• Ново
Огън клен открит къмпинг Pinic теплообменный кафемашина кана 0.8 л с термостойкой дръжка чай филтър FMC-XT1

Огън клен открит къмпинг Pinic теплообменный кафемашина кана 0.8 л с термостойкой дръжка чай филтър FMC-XT1

BGN 43.20

Сума
Налично за поръчка


ПРАЗНИКОТ XT1 ТОПЛИНА РАЗМЕНА НА ЛИТУРГИЈА
XT1 е најдобар опрема кога ќе сакаат да пијат чај или кафе, дното со топлинска размена употреба задник заеднички техника и подобрување на топлина ефикасност 30%, спаси 30% готвење време. Контрола на топлината во внатрешноста изменувач прстени, тоа врела вода многу брзо, можете да пиење на било каде, колку што сакате.
Карактеристики :
Бренд : Оган-Јавор
Модел Бр. : FMC-XT1
Материјал : Тешко Елоксирани Алуминиумски
Погоден : Одмор, патување и да се истражуваат
Спецификации :
Големина : Ф153*86mm
Капацитет : 0.8 L
Тежина : 242g
Пакетот вклучува :
Еден Литургија (FMC-XT1)

Всичко за продукта

Обемът на:
0,8 л
Сгъване:
ДА
Начин На Почистване:
Няма
стил чанта:
Скитник
търговска марка:
Огнено Клен
Дължина Слама:
Няма
Материал:
Алуминиева Сплав
Начин За Пречистване На Вода:
Няма
Расходный материал:
No
С посуда или не:
No
С чанта-хладилник или не:
No
Външен вид:
Форма На Бъбреците
Може да вряща вода или не:
Приложимо
Стил:
На улицата
Модел:
FMC-XT1
Обемът на:
3-5 души
Тип:
Кутия За Вечеря

Подобни продукти в категория

Страхотна свещ лампа преносим открит къмпинг светлина газово осветление къмпинг лампа за палатка газ лагер лампа газова горелка

Карактеристики : Овој производ е погоден за кампување,пикник и самовози и така натаму.Лесно да се носат,затоа што има мини тело и мала тежина.Таа има ниска гас потрошувачка,само околу 6g / h.Внимание : Ве молиме не го користам затворен,во внатрешноста на автомобилот и во внатрешноста на шаторот,или тоа може да доведе до труење со јаглерод моноксид.Тоа ќе има висока температура кога го користите и по користење,ве молиме да обрнете внимание за да се избегне да биде scalded.Производот не вклучувајќи го резервоарот за гас.Бренд : BRSПредмет : BRS55Карактеристики : Материјал : Алуминиум, Бакар ,СтаклоГас Потрошувачка : 6g / hГолемина : 39x34x103(h)mmГориво : Бутан или Пропан МешавинаПакување : Пластична Кутија плус Боја Кутија

BGN 26.00 43.84

10шт еднократна аноскоп пластмасов eurynter Medium

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Ценазабелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 18.05

Военен Тактически Боен Пакет Наплечная Чанта Army Molle Водоустойчив Bug Out Bag Малка Раница За Външно Туризъм, Къмпинг, Лов

Воена Тактичка Напад Пакет Торба Војска Molle Водоотпорен Бубачки Од Чантата Мала Rucksack За Надворешна Пешачење Кампување ЛовГолемина : 30*18*21 CM Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод ве Молиме овозможи 13 cm во големина отстапување

BGN 30.00 43.68

1 бр 70 см бастуни пътна чанта Треккинговые туристически щеки калъф за носене високо качество на бастуни чанта за съхранение

Торбичката за Одење Стапчиња Патување Качување Случај Пешачење Има За Стап за Планинарење Преносни Оксфорд Ткаенина Торба"Производ Параметри : Нога лента како општо додатоци за качување стап и одење стап, suitbale за 99% на производите на пазарот...

BGN 3.00 3.65

2 елемента прекомерно разтягане вълнена масажно устройство дървена масаж на врата ротанговый кука на шийката на позвонок масажен кука

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаПроизвод детали книга стока за диви rattails изработени од , површината е волна , замисли без мазна , секоја серија на тежината , обликот, исто така, не се како лице внимателни рекет ум бебе бебе име : црн пипер дрво масажа кука бебе должина : 3040 см Бебе дијаметар : 1 2.5 cm , со врвен квалитет , до 5 10 1943 стариот лозата суровини за , ram меморија е 1.5 дијаметар следење equinoctial 2.5 cm материјали вештини , еденнаеден и подложат на вештачка селекција , секоја е премиум квалитет ...

BGN 24.70

ЕРП водоустойчива кутия открит оцеляване влагоустойчив, отговарят на високи устойчив на удари натиск непромокаема кутия регулируеми подложки възглавници профес?

EDC Водоотпорен Кутија Отворено Опстанок Moistureproof Shockproof Притисок Водоотпорен Кутија Прилагодливи Перница Влошки Професионални Материјал; ABS инженеринг тешко пластични + PC Јапонија увезени материјал Горниот капак SFCR, под закрила трим TPE должината на производот е широк : 155mm, 85mm, 45mm Надворешни јачина на Долго и широко : 160mm, 100mm, 50mm (Прирачник за мерење, грешки) Тежина : околу 225g

BGN 27.00 28.98

20pcs 10 х 20 cm продукт парафиновая марля стерилен медицинска марля, за еднократна употреба превръзка раневая превръзка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаПарафинско Газа1.100% газа со вазелин2.За изгореници рана грижа,удобно користење3.ISO,CE,одобрување од FDA4.Достапни големина : 10 x 20cm 10 x 30cmОпис на парафински guaze : 1...

BGN 43.41

Тактическа армия стрелба с предпазни очила ловни очила с UV400 открит туризъм къмпинг слънчеви очила X7 поляризирани очила

Тактички Војска Снимање Безбедност Очила Лов Очила UV400Отворено Пешачење Кампување Очила За Сонце X7 Поларизирани Очила​Рамка Боја : Црна / МаскирнаРамка Материјал : ПластикаЛеќа Атрибут : 4 Леќи, Поларизирана или Не Поларизирана , АнтиОтсјај, UVA / UVB, Ноќно гледање ("Поларизирана" Тип , само Сива леќа се поларизирани леќи)Леќа Материјал : ПоликарбонатЛеќа Бои : Сива , Жолта , Транспарентен , БакарПакет : Ткаенина Торба , За Околу Рака , Оригиналниот СлучајКЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА )

BGN 16.00 28.53

Element MAG PUL Industry Писма Странично Аксесоар Еърсофт High Low For Use on Non AR/M4 Приложение на Писма Странично CTRL eM OE Black

Функција : 1.Состојбата е направен од висок квалитет на најлон материјал,тоа нема да ни се чувствуваат удобно кога ние ги користиме на airsoft пиштол.Ова значи дека без разлика колку долго би битка отворено, тоа ќе ни Помогне да се намали физичкиот напор.2.Оваа акции може, според нашето видување приспособување на висина на дршката, лесен и флексибилен избор.Тоа е се каже ние може да го користат за различни обемот е висината и видот.ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите број на налози секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса, кога ќе напишете на Алиекспрес ,доколку сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

BGN 32.00 39.98

Naturehike Oudoor двупластова ветрозащитная непромокаемая палатка висококачествени къмпинг палатки за 2/3/4 човек NH15Z003-P

Карактеристики на производот : 1 Едноставен дизајн со брзклип систем, брзо се поставува 2 Водоотпорен индекс 3000mm, iedal шатор за кампување 3...

BGN 142.00 142.40

P103-8mm статично въже висока температура пожарна стълба предпазни въжета износване спускане spelunking катерене по въже на 8 мм

13418 Име : Kevlar Статични јаже Материјал : Kevlar дијаметар : 8mm боја како што е прикажано тежина : 8mm 43 g / m Рели : 8mm 28kn доменот на примена : На задните усвојува Meilong заклучување за да се поврзете на сигурносен појас, го отклучите пред ремени да навлезат во горниот дел од градите и исклучување на вредноста knob, и торакална столб може да се коригира со една рака за да ја определите должината.Купувачите да купуваат повеќе од 10 метри, им Даде далеку во Оксфорд складирање торбичка 1 (подароци не се кумулативни, не надредениот)Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 13.79

Смяна на филтър L600 включва UF филтър и филтър от въглеродни влакна

L600 филтер замени UF Филтер и Карбонски влакна филтер (вклопуваат во miniwell L600 капка вода филтер)L600 филтер замени (2 мали торби на ПП парчиња +1 UF Филтер +1 Carbon влакна филтер+Бесплатен превозот )Pls го замени филтри како и следните чекори : (1)Повлечат надолу гума.(2)Завртка надвор од карбонски влакна во стрелките на часовникот насока .(3)Завртка исклучите дел во дното.(4)Притисни внатрешноста UF филтрира(5)изготвување на новиот UF filter / Карбонски влакна, reassemble филтерот.Пакување вклучуваат : UF филтер * 1Карбонски влакна филтер* 1мали торби на ПП парчиња * 2Превозот услови : 1.Пакетите ќе бидат испратени преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet...

BGN 35.20

10шт 6*7см pue pu филм грижи за раните CADUMEDI-водоустойчива и прозрачна превръзка от неопрен с абсорбираща подложка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / ЦенаTrasparent ОблекувањеВодоотпорен и Транспарентен Облекување со Абсорбента РампаWaterproof Transparent Dressingis на латекс слободни правоаголна печ, кој е совршен за чување на рани суви и чисти...

BGN 20.62

3шт пукнатини обувки да инсталирате, след ластовицы след дърворезба на петата площадка

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Цена забелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 31.78

Alltel ultralarge двоен слой супер силен водоустойчив ветрозащитный 5-8 души използват къмпинг семейна палатка голяма беседка

Забелешка : овој шатор вклучуваат само еден пар на странични столбови,и не вклучуваат дното мат,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

BGN 178.00 187.20

10шт 10*10 (5*5) см и 3 мм силиконов гел пяна превръзка, цвят на кожата, водоустойчив медицински самоклеящийся ранозаживляющая паста

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСАД $ 18.32 / ЦенаСАД $ 16.4 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 9.98 / ЦенаСАД $ 26.18 / ЦенаСАД $ 30.08 / ЦенаСАД $ 21.26 / ЦенаСАД $ 9.94 / ЦенаСАД $ 19.92 / ЦенаСАД $ 9.5 / ЦенаСАД $ 9.08 / ЦенаСАД $ 10.46 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 13.92 / ЦенаСАД $ 59.36 / ЦенаСАД $ 13.4 / ЦенаСАД $ 29.24 / ЦенаСАД $ 11.48 / ЦенаСАД $ 106.58 / ЦенаСАД $ 39.06 / ЦенаСАД $ 14.36 / ЦенаСАД $ 10.82 / ЦенаСАД $ 15.46 / ЦенаСАД $ 29.8 / Ценаоколу лепило пена облекување Силикони граничи пена облекување Карактеристики на Производот : 1 : Нежна за кожата, безболно да се отстрани, без остатоци 2 : 'Вертикално' апсорбира рана слузница ексудати, намалување на ризикот од мацерација околу раната 3 : Голем апсорпционен капацитет, овој облекување го задржува рана под соодветна температура и влажност, според 'влажно исцелување' принципи 4 : Обновливи и не се придржуваат до раната 5 : Не се оштети нови епителни клетки кога отстранети 6 : Помага да се намали лузни 7 : Водоотпорен, порозни...

BGN 87.98

Военен Mall EMT аптечка за първа помощ чанта за оцеляване бойни тактически мулти медицински комплект или полезност инструмент каишка EDC bag

Тактички MOLLE EMT / на Прва Помош Торба Мулти Функционални Комунални Торбичка Мала Алатка за Полнење *Карактеристики надворешен пред архивиран џеб како и повеќе еластична слотови во внатрешноста на торбичка *Со molle ремени на задната страна ,може да биде прикачена на MOLLE елеци и ранци *Изработени од Високоодделение 1000 D најлон.Лесни,солиден и издржливи *Многу разноврсна во употреба.Тоа може да се користи како прва помош торба,a gadget торбичка или мала алатка за полнење Ако сте на работа или во поле, вие ќе треба вашата медицинска опрема во близина и организирани...

BGN 13.00 16.05

Дебели вълнени стелки, зимни минерални имитация на кашмир агнешка кожа обувки мат руно затопля унисекс

Параметри : Материјал : кашмирДОН Големина : 3644НИ Големина : 5.59.5Карактеристики : Прифатлива и удобно и топло, кашмир табани се совршени партнери за зимски чевли и чизми, тие се направени од кадифен која е многу мека и удобна...

BGN 3.00 4.54

Търговия на едро обичай нови преносими 7 отделения pillbox 7 дни цветни опаковки таблетки

боја пилула фармацевтЗа сопствени приватни етикета MOQ1000pcs (10lots),Мултибоја прегради помогне да се организира лекови и други мали предмети.7ДЕН ПИЛУЛА ПОТСЕТНИЦИВреме на испорака 3~5daysDHL превозот околу 3~7days ќе пристигнат на вашиот сајтЗа Saferlife : SAFERLIFE ПРОИЗВОДИ КО...

BGN 270.40

Forfar Къмпинг Пропан Бързо Зареждане Адаптер Газов Клапан Плосък Цилиндър На Съединителя Аксесоар

Затоа треба овој адаптер : Популарната гас cannisters најде тука се или Lindal Вентил Завртка која што се користи за EN 521 апарати или Касета гас cannister кој најчесто се користи за steamboat шпоретот.За повеќето mountaineers тука, тие се уште преферираат да го користат Lindal завртка шпоретот...

BGN 4.00 4.06

LMR удобен Бял гъши пух пълнеж 1800 г/2000 г / 2200 грама водоустойчив, може да се сращивать къмпинг спален чувал Slaapzak мързелив чанта

Спецификација : (180+30)*80см ( погоден за 170cm висина180cm) Ткаенини : 400 T водоотпорен кинење отпор од најлон Надеж : Исклучителна блиску кожата најлон Фил : 90 % бела goose надолу ( bulkiness 750 + ) ) 600g пополнување, 0 C~5 C~10 C 800g пополнување, 5 C~0 C~5 C 1000g пополнување, 10 C~5 C~0 C 1200g пополнување, 15 C~10 C~5 C 1500g пополнување, 20 C~15 C~10 C 1800g пополнување, 25 C~20 C~15 C 2000g пополнување, 30 C~25 C~20 C 2200g пополнување, 35 C~30 C~25 C 2500g пополнување, 40 C~35 C~30 C 3000g пополнување, 45 C~40 C~35 C ( вреќа за Спиење производи, удобно температура варира и е под влијание на многу други фактори ) Забелешка : 1.Постојат два патент насоки на нашата вреќа за спиење,лево патент и право на патент,ние ќе го испрати по случаен избор,ако се бараат за патент насока,можете да оставите порака на нас кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

BGN 126.00 168.00

Протектор плюс тактика поясная чанта Поясная чанта, голяма пазарска чанта хип Парична зона за пътуване катерене гърдите мобилен телефон поддържа чанта

Заштитник Плус Тактики Половината Пакет Fanny Пакет голема Торба Хип Пари Појас Патување Mountaineering Градите Мобилен Телефон на Сите задржете торба

BGN 29.00 45.86

85 см нов тактически тежък приплъзване носене двойна пушка за носене на пистолет и чанта за M4 лов Airsoft е военна чанта за Риболов раница

85 CM Нови Тактички Тешки лизга Сметководствена Двојна Пушка Случај Пиштол Торба за M4 Лов Airsoft Воена Рамо Торбичка Риболов РанецКАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина најлон материјал.Содржи продолжен покрие можете да ги зачувувате пушка со 48" максималната должина.Помали пиштол торба во можност да се одржи 24" долга пушка.3 патент мали пошта за вршење списание или мали брзини.1 голема патент простор на задната страна.Велкро лепенка може да биде прикачена на предната страна.Фото / име карта носителот на задната страна.Со 2 рака носат на рака.Прилагодливи и монтажни поместена рамо, рака.Единечен или двоен рамо, рака носејќи метод.Со дебели перница поместена за заштита.Совршен за на отворено војна игра активности.ДЕТАЛИ : Боја Мат црно,Маслиново Проституција ,ТЕН ,КП,ACUГолемина 33" (85cm) x 11" (28cm)Тежина 1410gВе молиме овозможи 13cm толеранција,ви Благодариме!ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 61.00 119.17