• Ново
LU LCD Screen Protector Pop-up sun Shade lcd Hood Shield Cover за беззеркальной цифров фотоапарат sony RX10 RX10II RX10M2 RX10MII

LU LCD Screen Protector Pop-up sun Shade lcd Hood Shield Cover за беззеркальной цифров фотоапарат sony RX10 RX10II RX10M2 RX10MII

BGN 29.62
BGN 24.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


На optically јасно пластика ја штити вашата камера екранот,и едноставно pop-up дизајн овозможува лесно отварање да им помогне да го блокира отсјај
Главните карактеристики: 3 двострано флип до капа дизајн за намалување на отсјај и за лесна за гледање во на отворено. Заштитна екран јасно & транспарентен за LCD екранот. Заштита од нечистотија,шокови и гребнатини. Издржливи meterial,долготрајни. Екстремни заштита на камерата и LCD дисплеј. 3 инчен Pop-Up Сенка и заштитник е наменета .
На две-дел дизајн овозможува лесно отстранување на сенката додека го држите јасно пластика заштитник на местото за заштита
Инсталација:
Работата метод:

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
S30-RX10

Подобни продукти в категория

FL-3060 Flex Mat 5500K 480 LED Flexible Moldable LED Video Fabric Light Slim Ultralight Panel with 2.4 G Remote

FL3060 30x60cm Flex Мат CRI≥90 5500 K 480 LED Lumens Max 8000 LM Флексибилни Moldable LED Видео Ткаенина Светлина Тенок Ultralight Панел со 2.4 G ДалечинскиотФункции : Флексибилен, Moldable LED Панел бел ден 5600 K Боја Температура Зрак Агол : 140360° CRI : ≥90 Тенок 16mm Поддршка 2.4 G Безжична Контрола Моќ : 48 W Lumens : 8000 LM LED Количина : 448 Ultralight 480gПакет Вклучувајќи : 4 x Врска Род 1 x Ткаенина Светлина 1 x Пакување крпа 1 x 2.4 G Далечински 1 x Адаптер 1 x рака Зафат

BGN 366.40

Защитна рамка от алуминиева сплав граница за Xiaomi Yi Sports Action Camera Case Cover w / Mount Adapter For Xiaomi Yi Accessories

1 x Камера Заштитна Рамка w / Завртка за Xiaomi YiНе се вклучуваат било какви други предмети1.Боја : Сина2.Пакет : Заштитна Рамка w / Завртка3...

BGN 14.00 17.58

KnightX аксесоари за спорт на открито монопод нож ръчно регулируема каишка в гърдите колан, за GoPro Hero 3+ 3 2 камера go pro

Monopod Стап( Случаен Боја)Handlebar SeatpostГрадите На РакаШефот На Рака(камера не се вклучуваат)Рака На Рака58mm прстен Адаптер52mm прстен Адаптер37mm прстен АдаптерВода ЛебдиВшмукување Чаша

BGN 3.00 4.96

Быстроразъемная обтегач регулируема каишка за през рамо Ремък за статив фотографско студио, комплекти за статив на рамо

На tripod рамо, рака од MEKING е специјално дизајнирана да се носат tripod На рака карактеристики два циклуси : едно е да се заврши околу нозете и помал циклуси кои придава на колоната на врвот на tripod...

BGN 7.46

Памучен Кожа Камера На Рамото На Шийката На Каишка Полиестер Каишка Черен За Olympus, Canon, Nikon

Памук Кожа Камера Рамо Вратот Појас Полиестер Рака Црна За Олимп Канон Nikon100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Карактеристики : Удобно да се користи со проширување дизајн ; Прилагодлива должина; се направи прилагодување според автовисина и барање; сигурен во безбедноста фати дизајн; погоден за различни брендови со perforating DV и камерата; Идеален за надворешна употреба снимање и патување...

BGN 6.64

NP-90 CNP-90 NP 90 NP90 USB зарядно устройство за Casio Exilim EX-H10 EX-H15 EX-H20G EX-FH100

NP90 CNP90 90 НП NP90 USB Батеријата е Полнач За Casio Exilim EXH10 ЕКСH15 ЕКСH20 G ЕКСFH100 Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 V Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m A Тежина : 45g Погоден Батеријата Модел : NP90 CNP90 90 НП NP90 Компатибилен Батеријата Дел Број : За Casio Exilim EXH10 ЕКСH15 ЕКСH20 G ЕКСFH100Пакет Се Вклучени : 1 x Полначот на Батеријата1 x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

BGN 5.00 7.98

Meking Selens M11-083 4 hotshoes Speedlite umbrella holder завъртане светлинна поставка метална скоба

Meking Selens M11083 4 hotshoes Speedlite чадор држач Вртливата Светлина Стојат Заградата МеталПакетот Вклучува : 1 * M11083 Флеш Заградата1 * tripod да lightstand адаптерM11083 4 Hotshoes Флеш ЗаградатаОва е универзален флеш заградата за студиото употреба.Фитинг за било светло стојат или Tripod (1 / 4" завртка или 3 / 8" завртки).Оваа планината може да ви овозможи прилагодување на флеш и чадор во секој агол ви се допаѓа да се земе голем шут на вашите слики.4 Hotshoes desige , можете да ги користите четири флеш во еден заградатаможете исто така да прилагодите растојанието од различни топла чевлиMeterial : висок квалитет на метал.Превозот ЗабелешкаПРЕВОЗОТ : 1.Вашата цел ќе бидат обработени за 13 дневна по вашата исплата е примена или бришат.2.Вашата цел ќе биде предаден преку Холандија Пост Воздух Mail.3.Тоа ќе трае околу 560days во транзит,ве молиме почекајте трпеливо.4.Ако не сте го доби пакет на време, ние може да се прошири испорака датум за вас.5.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца : ЗемјаРаботни Дена(не вклучувајќи одмор)591015162021252635>35СадНоминална(време пристигна)5.1%50.1%33.6%7.5%3.7%Контактирајте со насЕвропаНоминална(време пристигна)8.6%61.2%19.1%7.0%4.1%Контактирајте со насАвстралијаНоминална(време пристигна)4.7%52.6%30.2%9.6%2.9%Контактирајте со насКанадаНоминална(време пристигна)6.7%50.6%30.4%8.5%3.8%Контактирајте со насРусијаНоминална(време пристигна)1.5%10.3%29.7%41.2%18,8% сеКонтактирајте со насАзијаНоминална(време пристигна)10.5%30.6%43.8%12.1%4.0%Контактирајте со насДруга ЗемјаНоминална(време пристигна)3.5%25.0%47.9%17.9%5.7%Контактирајте со насПЛАЌАЊЕ : 1.Ние прифаќаме Escrew за плаќање.2.Ве молиме да се осигурате вашата адреса,телефонски број се во право кога ќе се плати.3.Ако производот што сте го добиле не е задоволен за вас,можете да контактирате со нас,и тогаш ние ќе ја или наплата.ПОВРАТНИ информации : 1.Ние ќе ја напуштат повратни информации за вас кога ќе се потврди цел,и ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас, ви благодариме.2.Ние ќе ви обезбедиме добри производи и услуги за вас,се надевам да се справи со вас цело време.ЗА НАС : Meking Студио е професионална фотографска опрема фабрика се наоѓа во Гуангжу, Кина.Добредојдовте да биде нашиот дистрибутер.

BGN 47.68

Лентата мастило за Fuji Frontier 258/330/340/350/355/370/375/390 лента за принтер, 85C904978/345A9049781/85C904978A / 06090468/430919

Fuji Мастило Панделка за Граница 258 / 330 / 340 / 350 / 355 / 370 / 375 / 390 Печатач лента,85 C904978 / 345 A9049781 / 85 C904978 A / 06090468 / 430919Ви благодариме,Мервин ZhouМобилен / whatapp : +008613631282388Skype : mervynzhou

BGN 12.00 13.28

Shadowless Photography Back Light Table Top Photo Booth Background Light Pad Box

ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 PC СВЕТЛИНА ПОДЛОГА (38 X38 CM) Главната ФункцијаLP15 светлина подлога е идеален производ за трговски објект фотографија, со својата 5500 K назад и на дното светлина на максимум 3500 Лукс, тоа во голема мера се изостри работ и преглед на објектот, обезбедува shadowless објект фотографии...

BGN 48.00 54.08

1500W STROBE STUDIO FLASH LIGHTING KIT 4 LIGHT MOBILE CARRY CASE

СпецификацииФЛЕШ STROBE СВЕТЛИНАБрендFSTМоделP400 AКомпатибилностКанон, Nikon, Pentax, Sony, Олимп dslr фото*Pentax, SONY, Олимп Корисник не треба да имаЖешка Чевли Адаптер*Вентилаторот За ЛадењеYesФлеш предизвикувајќи метод : 1.)Тест копчето2.)СИНХРОНИЗАЦИЈА на кабелот3.) Photocell1.Синхрони Флеш2.0.5 s Одложување SYNC3.Два пати да Предизвика Одложување SYNC4.Три пати да Предизвика Одложување SYNC5.Quartic Предизвика Одложување SYNCФлеш излез400 WВодич број (ISO100°Целост, Моќ)62Рециклирање време0.2 2.2 дик...

BGN 848.00

Pixco suite for Макро M42 Mount Lens to suit for Nikon (D)SLR Camera Adapter

НИ 9.31 / парче НАС 81.1 / парче НАС 11.75 / парче НАС 8.7 / парче НАС 24.28 / парче НАС 6.98 / парче НАС 14.68 / парче НАС 7.02 / парче НАС 4.99 / парче НАС 16.39 / парчеPixco Одговараат за Макро M42 Планината Леќа за да Одговараат за Nikon (D) SLR Камера АдаптерКарактеристики : Макро снимање, не поддржуваат фокус бесконечност.Не ROM врска адаптер.Дијафрагмата контрола на објективот е поставена рачно.Автоматско дијафрагмата, автофокус, или било кои други функции не ќе работат правилно, додека со користење на овој адаптер."Стопдолу режимот" ќе треба да се користи кога премерување од леќа не имаат способност да се има својата отворот контролирани од страна на камерата тело.Изработени од алуминиум.Одговараат заОдговараат за M42 Планината ЛеќаОдговараат за Nikon (D) SLR КамераОдговараат за D7200 D810 A D5500 D750 D810 D4 S D3300 Df D5300 D610 D7100 D5200 D600 D3200 D800 / D800 E D4 D5100 D7000 D3100 D300 S D3000 D3 X D90 D700Пакетот Вклучува : Pixco Одговараат за Макро M42 Планината Леќа за да Одговараат за Nikon (D) SLR Камера Адаптер x1pcsНИ 80 / парче НАС 36.46 / парче НАС 43.58 / парче НАС 108 / парче НАС 249 / парче НАС 17.45 / парче НАС 95.48 / парче НАС 57.57 / парче НАС 85 / парче НАС 104 / парче

BGN 7.00 8.29

10 компл. / Лот NP-FE1 NPFE1 NP FE1 зарядно устройство BCCS3 BC-CS3 & DC адаптер за кола за цифрови фотоапарати Sony Cyber-shot DSC T7 T7B T7S

10 Sets / Многу NPFE1 NPFE1 НП FE1 Батерија Полнач BCCS3 П.Н.Е.CS3 & DC Адаптер за во Автомобил за Sony Cybershot Дигитални Камери DSC T7 T7 B T7 S Пакет се вклучени 10 групи на NPFE1 батерија за Полнење ...

BGN 106.88

Viltrox L116B Slim LCD Display Dimmable DSLR Photo Studio LED Video Light + батерия+зарядно устройство Canon Nikon Camera DV Камери

Карактеристики : се усвојува најновата LED саќе дизајн Таа има висока осветленост,природата и мека светла, стабилна температура на бојата...

BGN 64.00 79.97

3в1 Цифров сива карта бял черен 18% сиво цвят бял баланс каишка

Дигитални Сива боја Бела Црна, Сива Биланс на 3 Картичка Поставете prem Картички 18 Воведување На Дигитални Сива Картичка и Баланс на Белата боја се идеални Алатки за помагање се постигне баланс на белата боја и боја корекција...

BGN 4.00 4.46

1бр висококачествен наглазник EF Eye Cup визьор за Canon 1000D 500D 400D, 450D 350D 300D 550D 50D за EOS Rebel T3 XS T3i T2i T1i

EF Eye Cup за Canon 1000 D 500 D 450 D 400 D 350 D 300 D Rebel XSi XTi XT XS T1iКарактеристики : 1 Таа работи како амортизирање околу камерата е окуларот, која обезбедува заштита за камерата е окуларот.2...

BGN 5.00 5.60

10шт вольфрамовая осветление лампа лампа 220v 800w 3200K за Червени светлина 10in1 комплект

10pcs Волфрам светилка Осветлување сијалица 800w 220v 3200 K за Црвенокосиот Светлина 10in1 комплетПакетот Вклучува : 10 × 800w 220v Црвенокосиот СијалицаЗа студио, филм и телевизија осветлување...

BGN 42.88

3850H4101A/3850H4101 Konica minilab part

3850 H4101 A / 3850 H4101 Коника minilab дел ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

BGN 281.00 296.00

оригиналът е на 7 бр. / лот LED42K30JD/K20JD led light SVH420A86-4LED-REV07. 20150410 1 бр.=4 бр. се използва, за да работи добре

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

BGN 37.00 39.20

10 компл. / Лот камера за пътуване зарядно устройство и DC зарядно устройство, комплект за Kodak KLIC-7004 K7004 Fuji NP-50 NP50 Pentax DL-I68 D-Li68 батерия

10 Sets / Многу Камера Патување Полнач и DC Автомобил Држачи за полнење за Кодак KLIC7004 K7004 Fuji NP50 NP50 Pentax DLI68 ДLi68 БатеријатаПакет Содржина : 10 Групи на NP50 / K7004 / DLi63 Батерија Полнач и DC Автомобил Полнач Адаптер за Полнење...

BGN 63.84

Conenset EN-EL12 USB зарядно устройство за Nikon Coolpix AW100 AW100s AW110 W110s AW120 AW130 P300 P310 P330 P340 S1200pjv батерия камера

Informatiom за Полначот : име на Производ : USB Батеријата Полначот Влезен Напон : DC 5 V Излезен Напон : DC 4.2 V Излезна Струја : 600m A / h Работа Температура : 40 до +60°C Боја : Црна Димензии : 85×47×15mm Тежина : 30g Состојба : Нова,1 година гаранција! Производ Упатството за : Кога батеријата се наплаќаат,Ќе ве молам потврдете го + и пол на батеријата да се цел на + и на полначот.Полначот има индикатор светлото : 1,индикатор светлото е сино кога батеријата не се инсталира на полначот...

BGN 7.00 7.98

Conenset EN-EL14A USB зарядно устройство за Nikon Coolpix P7000 P7100 P7700 P7800 D3100 D3200 D3300 D5100 D5200 D5400 DSLR камера Батерия

Informatiom за Полначот : име на Производ : USB Батеријата Полначот Влезен Напон : DC 5 V Излезен Напон : DC 8.4 V Излезна Моќност : 500m A / h Работа Температура : 40 до +60°C Боја : Црна Димензии : 85×47×15mm Тежина : 30g Состојба : Нова,1 година гаранција! Производ Упатството за : Кога батеријата се наплаќаат,Ќе ве молам потврдете го + и пол на батеријата да се цел на + и на полначот.Полначот има индикатор светлото : 1,индикатор светлото е сино кога батеријата не се инсталира на полначот...

BGN 7.00 7.98

MS. L. Meilyadigital за комплекта аксесоари Gopro за go pro hero 5 4 3 3+ закрепване за камерата SJCAM SJ4000 / xiaomi yi

1*L Големина Торба (32 * 22 * 17cm) 1*Hero3 / 3+ / 4 Frame 1 * База на Планината 1 * 360 степени Рака Појас 1 * Monopod 1 * Tripod Адаптер 1 * Несакани Планината 1 * Велосипед Handlebar 1 *360 Брз Клип 1 * Tethers Ремени 1 * Вшмукување Чаша Планината 1 * Мали Tripod 1 * Леќа Заштита Прстен 1 * J Планината 1 * Градите Планината 1 * Лебди рака зафат 1 * 3 / 3+ / 4 Далечински управувач Силикони Случај 1*Vented Шлем за околу Рака 1*Floaty Масти * 2 и со 2mm дебели ленти

BGN 91.00 95.98