• Ново
Високо качество на нов USB 2.0 Hi-Speed 4-портов сплитер hub адаптер за PC компютър, лаптоп USB Plug and Play черен / бял дропшиппинг

Високо качество на нов USB 2.0 Hi-Speed 4-портов сплитер hub адаптер за PC компютър, лаптоп USB Plug and Play черен / бял дропшиппинг

BGN 2.45
BGN 2.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Новиот USB 2.0 Hi-Speed 4-Port Splitter Центар Адаптер За ПЕРСОНАЛЕН Компјутер Лаптоп
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Plug and Play
4 Портен USB Хаб
Поддржува Windows Vista, Windows XP, 2000, 98, и Mac OS 8.6 и повисоко
Ова 4-портен USB хаб е идеален придружник за лаптоп или десктоп компјутери
Одлично за лаптопи со тешко да се постигне USB порти
Идеален USB проширување за преносни употреба на патот, или дома.
Совршен за поврзување USB 1.1 2.0 или периферни уреди како што се USB глувци, USB Пренослив Хард Дискови, USB, CD-R/RW или DVD-ROM дискови и USB 1.1 центри
Овозможува истовремено операција до четири одделни уреди во сите прикачени на еден USB порт
Додаток САМО; USB флеш диск не се вклучени
Боја : Црна,Бела (ве Молиме оставете белешки во Pay Pal (Не e-mail / Порака) при донесувањето на плаќање за боја . Ние ќе случајно испраќање ако не го извести боја сакате, во ред.)
Пакет Се Вклучени :
1 x USB 2.0 Hi-Speed 4-Port Splitter Центар (Не се вклучени во трговијата на мало пакет)
1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. 2.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. 3.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1 - 5 работни дена за исплата добиле ,ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во времето,ве молиме љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи.
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е бесплатен превозот за повеќето земји. Покрај тоа, ние нудиме e Packet, Русија Воздух(Ruston), EMS, DHL и така натаму.
3.Кога ќе примите предмети ќе нареди.Ве молиме проверете го ова внимателно во рок од 24 часа.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
1.Ако имате било каква потреба или проблем,ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака,ние секогаш при тука!
2.Ако не сте задоволни со квалитетот на вашата нарачка,можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање : се Врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако имате било какви проблеми plesae контактирајте ни прв, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Па, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете задоволство резултат!
Можете да разговарате со нас кога ние areonline. Исто така, можете да ни испратите е-пошта.
Внимание : Поради различни царински правила во секоја земја. Со цел да се пакет мазна царинење. Ние ги испратите на пакувањето на производот, не е ист. Некои земји не испраќате оригинални пакувања. Се надевам дека ќе разбере . Имате прашања слободно контактирајте со нас. среќен шопинг !

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Черен
Пристанища:
4
Фунция:
Няма
Пакет:
ДА
Стандарт:
usb 2.0
Включете стандартен:
EU
Вид На Интерфейса:
usb 2.0
документ:
ССС
Номер На Модела:
Саннисис
търговска марка:
мокингтоп
Дължина:
other
Пристанища:
2-4

Подобни продукти в категория

Най-добрите продажба на 1 бр. компютърна клавиатура USB прахосмукачка за пречистване на мини прахосмукачка за пречистване на чист компютър лаптоп четка за почистван

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични & Метална Боја : Топло Розова / Небото Сино / Зелено / Црна / Жолта Забелешка : Жолта имаат бледо жолта и темно жолта,ние ќе испрати случајна Функција : 1...

BGN 3.00 3.65

Logitech Pro C920 HD 1280*960 поддръжка на уеб-камера официален тест с 15 милиона пиксела CMOS с 30 кадъра в секунда за Windows 10/8/7

Logitech Про C920 HD 1280*960 веб Камера Поддршка Официјален Тест со 15 Милиони Пиксели CMOS 30 FPS за Windows 10 / 8 / 7Производ Параметри Бренд Logitech Серија C920 ПРО Photosensitive Елемент CMOS Динамичен Резолуција 1280*720 Статични Резолуција 1280*960 Максимална Рамка го Оценувате 30 FPS Излезен Формат Динамика AVI / YUY2 Статични BMP / JPEG Интерфејс Тип USB2.0 (Поддршка USB3.0) се Вози Тип Не се Вози Верзија Поддршка на Windows 10 / 8 / 7 Режим на Фокус Авто Фокус Изложеност Контрола на Автоматски Баланс на Белата боја Автоматско Микрофон Вграден Микрофон Производ во Боја Црна Featrue Ќе се види во кристално јасна дефиниција со full HD 1080p на Skype и течност во HD 720p на Face Time за Mac.Исто така направи со висок квалитет од 720p видео повици со Google Hangouts и повеќето други видеоповик клиенти...

BGN 126.00 132.78

Нов оригинален модул предна камера 2 м за таблет Lenovo Thinkpad MIIX 2-8, FRU 90204597

Детали за производот : Име на производ : веб КамераДел број # : 90204597Состојба : АкцииГаранција : 60дена Пакетот вклучува : 1pc веб КамераДел број # : 90204597 е компатибилна со следниве машини : MIIX28ТАБЛЕТА (80 CT)Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 17.60

Гореща продажба на компютърна клавиатура USB мини прахосмукачка за КОМПЮТЪР, лаптоп, настолен лаптоп EM88

Топла Продажба Компјутерска Тастатура Мини USB Правосмукалка за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп, Лаптоп EM88 Карактеристики : Едноставно поврзете на Вакуум на USB портот на вашиот лаптоп или Компјутер.Две чистење со Правосмукалка прилози вклучениеден наежвам четка во прилог и еден флексибилни гума тастатура алатка прилог.Инструкции : Две switch нивоализгајте го прекинувачот за прво ниво за да го вклучите LED светло, излизгајте го прекинувачот за второто ниво за да го вклучите правосмукалка.Употреба на тастатурата прилог гума да вакуум прашина и други честички заробени под тастатура клучеви , со лизгање на squeezable цевка меѓу копчињата.Користете четка 1 всисната прилог за општите чистење на отворите за вентилација(Фан), Следи и компјутерски области, прашина или на вашиот десктоп.Не бара надворешен извор на енергија, приклучок директно во кој било USB порт.1 x Тастатура Почиста2 x Чистење ПрилозиНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 3.00 3.65

2017 CKL 2 Port USB DVI KVM Switch 2 in 1 out Превключвател за клавиатура, видео, мишка с аудио напълно поддържа DVI-HDCP CKL-92D

На DVI KVM Преклопник со вграден звук ефект функција Тоа е специјално дизајниран за корисниците на PC и Mac со вграденво DVI интерфејс и лојални фанови на SOHO средина и технологија, кој е добро прилагоден за DVI...

BGN 128.00 134.38

ORICO ARH3L-U3 алуминиева кръгла hub USB3.0 с порт RJ-45 на USB A to Type-C за лаптоп Apple Macbook Surface Pad Perfectly-Silver

USB3.Од 0 до Gigabit Ethernet Адаптер, Компактен и ТаписерииОва е USB3.0 gigabit Ethernet хаб Тоа е многу корисна со оглед на повеќето лаптоп компјутери денес, особено Ultrabooks, не треба Ethernet џек...

BGN 36.00 61.52

Angala Tian A New Fresh Summer Mini Fan Usb Многофункционален Портативен Вентилатор Акумулаторна Вентилатор, Литиева Батерия 1860 Не Са Включени В Комплекта

Известување:На 1860 литиум батерија, не се вклучени поради забрана на поштата Информации : има две цена ,една цена е со батеријата,една цена е без батеријата,можете да оставите порака која боја сакате,или ние испрати случаен боја...

BGN 13.00 13.57

2 елемента двоен датчик за налягане тегло HX711 24-битов точност модул A / D

Дата линк за преземање : http : / / pan.baidu.com / s / 1j GE4202 Единствен чип мерење АДмодулHX711 Овој модул усвојува 24 висока прецизност A / D конвертор hx711, која е наменета за висока прецизност електронски, со два канали за аналогни канал на текст и 128 пати се здобијат со програмабилни засилувач за внатрешна интеграција...

BGN 7.00 7.68

Модул камера на база заплата на сензора за изображения OV5640 (C) 5 мегапиксела резолюция 2592x1944 автофокус с бордови LED светкавица

ОПИС на Модулот на Камерата врз Основа на OV5640 Image Sensor, 5 Мегапиксели (2592 x 1944), Авто Фокусирање со Одборот Flash LED Карактеристики Пиксели : 5 мегапиксели Резолуција : 2592 x 1944 Автоматско фокусирање со откривање на објектот растојание Одборот flash LED, е дозволено да се земе слики во темнината Сензор : OV5640 1.4 um x 1.4 um пиксели со Omni BSI технологија, висока чувствителност, ниска crosstalk, ниско ниво на бучава Автоматско слика контрола на функциите : АЕК, AWB, ABF, ABLC, итн...

BGN 45.00 47.98

Здрава регулируема охлаждащ USB притурка и мини гъвкави led USB вентилатора време часовник, Настолни часовници притурка страхотен дисплей време

Опис : Време часовник : зелена број и црвена покажувачот на Достапни бои : сребрена(школка) LED емитуваат боја : зелена црвена Нежно се прилагоди на флексибилен вратот на USB вентилатор позиција да ветре и онака сакате...

BGN 10.00 12.58

Flashcolor VGA Сплитер 2 порта VGA Video splitter 250 Mhz, 1 вход 2 изход USB адаптер за захранване

Карактеристики : 1.Поддршка УЛТРА Висока 250 Mhz видео(3d B)пропусен опсег 2.Подобрување на Видео Сигнали за Растојание до 65 метри 3.Може да се Daisy Синџир 4.АНИ Метална Обвивка 5.Мала Форма На Фактор 6.Поддршка 1920 [email protected] Hz Спецификации : 1.Текст Един : 1 Rd VGA 15 HDF Един 2.Излез Един : 2 Rds, 4 Rds, 8 Rds VGA 15 HDF Един 3.RGB : пропусен Опсег 250 MHz 4.Текст Ниво...

BGN 19.20

Hxsj Original A870B USB 2.0 Webcam 0.3 Megapixel PC Camera HD Камера, Уеб Камера с вграден микрофон за преносим компютър PC

Продажба Точка : Во споредба со повеќето веб камери, овој производ има огромна разлика.Која е изграденаво звучна апсорпција микрофон, вашиот глас може да се слушне, јасно е дека во 10 метри, што значи дека не треба да се блиску до уште бакнеж вашата камера чудно.Карактеристики : Висок квалитет со исклучителен изглед.Висока дефиниција со 480 P и вистински слики во боја.До & долу 30 степени rotatable, може да се прилагоди на агол, како ви се допаѓа.Увезени оптичка леќа, висока прецизност и не искривени слики.Не треба да се прилагоди на леќите.Дизајниран за двете лаптоп и десктоп.Компатибилен со USB 2.0.Автоматски баланс на белата боја, авто боја корекција.Поддршка на Windows 2000 / XP / win7 / win8 / Vista 32bit.Поддршка на различни видео состанок на софтвер, односно, Netmeeting и работи одлично со MSN, Yahoo и Skype итн.Спецификации : Објектот боја : ЦрнаDSP чип : DriverlessСлика сензор : CMOSЛеќи на камерата : Супериорен квалитет стаклена леќаВисока дефиниција : 480 PДинамичен резолуција : 640 * 480Рамка цена : 30fpsЛинија должина : 140cmОбјектот димензија : 8 * 3 * 11cmПакет големина : 6.5 * 8.5 * 10.5 cmПакет тежина : 122gПакет Листата : 1 * Web камера1* Англиски Јазик Прирачник За Корисникот1...

BGN 16.00 22.40

XP-Pen Deco 03 Graphics drawing Tablet Pen Tablet с пасивни стилуса P05 без батерии и комбинации на клавиши (8192 ниво на налягане)

На Сакана Мултифункција Црвено Dial Дизајн! Да ги користат нашите мултифункција бирање со ротирачки нејзината предна страна и страна...

BGN 169.00 191.92

Multi Aluminium Дишай LED USB 3.0 HUB Port Splitter / Micro SD Card Reader / Charger / Mouse Cable Organizer 5 Gbit / с Висока скорост

Мулти Алуминиум Дишат LED USB 3.0 ЦЕНТАР Splitter Port / Micro SD Читач на картички / Полнач / Глувчето Кабел Организатор 5 Gbps Голема БрзинаСо цел да се обезбедат повеќе USB уреди за да се обезбеди високобрзински пренос услови, ние дизајнот на оваа USB 3.0 highspeed центар, употребата на висока температура материјали, висококвалитетна ABS пластика, површината по нежен чистење; кул дизајн, вграден во шарени дишат led светло .1.Вграденво најновата полнење IC , можете да ја користите апликацијата центар за полнење на телефонот , поддршка за андроид , iphone , со стабилна чип , тоа може да Постојан струја за да се заштити телефонот.2.Тоа е исто така глувчето кабел организатор , може да се стави на кабелот на глувчето на центар , кабелот организатор е maked со Меки силиконски .3.Тоа е доаѓа со 3 usb 3.0 порт , 1 микро usb моќност порта , и 1 микро sd картичка порта .поддршка за полнење и пренос на податоци .4.USB 3.0 plug and play , не треба диск .5.Поддржува преоптоварување напон и моментален тековната заштита ефикасно да се заштити поврзани уреди и ЦЕНТАР себе6.Опремени со GL3520 и FE1.1 експанзија чип, високаперформанси господар чип да се заштити секој USB3.0 интерфејс до 5 Gbps теоретски високабрзина на проток изедначување ракување, лесно да се користи на повеќе уреди во исто време7.Компатибилен со USB2.0 / USB1.18.Поддржува Windows XP / Vista / 7 / 8 & MAC со USB поддршка9.Доаѓа со 1.18 m power кабелЗа Производот : 1.Ние и ветуваме на сите photoes се прикаже на нашата продавница се преземени од страна на нашиот тим , тоа е реално и 2% осветленост на вредноста .2.Пред да го испратите , сите производот ќе биде тестиран , кога пакување објект , ние ќе го користиме Пена сунѓер за да се заштити производот , ќе бидете сигурни дека ќе добиете совршен производ .Повратни информации : 1...

BGN 24.00 33.82

BinFul USB C Hubs 3.0 мултифункционален USB Type-C с 3 порта MS/ M2/SD / TF Card Reader All In One за MacBook Pro usb-c хъб 3.0

Карактеристики : 1.Сосема нов и висок квалитет2.7 Во Центар 1 & Читач На Картички3.USB супер брзина до 5 Gbps4.Со LED индикација5.Мали димензии ,лесно да се носат6.Со спојување за да ги заштити сите уреди7.Plug and playСпецификации : 1.Материјал : Пластика2.Боја : Slivery3.Центар & Читач На Картички4.Големина : 77 x 50 x 25cm5.Кабел Должина : 16cm6.USB Порта : 37.USB Верзија : USB 3.08.Трансфер на податоци го Оценувате : 500 MBps9.Одговараат на Читач на картички : Г / М2 / SD / ТФ10.Систем Бара : Windows 2000 / XP / vista / 7 / 8 / 10,на MAC os 10.0+Пакет Содржина : 1 x USB хаб и Читач на картички

BGN 14.00 16.72

Нов лаптоп с вграден модул за уеб камера за Lenovo G480 G480 V480 E49 B480 B490 Z380 Z480 U410 U310 B4400 Series, P / N 56.18011.472

Детали за производот : Име на производ : веб КамераДел број # : Состојба : АкцииГаранција : 60деновиПроизвод компатибилен : G480 G480 V480 E49 B480 B490 Z380 Z480 U410 U310 B4400 B490 B575 E B590 G710 M490 M495 V480 C V580 C V580 СеријаПакетот вклучува : 1pc КамераНапомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 9.60

OV9655 Camera Board CMOS SXGA 1.3 MegaPixel Camera Чип Module Development Kit

Дигитална камера врз основа на OV9655, 1.3 Мегапикселна ПрегледНа OV9655 Камера Одбор е едноставен дигитален фото апарат врз основа на OV9655.На OV9655 Камера Одбор го прави возможно да фотографирање и / или снимање видео со вашите развој одбор...

BGN 20.00 20.78

USB 2.0 Ethernet adapter 10/100 Mbps USB 2.0 to RJ45 Lan Network Ethernet Adapter Card за Mac OS Android Tablet PC Win 7 8 XP

Боја : Бела Карактеристики : Switch 10 Mbps или 100 Mbps мрежа автоматски Половина / full duplex 10 / 100 Mbps операција Поддршка Full Duplex Проток Контрола (IEEE802.3 X) ги Поддржува сите USB стандардни команди Поддршка суспендира / продолжи откривање логика...

BGN 3.00 4.10

BinFul тествана Mini 3 in 1 преносим USB Micro C Вентилатор за iPhone 5 6 7 plus вентилатор за Huawei Android OTG смарт телефони USB притурка

Забелешка : Како и за Микро USB порта, треба на СИТЕ Андроид телефони поддршка OTG функција,ве молиме проверете дали вашиот телефон поддржува или не,можете да проверите на google онлајн за ова или за да ги проверите вашите телефонски наставаКарактеристики : 3 во 1 дизајн, се работи за iphone и Android Типc Интерфејс и Android Микро Интерфејс( Мобилен Телефон Мора да Поддржува OTG функција ) телефониМала тежина и мини големина, лесно да се носатБоја : Црна, Бела,црвена Роза, Сина, Портокалова, ЗеленаМатеријал : ПластикаГолемина : Прибл 94.5 x 3 x 0.4 инчиNeight тежина : 20gНапон : 5 VКомпатибилен Модел : за Андроид Микро Интерфејс мобилен телефон ( Мобилен Телефон Мора да Поддржува OTG функција )за iphoneза Андроид Типc Интерфејс Видимесо opp вреќа пакетПакет : 10 * мал Вентилатор За Мобилен телефон

BGN 26.35

Гореща продажба на 7-портов суперскоростной 5 Gbit / s и USB 3.0+USB 2.0 хъб с адаптер на захранване за КОМПЮТЪР

Топла продажба 7 Порта Супер Брзина 5 Gbps USB 3.0+USB 2.0 ХАБ Со Адаптер За PC : 100% Сосема нов и висок квалитет .Количина : 1 PCSКабел должина : 60cmUSB 2.0Се врти една USB порта во 7 USB 2.0 портиТрансфери вашите податоци во до 480 MbpsСе инсталира лесно со PlugandPlay погодностРаботи беспрекорно со сите ваши USB 1.1 и USB 2.0 уредиПоддржува топла замена на сите ваши USB уредиЈа намалува потрошувачката на енергија во лаптоп апликацииВи овозможува да се следи порта и моќ статус со LEDКарактеристики надструја откривање и безбедностНуди лесен, компактен дизајнсовршен за патувањеСистем барање : Windows 98, 2000, Me, XP, Vista, и Win7, Mac OS X v10.3 и повисокоUSB 3.04 Низводно (USB 3.0 Aтип) порти и 1 Течението на портаКомпатибилен со USB 1.1 и 2.0Ги подржува HighSpeed (5 Gbps) FullSpeed (480 Mbps), и LowSpeed (12 Mbps) USB уред профилиПоПорта НадСтруја за откривање и заштита (Кога адаптер е поврзан)Материјали USB автобус моќ (кога адаптер е поврзан)Автоматско префрлување помеѓу напојувани и автобуспогонски режим Поддржува Plug & PlayЏеб големина со Micro USB конекторПакет Содржина : 1* usb 7 портен хаб1* usb 3.0 кабел (60cm)1*Адаптер (без мало пакет)​

BGN 20.00 22.21

Micro USB Hub 2.0 Combo 3 порта Card Reader High Speed Multi USB Сплитер Хъб USB Combo All In One PC Компютърни аксесоари

Микро USB Хаб Комбо 2.0 3 Порти Читач на картички со Голема Брзина Мулти USB Splitter USB Хаб Комбо Сите Во Еден за PC Компјутер Додатоци100% сосема нов и висок квалитетТопла Plug & Play USB уред3 Ports USB ХабUSB 2.0 интерфејс пренос на брзини до 480 MbpsLED индикатор за напојување статусПоддршка на МСП,М2,SD / MMC,ТФ мемориска картичкаВозат бесплатно,поддршка на Windows XP / 2000 / Vista / WIN 7 / 8 / 10,Mac OS итн.Точка Име : USB Хаб Комбо USB Порти : 3 Порти Читач на картички : за Поддршка на МСП,М2,SD / MMC,ТФкартичка Кабел : Околу 4555cm Големина : 77*45*25мм Датумот на Трансфер го Оценувате : До 480mbps Боја : Бела Компатибилен : Windows XP / 2000 / Vista / WIN 7 / 8 / 10,Mac OS итн.1x 3 Порти USB Hub 2.0 КомбоНИЕ ЌЕ СЕ ОБЕЗБЕДИ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!! Најдобар избор на најдобрите попусти,ви Благодарам за вашите сопствени!

BGN 7.98

USB Type C 4k C to USB Хъб 3.0 и HDMI за Macbook Pro TF Sd Card Reader докинг станция Type-C High Speed 7 пристанища алуминий

USB Тип C 4k USB C до Центар 3.0 и HDMI за Macbook Pro ТФ Sd Читач на картички Dock Station TypeC Голема Брзина 7 Порти АлуминиумЖица материјал : конзервирани бакар, OD4.0 MM, 24 AWG, 10ММ12 MM, алуминиум, магнезиум, ткаење свила Производ големина : 100*42*10.5 ммГлавната контрола чип : PD чип : LDR6023+HDMI чип, PS176+USB конверзија, VLI813+ читач на картички, CL3224Тип : USB3.1Интерфејс тип : Типc (само Полнење) +HDMI +USB3.0*3+ТФ+SDИзглед : сите метална школкаПроизводот се користи : Поддршка на сите модели со TPPEC серија тетратки и за apple за Mac BookТипв...

BGN 48.00 67.06