• Ново
Датчик за налягане на помпа E320B 320C 221-8859 за багер на двигателя 3046 3054 3054C 3054E, гаранция 3 месеца

Датчик за налягане на помпа E320B 320C 221-8859 за багер на двигателя 3046 3054 3054C 3054E, гаранция 3 месеца

BGN 190.40
BGN 181.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Име на производ : Багер Притисок Сензор Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 106-0178 1060178 221-8859 157-3182 Достапни Број на Модел : E320 E320 B E330 B E300 B E320 C 312 C 315 C Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 2 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни Тип 2 : Багер Хидраулична Пумпа Сензор, Хидрауличниот Притисок Сензор, Пумпа за Притисок Сензор, сензор за Притисок прекинувач , Багер Копач Делови
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Всичко за продукта

Тип Мивки:
От Затворен Тип
Тегло На Продукта:
0.5kg
Напрежение:
24V
търговска марка:
CMP
Преносимото Номер Детайли:
2218859
Производствен Номер Детайли:
221-8859
Наличност:
сега в наличност
Състояние:
100% чисто нов
Приложение:
дубликат част землечерпалки багер
Гаранция:
3 месеца
Качество:
Висок
MOQ:
1 парче
Име:
Датчик за налягане на багер
номер на частта:
221-8859 2218859
Номер На Модела:
E320 E320B E330B E300B E320C 312C 315C
Обувки за обслужващия персонал:
Бърза доставка с UPS, Fedex, DHL, EMS

Подобни продукти в категория

компресор на климатик за Ford Fiesta 2011 AE83-19D629-AD AE8319D629AB AE8319D629AC AE8319D629AD BE8Z19703A 2824731

HS15 6pk a / c компресор за Ford Fiesta 2011 AE8319 D629 D BE8 Z19703 A Item ID : HYAC449 Опис : 6pk 12v HS15 воздух a / c компресор одговара за Ford Fiesta 2011 PN# AE8319 D629 ABAE8319 D629 AC AE8319 D629АД AE8319 D629 AD AE8319 D629 D BE8 Z 19703А BE8 Z19703 A

BGN 427.00 449.04

Автоматичен компресор климатик CVC за Nissan Qashqai 92600-BR70A 92600-JD000 92600-JD700 7711368525 8200356576

Авто делови ac компресор CVC за NISSAN DUALIS 92600BR70 AItem ID : HYCH251Опис : CVC 7pk 110mm 12v климатизација компресорАвтомобилски клима уред компресор за NissanPN# 92600JD000 92600JD700 7711368525 8200356576 92600BR70 A 8200855146 92600bb00a 92600br70a 92600jd000 92600jd70092600jd70b 92600jd73a 92600jd74a 92600jd75a 01140090 01140219 01140548 1140090 1140219 1140548 01140091климатизација компресор одговара за Nissan Qashqai Dualis 20072011Производ слики : Pls љубезно информации : 1...

BGN 185.00 195.20

Нов съединител съединител на колата ac compressor clutch за Mazda CX-7 2006-2010 h12a1al4hx EGY16145Z Compressor clutch

НОВИ СПОЈКИ автомобил ac компресор спојки за Mazda CX7 20062010 H12 A1 AL4 HX EGY16145 ZПроизводот Не : HYCH05Дополнителни ИнформацииБренд HYoungOE Бр...

BGN 67.20

Оригинален електромагнитен клапан на главния помпа 702-21-57400 за багер PC-7

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

BGN 302.00 318.40

Оригинален датчик за налягане на багер Kobelco LC52S00013F2

Производ Фото : Име На Производ : Багер Притисок СензорМесто на Потекло : ЈапонијаБренд Име : KobelcoБрој На Модел : Дел Број : LC52 S00013 F2Гаранција : 3 месециСостојба : НовиMOQ(Минимум Цел Количество : )2 ПарчињаСнабдување Способност : 500pcs неделноПристаниште : Гуангжу / ШенженНачини На Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Money Gram, Кредитна КартичкаИспорака Методи : EMS DHL FEDEX UPSОТВреме На Испорака : Околу 2 Работни Дена По Примање На ПлаќањеПакување Детали : Стандардна Извоз Пакување или како што се Бара

BGN 334.00 352.00

висококачествен компресор ac климатик VALEO за NISSAN X-TRAIL 07-10 92600-ET82A 92600-JG30A 92600-JG300

VALEO AC КомпресорЗа Автомобил Nissan XTrail T31 2.5 L 20072010 92600ET82 A 92600JG30 A 92600JG300PLS ИЗБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ МОДЕЛЗа Автомобил Nissan XTrail T31 2.5 L 20072010ПАРАМЕТАРОТ : Компресор Тип : VALEO AC КОМПРЕСОРСпојката Тип : 6 PKПроизводство Дел Број : 92600ET82 A 92600JG30 A 92600JG300 92600 JG30 A 92600 JG300 92600 ET82 A 92600JA00092600JA00 A 92600ET80 A 92600 ZX50 AНапон : 12 V

BGN 195.00 204.80

Клапан за нулиране на претоварване на багер DH55 DX55 за doosan Daewoo

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

BGN 211.00 222.40

2 комплекта/пакет PC150-8 бум cylinder oil seal service комплекти, ремкомплект за багер Komatsu

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

BGN 135.00 142.40

Автомобилни аксесоари автоматичен компресор ac 7SEU16C за M. BENZ W203 447180-5240 447180-5241 447180-4130 0012301211 0012302911

Авто воздушниот компресор 7 SEU16 C за М БЕНЦ W203 4471805240 4471805241Број на модел : HYCH093Напон : 12 VPully Дијаметар : 105mmОЕМ# , итнPls љубезно информации : 1...

BGN 248.00

Комплект уплътнения на цилиндъра кофа на багер 9123265 за Hitachi EX300-2 EX300-3

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

BGN 106.00 111.84

1/4 SAE Auto AC Can Кран Valve отварачка за бутилки за газ хладилен агент R22 R134a R410A

Функција : Може да допрете вентил / Портата вентил / Допрете исклучи вентил / Проверете вентил Метално тело и пластична капа за изградба Заптивка уверува течење доказ операција Neoprene заптивка уверува течењедоказ операција Висока цврстина, Издржливи во употреба Спецификација : Сосема нов Тип : Ладење алатка Материјал : не ' рѓосувачки челик и месинг Настроената завртка : 1 / 2 Конектор : 1 / 4 SAE Температура : нормална температура, Притисок : низок притисок Standard or nonstandard : стандардна Апликација : R22, R134a, R410 A гас Големина : 7x4cm / 2.76x1.57" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 4.00 4.99

12V багер спирателен електромагнитен клапан 125-5773

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

BGN 135.00 142.40

6seu16c 98357 автоматичен компресор ac адаптер за Dodge Avenger Journey Chrysler Sebring 200 CO 11267C 55111410AD 68156572AA 4710804 98357

6 SEU16 C 98357 Авто ac компресор за Chrysler 200 SebringItem ID : HYAC604Се применува за Chrysler 200 2.4 L 20112014Chrysler Sebring 2.4 L 20072010за Dodge Avenger 2.4 L 2008 2014за Патување 2.4 L 20092017Макара Дијаметар / Жлебови / Volt : 119mm / 6pk / 12vАвтомобилски клима уред компресорвоздушна пумпа компресор 6 SEU16 CОЕМ#CO11267 C 98357 55111410 AD55111410 AE55111410 AF 68156572 AA 471080498357 6512736 7512736 2021789Pls љубезно информации : 1...

BGN 255.00 268.80

Алармена система сензор за температура на водата на багер E330B

Производ ФотоИме На Производ : Сензор На Температура На ВодаМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Е применливо : БагерБрој На Модел : E330 BДостапност : АкцииГаранција : 3 месециСостојба : НовиMOQ : 5 парчињаСнабдување Способност : 500pcs неделноПристаниште : Гуангжу / ШенженНачини На Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Money Gram, Кредитна Картичка, ЗачувамИспорака Методи : EMS DHL FEDEX UPSОТ

BGN 228.00 240.00

Завод за директни продажби на авточасти ac компресор DKS17D за Nissan Murano 92600JP01C 92600-1JA1A 92600-JP00C 10000652 92600-JP01C

Item ID : HYCH12Спецификација : Компресор ID : DKS17 Dмакара : 7 PKАВТОМОБИЛ МОДЕЛЗа Nissan Murano 2009За Nissan Murano Конвертибилна 2011За Nissan Maxima 2008PN# : 92600 JP00 B92600 JP00 C92600 JP01 C92600JP01 C926001 JA1 A10000652140782140782 Pls љубезно информации : 1...

BGN 169.00 177.60

SK120-5 SK235SRLC багер Kobelco датчик за ниско налягане LC52S00001P3

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

BGN 228.00 240.00

Компресор ac CR-10 за Nissan Note, Tiida Micra 92600CJ70B 92600CJ70A 92600CJ71B 92600CJ70C 92600CJ71B 92600CJ700 92600ED07B

CR10 ac компресор за Nissan Note Tiida Micra 92600 CJ70 B 92600 CJ70 A 92600 CJ71 B 92600 CJ70 C 92600 CJ71 B 92600 CJ700 92600 ED07 B 92600 CJ73 EПроизвод Бр : HYAC41Опис : се применува за Nissan видови : Nissan Note Tiida MicraCR10 6 PK 108 mm 12 V климатизација компресорPN# 92600 CJ70 B 92600 CJ70 A 92600 CJ71 B 92600 CJ70 C 92600 CJ71 B 92600 CJ700 92600 ED07 B 92600 CJ73 EСпецификации: DIAM N GOR ТЕНЗИЈА CULASSE 108mm 6 PK 12v CR10Компресор картон пакет покаже : За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу : 1...

BGN 179.00 188.80

200B 120B багер controller CPU панел E861-03705A

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

BGN 1163.00 1224.00

Pc200-8 PC-8 електромагнитен клапан на главния помпа багер

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

BGN 160.00 168.00