• Ново
Велосипедна Верига Remover Е Инструмент Камшик-Ниска Категория Ремонт На Свободно Движение Ключ За Велосипед Инструменти

Велосипедна Верига Remover Е Инструмент Камшик-Ниска Категория Ремонт На Свободно Движение Ключ За Велосипед Инструменти

BGN 12.29
BGN 11.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

метар
Предмет : синџир клуч
Материјал : пластични+јаглероден челик
Тежина : околу 210g
Големина : 20cm X7cm
Должина на синџирот : 23cm
Убаво зафат се справи, лесно и практично да работат.
Мулти-функција, поправка и монтажа алатка за велосипед.
Пакетот вклучува : 1 x Синџир Клуч

Всичко за продукта

Тип:
Мултифункционални Инструменти
търговска марка:
МЕРОКА

Подобни продукти в категория

BIKEHAND Bike Disc Brake Tool Adjustor Bike Disk Tray Correction Tool велосипеден цикъл ръчно ремонт на инструменти регулировочный ключови инструменти

Велосипед Мулти Алатки : BIKEHAND Велосипед Диск Кочница Алатка Adjustor Велосипед Диск Фах Корекција Алатка Велосипед Циклус Рака Поправка Алатки за Прилагодување Клуч АлаткиСпецификација : Предмет : Диск Кочница Алатка Материјал : не ' Рѓосувачки челик + гума се справи со Нето тежина : Околу 238g Должина : 250mm(справи со 147mm) Дебелина : 4mmМесто на потекло : ТАИ WAN

BGN 23.00 44.16

CANSUCC 6pcs Bike Преместване Middle Fine Road, регулируем винт регулатор винт за 4 мм 4.5 мм Преместване Кабел Cap Speed Bike Regulat

Точка Име CANSUCC 6pcs Велосипед Менувањето на Средниот Ред Патот Прилагодливи Завртка Регулаторот Завртка За 4mm 4.5 мм Менувањето на Кабел Капа Велосипед Брзина RegulatПогодни за : MTB / Патот Велосипед (4mm / 4.5 мм Менувањето на кабел ззп) Материјал : CNC легура Боја : Црна,црвена,титаниум Пакување : 3pairs / пакет Тежина : 8g / парЗа ЗАПАДОТ ВЕЛОСИПЕДИЗАМЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ започна во 2001 година, со една цел : да се Создаде различни велосипедизам искуство за луѓето од целиот свет.Основачите на ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ беа НИ инженери и КинанаСветот Велосипедизам Спортист...

BGN 12.00 22.61

Велосипеди под Наем джантата на колелото truing щанд начало механика колелото Truing поддръжка на super B TB-PF25 - за 16-29 инча колело под наем ремонт инструмент

Велосипед Велосипед тркало пречник на truing стојат Дома Механичар Тркала Truing поддршка супер Б ТБPF25 за 1629inch тркала bicyle поправка алаткаЕдинствена рамна количка за складирање и дизајн.Интелигентни дизајниран за лесно ракување, само еден чекор за да го отворите и складирање.Добро за дома механичар и тим механичар употреба во трката и обука.Мерач е изработен од пластика, да се избегне било гребнатини на rim.Wheelset големина 16" преку 29".

BGN 114.00 159.98

Детски велосипед 14/16/18 инча, момчета и момичета, Детска количка под наем от 3-6 години от магнезиева сплав активна почивка на плажа планина

Големина Години Висина 14inch 35 90120cm 16inch 47 105135cm 18inch 59 115150cmУслови за користење на услугитеКонфигурацијаПоради различни производство серија, делови може да се промени, ние и ветуваме на сите промени ќе има нема debasement на квалитетот на делови, се КОРИСТИ само еквивалент одделение за конфигурација за замена, ве молиме остатокот увери купување...

BGN 607.00 667.28

Оригиналната марка X-Front Intelligent power electric bike bluetooth smart wheel motor connect phone downhill mountain ebike

Оригиналниот XПред бренд Интелигентна енергија електричен велосипед bluetooth smart тркало моторни поврзете телефонот планина спуст ebikeИнсталирање на настава ве молиме проверете го овој линк : http : / / lvbu.la / v / fixПроизводот се покаже

BGN 746.00 847.87

Безплатна доставка на електрически велосипед 36V на DPE-12 LED Bluetooth display use app for E Bike Bafang BBS 36V250W/350W/500W mid drive мотор

Бесплатен превозот електричен велосипед 36 V DPE12 LED дисплеј за E Велосипед Bafang BBS 36 V250 W / 350 W / 500 W средината вози моторНие сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги...

BGN 68.00 72.00

FOURIERS TL-ST001 инструменти за ремонт на велосипеди под наем 9-парче метричен сферичен край на шестостенния ключ L-образен ключ Комплект

Алатки TLST001 Ова е Сосема Нов 9Парче Метрички Топката Крајот Хексадецимален копчето LКлуч Сет Окофаќање на бои и едноставен дизајн...

BGN 32.00 63.97

Под Наем Шатунный Болт Фиксиран Ключ Инструмент За Ремонт На Велосипеди За Планинско Колоездене Писта Колелото Демонтаж На Гаечен Ключ Кривошипный Лост Болт

100% сосема нов и висок квалитет.Од една страна фиксна crankset гром, тогаш расклопување од друга страна, со ален клуч.Лесен за употреба и издржливи, поправка основна алатка.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Челик Тежина : околу...

BGN 10.00 16.26

Безплатна доставка e под наем дясната ръка на половината от усукването на газта за електрически велосипед конверсионный комплект

Бесплатен превозот e велосипед Десната рака половина пресврт гас за производство на електрична велосипед конверзија комплет​Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги...

BGN 29.00 30.40

8 канавка спицевой джанти на колелата с гаечен ключ гаечен ключ за планинско колоездене Колоездене ремонт Fix Tool Adjuster Set Комплект удобни капка доставка

Сосема нов и висок квалитет.Мора да има ставка за било заинтересирани велосипедист.Чувајте ги вашите краци права и вистина.Изработени од тврд челикСветлината и преносни.Погоден за зборуваше брадавица големини 10, 11, 12, 13, 14, 15.Димензии : 40 х 10 ммБоја : СребренаНето тежина : 48 gПакет тежина : 58 g1 x Зборуваше Клуч65.32 / торба торбаДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

BGN 2.51

Lankeleisi S600 електрически планински велосипед 26x17 въглеродни влакна ebike 250W 36V 6.8 ah литиево-йонна батерия 9-степенна хидравлични дискови спирачки

Lankeleisi S600 Електрични Планински Велосипед 26x17 Карбонски Влакна ebike 250 W 36 V 6.8 ах Литиум Батерија 9 Брзини Хидраулични Диск СопирачкиТежина : 18 KGГолемина : 26x17 инченПоддршка Тежина : 150 KGПрепорачуваме Висина : 160cm185cmМОЌНОСТ : ЕЛЕКТРИЧНИРамка : T700 Toray Карбонски Влакна рамкаВилушка:Воздух пролет суспензија вилушка со lockoutShift Менувачот : Шимане M370 9 брзини менувањето на системотHandlebar : 31.8 Алуминиум легура Handlebar поставуваКочница : Шимане M315 Хидраулични диск сопирачкиСедло : Lankeleisi прилагодено седиштеГуми : 26*1.95 KENDA гумаБРЗИНА КОНТРОЛОР : ДА INCLUED, НИСКАСРЕДИНАТАБРЗОПРИГУШУВАЊЕ ВИД : ПРЕСВРТ ГАС ИЛИ ВОЗИЛОТО & СЕРВО ИЛИ ИСКЛУЧИ МОЌ & ПЕДАЛАТА САМОМотор : 250 W 36 V магнезиум легура интегрирани brushless моторКонтролор : вртежен момент заби плоча интегрирани интелигентен системБатерија : 36 V 6.8 АХ LG литиум батеријаБАТЕРИЈАТА LCD ИНДИКАТОР : ДАПОЛНАЧОТ : ЕУ СТАНДАРД / CN DC 42 V 2 АХ Паметен Полнач Вклучени (Overvoltage,НадСтруја и Краток Спој Заштита)ПОЛНАЧОТ ВРЕМЕ : 57 ЧАСА, DPENDING НА СТАТУСОТ НА БАТЕРИЈАТАКонтрола : Сунѓерот костецАсистент : 6 начини assistedМаксимална Брзина : 35km / hВреме на полнење : 34 часаGradeability : ≥25°Растојание : 60 KM90 KM со педалата assistedГРЕБЛО : Wellgo Алуминиум MTB ГреблоЧУДАК И АРМ : ProwheelГАРАНЦИЈА : 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА НА МОТОРОТ и РАМКА / 6 Месеци на Батеријата

BGN 3055.00 3552.00

10 в 1 Мултифункционален под наем ремонт на инструменти сгъваем нож сигурност военен нож мотор верига, нож + гаечен ключ аксесоари за велосипеди 0463

Забелешка : Ако сакате да се купи Црвена , ве молиме оставете порака за да ни кажете : )ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме на производ Мултифункционален поправка алатки Производ во боја Црвена Сина, Црна Производ тежина За 180g Производ конфигурацијаСинџир алатка за сечење2mm / 2.5 mm / 3мм / 4mm / 5mm / 6mm Socket head клучДиректно шрафцигерхексагонална шрафцигерSocket head клучSocket head клуч 5mmКрстот шрафцигерЧашката spanner1 : Кина машина25 : Хексагонални клуч 2 / 2.5 / 3 / 4 / mm6 : Директно шрафцигер7 : Хексагонални клуч8 : Хексагонални клуч 6mm9 : Хексагонални клуч 5mm10 : КросшрафцигерТелефон снимање : Ако сакате повеќе производи, ве молиме посетете ја нашата продавница.Ви благодариме!Превозот Обично ќе брод вашата нарачка со 48 часа по приемот на вашата исплата...

BGN 10.00 15.84

2018 Elelctric велосипед с пълен десен улавяне на педала на газта, за да Bafang BBS01 02 HD middrive kit

Пакување Листа : 1.Elelctric велосипед целосна десната рака зафат гас За Нас : Ние веруваме дека велосипедизмот е за секого, не само се вклопуваат и младите...

BGN 29.00 32.00

L2424D 24V 250W brush motor електрически скутер controller electric bike conversion kit controller

L2424 D 250 W 24 V четка моторни електричен скутер контролер електричен велосипед конверзија комплет контролерДетали За Производот : 1.Напон : 24 V2.Моќност : 250 W3.Контролор Стил : БрусенАКО ВИ ТРЕБААТ ПОВЕЌЕ ДРУГИ КОНТРОЛЕР ЧЕТКА ИЛИ BRUSHLESS,И ДРУГИ ЧЕТКА BRUSHLESS МОТОР,EBIKE ЦЕНТАР МОТОРНИ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС...

BGN 23.00 32.00

Комплект за транспортирането на хидравлична спирачка на мотора за спирачната система серия Magura MT, се прилагат също и за хидравлични спирачки Tektro, ADV Kit, V1. 0

Cooma е Хидраулична Сопирачка КРВАРАТ за ПОЛНЕЊЕ За Magura МТ Кочница Овој комплет, исто така, можат да аплицираат за Tektro Хидраулични Сопирачки систем Напредни Класа Крварат за Полнење, Дизајн во Sydeny, Направени во Кина, Навистина Зделка, 1...

BGN 15.81

26inch snow electric bicycle 48v li-ion battery electric mountain bike fold frame 4.0 fat tires pas 80km max-speed 25-даде 30km/h

PARAMRTER Рамка : 6061 Алуминиум виткање шок апсорбер на рамката на Предната Вилушка : Масло пролет шок апсорбер вилушка Прирабници : 26 * 4.0 алуминиумски тркала, Гуми : Chaoyang 26 * 4.0 Handlebar : 31.8 алуминиум handlebar Седиште цевка : 31.8 алуминиумска цевка Пред Derailleur : SHIMAN M370 Задните Derailleur : SHIMAN M370 Freewheel : 9 БРЗИНА на Слободни тркала Кочница : Хидраулични диск кочница Синџир : KMC 9speed Инструмент : S700 Услови за користење на услугитеКонфигурацијаПоради различни производство серија, делови може да се промени, ние и ветуваме на сите промени ќе има нема debasement на квалитетот на делови, се КОРИСТИ само еквивалент одделение за конфигурација за замена, ве молиме остатокот увери купување...

BGN 2284.00 2687.04

Мултифункционални стоманени инструменти за ремонт на велосипеди индикатор за износване на велосипед верига Проверка Комплекти For Road МТБ Bicycle Repair BHU2

Функција : Лесен за користењеКомпатибилен со сите синџириНоси синџир смени лошо и носи sprockets во забрзана стапка.0.75% и 1%, на поени на која на синџирот на експертите сугерираат заменаСпецификација : Материјал : ЧеликБоја : Црна 1 X Велосипед Синџир Носат Индикатор 1...

BGN 3.00 5.28

Мини-Колоездене на велосипед комплект за ремонт на гуми набор от инструменти чанта с многофункционален инструмент

Опис : 100% Сосема Нов Тежина : околу 310gПакетот Вклучува : 2 x пластика гума држела3 x ладно печ 34mm,круг3 x ладно печ 32x50mm,овална1 x 8ml гума решение1 x метал rasp1 x алатка торба1 x мултифункција алатка ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 17.00 18.54

Безплатна доставка на електрически велосипед отсече мощност спирачка хидравлична спирачка за ebike conversion kit

Хидраулични сопирачки за ebike конверзија комплетНие сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги...

BGN 35.00 36.80