• Ново
ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил AK23B 2. 5X8 gc6kliyg5

ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил AK23B 2. 5X8 gc6kliyg5

BGN 288.00

Сума
Налично за поръчка


рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитеранот AK23 B 2.5 X8 gc6kliyg5
Важни карактеристики - Тепих ткаење со рака од страна на квалификувани занаетчии направен , затоа , единствени. - Долги влакна волна прави килим особено издржливи. - Волна природно можат да се спречи прашина. - Двете страни може да се види јасна шема на обичен ткаат , правење теписи може да ги користите двете страни од друга . - Рамно ткаени килими , лесно е да се чува чист , и на чаир, лесно може да се пресели во и надвор .
Овој производ е чиста рака -плетени , трајни, но не може рачно изработени теписи и ткаени производи споредливи во точноста , Kilim тепих дебелина од 2-3мм, Било какви прашања во врска со производот може секогаш консултирајте се со сопственикот .
среќен шопинг!

Всичко за продукта

Размер:
760mmx2440mm
търговска марка:
emilrugs.com
Стил:
Средиземно море
Воспользуйся:
Къща, Спалня, Реклама, Хотел, Молитва, Декоративна
Място:
дневна
Вид На Модела:
Геометрична
Форма:
правоъгълник
Материал:
100% вълна
Дизайн:
Килим
Техника:
Ръчно Изтъкан Работа
Номер На Модела:
Ak23b 2. 5x8 gc6kliyg5 бегач
Стил Пране:
химическо чистене

Подобни продукти в категория

Геометрия на гоблени четырехлистник стенен мозайка къмпинг декорация на дома на планината покрива сняг 150 см тъкани на рекламни

Опис на производот ·Материјал : Полиестер ·Пакет се вклучуваат : 1 парче tapestry ·Печати : Само една страна печатење ·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 13cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање ...

BGN 17.90

Японски Пол Бамбуков Килим Мат Голям Правоъгълник 2 Размер На Матрак Мат Преносим Татами Мода Килим Дизайнер Бамбук Копринен Килим

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 1535 дена ЕМС 310daysЗабелешка : 1.Превозот начин на Кина Пост, Различни Земјата ќе има diffferent Превозот дена...

BGN 226.00 238.40

Продажба на едро 140*200 см вода не изтрива копринен килим на купчина спалня легло мат

опис на производотГолемина : 140*200cm(55.16*78.8 инчи)дебелина : 4.5 cmМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : исто како слика.Облик : правоаголникanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 80.00 154.00

HUGSIDEA 3D Look up Dog Doormat мек Фланнер килим-мини Тапис салон килими за деца Спалня Хол зелен бял килими

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?A : Ние ќе ви ги даде најниски цени.

BGN 18.00 31.98

MUZZI real Sheepskin космат килим за хола спални килими кожа кожа прости пухкави черги моющийся подложка за спални

здраво пријател ,ако не знаете како да се купат ,ве молиме cantact со мене ,ќе реагираат на вас кога ќе ја видите пораката

BGN 44.00 51.20

YILONG 6'x9 ' източен персийски копринен килим в бежово и синьо ръчно вязаный ориенталски елегантен килим (ZW054M6x9)

YILONG 6'x9' ориентални персиската свила тепих беж и сина рака заврзана ориентални домот килим (ZW054 M6x9)Килим Бр...

BGN 7258.00 10368.00

4 размер на индийската Мандала гоблен на гората стенни гоблени бохо покривки йога мат одеяло плажна кърпа пикник покривка

Материјал : Polyster Боја : Како слики покаже Големина : 153x102cm,153x130cm,203x153cm,229x153cm ве Молиме овозможи 5cm грешка за мерни податоци...

BGN 14.00 19.36

Безплатна доставка 16 x16 (40x40 см) Aubusson ръчно тканая възглавница, нова зеландия вълнена възглавница за ръчна работа, без вложки

Бесплатен Превозот француски Aubusson Волнени Перница Маска, рачно изработени, рачно ткаени aubusson перница покрие, не се стопи.100% Нов Зеланд Волна, рачно изработени needlepoint перница опфаќа за домашна декорација, покрива само, без вметнувањеSiz e : 16"x16" (40x40cm)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 158.40

Zeegle Nordic Grey Series Кръгли Килими За Хола Компютърен Стол Мат Детска Площадка Подложка За Гардероба На Килими

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

BGN 33.00 54.35

HUGSIDEA Коледен подарък килим матов правоъгълник килим постелки за сядане-мини килими украсяват Фланнер кухненски мат

Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 512days пристигнат.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура ицена ако не ви се допаѓа.Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на информации?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.

BGN 18.00 31.98

KYYZROZZZ залез Кленови листа гоблен стенен полиестер плажни кърпи килимче за йога пикник одеало хвърли на килима стенен килим

Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 130cmx150cm, 150cmx200cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Bedding Outlet Потсетување : 1) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

BGN 17.00 33.57

Yilong 6'x9' All over the blue color hand knotted turkish carpet for sale (LH14A6x9)

Yilong 6'x9' во целиот сина боја рака заврзана турски тепих за продажба (LH14 A6x9)Килим Бр LH14 A6x9Занаети Рака заврзанаМатеријал S ilkГолемина 6ft x 9ft (183cm x 274cm)Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услугаПлаќање Онлајн плаќање или Т / T, Western Union, Paypal, итн.Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли / м 2 ) Рачно изработени Свила Тепих Фотографии Овој тепих е 100% handknotted...

BGN 8467.00 12096.00

Нескользящий мат DoormatEntrance Floor Mat Flamingo Birds Love Heart Welcome Creative Designed Door Mat Outdoor Indoor Decorative Doorma

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 38.00 38.38