• Ново
Neewer Dual LCD зарядно устройство за Canon LP-E6 батерия за eos 7D 6D 5D II III 5Ds R 70D 60D 6D a80D US Plug+EU Plug+зарядно за кола

Neewer Dual LCD зарядно устройство за Canon LP-E6 батерия за eos 7D 6D 5D II III 5Ds R 70D 60D 6D a80D US Plug+EU Plug+зарядно за кола

BGN 40.32
BGN 38.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


-************-
1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во .
2. Сите предмети се предвидени со Бесплатен Превозот услуги , со следење на број да ги пратите.
3.Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА и ГОЛЕМИТЕ ПРОМОЦИИ сега и тогаш.
4.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2-Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!
5. Сите предмети во овој магазин НИ парк и велика БРИТАНИЈА акции , ако треба, ве молиме контактирајте го сервисот пред да Купите.
6. Ние сме отворени за предлози и идеи за сè друго, ако постои проблеми откако сте го примиле пакетот , ве молиме контактирајте со нашите услуги на клиентите , ние ќе се справи со тоа за вас како е можно поскоро. Ако нема комуникација историја, само негативни повратни информации, ние нема да му помогне да се поправи по продажбата на проблеми. И никогаш нема да биде во можност да купуваат сите производи од оваа продавница.
Бесплатен Превозот
Neewer Двоен LCD Батерија Полнач за Canon ЛП-E6 Батерии Компатибилни Со Canon 7 D 6 D 5 D II III 5 Ds Р 70 D 60 D 6 D на 80 D(НИ Приклучок + ЕУ Приклучок + Автомобил Адаптер за полнење)
Опис :
Најдобри Компатибилност : суштински додаток за Canon дигитални камера, компатибилен ЛП-E6 батеријата со оригиналниот објект, ефикасни, еколошки, енергија-заштеда на
Вклучува USB излез за полнење на паметни телефони, Таблети и други Напојува преку USB Уреди
Интелигентен Систем за Заштита : Брзо полнење со напредни постојан струја контрола го спречува батеријата од преполнувањето, краток спој, и електронски шок, со текот на испуштање, во текот-температура, во текот на струја, во текот напон заштита на функции како што се стабилни перформанси, безбеден и сигурен
Пријави две батерии истовремено (Батерии НЕ се вклучени)
Спецификација :
Тип : Dual Полнач
Боја : Црна
Модел : DC-LCDQ
Текст : AC 100 V-240 V 50/60 Hz; DC 12-24 V 3000m A(МИН)
Излезен Напон : DC 8.4 V/12.6 V/V 16.8
Излезна Струја : L 1000m A*1 500m A*2; H 1500m A*1 800m A*2
USB Излез : 5 V 2100m A
Материјал : Пластика
Пакет Содржина :
1* Dual Полнач за LP-E6
1* Приклучете НИ се
1* ЕУ Приклучок
1* Автомобил Адаптер За Полнење
Answer : ___________________________ Note : Батерии НЕ се вклучени
Слики :

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Бързо зареждане:
No
Тип:
Електрически
Воспользуйся:
Камера
търговска марка:
Niver
екран на дисплея:
ДА
Номер На Модела:
10087869
Номер На Батерията:
2
Интелигентно Зареждане:
No

Подобни продукти в категория

Нов LCD дисплей, резервни части за ремонт на екрана CANON PowerShot SX220 HS SX230 HS дигитален фотоапарат + осветление

НОВИ LCD Екран Поправка Делови за CANON Power Shot SX220 ХС SX230 ХС Дигитална Камера + ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 31.97

Новост! Пълен кадър, сензор за пречистване на тампон 22шт + сензор за пречистване на течност решение за Nikon Canon цифров огледално-рефлексен фотоапарат

НОВО! Full Frame Сензор за Чистење Брис 22pcs + Сензор за Чистење Течност Решение за Canon Nikon Дигитални SLR КамераТОПЛА ПРОДАЖБА >> ПРЕВОЗОТ>> Ние нудиме бесплатен превозот за светот од страна на Aliexpress Стандард на Превозот.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ>> Ние нудиме бесплатно вратите за оние наредби кои не одговараат на нивните онлајн описи објавено на Aliexpress...

BGN 46.00 47.98

Касета мастило лента на гърба на печат Noritsu, H086044/H086035/H086044-00 за QSS28/2901/2911/3001/3011/3021/3201/3202 цифров минилаборатория

Noritsu дигитални minilab Назад за печатење мастило произведено во Кина, со добар квалитет е достапно за qss2801 / 2901 / 2911 / 3001 / 3011 / 3021 / 3201 / 3202 / 3203 / 3300 / 3301 / 3302 / 3501 / 3502 / 3701 / 3702 / 3901 / 34 итн...

BGN 12.00 12.80

3в1 Цифров сива карта бял черен 18% сиво цвят бял баланс каишка

Дигитални Сива боја Бела Црна, Сива Биланс на 3 Картичка Поставете prem Картички 18 Воведување На Дигитални Сива Картичка и Баланс на Белата боја се идеални Алатки за помагање се постигне баланс на белата боја и боја корекција...

BGN 4.00 4.46

LU LCD Screen Protector Pop-up sun Shade lcd Hood Shield Cover за беззеркальной цифров фотоапарат sony RX10 RX10II RX10M2 RX10MII

На optically јасно пластика ја штити вашата камера екранот,и едноставно popup дизајн овозможува лесно отварање да им помогне да го блокира отсјајГлавните карактеристики: 3 двострано флип до капа дизајн за намалување на отсјај и за лесна за гледање во на отворено...

BGN 24.00 29.62

PULUZ 3-axis Sports Action Cameras Handheld Stabilizer Gimbal Технологична Mount Jaws w / TF card за GoPro HERO5 4 Session HERO5 4 3

1 Рачен gimbal со 3Оската и интегрирани контроли функција за контрола на Go Pro и gimbal истовремено2 Со Snoppa Одиш, може да се одржи, контрола, и да работат на вашиот Go Pro со една рака...

BGN 361.00 451.76

За Olympus TG-5 TG5 TG4 TG-4 Tough TG-3 в tg3 водоустойчив цифров фотоапарат 0.3 mm 9H прозрачно закалено стъкло протектор на екрана LCD филм

За Олимп TG5 TG5 TG4 TG4 Тешки TG3 TG3 Водоотпорен Дигитална Камера 0.3 mm 9 H Јасно Калено Стакло Екран Заштитник LCD Филм

BGN 11.00 14.06

NP-90 CNP-90 NP 90 NP90 USB зарядно устройство за Casio Exilim EX-H10 EX-H15 EX-H20G EX-FH100

NP90 CNP90 90 НП NP90 USB Батеријата е Полнач За Casio Exilim EXH10 ЕКСH15 ЕКСH20 G ЕКСFH100 Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 V Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m A Тежина : 45g Погоден Батеријата Модел : NP90 CNP90 90 НП NP90 Компатибилен Батеријата Дел Број : За Casio Exilim EXH10 ЕКСH15 ЕКСH20 G ЕКСFH100Пакет Се Вклучени : 1 x Полначот на Батеријата1 x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

BGN 5.00 7.98

Лентата мастило за Fuji Frontier 258/330/340/350/355/370/375/390 лента за принтер, 85C904978/345A9049781/85C904978A / 06090468/430919

Fuji Мастило Панделка за Граница 258 / 330 / 340 / 350 / 355 / 370 / 375 / 390 Печатач лента,85 C904978 / 345 A9049781 / 85 C904978 A / 06090468 / 430919Ви благодариме,Мервин ZhouМобилен / whatapp : +008613631282388Skype : mervynzhou

BGN 12.00 13.28

10 компл. / Лот NP-FE1 NPFE1 NP FE1 зарядно устройство BCCS3 BC-CS3 & DC адаптер за кола за цифрови фотоапарати Sony Cyber-shot DSC T7 T7B T7S

10 Sets / Многу NPFE1 NPFE1 НП FE1 Батерија Полнач BCCS3 П.Н.Е.CS3 & DC Адаптер за во Автомобил за Sony Cybershot Дигитални Камери DSC T7 T7 B T7 S Пакет се вклучени 10 групи на NPFE1 батерија за Полнење ...

BGN 106.88

Оригиналната група събрание на затвора за Canon EOS 700D / Rebel T5i /Kiss X7i Digital Camera Repair Part

НасловОригиналниот Shutter Собранието Група за Canon EOS 700 D / Бунтовнички T5i / Бакнеж X7i Дигитална Камера Поправка Дел[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

BGN 43.18

10шт вольфрамовая осветление лампа лампа 220v 800w 3200K за Червени светлина 10in1 комплект

10pcs Волфрам светилка Осветлување сијалица 800w 220v 3200 K за Црвенокосиот Светлина 10in1 комплетПакетот Вклучува : 10 × 800w 220v Црвенокосиот СијалицаЗа студио, филм и телевизија осветлување...

BGN 42.88

Godox 5 в 1 фон сгъваема дъска 60*90 см фотография лещи светлина през цялата рефлектор диск

Фотографски Додатоци Godox 5 во 1 позадина одбор Расклопна 60*90cm Фотографија Светлина Diffuser Круг Рефлектор Диск Карактеристики : 5 во 1 : Злато, Сребрена, Бела, Црна и Проѕирна...

BGN 26.00 31.98

Mcoplus BG-D5300 Multi-Power оттичане акумулаторен блок заснемане за Nikon D5300 D3300 DSLR камера as EN-EL14 Meike MK-D5300

McoplBGD5300 МултиМоќ Вертикална Батеријата Зафат Пакет за Nikon D5300 D3300 dslr фотоКамерата како MKEL14 Meike МКD5300100% компатибилен за Nikon D5300.Овозможи вертикална shutter и половина притиснете фокусот на вертикална блендата.Ги комбинира функциите на висококапацитет на батеријата пакет со вертикален зафат.Можете да инсталирате два ENEL14 литиум батерии, се врши со вертикална shutter копчето за ослободување, нека вертикалнаПукање има ист ракување чувство како хоризонтална снимање.Пакет Листата : 1 x BGD5300 Батеријата зафат1 x Shutter Далечински Кабел1 x англиски упатство1.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ...

BGN 44.00 52.00

3850H4101A/3850H4101 Konica minilab part

3850 H4101 A / 3850 H4101 Коника minilab дел ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

BGN 281.00 296.00

Conenset EN-EL14A USB зарядно устройство за Nikon Coolpix P7000 P7100 P7700 P7800 D3100 D3200 D3300 D5100 D5200 D5400 DSLR камера Батерия

Informatiom за Полначот : име на Производ : USB Батеријата Полначот Влезен Напон : DC 5 V Излезен Напон : DC 8.4 V Излезна Моќност : 500m A / h Работа Температура : 40 до +60°C Боја : Црна Димензии : 85×47×15mm Тежина : 30g Состојба : Нова,1 година гаранција! Производ Упатството за : Кога батеријата се наплаќаат,Ќе ве молам потврдете го + и пол на батеријата да се цел на + и на полначот.Полначот има индикатор светлото : 1,индикатор светлото е сино кога батеријата не се инсталира на полначот...

BGN 7.00 7.98

За GoPro HERO5 23 in 1 Сърфирах Accessories Combo Kit (гмуркане калъф + гаф манивела+кораб гъба+Быстроразъемная обтегач+ каишка )

PULUZ 23 во 1 Сурфање Додатоци Комбо Комплет за Go Pro HERO5 (Нуркање Случај + Плувка Рака Зафат + Floaty Сунѓерот + Брзо Ослободување Тока + Сурфање Одбор Планината + Вратот Рака + Безбедност Tethers Рака + Складирање Торба )Карактеристики1...

BGN 30.00 37.23

Conenset EN-EL12 USB зарядно устройство за Nikon Coolpix AW100 AW100s AW110 W110s AW120 AW130 P300 P310 P330 P340 S1200pjv батерия камера

Informatiom за Полначот : име на Производ : USB Батеријата Полначот Влезен Напон : DC 5 V Излезен Напон : DC 4.2 V Излезна Струја : 600m A / h Работа Температура : 40 до +60°C Боја : Црна Димензии : 85×47×15mm Тежина : 30g Состојба : Нова,1 година гаранција! Производ Упатството за : Кога батеријата се наплаќаат,Ќе ве молам потврдете го + и пол на батеријата да се цел на + и на полначот.Полначот има индикатор светлото : 1,индикатор светлото е сино кога батеријата не се инсталира на полначот...

BGN 7.00 7.98

Софтбокс дифузор бял син оранжев за вътрешна флаш всички камери, DSLR PFD5

Ова е Сосема НОВ portable флеш diffuser за вашиот вграден Блиц.Карактеристики : Лесен : 35g само 3 Бои (Бела, Сина, Портокалова) Филтри, додадете боја на светлина што сакате...

BGN 2.00 3.28

Памучен Кожа Камера На Рамото На Шийката На Каишка Полиестер Каишка Черен За Olympus, Canon, Nikon

Памук Кожа Камера Рамо Вратот Појас Полиестер Рака Црна За Олимп Канон Nikon100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Карактеристики : Удобно да се користи со проширување дизајн ; Прилагодлива должина; се направи прилагодување според автовисина и барање; сигурен во безбедноста фати дизајн; погоден за различни брендови со perforating DV и камерата; Идеален за надворешна употреба снимање и патување...

BGN 6.64

10 опаковки от 1/4 до 3/8 мъжки женски адаптер на винт за камера, стативи топка корона монопод табела led светлина стойка на стена аксесоари

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ * Место на Потекло : Guangdong Кина Ali G (Копно) * Тежина : 0.042 kg * Материјал : Алуминиум Погоден за : Камера Tripod / Камера Monopod / Топката Главата / Брзо Ослободување Плоча / Блиц Светлина Издржи ..итн...

BGN 33.58

11 регулируема фрикционная Артикулирующая Магическа ръка за DSLR Голям LCD Monitor LED Light

11" Инчен Прилагодливи Триење Articulating Магија РакаСо 1 / 4" Завртка & Топла Чевли Се Качиза dslr фото Екипаж LCD Монитор LED Светло за БлицЦрвена ВерзијаОпис : Ова е професионална 11" articulating рака совршен за LED светло, LCD монитор или блиц светлина итн...

BGN 22.22

JINTU L-пластинчатый скоба ръкохватка за фотоапарат Sony A6000 A6300 Quick Release

Опис : Десен агол брзо ослободување "Lзагради се" вклопи во основата на вашиот дигитален или на филмската камера, овозможувајќи лесен пристап до неговата батерија пакет или I / O порти...

BGN 31.98

1 бр Fujifilm C200 е с цветна 35 mm филм 36 изложение за 135 формат фотоапарат Lomo Holga 135 BC Lomo Camera Dedicated

1 компјутер Fujifilm C200 Боја 35mm Филм 36 Изложеност за 135 Формат Камера Lomo Holga 135 П.Н.Е Lomo Камера Посветен Истекот Датум : Секогаш Најновите! Спецификации : ISO : 200 / 24 36 EXP со 24 36mm x Процес : CN16, C41 Направен во Јапонија Погоден за : Holga 135 BC, 135 BC TLR, 135 TIM или Holga со 120 135 адаптер Дијана Мини 135 Камера Ултра Тенок и Широк Камера Златна Половина Камера Други 35mm филм Камера Пакет се Вклучени : 1pc C200 Fuji FilmНие прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање...

BGN 9.00 12.67

Быстроразъемная обтегач регулируема каишка за през рамо Ремък за статив фотографско студио, комплекти за статив на рамо

На tripod рамо, рака од MEKING е специјално дизајнирана да се носат tripod На рака карактеристики два циклуси : едно е да се заврши околу нозете и помал циклуси кои придава на колоната на врвот на tripod...

BGN 7.46

FL-3060 Flex Mat 5500K 480 LED Flexible Moldable LED Video Fabric Light Slim Ultralight Panel with 2.4 G Remote

FL3060 30x60cm Flex Мат CRI≥90 5500 K 480 LED Lumens Max 8000 LM Флексибилни Moldable LED Видео Ткаенина Светлина Тенок Ultralight Панел со 2.4 G ДалечинскиотФункции : Флексибилен, Moldable LED Панел бел ден 5600 K Боја Температура Зрак Агол : 140360° CRI : ≥90 Тенок 16mm Поддршка 2.4 G Безжична Контрола Моќ : 48 W Lumens : 8000 LM LED Количина : 448 Ultralight 480gПакет Вклучувајќи : 4 x Врска Род 1 x Ткаенина Светлина 1 x Пакување крпа 1 x 2.4 G Далечински 1 x Адаптер 1 x рака Зафат

BGN 366.40