• Ново
мандала тапети Psicodelicos стени одеяло хиляди ръце статуи на Буда полиестер фондос де панталла psicodelicos гоблен

мандала тапети Psicodelicos стени одеяло хиляди ръце статуи на Буда полиестер фондос де панталла psicodelicos гоблен

BGN 29.36
BGN 28.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


mandala Позадини Psicodelicos ѕид ќебе Илјади раце Буда статуи полиестер fondos де pantalla psicodelicos tapestry
1. Материјал : Полиестер
2.Дизајн : Mandala.
3.Уникатен : Печатени.
4.Еко-Пријателски.
5. Тежина : Околу 350g.
6. Големина : 148x200cm
7. Нашата Цел : Понуди Уникатен,Добар Квалитет и прифатлива Цена на Производот за Да Сите на Нашата Глобална Клиентите.
1.Контакт Начин
Трговија Менаџер ID : cn111365132
2.Превозот Начин
1. Кина Пост Обичните Мали Парцели (не Може да следење на вашата земја)
2.Кина се Регистрирани Воздух Mail (Може да следење)
3.E-пакет
4.DHL/Федекс/UPS/EMS/Патарина
3.По Продажба На Услуги
1. Ако производот не е како опис или скршени за транзит,ве молиме испратете ни слика,ние ќе се направи целосна наплата или испрати нов производ за вас.
2. Ако пратката недостасува или на некој производ недостасува ,ве молиме контактирајте го и пратете ни слики ние ќе ја водат за исчезнати, стока /парцела за вас, или за да се направи целосна реконструкција.
4.Повратни информации
1.Ако ви се допаѓа нашиот производ,може да ни даде 5 ѕвезда коментар и ги споделите со вашите пријатели. Вашиот го цениме е наша моќ да стане една голема компанија.
2. Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да го оставите коментар. Ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.
5.Често поставувани прашања
1.Дали вашиот производ се понуди пад на превозот?
Да, Ние можеме.
2.Како јас може да се купи многу производот и превозот, заедно?
Може да се стави сите производи што ви се допаѓа во количка,место цел заедно и го организира плаќањето.
3.Можете да ги испратите сите мои цел заедно?
Да, ние можеме.
4.Зошто цел може да се'™т биде следење?
Сте одбрале кина Обичен Мал Пакет Плус ,тоа само следење на информации во кина. Don'™т понуда за следење информации за вашата земја.
5.Кога би можеле да се добие мојата цел?
30-45 дена на нормално услов за повеќето земја за повеќето земја, 45-60 дена на специјално состојба и Далечински земји.
6. Зошто превозот надомест толку висока?
Ако купите многу производ ве молиме да контактирате со мене,јас ќе се коригира цената за вас.
7. Дали вашата компанија може да понуди OEM услуги?
Да, Ние можеме.

Всичко за продукта

Размер:
148x200cm
Материал:
100% Polyester
Модел:
мандала
търговска марка:
moodcome
Модел:
Обичайната Крашеная
Дизайн:
Мюсулманин
Продажба На Килими:
1бр
Техника:
Тъкани
Рамка:
No
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Форма:
правоъгълник
Вид На Модела:
Геометрична
Номер На Модела:
GY-013
Вид Почистване:
Ръчно Пране
Тегло:
About 350g
Еко-Содружественный:
ДА
Против Бръчки:
Нормален
Печат:
Активно печат и боядисване
уникален:
Гоблен
Fit Seeason :
През целия сезон
Доставка:
Въздушна поща стълб кит
Мекота:
Умерен
Размер:
148x200cm
Стил:
мандала

Подобни продукти в категория

Японски Пол Бамбуков Килим Мат Голям Правоъгълник 2 Размер На Матрак Мат Преносим Татами Мода Килим Дизайнер Бамбук Копринен Килим

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 1535 дена ЕМС 310daysЗабелешка : 1.Превозот начин на Кина Пост, Различни Земјата ќе има diffferent Превозот дена...

BGN 226.00 238.40

Геометричен принт обичай кръгла мат Нескользящий мат Мат килим детска стая начало декор подложка за пода водопоглощающий мат

Кина Пост Воздух Mail време на испорака : 1060 дена во нормална состојба( зафатен сезона,лошите временски услови, ќе доведе до одложување)DHL, UPSот, Fed Ex време на Испорака : 37 дена(Ако има данок прашање,ве молиме да соработува со обичај,ќе се ниски по вредноста на пакетот на aviod тоа данамали тоа за вас)1...

BGN 19.00 31.81

Нескользящий мат-тук, като купчина кучета входната мат закрит и открит мат, нетъкан текстил Топ 18x30

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38

Zeegle Удобен Velvet Кръгъл Килим За Хола Подложка За Детска Спалня Меки Детски Ползающие Подложки Детски Игрални Подложки

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

BGN 21.00 35.20

Безплатна доставка 7.95'x10. 25 'китайски килими Aubusson ръчно изработени weave woole подложки за декорация на дома

Бесплатен превозот 7.95'x10.25' Кинески Aubusson тепих рака ткаат woole површина тепих за домашна декорацијаСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 7.95'x10.25' ( 313x242 cm) исто така е достапен.* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

BGN 2814.40

Начало На Бохемската Мандала Гоблен Стенен Печатни Декор Пясъчен Плаж, Пикник Хвърлят Одеяло Килим Къмпинг Палатка Пътуване Спален Мат

Спецификации : Име : TapestryМатеријал : полиестерГолемина : M : 150*130cm L : 200*150cmБои : Како на сликатаКарактеристики : Употреба : tapestry, Плажа Ќебе, чаршаф, Завеса, Dorm ОркестаротУбава Дома Декор Парче, го Прави Голем Дар, Убава Ѕид Виси, Dorm Divider, Плажа Cover Up, BedsheetПакет Се Вклучени : 1 X Tapestry

BGN 13.00 14.42

Украса на хола изящен гоблен-go home scenic стенопис 138*100cm

Ве изненади! Ние ќе брод вашата нарачка заедно со специјален подарок и се надевам дека ќе ви се допадне Полно име ве молам! Особено за Русите и Latvias , ако не,вие не ќе го добиете вашиот изненадување...

BGN 68.80

ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил A101R 5. 25x7. 55 gc6kliyg5

рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитерански стилA101 R 5.25x7.55 gc6kliyg5Важни карактеристики Тепих ткаење со рака од страна на квалификувани занаетчии направен , затоа , единствени...

BGN 570.78

Луксозен Традиционен Китайски Стил Нежен Дизайн На Килими За Хола Спални Килими, Домашен Килим На Пода, Врата Мат Мека Подложка

Добредојдовте на нашата продавница,ќе имаат посебен шопинг искуство.КарактеристикиМатеријал:ПомешаМиење : машинско или рачнотежина : 1.3 кг / м2Големина : 140 X200cm,160 X230cm,200 X250cmПревозот : Ние ќе го испратам до тебе со брза испоракаЦаринската декларација : ве Молиме кажете ни како многу клиенти декларации треба откако ќе го поставите цел.Answer : ___________________________ Note : 1.Ако не сте gotton тепих,ве молиме контактирајте со нас.Ние мора да sovel проблеми.Ве молиме не го отвори спорот прво.2.Ако тепихот има дефект,ве молиме контактирајте со нас во прв план.Ние ќе го испратам до тебе нова или обнова на вас.Ве молиме не го отвори спорот.3.Ние може да ги реши сите проблеми во врска со вашиот шопинг.Ве молиме контактирајте со нас.4.Ако сакате да видите реално блиску фотографија,ве молиме контактирајте со нас.

BGN 204.00 236.80

KYYZROZZZ начало на декоративна стена виси килим гоблен правоъгълник покривки тропическо растение шаблон на печат

Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 130cmx150cm, 150cmx200cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Bedding Outlet Потсетување : 1) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 16.00 31.97

150*200 см мода супер мек килим / outdoor килим / мат / нескользящий мат/Мат мокет и килим за хола и спалнята.

опис на производотГолемина : 150*200cm(59.1*78.8 инчи)дебелина : 4.5 cmМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : исто како слика.Облик : правоаголникanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 84.00 162.42

Памучен смес ассели килим разтегателен одеяло Дневна Спалня мек килим покривки покривка гоблен начало декор

Висок Квалитет на Памук Конец Ќебе, Може да Се Користи Како Троседот Ќебе,Bedspead,Килим,Маса Крпа,Tapestry,Прашина маска,Итн Имајте на ум : може да биде мала грешка во измерени податоци(3~5cm) ГОЛЕМИНА 1 : 120cmx150cmСледново е производ слики :

BGN 60.80

150x190cm INS голям супер мек фланелевый скандинавски килим 15 мм сгущает килим хол tapis play mat Нескользящий мат одеяло

ние се фокусира на понудата ќе севишниотquillity дома decrations за вашето семејство На врвот стапка на домашен текстил што е предвидено во повеќето конкурентни цени,ние сме секогаш се обидува да ги импресионира вас, нашите професионални услуги,и ние правиме се допаѓа ова! Дојде кај нас, ќе силно го чувствуваат тоа! Опис : Материјал : Фланелен боксери+сунѓерот+против пролизгување пластични точка на задната Големина : 1 50x195cm Употреба : Дневна соба,спална соба, Мат,Ноќни мат,Veranda Функција : INМодерен Нордиските стил на дизајн! Не pilling,не исчезнува! Супер меки,голема handfeel! Трајни,antislip! Силна апсорпција ! Answer : ___________________________ Note : 1.Станува збор за слики на вистинската работа,но поради осветлување и да ги следат,ќе има некои боја разлика...

BGN 113.00 127.07

Гумена Подложка За Входната Врата Подложка За Пода, Върнете Се Отново, Когато Имате Тако И Склонност Към Забавен Врата На Мат Вътрешен Външен Декоративен Doorma

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38

Забавен печатни мат входната мат-Нескользящий мат-вътрешни правила закрит и открит интериор врата на мат 18x30 инча

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38