• Ново
Къмпинг Туризъм Оцеляване На Вода Военен Компас Къмпинг Туризъм Компас Геоложки Компас Цифров Компас Къмпинг Оборудване

Къмпинг Туризъм Оцеляване На Вода Военен Компас Къмпинг Туризъм Компас Геоложки Компас Цифров Компас Къмпинг Оборудване

BGN 22.05

Сума
Налично за поръчка

Тоа е одлично за пешачење, кампување, лулка маратон, велосипедизам, navigationand повеќе Висока прецизност и преносни објект Идеален за лоцирање на позиции на мапата или во областа На компасот е дизајниран да совршенство со прецизност производство на Лесен и удобен за вашата дневна употреба, во исто време, со компактен изглед, никогаш не заземаат многу вашето место, Тоа е погоден за испитување на појавата, терен, вертикален агол и топографски карти итн Свитлива метален капак Sighting прозорец со sighting линија Север стрелка во Постоечкиот компас бирате со 360 степени скала Ротари бирате со 360 степени скала Прозрачна магнет стрелка Рамки прстен Инчи/см обем Прилагодливи призмата леќа Течност-исполнет Меур ниво Референтна табела за да се процени оддалеченоста и обемот Карактеристики : Основни позиционирање, од страна на наклонот, од страна на азимут, девијации агол, мерење објект должина и ширина
1. Ние прифаќаме Alipay,Boleto,Webmoney и Сите големи кредитни картички. 2. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. Ако вашата нарачка ≤$5, Бесплатен превозот на производот не може да се query детални следење на информации (Не грижете се, на производот ќе пристигнат безбедно), ако ви се потребни детални информации, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или друго што треба да плати превозот цена.
Ние се транснационални корпорации, само се стремиме за 5 ѕвезда позитивни повратни информации и ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобра услуга за нашите купувачот. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор и ве молиме да ни даде 2 работни дена за решавање на жалбата за вашето задоволство.

Всичко за продукта

Със сребрист дисплей или не:
ДА
Режим Докато:
Ръководство Тип
Номер На Модела:
Компас
Активна Почивка На Открито:
Лагер
Размер:
100 X 66 X 34 mm
търговска марка:
Кинсмират
Удароустойчив или не:
ДА
Материал На Корпуса:
Стомана
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА
Воспользуйся:
Указательная Употреба
На Дисплея На Циферблата:
Указател

Подобни продукти в категория

Пожари Плавательная Обувки За Унисекс Удобна Лека Спортни Обувки, Мъжки Открит Ходене Маратонки Двойка Гигантски 35-46 Плажни Обувки

Пожари Пливање Чевли За Унисекс Удобно Светло Спортски Чевли Мажите Отворено Одење Патики Неколку Прекумерно 3546 Плажа ЧевлиЗемјаМажите И Жените Големината На ТабелатаСАД55.566.577.588.5Европски3536373839404142Нога Должина(M M)225230235240245250255260ЗемјаМажите И Жените Големината На ТабелатаСАД9.51010.51111.51212.513Европски4344454647484950Нога Должина(M M)265270275280285290295300Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1.5) CMЗабелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорираЗабелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем...

BGN 25.00 49.54

1 бр здрав Быстроразъемный багажното каишка с кука от неръждаема стомана външен пътуване къмпинг, туризъм катерене багаж куфар група

Драги Ценети Купувачи : Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи.Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое : ) ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидеме да го реши вашиот проблем : )YoИскрено.1 Buc Трајни Брзо Ослободување на Багажот за на Рака со Нерѓосувачки Челик Кука Отворено Туристички Кампување Пешачење Качување Багаж Куфер БендовиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетЛесен за ракување со брзо ослободување кука структураСилна и преносни со нерѓосувачки челик тока и 2.5 М полипропилен лентаЗајакнување на bartack да се зголеми поголема имајќи сила, која до 125kgПоправи една страна тогаш се стегне или олабавување на другата страна на лентата како што требаПогодна за пакување на некои големи предмети или објекти, како шатор, вреќа за спиење, knapsackМоже да се користи како bandlet и опстанок јаже кога е потребноНеопходен објект во секојдневниот животСпецификација : Боја : Како на сликатаГолемина (L*W) : 250cm * 10мм (Вклучуваат edgefold)Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ПолипропиленИмајќи Сила : До 125kgПакет листа : 1 x Багаж Рака

BGN 1.90

2017 New EDC Rocket Titanium Alloy Waterproof Storehouse Broken многофункционален прозорец флакон Inception Outdoor Gadget

Производ параметри : Име : "ракета" титаниум алуминиумски водоотпорен кабината одбрана прозорец прекинувач Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : должина 71 MM; барел дијаметар 18 MM; капак дијаметар 21 MM Внатрешен простор : внатрешна должина 55ММ; внатрешен дијаметар 14.3 MM Факултативна боја : камен за миење, sandblasting, tuhao злато, зелена флуоресценција, прирачник пламен Тежина : 31 G Функција : 1 : скршен прозорец хит глава (глава со висока цврстина керамички монистра) 2 : внатрешни вода простор за складирање (може да се итни пари, дрога, gadgets) 3 : Клучни Прстен Pendant дополнителна опрема : 1.5*6 MM tritium гас цевка; 304 од не ' рѓосувачки челик мушка синџир; титан материјал копче прстен; Материјал карактеристики : TC4 титаниум алуминиумски, светлина материјал, цврстина 40 HRC, жилавоста е многу добра, нема магнетизам, никогаш не рѓа, но, исто така, има карактеристики на кожата пријателски, многу погодни за производство на висока јачина преносни EDC производи! Карактеристики на производот : CNC 4 оска ЦПУ струг обработка, на површината на титан легура 6 во Гонг каналите, тежината на обработка во голема мера...

BGN 50.00 52.75

Протектор плюс тактика поясная чанта Поясная чанта, голяма пазарска чанта хип Парична зона за пътуване катерене гърдите мобилен телефон поддържа чанта

Заштитник Плус Тактики Половината Пакет Fanny Пакет голема Торба Хип Пари Појас Патување Mountaineering Градите Мобилен Телефон на Сите задржете торба

BGN 29.00 45.86

20pcs 10 х 20 cm продукт парафиновая марля стерилен медицинска марля, за еднократна употреба превръзка раневая превръзка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаПарафинско Газа1.100% газа со вазелин2.За изгореници рана грижа,удобно користење3.ISO,CE,одобрување од FDA4.Достапни големина : 10 x 20cm 10 x 30cmОпис на парафински guaze : 1...

BGN 43.41

Naturehike Oudoor двупластова ветрозащитная непромокаемая палатка висококачествени къмпинг палатки за 2/3/4 човек NH15Z003-P

Карактеристики на производот : 1 Едноставен дизајн со брзклип систем, брзо се поставува 2 Водоотпорен индекс 3000mm, iedal шатор за кампување 3...

BGN 142.00 142.40

Коледни подаръци титан сплав, носещи тип дизайн многофункционален ключодържател бърз кука кола ключодържател EDC мулти инструменти ключодържател нова

Божиќ Подароци Титаниум Алуминиумски Имајќи Тип Дизајн Копче Прстен Мултицел Брзо Кука Автомобил Копче Синџир EDC Мулти Алатки Keychain НовиPls се напомене, ние се продава од фабриката directely, исто така, направи големо!!!Keychain големина : Долго : 62mm Ширина : 25мм Дебелина : 5mm Тежина : 1213 грама Копче прстен големина : надворешен дијаметар : 32милиметри Внатрешен дијаметар : 25мм Дебелина : 3.5 mm Тежина : 4 грама

BGN 34.72

Военен Тактически Боен Пакет Наплечная Чанта Army Molle Водоустойчив Bug Out Bag Малка Раница За Външно Туризъм, Къмпинг, Лов

Воена Тактичка Напад Пакет Торба Војска Molle Водоотпорен Бубачки Од Чантата Мала Rucksack За Надворешна Пешачење Кампување ЛовГолемина : 30*18*21 CM Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод ве Молиме овозможи 13 cm во големина отстапување

BGN 30.00 43.68

Alltel ultralarge двоен слой супер силен водоустойчив ветрозащитный 5-8 души използват къмпинг семейна палатка голяма беседка

Забелешка : овој шатор вклучуваат само еден пар на странични столбови,и не вклучуваат дното мат,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

BGN 178.00 187.20

Непромокаем дъждобран и раница дъждобран костюм за 45-55L туризъм открит чанта и раница за носене

Водоотпорен Дожд Покрие Ранец Мантил Одговараат за 4555 L Пешачење Отворено Торба Ранец Случај опис на производот : Материјал : полиестер, Водоотпорен Капацитет : 4555 L Забелешка : ве Молиме имајте во предвид капацитетот на вашиот Ранец...

BGN 6.00 7.98

10шт 10*10 (5*5) см и 3 мм силиконов гел пяна превръзка, цвят на кожата, водоустойчив медицински самоклеящийся ранозаживляющая паста

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Ценаоколу лепило пена облекување Силикони граничи пена облекување Карактеристики на Производот : 1 : Нежна за кожата, безболно да се отстрани, без остатоци 2 : 'Вертикално' апсорбира рана слузница ексудати, намалување на ризикот од мацерација околу раната 3 : Голем апсорпционен капацитет, овој облекување го задржува рана под соодветна температура и влажност, според 'влажно исцелување' принципи 4 : Обновливи и не се придржуваат до раната 5 : Не се оштети нови епителни клетки кога отстранети 6 : Помага да се намали лузни 7 : Водоотпорен, порозни...

BGN 87.98

2 елемента изтриване на ноктите за постоперативна медицинска неръждаема стомана за еднократна употреба кожата телбод шев на ноктите машина за рязане на нокти

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаОтстранете ја помине за постоперативна медицински нерѓосувачки челик за еднократна употреба кожата спојувач шиење ноктите помине clipper.

BGN 25.68

3шт пукнатини обувки да инсталирате, след ластовицы след дърворезба на петата площадка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Цена забелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 31.78

2 елемента прекомерно разтягане вълнена масажно устройство дървена масаж на врата ротанговый кука на шийката на позвонок масажен кука

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаПроизвод детали книга стока за диви rattails изработени од , површината е волна , замисли без мазна , секоја серија на тежината , обликот, исто така, не се како лице внимателни рекет ум бебе бебе име : црн пипер дрво масажа кука бебе должина : 3040 см Бебе дијаметар : 1 2.5 cm , со врвен квалитет , до 5 10 1943 стариот лозата суровини за , ram меморија е 1.5 дијаметар следење equinoctial 2.5 cm материјали вештини , еденнаеден и подложат на вештачка селекција , секоја е премиум квалитет ...

BGN 24.70

Страхотна свещ лампа преносим открит къмпинг светлина газово осветление къмпинг лампа за палатка газ лагер лампа газова горелка

Карактеристики : Овој производ е погоден за кампување,пикник и самовози и така натаму.Лесно да се носат,затоа што има мини тело и мала тежина.Таа има ниска гас потрошувачка,само околу 6g / h.Внимание : Ве молиме не го користам затворен,во внатрешноста на автомобилот и во внатрешноста на шаторот,или тоа може да доведе до труење со јаглерод моноксид.Тоа ќе има висока температура кога го користите и по користење,ве молиме да обрнете внимание за да се избегне да биде scalded.Производот не вклучувајќи го резервоарот за гас.Бренд : BRSПредмет : BRS55Карактеристики : Материјал : Алуминиум, Бакар ,СтаклоГас Потрошувачка : 6g / hГолемина : 39x34x103(h)mmГориво : Бутан или Пропан МешавинаПакување : Пластична Кутија плус Боја Кутија

BGN 26.00 43.84

Тактическа армия стрелба с предпазни очила ловни очила с UV400 открит туризъм къмпинг слънчеви очила X7 поляризирани очила

Тактички Војска Снимање Безбедност Очила Лов Очила UV400Отворено Пешачење Кампување Очила За Сонце X7 Поларизирани Очила​Рамка Боја : Црна / МаскирнаРамка Материјал : ПластикаЛеќа Атрибут : 4 Леќи, Поларизирана или Не Поларизирана , АнтиОтсјај, UVA / UVB, Ноќно гледање ("Поларизирана" Тип , само Сива леќа се поларизирани леќи)Леќа Материјал : ПоликарбонатЛеќа Бои : Сива , Жолта , Транспарентен , БакарПакет : Ткаенина Торба , За Околу Рака , Оригиналниот СлучајКЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА )

BGN 16.00 28.53