• Ново
Neewer 5. 9x6. 7 инча / 15x17 сантиметра помещение разглобяем дифузер мини софтбокс за CN-160 / CN-126/CN-216 LED Light

Neewer 5. 9x6. 7 инча / 15x17 сантиметра помещение разглобяем дифузер мини софтбокс за CN-160 / CN-126/CN-216 LED Light

BGN 17.28
BGN 16.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка


-************-
1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во .
2. Сите предмети се предвидени со Бесплатен Превозот услуги , со следење на број да ги пратите.
3.Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА и ГОЛЕМИТЕ ПРОМОЦИИ сега и тогаш.
4.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2-Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!
5. Сите предмети во овој магазин НИ парк и велика БРИТАНИЈА акции , ако треба, ве молиме контактирајте го сервисот пред да Купите.
6. Ние сме отворени за предлози и идеи за сè друго, ако постои проблеми откако сте го примиле пакетот , ве молиме контактирајте со нашите услуги на клиентите , ние ќе се справи со тоа за вас како е можно поскоро. Ако нема комуникација историја, само негативни повратни информации, ние нема да му помогне да се поправи по продажбата на проблеми. И никогаш нема да биде во можност да купуваат сите производи од оваа продавница.
Бесплатен Превозот
Neewer 5.9x6.7 инчи/15x17 сантиметри Камера Расклопна Diffuser Мини Softbox за CN-160, CN-126 и CN-216 LED Светло
Опис :
Neewer Расклопна Diffuser омекнува на светлината што доаѓа од вашиот надворешен флеш обезбедување дури и распространувањето на светлината додека престојуваат надвор од патот на вашиот објектив. Тоа е корисно да се on-the-go-фотографи.
Карактеристики :
Премиум-одделение рефлексивни и diffusive материјал;
Создадени за мека, па дури и светлината покриеност;
Крајната омекне светлина поток и отстрани сенка да се направи совршен стрелаштво;
Погоден за CN-160, CN-126 и CN-216 LED Светло;
Расклопна за складирање.
Спецификации :
Големина : x 5.9 6.7 во / 15 х 17 cm
Боја : Црна
Нето Тежина : 2.4 мл / 68 g
Применлив Модел : CN-160, CN-126 и CN-216 LED Светло
Пакет Содржина :
1x Diffuser
Answer : ___________________________ Note : Камера не се вклучени.
Слики :

Всичко за продукта

Материал:
Плат
търговска марка:
Niver
Интерфейс:
Универсален
Модел:
10082196
Съвместим Марка:
КАНОН

Подобни продукти в категория

Намалявам 0810 minilab driver ПХБ mini lab part improved

Ве молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 1292.00 1360.00

PULUZ 3-axis Sports Action Cameras Handheld Stabilizer Gimbal Технологична Mount Jaws w / TF card за GoPro HERO5 4 Session HERO5 4 3

1 Рачен gimbal со 3Оската и интегрирани контроли функција за контрола на Go Pro и gimbal истовремено2 Со Snoppa Одиш, може да се одржи, контрола, и да работат на вашиот Go Pro со една рака...

BGN 361.00 451.76

10 компл. / Лот NP-FE1 NPFE1 NP FE1 зарядно устройство BCCS3 BC-CS3 & DC адаптер за кола за цифрови фотоапарати Sony Cyber-shot DSC T7 T7B T7S

10 Sets / Многу NPFE1 NPFE1 НП FE1 Батерија Полнач BCCS3 П.Н.Е.CS3 & DC Адаптер за во Автомобил за Sony Cybershot Дигитални Камери DSC T7 T7 B T7 S Пакет се вклучени 10 групи на NPFE1 батерија за Полнење ...

BGN 106.88

10 компл. / Лот камера за пътуване зарядно устройство и DC зарядно устройство, комплект за Kodak KLIC-7004 K7004 Fuji NP-50 NP50 Pentax DL-I68 D-Li68 батерия

10 Sets / Многу Камера Патување Полнач и DC Автомобил Држачи за полнење за Кодак KLIC7004 K7004 Fuji NP50 NP50 Pentax DLI68 ДLi68 БатеријатаПакет Содржина : 10 Групи на NP50 / K7004 / DLi63 Батерија Полнач и DC Автомобил Полнач Адаптер за Полнење...

BGN 63.84

Godox 5 в 1 фон сгъваема дъска 60*90 см фотография лещи светлина през цялата рефлектор диск

Фотографски Додатоци Godox 5 во 1 позадина одбор Расклопна 60*90cm Фотографија Светлина Diffuser Круг Рефлектор Диск Карактеристики : 5 во 1 : Злато, Сребрена, Бела, Црна и Проѕирна...

BGN 26.00 31.98

Направи си САМ лепило цветни камуфлаж Васи тиксо стикер декор камера протектор

DIY Лепило Шарени КаверWashi Маскирање Лента Налепница Оркестарот Камера ЗаштитникОбјектот карактеристики : На мат washi лента, со силна лепило системОтстрани без да остават остатоци и qucik стапВисоко conformable, рака tearable и добра отпорност на триењеОзначување и етикетирање опрема случаиБои diguises вашата опрема од дивиот светМатеријал : washiОбјектот Се Вклучени : 1x Washi Лента1.По плаќањето, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 17days откако вашата уплата е завршена2.ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики воцаринската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производе прегледано,Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на Превозоттрошоци за одбиени пратки.3.На shippping цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни зацаринските давачки .многу е важно за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди акосе задоволни со нашите предмети и услуги.За било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт првпред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секојпроблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .Ако не сте задоволни со производот кога ќе recevied тоа, можете да се вратите на предметиво рок од 15 дена за било каква причина, и купувачи плаќа враќањето на превозот обвиненија.Ако објектот се оштетени или загубени кога клиенти добиле, ние ќе направиме се дел наплата илицелосна наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас firts за оваа suitation.Ако објектот се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговоренза таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.ние сме фабрика и Веледрогеријата, ние се foucs на Камерата додатоци со висок квалитет.Имаме сопствен бренд со "Selens","Meking".

BGN 9.84

11 регулируема триене артикулируя вълшебната ръкохватка за светлина Led монитор LCD камери

11" Инчен Прилагодливи Триење Articulating Магија Рака Со 1 / 4" Завртка & Топла Чевли Планината за dslr фото Екипаж LCD Монитор LED Светло за Блиц на Камерата Сребрена ВерзијаВисок Квалитет!Новиот Бренд!!!Опис : Ова е професионална 11" articulating рака совршен за LED светло, LCD монитор или блиц светлина итн...

BGN 18.00 20.62

1 бр Fujifilm C200 е с цветна 35 mm филм 36 изложение за 135 формат фотоапарат Lomo Holga 135 BC Lomo Camera Dedicated

1 компјутер Fujifilm C200 Боја 35mm Филм 36 Изложеност за 135 Формат Камера Lomo Holga 135 П.Н.Е Lomo Камера Посветен Истекот Датум : Секогаш Најновите! Спецификации : ISO : 200 / 24 36 EXP со 24 36mm x Процес : CN16, C41 Направен во Јапонија Погоден за : Holga 135 BC, 135 BC TLR, 135 TIM или Holga со 120 135 адаптер Дијана Мини 135 Камера Ултра Тенок и Широк Камера Златна Половина Камера Други 35mm филм Камера Пакет се Вклучени : 1pc C200 Fuji FilmНие прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање...

BGN 9.00 12.67

Neewer Professinal инфрачервено дистанционно управление акумулаторна дръжка работа с EN-EL14a акумулаторна батерия за Nikon D5500 DSLR фотоапарат

************1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во Aliexpress.2 Сите предмети се предвидени со Бесплатен Превозот услуги , со следење на број да ги пратите.3.Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА и ГОЛЕМИТЕ ПРОМОЦИИ сега и тогаш.4.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!5...

BGN 36.00 36.48

10set Digital Battery Charger & Car Adapter Kit за Sony NP-F550 NP-F530 NP-F570 NP-F730 NP-F750 NP-F770 NP-F970 NP-F950 NP-F960

10 Sets / Многу Дигитални Батерија Полнач & Автомобил Адаптер за Полнење за Sony NPF550 NPF530 NPF570 NPF730 NPF750 NPF770 NPF970 NPF950 NPF960 Многу Содржина : 10set на F970 батерија полнач со автомобил полнач...

BGN 60.80

Conenset EN-EL14A USB зарядно устройство за Nikon Coolpix P7000 P7100 P7700 P7800 D3100 D3200 D3300 D5100 D5200 D5400 DSLR камера Батерия

Informatiom за Полначот : име на Производ : USB Батеријата Полначот Влезен Напон : DC 5 V Излезен Напон : DC 8.4 V Излезна Моќност : 500m A / h Работа Температура : 40 до +60°C Боја : Црна Димензии : 85×47×15mm Тежина : 30g Состојба : Нова,1 година гаранција! Производ Упатството за : Кога батеријата се наплаќаат,Ќе ве молам потврдете го + и пол на батеријата да се цел на + и на полначот.Полначот има индикатор светлото : 1,индикатор светлото е сино кога батеријата не се инсталира на полначот...

BGN 7.00 7.98

10шт BC-CSK зарядно устройство за батерии NP-BK1 NPBK1 за Sony Camera CyberShot DSC-S750 Bloggie MHS-CM5 PM5 Webbie HD MHS-PM1V PM1D PM1

10 Pcs П.Н.Е.CSK Полнач за Батеријата NPBK1 NPBK1 за Sony Cyber Shot Камера DSCS750 Bloggie МХЗCM5 PM5 Webbie HD МХЗPM1 V PM1 D PM1 Пакет вклучува 10 парчиња NPBK1 Батерија Полнач .Technic Спецификации : Влезен напон : AC 110 V~240 V / Авто 12 V Задолжен : за Sony NPBK1 Тежина : 0.12 kg Карактеристики : 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Универзална влезен напон : 110v240v, Вклучувајќи дополнителен адаптер за во автомобил CE заверена и УЛ наведени Нови висококвалитетни "паметни" батерија полнач поставен вклучувајќи и wall полнач и авто запалка приклучок адаптер (во автомобил полнач)...

BGN 42.56

Камерата е закалено стъкло твърд предни задни LCD екран защитно фолио, защитно фолио на капака 8H 0.55 мм специално за Nikon D750

LCD Екран Заштитник, Антинула Калено Стакло Заштитна Маска за Nikon D7508 H 0.55 mm Калено Стакло Екран Заштитник dslr фото Камера LCD Филм за Nikon D750Карактеристики : 1...

BGN 3.00 3.58

Vamson за GoPro 6 5 аксесоари дистанционно сърфиране Полюс монопод ръчен нож статив, за Xiaomi за Yi за GoPro Hero 5 4 3+ VP405

Vamson за Go Pro 6 5 Додатоци Далечински Сурфање Пол Monopod Рачни Стап Tripod за Xiaomi за Yi за Go Pro Херој 5 4 3+ VP405Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетШироко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед / мотоциклЕдноставно клип вашиот Go Pro Далечински во домување и вие сте подготвени за една рака телескопски се справи со снимањето Тоа може да биде продолжен и пресвртзаклучен на било која должина од 10.75 да 23 инчиВашиот Go Pro камера ќе се закачи за тоа, без било какви дополнителни делови.Dualдијаметар далечинска контрола го задржува пол цврсто во рака, а сепак ви овозможи да го користите далечинскиот се исто време .Боја : ЦрнаКомпатибилен со : Gopro Херој 4 3+ 3 2 1 камерата Xiaomi Xiaoyi SJCM SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000Пакет Се Вклучени : 1 x Продолжи Далечински Сурфање Пол1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 30.80

Капак на отделението за батерията cover капаци дубликат част костюм за Nikon D800 D800E D810 ремонт на цифрови фотоапарати + палец на крака / долна гумена капачка

Батеријата Вратата Покрие Капак Капа Замена Дел Одговараат За Н ikon D800 D800 E D810 Дигитална Камера Поправка + Палец / дното Гумени КапакAnswer : ___________________________ NOTE : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ЗНАЕТЕ КАКО ДА ГО ИНСТАЛИРАТЕ ОВОЈ ОБЈЕКТ...

BGN 7.65

Оригиналната група събрание на затвора за Canon EOS 700D / Rebel T5i /Kiss X7i Digital Camera Repair Part

НасловОригиналниот Shutter Собранието Група за Canon EOS 700 D / Бунтовнички T5i / Бакнеж X7i Дигитална Камера Поправка Дел[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 43.18

Памучен Кожа Камера На Рамото На Шийката На Каишка Полиестер Каишка Черен За Olympus, Canon, Nikon

Памук Кожа Камера Рамо Вратот Појас Полиестер Рака Црна За Олимп Канон Nikon100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Карактеристики : Удобно да се користи со проширување дизајн ; Прилагодлива должина; се направи прилагодување според автовисина и барање; сигурен во безбедноста фати дизајн; погоден за различни брендови со perforating DV и камерата; Идеален за надворешна употреба снимање и патување...

BGN 6.64

За Olympus TG-5 TG5 TG4 TG-4 Tough TG-3 в tg3 водоустойчив цифров фотоапарат 0.3 mm 9H прозрачно закалено стъкло протектор на екрана LCD филм

За Олимп TG5 TG5 TG4 TG4 Тешки TG3 TG3 Водоотпорен Дигитална Камера 0.3 mm 9 H Јасно Калено Стакло Екран Заштитник LCD Филм

BGN 11.00 14.06