• Ново
OK Очила Glasses Еърсофт Tactical 1бр обектив открит ловен защитен анти-мъгла регулируема Goggle 2 цвята

OK Очила Glasses Еърсофт Tactical 1бр обектив открит ловен защитен анти-мъгла регулируема Goggle 2 цвята

BGN 109.60
BGN 56.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Сосема ОК на Google Очила Со На Леќата Airsoft Тактички Војска Макбаскет Велосипед Мотоциклизам Eyewear Очила За Мажи
Карактеристики :
Оваа подобрена OK очила, минијатурна фан уред, силна брзини може да се прилагоди и се ниско-одделение, нема да направи магла ефект кога се работи акција очи, нека твоите очи во удобно државата
Леќата се направени од дебел поликарбонат, може да се спречи очи од чад, мали честички, итн.
Со парче на транспарентен анти-магла леќа, да го замени претходниот нормален објектив
Гребенот на рамка опфатени со полиетилен meterial која е свитливи и удобно.
Напојува со 1 х АА батерија (не се вклучени)
Токи на страни за го прилагодите
Погодна за активности на отворено
Пакетот вклучува :
1 x резервни леќа
1 x фан очила
1x заштита кутија
Спецификации :
Материјал : Поликарбонат+Најлон
Боја : Розова боја,Црна,ДЕ
Тежина : 315g
Леќа дебелина : 2mm
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Всичко за продукта

Характеристика:
UV-защита
Номер На Модела:
За OK зареден очила
търговска марка:
ВЪЛК ВРАГ
Използването на:
Колекция на военните фенове War-game
Стил:
Спорт
Лещи Материал:
Пластмаса
Материал На Рамката:
Ацетат
Пол:
Унисекс

Подобни продукти в категория

3шт пукнатини обувки да инсталирате, след ластовицы след дърворезба на петата площадка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Цена забелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 31.78

Alltel ultralarge двоен слой супер силен водоустойчив ветрозащитный 5-8 души използват къмпинг семейна палатка голяма беседка

Забелешка : овој шатор вклучуваат само еден пар на странични столбови,и не вклучуваат дното мат,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

BGN 178.00 187.20

Горещо Нов унисекс възрастен тактически кърпичка Маска быстросохнущий открит камуфлаж шал открит на къмпинг, лов, Колоездене аксесоари

Драги Ценети Купувачи : Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи.Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое : ) ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидеме да го реши вашиот проблем : ) YoИскрено.Нови Унисекс Возрасни Тактички Headscarf Маска Брз Сува Отворено Маскирна Шамија Ourdoor Кампување Лов Cyling ДодатоциОпис : Изградена од страна брзо сушење ткаенини, потwicking и дишеОдговара под кацигата, Нудиме целосна лице заштитаЛесно да се огради за носењеДизајниран за надворешна активност употреба, како што се макбаскет, лов, ски, и така натамуМатеријал : Брзоза сушење ТкаениниБоја : 5 бои за вашиот изборГолемина : 46cm x 27cm / 18"10.6"Пакет Се Вклучени : 1pcs*Headscarf

BGN 7.00 8.16

P103-8mm статично въже висока температура пожарна стълба предпазни въжета износване спускане spelunking катерене по въже на 8 мм

13418 Име : Kevlar Статични јаже Материјал : Kevlar дијаметар : 8mm боја како што е прикажано тежина : 8mm 43 g / m Рели : 8mm 28kn доменот на примена : На задните усвојува Meilong заклучување за да се поврзете на сигурносен појас, го отклучите пред ремени да навлезат во горниот дел од градите и исклучување на вредноста knob, и торакална столб може да се коригира со една рака за да ја определите должината.Купувачите да купуваат повеќе од 10 метри, им Даде далеку во Оксфорд складирање торбичка 1 (подароци не се кумулативни, не надредениот)Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 13.79

Коледни подаръци титан сплав, носещи тип дизайн многофункционален ключодържател бърз кука кола ключодържател EDC мулти инструменти ключодържател нова

Божиќ Подароци Титаниум Алуминиумски Имајќи Тип Дизајн Копче Прстен Мултицел Брзо Кука Автомобил Копче Синџир EDC Мулти Алатки Keychain НовиPls се напомене, ние се продава од фабриката directely, исто така, направи големо!!!Keychain големина : Долго : 62mm Ширина : 25мм Дебелина : 5mm Тежина : 1213 грама Копче прстен големина : надворешен дијаметар : 32милиметри Внатрешен дијаметар : 25мм Дебелина : 3.5 mm Тежина : 4 грама

BGN 34.72

10шт 10*10 (5*5) см и 3 мм силиконов гел пяна превръзка, цвят на кожата, водоустойчив медицински самоклеящийся ранозаживляющая паста

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Ценаоколу лепило пена облекување Силикони граничи пена облекување Карактеристики на Производот : 1 : Нежна за кожата, безболно да се отстрани, без остатоци 2 : 'Вертикално' апсорбира рана слузница ексудати, намалување на ризикот од мацерација околу раната 3 : Голем апсорпционен капацитет, овој облекување го задржува рана под соодветна температура и влажност, според 'влажно исцелување' принципи 4 : Обновливи и не се придржуваат до раната 5 : Не се оштети нови епителни клетки кога отстранети 6 : Помага да се намали лузни 7 : Водоотпорен, порозни...

BGN 87.98

Военен Тактически Боен Пакет Наплечная Чанта Army Molle Водоустойчив Bug Out Bag Малка Раница За Външно Туризъм, Къмпинг, Лов

Воена Тактичка Напад Пакет Торба Војска Molle Водоотпорен Бубачки Од Чантата Мала Rucksack За Надворешна Пешачење Кампување ЛовГолемина : 30*18*21 CM Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод ве Молиме овозможи 13 cm во големина отстапување

BGN 30.00 43.68

Naturehike Oudoor двупластова ветрозащитная непромокаемая палатка висококачествени къмпинг палатки за 2/3/4 човек NH15Z003-P

Карактеристики на производот : 1 Едноставен дизајн со брзклип систем, брзо се поставува 2 Водоотпорен индекс 3000mm, iedal шатор за кампување 3...

BGN 142.00 142.40

2 елемента изтриване на ноктите за постоперативна медицинска неръждаема стомана за еднократна употреба кожата телбод шев на ноктите машина за рязане на нокти

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаОтстранете ја помине за постоперативна медицински нерѓосувачки челик за еднократна употреба кожата спојувач шиење ноктите помине clipper.

BGN 25.68

Военен Mall EMT аптечка за първа помощ чанта за оцеляване бойни тактически мулти медицински комплект или полезност инструмент каишка EDC bag

Тактички MOLLE EMT / на Прва Помош Торба Мулти Функционални Комунални Торбичка Мала Алатка за Полнење *Карактеристики надворешен пред архивиран џеб како и повеќе еластична слотови во внатрешноста на торбичка *Со molle ремени на задната страна ,може да биде прикачена на MOLLE елеци и ранци *Изработени од Високоодделение 1000 D најлон.Лесни,солиден и издржливи *Многу разноврсна во употреба.Тоа може да се користи како прва помош торба,a gadget торбичка или мала алатка за полнење Ако сте на работа или во поле, вие ќе треба вашата медицинска опрема во близина и организирани...

BGN 13.00 16.05

Военна Чанта Армейски Камуфлаж Жилетка, Чанта Тактическа Жилетка Поясная Чанта Открит Туризъм Лов Пакет Полезност Gadget Bag Обзавеждане

Производ Параметри : Спецификација : 2преграда за складирање торба, 3преграда за складирање торбаПроизвод Материјал : 1000 D најлонПроизвод во Боја : црна, какиПакување Листа : Додатоци Кеса X 1

BGN 11.00 14.99

ЕРП Gear Multi Function K Sheath Kydex Scabbard Belt Clip Waist Технологична Utility Outdoor Лагер преносими инструменти нова

Новиот EDC Менувач Мулти Функција К Обвивка Kydex Scabbard Спојувалка за Каиш Појас се Стега Комунални Отворено Камп Преносни Нови АлаткиКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетSmart дизајн, структура навидум комплекс е всушност многу практични.Широко се користи за надворешна опрема К одбор К обвивка поддршка, производи во прилог на половината клип е претставен на 4 композитни завртки и дихтунзи, исто така, не't надвор околу него.Материјали : Најлон + хардверТежина : 45 GГолемина на : 7.5*5.2*1.6 cmБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 1 x Мултифункционален Половината Клип Назад Менгеме со К Обвивка Scabbard4 x Завртки'Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 3.00 3.73

Къмпинг Туризъм Оцеляване На Вода Военен Компас Къмпинг Туризъм Компас Геоложки Компас Цифров Компас Къмпинг Оборудване

Тоа е одлично за пешачење, кампување, лулка маратон, велосипедизам, navigationand повеќе Висока прецизност и преносни објект Идеален за лоцирање на позиции на мапата или во областа На компасот е дизајниран да совршенство со прецизност производство на Лесен и удобен за вашата дневна употреба, во исто време, со компактен изглед, никогаш не заземаат многу вашето место, Тоа е погоден за испитување на појавата, терен, вертикален агол и топографски карти итн Свитлива метален капак Sighting прозорец со sighting линија Север стрелка во Постоечкиот компас бирате со 360 степени скала Ротари бирате со 360 степени скала Прозрачна магнет стрелка Рамки прстен Инчи / см обем Прилагодливи призмата леќа Течностисполнет Меур ниво Референтна табела за да се процени оддалеченоста и обемот Карактеристики : Основни позиционирање, од страна на наклонот, од страна на азимут, девијации агол, мерење објект должина и ширина1...

BGN 22.05

Forfar Къмпинг Пропан Бързо Зареждане Адаптер Газов Клапан Плосък Цилиндър На Съединителя Аксесоар

Затоа треба овој адаптер : Популарната гас cannisters најде тука се или Lindal Вентил Завртка која што се користи за EN 521 апарати или Касета гас cannister кој најчесто се користи за steamboat шпоретот.За повеќето mountaineers тука, тие се уште преферираат да го користат Lindal завртка шпоретот...

BGN 4.00 4.06

ЕРП водоустойчива кутия открит оцеляване влагоустойчив, отговарят на високи устойчив на удари натиск непромокаема кутия регулируеми подложки възглавници профес?

EDC Водоотпорен Кутија Отворено Опстанок Moistureproof Shockproof Притисок Водоотпорен Кутија Прилагодливи Перница Влошки Професионални Материјал; ABS инженеринг тешко пластични + PC Јапонија увезени материјал Горниот капак SFCR, под закрила трим TPE должината на производот е широк : 155mm, 85mm, 45mm Надворешни јачина на Долго и широко : 160mm, 100mm, 50mm (Прирачник за мерење, грешки) Тежина : околу 225g

BGN 27.00 28.98

20pcs 10 х 20 cm продукт парафиновая марля стерилен медицинска марля, за еднократна употреба превръзка раневая превръзка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаПарафинско Газа1.100% газа со вазелин2.За изгореници рана грижа,удобно користење3.ISO,CE,одобрување од FDA4.Достапни големина : 10 x 20cm 10 x 30cmОпис на парафински guaze : 1...

BGN 43.41

10шт еднократна аноскоп пластмасов eurynter Medium

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Ценазабелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 18.05

1 бр 70 см бастуни пътна чанта Треккинговые туристически щеки калъф за носене високо качество на бастуни чанта за съхранение

Торбичката за Одење Стапчиња Патување Качување Случај Пешачење Има За Стап за Планинарење Преносни Оксфорд Ткаенина Торба"Производ Параметри : Нога лента како општо додатоци за качување стап и одење стап, suitbale за 99% на производите на пазарот...

BGN 3.00 3.65

Alocs 7075-алуминиев къмпинг вятърна екран къмпинг предното стъкло печка предното стъкло CS-B05

Бренд : Alocs Предмет : CSB05 Боја : Жолта Големина : 585 X140mm(9pcs) Нето Тежина : 190g Место на Потекло : Гуангжу во Кина Карактеристики : 1 : Усвојување на напредни 7075алуминиумски материјал,една широка се зголеми висина и ширина, тоа е добар во спречување на ветрот...

BGN 16.00 22.86

Търговия на едро обичай нови преносими 7 отделения pillbox 7 дни цветни опаковки таблетки

боја пилула фармацевтЗа сопствени приватни етикета MOQ1000pcs (10lots),Мултибоја прегради помогне да се организира лекови и други мали предмети.7ДЕН ПИЛУЛА ПОТСЕТНИЦИВреме на испорака 3~5daysDHL превозот околу 3~7days ќе пристигнат на вашиот сајтЗа Saferlife : SAFERLIFE ПРОИЗВОДИ КО...

BGN 270.40

Втората световна война Германия военния зелен 3шт в 1 къмпинг съдове готвач набор от туризъм оцеляване Bento обяд-апарати гърне / купа

Материјал : алуминиумТежина : 450gГолемина : 19 x 12 x 19.5 CMбез да се справи со големина : 17 x 10 CM x 16.5На внатрешната површина на алуминиум боја, на надворешната површина на за Војска зелена храна одделение боја, не содржи BPA.Cikuan ручек кутии умерена големина, лесно да ги носите, ручек кутии од двете страни на дршката може да се заклучи, како што се супа и се пополнува на ручек кутија, сад не би се гледаше надвор и overflow...

BGN 36.78