• Ново
Огън клен рок супердержава дистанционно Ветроустойчивый къмпинг готварска печка на газ обзавеждане 3600 W FMS-123

Огън клен рок супердержава дистанционно Ветроустойчивый къмпинг готварска печка на газ обзавеждане 3600 W FMS-123

BGN 158.72

Сума
Налично за поръчка


ПОРАДИ ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА, ГАС CANIST НЕ Е ВКЛУЧУВААТ!
ОГАН-ЈАВОР HARDROCK СПЛИТ WINDPROOF ШПОРЕТОТ
Нејзините тешки дизајн и трајност го прави рок на база кампување, караван кампување, камп кујна и група пешачење. Шпорет има 3600 W излезна моќ, дијаметар од 260 mm на поддршка на системот за големи лонци и пржете тави, пред-греење цевка за превртена гас канистер и правец-отпорни се покријат за да се исполнат тежок предизвик, кој само тежи помалку од 600 грам и може да се здипли во компактна големина за транспорт.
Карактеристики :
Бренд : Оган-Јавор
Модел Бр. : ФМС-123
Материјал : не ' Рѓосувачки, Алуминиум и Бакар
Погоден : Слободно да истражуваат и патување
Спецификации :
Отвори : Ф260*116mm
Укината : Ф127*132mm
Максимална Излезна Моќност : 3600 W
Тежина : 538g
Врела 1 L вода само да се земе 2' 50"
Пакетот вклучува :
Еден Отворено Шпоретот

Всичко за продукта

Условие За Ползване:
Нормален Открит Въздух
Материал:
неръждаема стомана
Нов Брой Ветроотражателя:
Няма предното щит
Горивата:
Газ
С устройство за запалване или не:
Онлайн
Тип:
Газова Печка
Структура:
Разграждат
Начин На Нанасяне:
инструкция
търговска марка:
Огнено Клен
Расходный материал:
No
Обемът на:
>5
Модел:
FMS-123
Приложим Вид Подправки:
Няма
Стил:
На улицата
Автоматична аларма или не (coffee):
No
С гориво или не:
No
Категория:
Газова Печка
С дървена дръжка или не:
No
Тип Печки:
Газова Печка

Подобни продукти в категория

3шт пукнатини обувки да инсталирате, след ластовицы след дърворезба на петата площадка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Цена забелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 31.78

ЕРП Gear Multi Function K Sheath Kydex Scabbard Belt Clip Waist Технологична Utility Outdoor Лагер преносими инструменти нова

Новиот EDC Менувач Мулти Функција К Обвивка Kydex Scabbard Спојувалка за Каиш Појас се Стега Комунални Отворено Камп Преносни Нови АлаткиКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетSmart дизајн, структура навидум комплекс е всушност многу практични.Широко се користи за надворешна опрема К одбор К обвивка поддршка, производи во прилог на половината клип е претставен на 4 композитни завртки и дихтунзи, исто така, не't надвор околу него.Материјали : Најлон + хардверТежина : 45 GГолемина на : 7.5*5.2*1.6 cmБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 1 x Мултифункционален Половината Клип Назад Менгеме со К Обвивка Scabbard4 x Завртки'Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 3.00 3.73

ЕРП водоустойчива кутия открит оцеляване влагоустойчив, отговарят на високи устойчив на удари натиск непромокаема кутия регулируеми подложки възглавници профес?

EDC Водоотпорен Кутија Отворено Опстанок Moistureproof Shockproof Притисок Водоотпорен Кутија Прилагодливи Перница Влошки Професионални Материјал; ABS инженеринг тешко пластични + PC Јапонија увезени материјал Горниот капак SFCR, под закрила трим TPE должината на производот е широк : 155mm, 85mm, 45mm Надворешни јачина на Долго и широко : 160mm, 100mm, 50mm (Прирачник за мерење, грешки) Тежина : околу 225g

BGN 27.00 28.98

Пожари мъжки спортни обувки двойка бързосъхнеща обувки за плуване унисекс голям размер 35-46 плажни обувки лека Аква обувки

Пожари Мажите Спортски Чевли Неколку Брзо сушење Пливање Чевли Унисекс Голема големина 3546 Плажа Чевли Лесни Аква ЧевлиЗемјаМажите И Жените Големината На ТабелатаСАД55.566.577.588.5Европски3536373839404142Нога Должина(M M)225230235240245250255260ЗемјаМажите И Жените Големината На ТабелатаСАД9.51010.51111.51212.513Европски4344454647484950Нога Должина(M M)265270275280285290295300Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1.5) CMЗабелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорираЗабелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем...

BGN 31.00 41.23

Ножици за кинезиологической ленти незалепваща ножици 5 за клиенти, които резервират КИНЕЗИОЛОГИЧЕСКУЮ лента заедно

Тип Завој Ножици Бренд Име Светлина Сечилото Совет Тапи Лево / Десно Раце Lefe&Десната.Завој ножици се аглеста совет ножици, со тап совет на дното на ножот, кој помага при сечење завои без gouging на кожата...

BGN 142.40

Къмпинг Туризъм Оцеляване На Вода Военен Компас Къмпинг Туризъм Компас Геоложки Компас Цифров Компас Къмпинг Оборудване

Тоа е одлично за пешачење, кампување, лулка маратон, велосипедизам, navigationand повеќе Висока прецизност и преносни објект Идеален за лоцирање на позиции на мапата или во областа На компасот е дизајниран да совршенство со прецизност производство на Лесен и удобен за вашата дневна употреба, во исто време, со компактен изглед, никогаш не заземаат многу вашето место, Тоа е погоден за испитување на појавата, терен, вертикален агол и топографски карти итн Свитлива метален капак Sighting прозорец со sighting линија Север стрелка во Постоечкиот компас бирате со 360 степени скала Ротари бирате со 360 степени скала Прозрачна магнет стрелка Рамки прстен Инчи / см обем Прилагодливи призмата леќа Течностисполнет Меур ниво Референтна табела за да се процени оддалеченоста и обемот Карактеристики : Основни позиционирање, од страна на наклонот, од страна на азимут, девијации агол, мерење објект должина и ширина1...

BGN 22.05

Военен Тактически Боен Пакет Наплечная Чанта Army Molle Водоустойчив Bug Out Bag Малка Раница За Външно Туризъм, Къмпинг, Лов

Воена Тактичка Напад Пакет Торба Војска Molle Водоотпорен Бубачки Од Чантата Мала Rucksack За Надворешна Пешачење Кампување ЛовГолемина : 30*18*21 CM Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод ве Молиме овозможи 13 cm во големина отстапување

BGN 30.00 43.68

10шт еднократна аноскоп пластмасов eurynter Medium

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Ценазабелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 18.05

Дебели вълнени стелки, зимни минерални имитация на кашмир агнешка кожа обувки мат руно затопля унисекс

Параметри : Материјал : кашмирДОН Големина : 3644НИ Големина : 5.59.5Карактеристики : Прифатлива и удобно и топло, кашмир табани се совршени партнери за зимски чевли и чизми, тие се направени од кадифен која е многу мека и удобна...

BGN 3.00 4.54

2Л открит сгъваема чанта за питейна вода преносими къмпинг туризъм скално катерене и Колоездене оцеляване напитки Ръчна чанта

Карактеристики : Спортски устата дизајн, лесен за возење употреба;Ултратрајни BPAfree полимерни материјали без BPA, безбеден и сигурен;Количка за дизајн, мала големина, по чување, можат да бидат ставени во фармерки џеб;По полни со вода, тоа може да застане исправен;Мала уста дизајн, лесно за вода за пиење во спортот;Погоден за ладна вода или мраз (не се пополни торба кога правење мраз);Спецификации : Име : виткање вода за пиење торбаПроизвод големина : 312 x 200 x 27mm / 12.3 x 7.87 х 1.06"Капацитет : 2 LНето тежина : 35gМатеријал : Ултратрајни BPAfree полимерБоја : бела транспарентна1 x Виткање Вода за Пиење Торба1 x ЈП Торба за Пакување1...

BGN 2.00 2.54

Element MAG PUL Industry Писма Странично Аксесоар Еърсофт High Low For Use on Non AR/M4 Приложение на Писма Странично CTRL eM OE Black

Функција : 1.Состојбата е направен од висок квалитет на најлон материјал,тоа нема да ни се чувствуваат удобно кога ние ги користиме на airsoft пиштол.Ова значи дека без разлика колку долго би битка отворено, тоа ќе ни Помогне да се намали физичкиот напор.2.Оваа акции може, според нашето видување приспособување на висина на дршката, лесен и флексибилен избор.Тоа е се каже ние може да го користат за различни обемот е висината и видот.ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите број на налози секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса, кога ќе напишете на Алиекспрес ,доколку сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

BGN 32.00 39.98

3 В 1 Надуваема Шейная Възглавница Външна Надуваема Възглавница За Пътуване Въздушна Възглавница Секс U Образна Възглавница За Шията Тапи За Уши Сенки За Очи

6334836243658678 Поврзани со Производи парче парче парче парче парче парче парче парче​​​​​​​Преносни Патување Гумени ПернициСо Top LanderПроизводство ОписИме : 3 во 1 Патување Гумени Перници Материјал : ПВЦ, Синтетички Влакна Одвиваат Големина : 42 x 26cm / 16.5 x 10.23 инчен Гумени Големина : 33 x 22cm / 13 x 8.66 инчен Тежина : 55g Боја : 11 боја Пакет Листа : 1* Гумени Перници 1*Eyeshade 2*Уво Приклучоци 1* Пакување торбаПроизводство Шоу

BGN 4.00 6.40

X800 Тактически Защитни Очила Страйкбол Военни Слънчеви Очила Мотоциклет Защита На Очите Очила За Колоездене, Лов И Туризъм Слънчеви Очила

X800 Тактички Безбедност Очила Airsoft Воена Очила За Сонце Мотоцикл Око За Заштита Eyewear Велосипедизам Лов Пешачење Очила За СонцеРамка Боја : Црна Леќа Материјал : Поликарбонат Леќа Боја : 3 Меѓусебно Леќа ( Сива , Транспарентен , Жолта ) Оптички Леќи Атрибут : Photochromic Направени со јасни shatterproof поликарбонат леќи со додаде антинула & анти магла слој овие очила се во согласност со релевантните Европски Стандарди, нудејќи заштита од медиум енергија влијание на екстреми на температурата...

BGN 19.00 33.58

Втората световна война Германия военния зелен 3шт в 1 къмпинг съдове готвач набор от туризъм оцеляване Bento обяд-апарати гърне / купа

Материјал : алуминиумТежина : 450gГолемина : 19 x 12 x 19.5 CMбез да се справи со големина : 17 x 10 CM x 16.5На внатрешната површина на алуминиум боја, на надворешната површина на за Војска зелена храна одделение боја, не содржи BPA.Cikuan ручек кутии умерена големина, лесно да ги носите, ручек кутии од двете страни на дршката може да се заклучи, како што се супа и се пополнува на ручек кутија, сад не би се гледаше надвор и overflow...

BGN 36.78

10шт 6*7см pue pu филм грижи за раните CADUMEDI-водоустойчива и прозрачна превръзка от неопрен с абсорбираща подложка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаTrasparent ОблекувањеВодоотпорен и Транспарентен Облекување со Абсорбента РампаWaterproof Transparent Dressingis на латекс слободни правоаголна печ, кој е совршен за чување на рани суви и чисти...

BGN 20.62

2 елемента прекомерно разтягане вълнена масажно устройство дървена масаж на врата ротанговый кука на шийката на позвонок масажен кука

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаПроизвод детали книга стока за диви rattails изработени од , површината е волна , замисли без мазна , секоја серија на тежината , обликот, исто така, не се како лице внимателни рекет ум бебе бебе име : црн пипер дрво масажа кука бебе должина : 3040 см Бебе дијаметар : 1 2.5 cm , со врвен квалитет , до 5 10 1943 стариот лозата суровини за , ram меморија е 1.5 дијаметар следење equinoctial 2.5 cm материјали вештини , еденнаеден и подложат на вештачка селекција , секоја е премиум квалитет ...

BGN 24.70

Смяна на филтър L600 включва UF филтър и филтър от въглеродни влакна

L600 филтер замени UF Филтер и Карбонски влакна филтер (вклопуваат во miniwell L600 капка вода филтер)L600 филтер замени (2 мали торби на ПП парчиња +1 UF Филтер +1 Carbon влакна филтер+Бесплатен превозот )Pls го замени филтри како и следните чекори : (1)Повлечат надолу гума.(2)Завртка надвор од карбонски влакна во стрелките на часовникот насока .(3)Завртка исклучите дел во дното.(4)Притисни внатрешноста UF филтрира(5)изготвување на новиот UF filter / Карбонски влакна, reassemble филтерот.Пакување вклучуваат : UF филтер * 1Карбонски влакна филтер* 1мали торби на ПП парчиња * 2Превозот услови : 1.Пакетите ќе бидат испратени преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet...

BGN 35.20

Военен Mall EMT аптечка за първа помощ чанта за оцеляване бойни тактически мулти медицински комплект или полезност инструмент каишка EDC bag

Тактички MOLLE EMT / на Прва Помош Торба Мулти Функционални Комунални Торбичка Мала Алатка за Полнење *Карактеристики надворешен пред архивиран џеб како и повеќе еластична слотови во внатрешноста на торбичка *Со molle ремени на задната страна ,може да биде прикачена на MOLLE елеци и ранци *Изработени од Високоодделение 1000 D најлон.Лесни,солиден и издржливи *Многу разноврсна во употреба.Тоа може да се користи како прва помош торба,a gadget торбичка или мала алатка за полнење Ако сте на работа или во поле, вие ќе треба вашата медицинска опрема во близина и организирани...

BGN 13.00 16.05

Тактически военен Mall чанта Поясная чанта колан найлон мобилен телефон колан кобур притурка талия армията чанта външно екипировка за лов

Тактички Воен Molle Торбичка Половината Торба Појас Најлон Мобилен Телефон Спојувалка за Каиш Holster Gadget Половината Војска Торба Надворешна Опрема за Лов Карактеристики : Ова molle торбичка имаат molle систем на грб, вие може да ја користите со други molle торба, ранец и сл.Одличен организатор за паричникот, телефон, картички, алат и Моќ Банка итн.1000 D Најлон ткаенина, носатотпор и лесен.Погодна за отворен спорт, пешачење, качување, кампување и mountaineering.Спецификација : Материјали : НајлонБоја : ЦрнаДимензија : 18 * 11.5 cm / 7 * 4.5 воПакет Тежина : 182g / 6.42 озПакет Големина : 18 * 11.5 * 5.2 cm / 7 * 4.5 * 2.0 воПакет Листата : 1 * Molle ТорбичкаПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 16.00 31.33

10шт 10*10 (5*5) см и 3 мм силиконов гел пяна превръзка, цвят на кожата, водоустойчив медицински самоклеящийся ранозаживляющая паста

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Ценаоколу лепило пена облекување Силикони граничи пена облекување Карактеристики на Производот : 1 : Нежна за кожата, безболно да се отстрани, без остатоци 2 : 'Вертикално' апсорбира рана слузница ексудати, намалување на ризикот од мацерација околу раната 3 : Голем апсорпционен капацитет, овој облекување го задржува рана под соодветна температура и влажност, според 'влажно исцелување' принципи 4 : Обновливи и не се придржуваат до раната 5 : Не се оштети нови епителни клетки кога отстранети 6 : Помага да се намали лузни 7 : Водоотпорен, порозни...

BGN 87.98

LMR удобен Бял гъши пух пълнеж 1800 г/2000 г / 2200 грама водоустойчив, може да се сращивать къмпинг спален чувал Slaapzak мързелив чанта

Спецификација : (180+30)*80см ( погоден за 170cm висина180cm) Ткаенини : 400 T водоотпорен кинење отпор од најлон Надеж : Исклучителна блиску кожата најлон Фил : 90 % бела goose надолу ( bulkiness 750 + ) ) 600g пополнување, 0 C~5 C~10 C 800g пополнување, 5 C~0 C~5 C 1000g пополнување, 10 C~5 C~0 C 1200g пополнување, 15 C~10 C~5 C 1500g пополнување, 20 C~15 C~10 C 1800g пополнување, 25 C~20 C~15 C 2000g пополнување, 30 C~25 C~20 C 2200g пополнување, 35 C~30 C~25 C 2500g пополнување, 40 C~35 C~30 C 3000g пополнување, 45 C~40 C~35 C ( вреќа за Спиење производи, удобно температура варира и е под влијание на многу други фактори ) Забелешка : 1.Постојат два патент насоки на нашата вреќа за спиење,лево патент и право на патент,ние ќе го испрати по случаен избор,ако се бараат за патент насока,можете да оставите порака на нас кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

BGN 126.00 168.00

2017 аптечка за първа помощ LIFE KIT щит за ключодържател на спешна първа помощ

Saferlife топла продажба прва помош комплет CPR ЛИЦЕ ШТИТ, CPR МАСКАCPR лице shield карактеристики : 1 Да се покрива целото лице како дополнителна заштита...

BGN 800.00