• Ново
Nidec Безплатна доставка оригиналния T92E12BMA7-07 9238 9038 90 мм 9 см dc 12V 0.66 a осово PWM вентилатор за охлаждане

Nidec Безплатна доставка оригиналния T92E12BMA7-07 9238 9038 90 мм 9 см dc 12V 0.66 a осово PWM вентилатор за охлаждане

BGN 17.92
BGN 16.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Модел : T92 E12 BMA7-07
Спецификации : 92 X92 X38 MM
Напон : DC 12 V
Актуелни : 0.66 На
4-жица доведе страна на PWM серверот фан

Всичко за продукта

търговска марка:
nidec
Приложение:
На Корпуса
На линия:
4 линия

Подобни продукти в категория

Оригиналът на дънна платка на лаптоп ASUS T300LA MAINBOARD работи перфектно

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 136.00

Дънна платка таблет логическа такса системна платка за Asus MeMo Pad ME172V 32GB напълно изпитано всички функции работят добре

Известувања1 услуга време е Пон да Седна 9 : 00 да 19 : 002 олово време : 12 работни дена3.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи4.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив...

BGN 76.80

Нов вентилатор за охлаждане FORCECON DFS551205ML0T F90Q за LENOVO Y560 Y560A Y560P DFS551205ML0T F90Q

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

BGN 43.20

За Dell FOR Inspiron M531R-5535 дънна платка на лаптоп A6-5345M 2.2 Ghz CPU VAW03 FNGC4 0FNGC4 CN-0FNGC4 DDR3 LA-9103P

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 255.12

Дънната платка на лаптопа SHELI / дънна платка за dell vostro 1450 v1450 3D87F 0D87F CN-0D87F за процесора на intel за интегрирана графична карта

лаптоп Плоча / плоча за dell vostro 1450 v1450 3 D87 F 0 D87 F CN0 D87 F за intel процесор за интегрирана графичка картичка 100% тестирани Целосноние се направи следново заложби за нашите производи : 1...

BGN 120.00 127.49

SUNON GB1245PKV1-8AY, 11.F.X.GN DC 12V 0.5 W 3-проводный вентилатор вентилатор сървър 45x45x20mm

SUNONБрој на модел : GB1245 PKV18 AY, 11.С.Х.GN Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.5 W 3жица 3pin 45x45x20mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 29.00 31.28

Буферна такса SDR-U ND60200-0047 JP6079 за Hitachi 50PD9900 50PD9980

modname=ckeditor SDRU бафер одбор ND602000047 JP6079 за Hitachi 50 PD9900 50 PD9980SKU# TR.ББ.002 испорака тежина : 7ozБренд Нови Hitachi SDRU Бафер Одбор JP6079 (Замени ND602000047)Бројот на интегрирано коло : 8JP6079 е Надградена нова Верзија, може да го замени ND602000047 и работи повеќе stably.Дел Број : "JP6079" или JP60795, JP60796Пакетот вклучува : 1x JP6079 SDRU Бафер Одбор

BGN 80.00 84.00

Външен порт USB3. 0 Power eSATA Port вътрешен USB 3.0 9pin USB Header PCIe Карта с конектор за захранване 15pin SATA

Компатибилен со PCIe 1x,4x,8x,16x Интерфејс 2 x USB 3.0 Порт за поддршка на трансфер брзина до 5 Gbps ( 1 надворешна + 1 внатрешни ) 1 x Pe SATA / USB 2.0 Комбо Порта ( Надворешен ) Низок Профил заградата да се вклопи HTPC или тенок PC случај USB 3.0 : Поддршка на Windows 8 UASP Без возач потребни за Windows 8 ( не се инсталира драјверот во Windows 8 ) Целосно во согласност со PCI Express База Спецификација Ревизија 2.0 Една коловозна лента (x1) PCI Express Автопат Стапки До 4.8 Gbps во Согласност со Universal Serial BСпецификација Ревизија 1.0 Целосно компатибилни со USB2.0 , USB 1.1 Трансфер го Оценувате : 5 Gbps 480 Mbps, 12 Mbps NEC u PD720202 Чипсет Изграденаво SATA Моќ Конектор Pe SATA : Ова 2 порти можат да бидат поврзани како e SATA, Pe SATA, или USB 2.0...

BGN 25.41

1 бр Gdstime лаптоп охлаждащ вентилатор 5V Мини вентилатор вентилатор 40 мм x 10 мм лагери 3D принтер DC бесщеточный охладител 4 см 4010 2 Pin

Gdstime 40mm x 40mm x 10мм DC 5 V 3 D Печатач Компресор ФанПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 10ммНоминална Напон : DC 5 VКонектор : XH2.542 PИмајќи Тип : Dual ТопкаНоминална Струја : 0.18± 10% AmpНоминална Брзина : 6500±10%вртежи во минутаБучава : 22±10%велика британијаПроток на воздух : 2.55 CFM ±10%Живот : 50000 часаКабел Должина : 23cmТежина : 12g / еезПакет се Вклучени : 1 bucКога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.50x40x10mm 50mm 12 V DC Brushless Турбо Центрифугални Компресор Фан Кулер за Ладење за PC Компјутер Случај

BGN 12.00 13.58

NMB 9225 12V 9cm 3610KL-04W-B49 сървър инвертор компютър осови вентилатори за охлаждане на процесора

Бренд : NMBМодел : 3610kl04wb49Големина : 90 * 90 * 25 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.28 НаБрзина : 3000 RPMСтруење : 35.3 CFM 1.0 кубни метри / минутаПритисок : 32.3 paБучава : 31 DBAТемпературата ; 20 ~ 75 °Живот ; 50.000 часаNW : 95 G

BGN 25.00 28.78

Barrow Silver & Golden Time stop hand twist Lock Hand-Twist Water Lock за водно охлаждане TJXDS-01

На сложен процес на механички часовници, вода за заклучување и вода за ладење систем во комбинација на мала вода заклучување станува голем занаети, таписерии и елегантен, покажува животот ритам, времето се пресели.Бидејќи процесот структура бара ова да се види јадро е во можност да работи,Значи јадрото не може да ја ротирате.Производ материјал : месинг, алуминиум легураТема спецификација : G1 / 4 (меѓународни општи заб колосек)Максимален дијаметар : 22 MMПроизводот количина : 1 PCS / само

BGN 9.00 9.58

оригиналът е за 13 9343 9350 CN-0X54KR 0X54KR X54KR 920-002912-03REV1 TM-P3038 тъчпад бутон на мишката, дъска

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .За нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 49.60

Нов оригинален безплатна доставка за SONY svf15 svf152 svf153 svf1541 svf15e svf152c svf152a вградени високоговорители L + R+субуфер

Нови оригинални бесплатен превозот за SONY svf15 svf152 svf153 svf1541 svf15e svf152c svf152a svf152100c 152a23t вградените звучници Лево + правото + subwoofer​

BGN 25.25

Emacro Y. S. TECH FD128025LB DC 12V 0.10 A 80x80x25mm сървър квадратен фен

Y S ТЕХНИКАБрој на модел : FD128025 LBНапон Тековната Доведе ГолеминаDC 12 V 0.10 2жица 80x80x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

BGN 56.00 61.04

360 мм бял 18 тръби G4 / 1 алуминиев компютърен корпус на радиатора КОМПЮТЪР с водно охлаждане охладител плача топлообменник ПРОЦЕСОР GPU радиатора

Спецификација : Тема : Права G1 / 4Површината Процес : Боја СпрејГолемина : прибл 393 X 120 X 32 mm / 15.47 X 4.72 X 1.26 воТежина : околу...

BGN 46.00 57.97

За for Dell Vostro 3700 дънна платка на лаптоп DW70 48.4RU06. 011 WTW8F 0WTW8F CN-0WTW8F

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 95.12

SHELI original X556UJ дънна платка на лаптоп за X556U X556UV ASUS X556UV X556UB X556UR X556UF X556UJ дънна платка I5-6200U тестван

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)X556 UJ лаптоп плоча За X556 U X556 UV ASX556 UV X556 UB X556 UR X556 UF X556 UJ Плоча I56200 U тестирани1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

BGN 387.20