЦИЈА на кабелот3.) Photocell1.Синхрони Флеш2.0.5 s Одложување SYNC3.Два пати да Предизвика Одложување SYNC4.Три пати да Предизвика Одложување SYNC5.Quartic Предизвика Одложување SYNCФлеш излез400 WВодич број (ISO100°Целост, Моќ)62Рециклирање време0.2 2.2 дик...

BGN 848.00