• Ново
Безплатна доставка AVC 7015 DE07015T12U 12V 0.7 A 4Wire pwm компютър CPU Cooler охлаждащ вентилатор

Безплатна доставка AVC 7015 DE07015T12U 12V 0.7 A 4Wire pwm компютър CPU Cooler охлаждащ вентилатор

BGN 32.00
BGN 30.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Размер На Вентилатора:
70х70х15мм
На линия:
4 линия
Приложение:
На Корпуса
търговска марка:
SANYO
Тип:
Фен
Номер На Модела:
DE07015T12U

Подобни продукти в категория

1 бр Gdstime лаптоп охлаждащ вентилатор 5V Мини вентилатор вентилатор 40 мм x 10 мм лагери 3D принтер DC бесщеточный охладител 4 см 4010 2 Pin

Gdstime 40mm x 40mm x 10мм DC 5 V 3 D Печатач Компресор ФанПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 10ммНоминална Напон : DC 5 VКонектор : XH2.542 PИмајќи Тип : Dual ТопкаНоминална Струја : 0.18± 10% AmpНоминална Брзина : 6500±10%вртежи во минутаБучава : 22±10%велика британијаПроток на воздух : 2.55 CFM ±10%Живот : 50000 часаКабел Должина : 23cmТежина : 12g / еезПакет се Вклучени : 1 bucКога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.50x40x10mm 50mm 12 V DC Brushless Турбо Центрифугални Компресор Фан Кулер за Ладење за PC Компјутер Случај

BGN 12.00 13.58

2 елемента 150 mm дължина на чиста мед плоска топлинна тръба PC топлинна тръба Remould топлинна тръба САМ с дебелина 2,0 мм, широчина 8,4 лаптоп топлинна тръба

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 2 ПАРЧИЊА 150 MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина 8.4 Лаптоп топлинска цевка Дебелина : 2.0 mm ширина 8.4 mmДолжина : 100~300ммТоплинска цевка тип : жлебот (топлинаапсорбирање подолу потребата на ладење крајот или на исто ниво)Ѕидот материјал : нема кислород бакар Cu1020Работниот медиум : чиста водаНајвисок работна температура : 250 ℃Идеална работна температура : 0 ~ 200 ℃Најголемата термички отпор коефициент : 0.08 ℃ / WДебелина на ѕид : 0.35 mmПолнење го оценувате : 2%Вакуум : 760 PaПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

BGN 16.00 17.60

Нов екран за вход и изход на задната табела на дънната платка, за да GA-H61M-DS2 GA-H81M-S1 просто щит на задната табела на подходящ отражател, входно-изходни Безплатна достав

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

BGN 17.00 18.34

Barrow Silver & Golden Time stop hand twist Lock Hand-Twist Water Lock за водно охлаждане TJXDS-01

На сложен процес на механички часовници, вода за заклучување и вода за ладење систем во комбинација на мала вода заклучување станува голем занаети, таписерии и елегантен, покажува животот ритам, времето се пресели.Бидејќи процесот структура бара ова да се види јадро е во можност да работи,Значи јадрото не може да ја ротирате.Производ материјал : месинг, алуминиум легураТема спецификација : G1 / 4 (меѓународни општи заб колосек)Максимален дијаметар : 22 MMПроизводот количина : 1 PCS / само

BGN 9.00 9.58

Буферна такса SDR-U ND60200-0047 JP6079 за Hitachi 50PD9900 50PD9980

modname=ckeditor SDRU бафер одбор ND602000047 JP6079 за Hitachi 50 PD9900 50 PD9980SKU# TR.ББ.002 испорака тежина : 7ozБренд Нови Hitachi SDRU Бафер Одбор JP6079 (Замени ND602000047)Бројот на интегрирано коло : 8JP6079 е Надградена нова Верзија, може да го замени ND602000047 и работи повеќе stably.Дел Број : "JP6079" или JP60795, JP60796Пакетот вклучува : 1x JP6079 SDRU Бафер Одбор

BGN 80.00 84.00

За for Dell Vostro 3700 дънна платка на лаптоп DW70 48.4RU06. 011 WTW8F 0WTW8F CN-0WTW8F

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 95.12

Нов вентилатор за охлаждане FORCECON DFS551205ML0T F90Q за LENOVO Y560 Y560A Y560P DFS551205ML0T F90Q

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

BGN 43.20

PLA08015S12HH 12V 0.35 A 75mm 42*42*42 милиметра 4Pin 4Wire VGA вентилатор за EVGA GTX660ti GTX670 GTX680 на вентилатора за охлаждане на видео карта

PLA08015 S12 HH 12 V 0.35 НА 75mm 42*42*42mm 4 Pin 4 Wire За EVGA GTX660ti GTX670 GTX680 Графичка Картичка Вентилаторот за ЛадењеНапомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

BGN 23.00 23.98

PCI-E 6pin Input DC-ATX-250W 24pin Power Supply Модул Swithc Pico PSU Car Auto Mini ITX High DC-ATX power module ITX Z1

******************************************************Повеќе детали : DC 12 V 250 W 24 Pin Пико ATX Switch ПСУ Автомобил Авто за МиниITX Висока Напојување на Модулот************************************************Текст : PCIE 6pin 12 VИзлез ATX : Max 250 WСтандард 24pin ATX Моќ КонекторИзглед, големина : 55*35*13mmPCB големина : 55*22mmДолжина : PCIE 6pin 300мм 16 AWG ;4pin IDE Женски 240mm 18 AWG;15pin SATA 240mm 18 AWG;ПРОЦЕСОРОТ 4pin 240mm 18 AWG;4pin IDE да 15pin SATA 100mm;Примена : МИНИ компјутер, компјутер, ПОС машина, digital set top box, ITX случај, итн., мрежата на серверот, реклама машина, банката терминал.Пакет Вклучувајќи : Добар пакет6pin 12 V 250 W напојување (со кабел)

BGN 24.96

Външен порт USB3. 0 Power eSATA Port вътрешен USB 3.0 9pin USB Header PCIe Карта с конектор за захранване 15pin SATA

Компатибилен со PCIe 1x,4x,8x,16x Интерфејс 2 x USB 3.0 Порт за поддршка на трансфер брзина до 5 Gbps ( 1 надворешна + 1 внатрешни ) 1 x Pe SATA / USB 2.0 Комбо Порта ( Надворешен ) Низок Профил заградата да се вклопи HTPC или тенок PC случај USB 3.0 : Поддршка на Windows 8 UASP Без возач потребни за Windows 8 ( не се инсталира драјверот во Windows 8 ) Целосно во согласност со PCI Express База Спецификација Ревизија 2.0 Една коловозна лента (x1) PCI Express Автопат Стапки До 4.8 Gbps во Согласност со Universal Serial BСпецификација Ревизија 1.0 Целосно компатибилни со USB2.0 , USB 1.1 Трансфер го Оценувате : 5 Gbps 480 Mbps, 12 Mbps NEC u PD720202 Чипсет Изграденаво SATA Моќ Конектор Pe SATA : Ова 2 порти можат да бидат поврзани како e SATA, Pe SATA, или USB 2.0...

BGN 25.41

Оригиналът е за дънната платка ASUS N56DY N56dy N56dp Rev 2.0 HD Graphic 8750M 60-NQOM1002 - C03 тествана

Оригиналната за ASN56 DY Плоча N56 DY N56 DP Рев 2.0 Графички HD 8750 M 60NQOM1002 C03 100% ТестираноВе молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични...

BGN 112.00

10шт алуминиев радиатор 35x35x14mm радиатор, охлаждане на плача за електронния чип IC LED компютър с теплопроводящей лента

[xlmodel][производи][43164] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. Опис на ПроизводотБренд Име : CooltexСостојба : 100% НовиМатеријал : Алуминиум 6063T5Боја : ЦрнаЗавршувањето на : Црна елоксираниExteral Големина : 35x35x14mmПакет : 10pcs / многуОваа heatsink со Топлинска проводници за двострано лента ...

BGN 22.00 24.30

За for Dell Vostro 3350 дънна платка на лаптоп 9VFG4 09VFG4 CN-09VFG4 48. 4ID01. 011

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 111.12

(2 елемента) 85 гр Stars CPU Теплопроводная Силиконовата смазка паста лепило LED Light силиконов каучук

детали за производот(2 ПАРЧИЊА) 85g Ѕвезди ПРОЦЕСОРОТ Термички Проводници Силикон Маснотии Нанесете Лепак LED Светло Силиконската ГумаПроизвод вовед : Термички проводници лепило (бела паста телото);Коефициент на топлинска спроводливост > 0.671 W / m.к;Кршење сила 1.5 MPAПовршината лекување на време 10 min / 25Поле на примена : Со голема сила,Брзина лепак ефект,Се применува за силна директно обврзувачки на различни компоненти, led диоди и радијатор, итн.)Пакување спецификација : 85 g / a,Вакуум торба за пакување добра воздух стегање, изолација палто воздух, да се зголеми за да заштедите време.Производ перформанси : За термичка спроводливост и добра изолацијакомпонента РТВ силикони, производот има добра спроводливост, со употреба на пошироката температура опсег (60 ~ 200°c ), на краток рок може да биде 300°c висока температура отпорни...

BGN 52.80

Emacro Y. S. TECH FD128025LB DC 12V 0.10 A 80x80x25mm сървър квадратен фен

Y S ТЕХНИКАБрој на модел : FD128025 LBНапон Тековната Доведе ГолеминаDC 12 V 0.10 2жица 80x80x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

BGN 56.00 61.04

оригиналът е за 13 9343 9350 CN-0X54KR 0X54KR X54KR 920-002912-03REV1 TM-P3038 тъчпад бутон на мишката, дъска

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .За нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 49.60

Нов екран за вход и изход на задния панел на дънната платка за X58M MS-7953 MS-7593 VER1. просто пазете задния панел подходящ дефлектором входно-изходни Безплатна доставка

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

BGN 20.00 20.82

NOKOTION Brand h000052720 на дънната платка на лаптопа на Toshiba L850 C850 PGA989 HD 1GB Hm76 Mainboard WORKS

1.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата...

BGN 219.20

SHELI original X556UJ дънна платка на лаптоп за X556U X556UV ASUS X556UV X556UB X556UR X556UF X556UJ дънна платка I5-6200U тестван

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)X556 UJ лаптоп плоча За X556 U X556 UV ASX556 UV X556 UB X556 UR X556 UF X556 UJ Плоча I56200 U тестирани1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

BGN 387.20

SUNON GB1245PKV1-8AY, 11.F.X.GN DC 12V 0.5 W 3-проводный вентилатор вентилатор сървър 45x45x20mm

SUNONБрој на модел : GB1245 PKV18 AY, 11.С.Х.GN Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.5 W 3жица 3pin 45x45x20mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 29.00 31.28

GZEELE нов лаптоп процесор вентилатор за охлаждане на ASUS Eee PC 1215 1215N VX6 1215CT 1215B 1215T лаптоп процесор Cooler 4 pin

*Имајте на ум 1 : ве Молиме внимателно проверете ако вашата ОРИГИНАЛНА објект изгледа иста на нашиот Производ Слика ФОТО зема во вид пред да купите.Ако вашата оригинална / стариот објект не изгледа иста како и нашата слика да покажува, тоа значи дека нашите ставка може да не бидат компатибилни со вашиот.*Имајте на ум 2 : CPU Вентилатор на сликата е едно парче со предната и задната страна, а не 2 парчиња.*Забелешка 3 : Не Стариот и ЛАЖНИ...

BGN 11.00 16.00

Дънната платка на лаптопа SHELI / дънна платка за dell vostro 1450 v1450 3D87F 0D87F CN-0D87F за процесора на intel за интегрирана графична карта

лаптоп Плоча / плоча за dell vostro 1450 v1450 3 D87 F 0 D87 F CN0 D87 F за intel процесор за интегрирана графичка картичка 100% тестирани Целосноние се направи следново заложби за нашите производи : 1...

BGN 120.00 127.49