• Ново
ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски A9 3x5. 25 gc6kliyg5

ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски A9 3x5. 25 gc6kliyg5

BGN 226.80

Сума
Налично за поръчка


рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитерански стил
A9 3x5.25 gc6kliyg5
Важни карактеристики - Тепих ткаење со рака од страна на квалификувани занаетчии направен , затоа , единствени. - Долги влакна волна прави килим особено издржливи. - Волна природно можат да се спречи прашина. - Двете страни може да се види јасна шема на обичен ткаат , правење теписи може да ги користите двете страни од друга . - Рамно ткаени килими , лесно е да се чува чист , и на чаир, лесно може да се пресели во и надвор .
Овој производ е чиста рака -плетени , трајни, но не може рачно изработени теписи и ткаени производи споредливи во точноста , Kilim тепих дебелина од 2-3мм, Било какви прашања во врска со производот може секогаш консултирајте се со сопственикот .
среќен шопинг!

Всичко за продукта

Размер:
910mmx1600mm
търговска марка:
emilrugs.com
Стил:
Средиземно море
Воспользуйся:
Къща, Спалня, Реклама, Хотел, Молитва, Декоративна
Място:
дневна
Вид На Модела:
Геометрична
Форма:
правоъгълник
Материал:
100% вълна
Дизайн:
Килим
Техника:
Ръчно Изтъкан Работа
Номер На Модела:
A9 3x5. 25 gc6kliyg5
Стил Пране:
химическо чистене

Подобни продукти в категория

Вратата мат входната изтривалка Добре дошли надявам се, че сте донесли пица Нескользящий мат 23,6 15,7 инча машинно пране на нетъкан текстил

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38

Подложки Австралийски Естествен Вълнен Килим, Килими Покриване На Стол Мат Овча Кожа Диван Възглавница Одеяло Вълнена Черга Чай Масичка Мат

Материјал : 100% волна Чистење метод : вакуум суво миење на рацете се мијат рацете Применливи простор : перница / троседот мат, Тепих Душеци Австралиската 100% Реално Волна Тепих Килими Стол Покрие Подлога Овча Во дневната Соба на Кат Мат следниве е евалуација од Кинески купувачи

BGN 45.00 63.84

ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил AK23B 2. 5X8 gc6kliyg5

рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитеранот AK23 B 2.5 X8 gc6kliyg5Важни карактеристики Тепих ткаење со рака од страна на квалификувани занаетчии направен , затоа , единствени...

BGN 288.00

Забавен печатни мат входната мат-Нескользящий мат-вътрешни правила закрит и открит интериор врата на мат 18x30 инча

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38

Zeegle Удобен Velvet Кръгъл Килим За Хола Подложка За Детска Спалня Меки Детски Ползающие Подложки Детски Игрални Подложки

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

BGN 21.00 35.20

MUZZI real Sheepskin космат килим за хола спални килими кожа кожа прости пухкави черги моющийся подложка за спални

здраво пријател ,ако не знаете како да се купат ,ве молиме cantact со мене ,ќе реагираат на вас кога ќе ја видите пораката

BGN 44.00 51.20

вискозный френски килим за ръчен възел дебели плюшени килими Savonnerie килим по поръчка 6.56 'X 9.84' 006 сив gc85savgy16

viscose француски тепих За Раказаврзана Дебели Кадифен Savonnerie Килим Тепих Направени Да Нарачате 200 X300cm 6.56' X 9.84' 006 сива gc85savgy16Како Направени : РаказаврзанаОблик : ПравоаголникНов со тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) во оригинално пакување (како што се на оригиналната кутија или торба) и / или со оригиналниот тагови спроведен.Видете сите состојба дефиниции се отвора во нов прозорец или јазиче....

BGN 1549.22

Японски Пол Бамбуков Килим Мат Голям Правоъгълник 2 Размер На Матрак Мат Преносим Татами Мода Килим Дизайнер Бамбук Копринен Килим

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 1535 дена ЕМС 310daysЗабелешка : 1.Превозот начин на Кина Пост, Различни Земјата ќе има diffferent Превозот дена...

BGN 226.00 238.40

Начало На Бохемската Мандала Гоблен Стенен Печатни Декор Пясъчен Плаж, Пикник Хвърлят Одеяло Килим Къмпинг Палатка Пътуване Спален Мат

Спецификации : Име : TapestryМатеријал : полиестерГолемина : M : 150*130cm L : 200*150cmБои : Како на сликатаКарактеристики : Употреба : tapestry, Плажа Ќебе, чаршаф, Завеса, Dorm ОркестаротУбава Дома Декор Парче, го Прави Голем Дар, Убава Ѕид Виси, Dorm Divider, Плажа Cover Up, BedsheetПакет Се Вклучени : 1 X Tapestry

BGN 13.00 14.42

Красиви пейзажи, Морски залез печат килими мини подложки за спални открит подложки входна врата подложки Нескользящий мат

Домашен Текстил Сценографијата Крајбрежје Зајдисонце Печатење Против Пролизгување Кат Мат Отворено Килим Теписи Ставка Опис : Боја : Како на сликата Големина : 40x60 cm, 50x80cm Дебелина : 10мм Производ Големина на Табела (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчен (ве Молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.) Функција : Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат на дното на точка пластика, текстил, носатотпорни, и издржливи Сунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг животен век Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 14.00 18.11

Класически Европейски Стил Мек Полиестер Кръгли Килими За Хола Спални Кръгъл Килим Домашен Пол Вратата Кръгла Мат Украса На Дома

Добредојдовте на нашата продавница,ќе имаат посебен шопинг искуство.КарактеристикиМатеријал:ПолиестерМиење : машинско или рачнотежина : 1.2 кг / м2Дебелина : 6 MMГолемина : 60 X60cm,80 X80cm,100 X100cm,120 X120cm,160 X160cmПревозот : Ние ќе го испратам до тебе со брза испоракаЦаринската декларација : ве Молиме кажете ни како многу клиенти декларации треба откако ќе го поставите цел.Answer : ___________________________ Note : 1.Ако не сте gotton тепих,ве молиме контактирајте со нас.Ние мора да sovel проблеми.Ве молиме не го отвори спорот прво.2.Ако тепихот има дефект,ве молиме контактирајте со нас во прв план.Ние ќе го испратам до тебе нова или обнова на вас.Ве молиме не го отвори спорот.3.Ние може да ги реши сите проблеми во врска со вашиот шопинг.Ве молиме контактирајте со нас.4.Ако сакате да видите реално блиску фотографија,ве молиме контактирајте со нас.

BGN 22.00 25.60

Продажба на едро 140*200 см вода не изтрива копринен килим на купчина спалня легло мат

опис на производотГолемина : 140*200cm(55.16*78.8 инчи)дебелина : 4.5 cmМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : исто како слика.Облик : правоаголникanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 80.00 154.00

150*200 см мода супер мек килим / outdoor килим / мат / нескользящий мат/Мат мокет и килим за хола и спалнята.

опис на производотГолемина : 150*200cm(59.1*78.8 инчи)дебелина : 4.5 cmМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : исто како слика.Облик : правоаголникanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 84.00 162.42

Памучен смес ассели килим разтегателен одеяло Дневна Спалня мек килим покривки покривка гоблен начало декор

Висок Квалитет на Памук Конец Ќебе, Може да Се Користи Како Троседот Ќебе,Bedspead,Килим,Маса Крпа,Tapestry,Прашина маска,Итн Имајте на ум : може да биде мала грешка во измерени податоци(3~5cm) ГОЛЕМИНА 1 : 120cmx150cmСледново е производ слики :

BGN 60.80

Drop Shipping 2018 Beautiful New Pattern Paisley Геометричен Printed Non-Slip Кухня Soft Mat Bath Rug Doormat Runner Carpet Set

15175322047837271 Килим Тепих Душеци Дома Декор!!! САД $ 22.00 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 20,00 / парче Капка Превозот 2018 Нови Убава Модел Paisley Геометриски Печатени Не се Лизга Мека Кујна Мат Бања Килим Doormat Тркач Тепих СетКарактеристики : 1.Тоа може да се користи како Врата Мат,Килим,Домашна Декорација.2.Убава и Антички, лесно да се исчисти...

BGN 13.00 26.08

150x190cm INS голям супер мек фланелевый скандинавски килим 15 мм сгущает килим хол tapis play mat Нескользящий мат одеяло

ние се фокусира на понудата ќе севишниотquillity дома decrations за вашето семејство На врвот стапка на домашен текстил што е предвидено во повеќето конкурентни цени,ние сме секогаш се обидува да ги импресионира вас, нашите професионални услуги,и ние правиме се допаѓа ова! Дојде кај нас, ќе силно го чувствуваат тоа! Опис : Материјал : Фланелен боксери+сунѓерот+против пролизгување пластични точка на задната Големина : 1 50x195cm Употреба : Дневна соба,спална соба, Мат,Ноќни мат,Veranda Функција : INМодерен Нордиските стил на дизајн! Не pilling,не исчезнува! Супер меки,голема handfeel! Трајни,antislip! Силна апсорпција ! Answer : ___________________________ Note : 1.Станува збор за слики на вистинската работа,но поради осветлување и да ги следат,ќе има некои боја разлика...

BGN 113.00 127.07

Гумена Подложка За Входната Врата Подложка За Пода, Върнете Се Отново, Когато Имате Тако И Склонност Към Забавен Врата На Мат Вътрешен Външен Декоративен Doorma

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38

KYYZROZZZ начало на декоративна стена виси килим гоблен правоъгълник покривки тропическо растение шаблон на печат

Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 130cmx150cm, 150cmx200cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Bedding Outlet Потсетување : 1) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 16.00 31.97

Безплатна доставка 16 x16 (40x40 см) Aubusson ръчно тканая възглавница, нова зеландия вълнена възглавница за ръчна работа, без вложки

Бесплатен Превозот француски Aubusson Волнени Перница Маска, рачно изработени, рачно ткаени aubusson перница покрие, не се стопи.100% Нов Зеланд Волна, рачно изработени needlepoint перница опфаќа за домашна декорација, покрива само, без вметнувањеSiz e : 16"x16" (40x40cm)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 158.40

WINLIFE романтични 3 рози килими мини дръжки на тепиха във формата на цвете постелки за спални подложка за пода розова роза килими за хол

Технологија : Деликатна везови килим Материјал : акрил,неплетени текстил, пластика антипропадна дното крпа Дебелина : 1015mm,antiskid,исто така, мека, не му наштети на подот романтична килими машина се перат...

BGN 56.00 62.40