• Ново
Касета мастило лента на гърба на печат Noritsu, H086044/H086035/H086044-00 за QSS28/2901/2911/3001/3011/3021/3201/3202 цифров минилаборатория

Касета мастило лента на гърба на печат Noritsu, H086044/H086035/H086044-00 за QSS28/2901/2911/3001/3011/3021/3201/3202 цифров минилаборатория

BGN 12.80
BGN 12.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Noritsu дигитални minilab Назад за печатење мастило произведено во Кина, со добар квалитет е достапно за qss2801/2901/2911/3001/3011/3021/3201/3202/3203/3300/3301/3302/3501/3502/3701/3702/3901/34 итн. Дел no. : H086044-00/H086035-00
Ви благодариме,
Мервин Zhou
Тел : +0086-756-5101198
Мобилен/Whatapp : +0086-13631282388
Skype : mervynzhou

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
Демингфото

Подобни продукти в категория

Камерата е закалено стъкло твърд предни задни LCD екран защитно фолио, защитно фолио на капака 8H 0.55 мм специално за Nikon D750

LCD Екран Заштитник, Антинула Калено Стакло Заштитна Маска за Nikon D7508 H 0.55 mm Калено Стакло Екран Заштитник dslr фото Камера LCD Филм за Nikon D750Карактеристики : 1...

BGN 3.00 3.58

Пътно зарядно и зарядно за кола dc за Kodak KLIC-7006, KLIC7006 Battery Fit for Kodak M200 M522 M530 M532 M873 M883 Digital Camera

Патување Полначот & DC Автомобил Полнач за Кодак KLIC7006, KLIC7006 Батеријата Одговара за Кодак M200 M522 M530 M532 M873 M883 Дигитална КамераСекој сет во cluding патна полначот & DC автомобил адаптер за полнење.Technic Спецификации : Влезен напон : AC 110 V~240 V / Авто 12 V Задолжен за : Кодак Тежина : 0.2 kg Карактеристики : 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Универзална влезен напон : 110v240v, Вклучувајќи дополнителен адаптер за во автомобил CE заверена и УЛ наведениНов висок квалитет на "паметни" батерија полнач поставен вклучувајќи и wall полнач и авто запалка приклучок адаптер (во автомобил полнач)...

BGN 17.60

Meking Selens M11-083 4 hotshoes Speedlite umbrella holder завъртане светлинна поставка метална скоба

Meking Selens M11083 4 hotshoes Speedlite чадор држач Вртливата Светлина Стојат Заградата МеталПакетот Вклучува : 1 * M11083 Флеш Заградата1 * tripod да lightstand адаптерM11083 4 Hotshoes Флеш ЗаградатаОва е универзален флеш заградата за студиото употреба.Фитинг за било светло стојат или Tripod (1 / 4" завртка или 3 / 8" завртки).Оваа планината може да ви овозможи прилагодување на флеш и чадор во секој агол ви се допаѓа да се земе голем шут на вашите слики.4 Hotshoes desige , можете да ги користите четири флеш во еден заградатаможете исто така да прилагодите растојанието од различни топла чевлиMeterial : висок квалитет на метал.Превозот ЗабелешкаПРЕВОЗОТ : 1.Вашата цел ќе бидат обработени за 13 дневна по вашата исплата е примена или бришат.2.Вашата цел ќе биде предаден преку Холандија Пост Воздух Mail.3.Тоа ќе трае околу 560days во транзит,ве молиме почекајте трпеливо.4.Ако не сте го доби пакет на време, ние може да се прошири испорака датум за вас.5.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца : ЗемјаРаботни Дена(не вклучувајќи одмор)591015162021252635>35СадНоминална(време пристигна)5.1%50.1%33.6%7.5%3.7%Контактирајте со насЕвропаНоминална(време пристигна)8.6%61.2%19.1%7.0%4.1%Контактирајте со насАвстралијаНоминална(време пристигна)4.7%52.6%30.2%9.6%2.9%Контактирајте со насКанадаНоминална(време пристигна)6.7%50.6%30.4%8.5%3.8%Контактирајте со насРусијаНоминална(време пристигна)1.5%10.3%29.7%41.2%18,8% сеКонтактирајте со насАзијаНоминална(време пристигна)10.5%30.6%43.8%12.1%4.0%Контактирајте со насДруга ЗемјаНоминална(време пристигна)3.5%25.0%47.9%17.9%5.7%Контактирајте со насПЛАЌАЊЕ : 1.Ние прифаќаме Escrew за плаќање.2.Ве молиме да се осигурате вашата адреса,телефонски број се во право кога ќе се плати.3.Ако производот што сте го добиле не е задоволен за вас,можете да контактирате со нас,и тогаш ние ќе ја или наплата.ПОВРАТНИ информации : 1.Ние ќе ја напуштат повратни информации за вас кога ќе се потврди цел,и ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас, ви благодариме.2.Ние ќе ви обезбедиме добри производи и услуги за вас,се надевам да се справи со вас цело време.ЗА НАС : Meking Студио е професионална фотографска опрема фабрика се наоѓа во Гуангжу, Кина.Добредојдовте да биде нашиот дистрибутер.

BGN 47.68

10 бр./лот KLIC7003 KLIC-7003 K7003 зарядно устройство за цифровите фотоапарати на Kodak EasyShare M380 M381 M420 MD81 V1003 V803 Z950

10 Pcs / Многу KLIC7003 KLIC7003 K7003 Батерија Полнач за Кодак Дигитални Камери Easy Share M380 M381 M420 MD81 V1003 V803 Z950Пакет Содржина : 10 парчиња на Патување Полнач за Кодак ;Карактеристики : 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Универзална влезен напон : 110v240v CE заверена и УЛ наведени Technic Specifictions : Влезен напон : AC 110 V~240 V / Авто 12 V Задолжен : Кодак KLIC7003, KLIC7003 Батеријата Тежина : 0.1 кгНов висок квалитет на "паметни" батерија полнач поставен вклучувајќи и wall полнач и авто запалка приклучок адаптер (во автомобил полнач)...

BGN 43.04

10шт BC-CSK зарядно устройство за батерии NP-BK1 NPBK1 за Sony Camera CyberShot DSC-S750 Bloggie MHS-CM5 PM5 Webbie HD MHS-PM1V PM1D PM1

10 Pcs П.Н.Е.CSK Полнач за Батеријата NPBK1 NPBK1 за Sony Cyber Shot Камера DSCS750 Bloggie МХЗCM5 PM5 Webbie HD МХЗPM1 V PM1 D PM1 Пакет вклучува 10 парчиња NPBK1 Батерија Полнач .Technic Спецификации : Влезен напон : AC 110 V~240 V / Авто 12 V Задолжен : за Sony NPBK1 Тежина : 0.12 kg Карактеристики : 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Универзална влезен напон : 110v240v, Вклучувајќи дополнителен адаптер за во автомобил CE заверена и УЛ наведени Нови висококвалитетни "паметни" батерија полнач поставен вклучувајќи и wall полнач и авто запалка приклучок адаптер (во автомобил полнач)...

BGN 42.56

JINTU L-пластинчатый скоба ръкохватка за фотоапарат Sony A6000 A6300 Quick Release

Опис : Десен агол брзо ослободување "Lзагради се" вклопи во основата на вашиот дигитален или на филмската камера, овозможувајќи лесен пристап до неговата батерија пакет или I / O порти...

BGN 31.98

Vamson за GoPro 6 5 аксесоари дистанционно сърфиране Полюс монопод ръчен нож статив, за Xiaomi за Yi за GoPro Hero 5 4 3+ VP405

Vamson за Go Pro 6 5 Додатоци Далечински Сурфање Пол Monopod Рачни Стап Tripod за Xiaomi за Yi за Go Pro Херој 5 4 3+ VP405Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетШироко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед / мотоциклЕдноставно клип вашиот Go Pro Далечински во домување и вие сте подготвени за една рака телескопски се справи со снимањето Тоа може да биде продолжен и пресвртзаклучен на било која должина од 10.75 да 23 инчиВашиот Go Pro камера ќе се закачи за тоа, без било какви дополнителни делови.Dualдијаметар далечинска контрола го задржува пол цврсто во рака, а сепак ви овозможи да го користите далечинскиот се исто време .Боја : ЦрнаКомпатибилен со : Gopro Херој 4 3+ 3 2 1 камерата Xiaomi Xiaoyi SJCM SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000Пакет Се Вклучени : 1 x Продолжи Далечински Сурфање Пол1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 30.80

Shadowless Photography Back Light Table Top Photo Booth Background Light Pad Box

ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 PC СВЕТЛИНА ПОДЛОГА (38 X38 CM) Главната ФункцијаLP15 светлина подлога е идеален производ за трговски објект фотографија, со својата 5500 K назад и на дното светлина на максимум 3500 Лукс, тоа во голема мера се изостри работ и преглед на објектот, обезбедува shadowless објект фотографии...

BGN 48.00 54.08

Новост! Пълен кадър, сензор за пречистване на тампон 22шт + сензор за пречистване на течност решение за Nikon Canon цифров огледално-рефлексен фотоапарат

НОВО! Full Frame Сензор за Чистење Брис 22pcs + Сензор за Чистење Течност Решение за Canon Nikon Дигитални SLR КамераТОПЛА ПРОДАЖБА >> ПРЕВОЗОТ>> Ние нудиме бесплатен превозот за светот од страна на Aliexpress Стандард на Превозот.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ>> Ние нудиме бесплатно вратите за оние наредби кои не одговараат на нивните онлајн описи објавено на Aliexpress...

BGN 46.00 47.98

Защитна рамка от алуминиева сплав граница за Xiaomi Yi Sports Action Camera Case Cover w / Mount Adapter For Xiaomi Yi Accessories

1 x Камера Заштитна Рамка w / Завртка за Xiaomi YiНе се вклучуваат било какви други предмети1.Боја : Сина2.Пакет : Заштитна Рамка w / Завртка3...

BGN 14.00 17.58

Mcoplus BG-D5300 Multi-Power оттичане акумулаторен блок заснемане за Nikon D5300 D3300 DSLR камера as EN-EL14 Meike MK-D5300

McoplBGD5300 МултиМоќ Вертикална Батеријата Зафат Пакет за Nikon D5300 D3300 dslr фотоКамерата како MKEL14 Meike МКD5300100% компатибилен за Nikon D5300.Овозможи вертикална shutter и половина притиснете фокусот на вертикална блендата.Ги комбинира функциите на висококапацитет на батеријата пакет со вертикален зафат.Можете да инсталирате два ENEL14 литиум батерии, се врши со вертикална shutter копчето за ослободување, нека вертикалнаПукање има ист ракување чувство како хоризонтална снимање.Пакет Листата : 1 x BGD5300 Батеријата зафат1 x Shutter Далечински Кабел1 x англиски упатство1.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ...

BGN 44.00 52.00

10 компл. / Лот NP-FE1 NPFE1 NP FE1 зарядно устройство BCCS3 BC-CS3 & DC адаптер за кола за цифрови фотоапарати Sony Cyber-shot DSC T7 T7B T7S

10 Sets / Многу NPFE1 NPFE1 НП FE1 Батерија Полнач BCCS3 П.Н.Е.CS3 & DC Адаптер за во Автомобил за Sony Cybershot Дигитални Камери DSC T7 T7 B T7 S Пакет се вклучени 10 групи на NPFE1 батерија за Полнење ...

BGN 106.88

1 бр Fujifilm C200 е с цветна 35 mm филм 36 изложение за 135 формат фотоапарат Lomo Holga 135 BC Lomo Camera Dedicated

1 компјутер Fujifilm C200 Боја 35mm Филм 36 Изложеност за 135 Формат Камера Lomo Holga 135 П.Н.Е Lomo Камера Посветен Истекот Датум : Секогаш Најновите! Спецификации : ISO : 200 / 24 36 EXP со 24 36mm x Процес : CN16, C41 Направен во Јапонија Погоден за : Holga 135 BC, 135 BC TLR, 135 TIM или Holga со 120 135 адаптер Дијана Мини 135 Камера Ултра Тенок и Широк Камера Златна Половина Камера Други 35mm филм Камера Пакет се Вклучени : 1pc C200 Fuji FilmНие прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање...

BGN 9.00 12.67

PULUZ 3-axis Sports Action Cameras Handheld Stabilizer Gimbal Технологична Mount Jaws w / TF card за GoPro HERO5 4 Session HERO5 4 3

1 Рачен gimbal со 3Оската и интегрирани контроли функција за контрола на Go Pro и gimbal истовремено2 Со Snoppa Одиш, може да се одржи, контрола, и да работат на вашиот Go Pro со една рака...

BGN 361.00 451.76

Лентата мастило за Fuji Frontier 258/330/340/350/355/370/375/390 лента за принтер, 85C904978/345A9049781/85C904978A / 06090468/430919

Fuji Мастило Панделка за Граница 258 / 330 / 340 / 350 / 355 / 370 / 375 / 390 Печатач лента,85 C904978 / 345 A9049781 / 85 C904978 A / 06090468 / 430919Ви благодариме,Мервин ZhouМобилен / whatapp : +008613631282388Skype : mervynzhou

BGN 12.00 13.28

За GoPro HERO5 23 in 1 Сърфирах Accessories Combo Kit (гмуркане калъф + гаф манивела+кораб гъба+Быстроразъемная обтегач+ каишка )

PULUZ 23 во 1 Сурфање Додатоци Комбо Комплет за Go Pro HERO5 (Нуркање Случај + Плувка Рака Зафат + Floaty Сунѓерот + Брзо Ослободување Тока + Сурфање Одбор Планината + Вратот Рака + Безбедност Tethers Рака + Складирање Торба )Карактеристики1...

BGN 30.00 37.23

MS. L. Meilyadigital за комплекта аксесоари Gopro за go pro hero 5 4 3 3+ закрепване за камерата SJCAM SJ4000 / xiaomi yi

1*L Големина Торба (32 * 22 * 17cm) 1*Hero3 / 3+ / 4 Frame 1 * База на Планината 1 * 360 степени Рака Појас 1 * Monopod 1 * Tripod Адаптер 1 * Несакани Планината 1 * Велосипед Handlebar 1 *360 Брз Клип 1 * Tethers Ремени 1 * Вшмукување Чаша Планината 1 * Мали Tripod 1 * Леќа Заштита Прстен 1 * J Планината 1 * Градите Планината 1 * Лебди рака зафат 1 * 3 / 3+ / 4 Далечински управувач Силикони Случај 1*Vented Шлем за околу Рака 1*Floaty Масти * 2 и со 2mm дебели ленти

BGN 91.00 95.98