• Ново
ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил A101R 5. 25x7. 55 gc6kliyg5

ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил A101R 5. 25x7. 55 gc6kliyg5

BGN 570.78

Сума
Налично за поръчка


рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитерански стил
A101 R 5.25x7.55 gc6kliyg5
Важни карактеристики - Тепих ткаење со рака од страна на квалификувани занаетчии направен , затоа , единствени. - Долги влакна волна прави килим особено издржливи. - Волна природно можат да се спречи прашина. - Двете страни може да се види јасна шема на обичен ткаат , правење теписи може да ги користите двете страни од друга . - Рамно ткаени килими , лесно е да се чува чист , и на чаир, лесно може да се пресели во и надвор .
Овој производ е чиста рака -плетени , трајни, но не може рачно изработени теписи и ткаени производи споредливи во точноста , Kilim тепих дебелина од 2-3мм, Било какви прашања во врска со производот може секогаш консултирајте се со сопственикот .
среќен шопинг!

Всичко за продукта

Размер:
1600mmx2300mm
търговска марка:
emilrugs.com
Стил:
Средиземно море
Воспользуйся:
Къща, Спалня, Реклама, Хотел, Молитва, Декоративна
Място:
дневна
Вид На Модела:
Геометрична
Форма:
правоъгълник
Материал:
100% вълна
Дизайн:
Килим
Техника:
Ръчно Изтъкан Работа
Номер На Модела:
A101R 5. 25x7. 55 gc6kliyg5
Стил Пране:
химическо чистене

Подобни продукти в категория

Продажба на едро 140*200 см вода не изтрива копринен килим на купчина спалня легло мат

опис на производотГолемина : 140*200cm(55.16*78.8 инчи)дебелина : 4.5 cmМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : исто како слика.Облик : правоаголникanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 80.00 154.00

ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил AK23B 2. 5X8 gc6kliyg5

рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитеранот AK23 B 2.5 X8 gc6kliyg5Важни карактеристики Тепих ткаење со рака од страна на квалификувани занаетчии направен , затоа , единствени...

BGN 288.00

Zeegle Дебели Плюшени Космати Килими За Хола Меки Детски Постелки За Спални Детско Ползающее Одеяло Хол Дин Стая Килими

11306Производи Детали : 1.Материјал : Полипропилен Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer 2.Димензии : 40cm*60см , 50*80см, 60*90cm, 80*120cm, 50*160cm, 60*160cm, 80*160cm, 120*`160cm, итн...

BGN 13.00 18.67

80*150 см мода килим спалня декорация мек килим на пода топъл цветен хол килими нескользящие подложки

опис на производотГолемина : 140*200cm(55.16*78.8 инчи)дебелина : 4.5 cmМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : исто како слика.Облик : правоаголник Превозот и испорака ние обезбеди бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 37.00 70.30

YILONG 3'x5 ' персийски копринен килим, ръчно изработени фамилна стая източен мат ръчно изработени (WY351A3x5)

YILONG 3'x5' персиската свила handknotted тепих семејство соба ориентални област килим рачно изработени (WY351 A3x5)Килим Бр...

BGN 2352.00 3360.00

150*200 см мода супер мек килим / outdoor килим / мат / нескользящий мат/Мат мокет и килим за хола и спалнята.

опис на производотГолемина : 150*200cm(59.1*78.8 инчи)дебелина : 4.5 cmМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : исто како слика.Облик : правоаголникanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 84.00 162.42

Геометрия на гоблени четырехлистник стенен мозайка къмпинг декорация на дома на планината покрива сняг 150 см тъкани на рекламни

Опис на производот ·Материјал : Полиестер ·Пакет се вклучуваат : 1 парче tapestry ·Печати : Само една страна печатење ·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 13cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање ...

BGN 17.90

Красиви пейзажи, Морски залез печат килими мини подложки за спални открит подложки входна врата подложки Нескользящий мат

Домашен Текстил Сценографијата Крајбрежје Зајдисонце Печатење Против Пролизгување Кат Мат Отворено Килим Теписи Ставка Опис : Боја : Како на сликата Големина : 40x60 cm, 50x80cm Дебелина : 10мм Производ Големина на Табела (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчен (ве Молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.) Функција : Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат на дното на точка пластика, текстил, носатотпорни, и издржливи Сунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг животен век Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 14.00 18.11

150x190cm INS голям супер мек фланелевый скандинавски килим 15 мм сгущает килим хол tapis play mat Нескользящий мат одеяло

ние се фокусира на понудата ќе севишниотquillity дома decrations за вашето семејство На врвот стапка на домашен текстил што е предвидено во повеќето конкурентни цени,ние сме секогаш се обидува да ги импресионира вас, нашите професионални услуги,и ние правиме се допаѓа ова! Дојде кај нас, ќе силно го чувствуваат тоа! Опис : Материјал : Фланелен боксери+сунѓерот+против пролизгување пластични точка на задната Големина : 1 50x195cm Употреба : Дневна соба,спална соба, Мат,Ноќни мат,Veranda Функција : INМодерен Нордиските стил на дизајн! Не pilling,не исчезнува! Супер меки,голема handfeel! Трајни,antislip! Силна апсорпција ! Answer : ___________________________ Note : 1.Станува збор за слики на вистинската работа,но поради осветлување и да ги следат,ќе има некои боја разлика...

BGN 113.00 127.07

Нескользящий мат-тук, като купчина кучета входната мат закрит и открит мат, нетъкан текстил Топ 18x30

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38

YILONG 6'x9 ' източен персийски копринен килим в бежово и синьо ръчно вязаный ориенталски елегантен килим (ZW054M6x9)

YILONG 6'x9' ориентални персиската свила тепих беж и сина рака заврзана ориентални домот килим (ZW054 M6x9)Килим Бр...

BGN 7258.00 10368.00

Zeegle многоцветен килим и килими за дома дневна спалня подложки нескользящие баня изтривалка за баня абсорбиращи килими за кухни

10246Производи Детали : 1.Материјал : Полипропилен Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см+50*120cm, 50*80см+50*120cm,40*60см+50*80см+50*120cm,итн...

BGN 31.00 40.77

KYYZROZZZ начало на декоративна стена виси килим гоблен правоъгълник покривки тропическо растение шаблон на печат

Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 130cmx150cm, 150cmx200cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Bedding Outlet Потсетување : 1) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 16.00 31.97

Zeegle Nordic Grey Series Кръгли Килими За Хола Компютърен Стол Мат Детска Площадка Подложка За Гардероба На Килими

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

BGN 33.00 54.35

Подложки Австралийски Естествен Вълнен Килим, Килими Покриване На Стол Мат Овча Кожа Диван Възглавница Одеяло Вълнена Черга Чай Масичка Мат

Материјал : 100% волна Чистење метод : вакуум суво миење на рацете се мијат рацете Применливи простор : перница / троседот мат, Тепих Душеци Австралиската 100% Реално Волна Тепих Килими Стол Покрие Подлога Овча Во дневната Соба на Кат Мат следниве е евалуација од Кинески купувачи

BGN 45.00 63.84

Забавен печатни мат входната мат-Нескользящий мат-вътрешни правила закрит и открит интериор врата на мат 18x30 инча

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38

KYYZROZZZ залез Кленови листа гоблен стенен полиестер плажни кърпи килимче за йога пикник одеало хвърли на килима стенен килим

Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 130cmx150cm, 150cmx200cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Bedding Outlet Потсетување : 1) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 17.00 33.57

Украса на хола изящен гоблен-go home scenic стенопис 138*100cm

Ве изненади! Ние ќе брод вашата нарачка заедно со специјален подарок и се надевам дека ќе ви се допадне Полно име ве молам! Особено за Русите и Latvias , ако не,вие не ќе го добиете вашиот изненадување...

BGN 68.80

Безплатна доставка 16 x16 (40x40 см) Aubusson ръчно тканая възглавница, нова зеландия вълнена възглавница за ръчна работа, без вложки

Бесплатен Превозот француски Aubusson Волнени Перница Маска, рачно изработени, рачно ткаени aubusson перница покрие, не се стопи.100% Нов Зеланд Волна, рачно изработени needlepoint перница опфаќа за домашна декорација, покрива само, без вметнувањеSiz e : 16"x16" (40x40cm)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 158.40

Вратата мат входната изтривалка Добре дошли надявам се, че сте донесли пица Нескользящий мат 23,6 15,7 инча машинно пране на нетъкан текстил

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38

Геометричен принт обичай кръгла мат Нескользящий мат Мат килим детска стая начало декор подложка за пода водопоглощающий мат

Кина Пост Воздух Mail време на испорака : 1060 дена во нормална состојба( зафатен сезона,лошите временски услови, ќе доведе до одложување)DHL, UPSот, Fed Ex време на Испорака : 37 дена(Ако има данок прашање,ве молиме да соработува со обичај,ќе се ниски по вредноста на пакетот на aviod тоа данамали тоа за вас)1...

BGN 19.00 31.81