• Ново
5 бр. лот Gdstime 2Wire 220V 135mm 135mmx38mm сачмен лагер промишлен вентилатор за охлаждане ac

5 бр. лот Gdstime 2Wire 220V 135mm 135mmx38mm сачмен лагер промишлен вентилатор за охлаждане ac

BGN 128.94

Сума
Налично за поръчка


МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете попуст, ќе се обиде да ги задоволи вашата целна цена. Доколку имате посебни барања за конектор, жица должина, RPM, итн., ве молиме контактирајте ме за да добиете повеќе детали Секој Производ ќе бидат тестирани внимателно пред да пакувам
Објектот Спецификите Е СЛЕДНОВО :
AC напон 220 V 240 V Вентилаторот за Ладење 2wire 13.5 CM 135x38mm 13538
Параметри :
Димензии : 135mm×135mm×38mm
Конектор : 2 жица (без конектор)
Номинална Напон : AC напон 220 V
Номинална Струја : 0.14 Amp ±10%
Номинална Брзина : 2600±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 171 CFM
Бучава : 43±10%велика британија
Имајќи Тип : Топка
Кабел Lenght : 25cm
Животниот век : 50000 H
Тежина : 472g
Пакетот вклучува : 5 компјутери
1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.
Сите производи ќе се провери пред превозот.
2.Ние брод на Адреса на .Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.
Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.
3.Превозот Логистика :
Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.
4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
5.Пакување : Хартиена кеса или кутија.
6.Испорача време : Обично,тоа трае околу 15-35 дена,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да добиеш Позитивен Фидбек.
Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот.
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Ви благодариме!
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена . Исто така, ние треба да reship објектот во рок од 1-5days.
Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.
Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

Всичко за продукта

търговска марка:
gdstime
Номер На Модела:
CY GDT13538B220V2P 5C
is_customized:
Yes
Размер На Вентилатора:
12 см
Номер На Модела:
AC13538

Подобни продукти в категория

Оригиналът е за дънната платка ASUS N56DY N56dy N56dp Rev 2.0 HD Graphic 8750M 60-NQOM1002 - C03 тествана

Оригиналната за ASN56 DY Плоча N56 DY N56 DP Рев 2.0 Графички HD 8750 M 60NQOM1002 C03 100% ТестираноВе молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични...

BGN 112.00

SHELI original X556UJ дънна платка на лаптоп за X556U X556UV ASUS X556UV X556UB X556UR X556UF X556UJ дънна платка I5-6200U тестван

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)X556 UJ лаптоп плоча За X556 U X556 UV ASX556 UV X556 UB X556 UR X556 UF X556 UJ Плоча I56200 U тестирани1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

BGN 387.20

Оригинален автентичен Ezcap 218 Tape to PC Old Cassette to MP3 Format Converter Audio Recorder Capture Can be Walkman Музикален Плейър

Опис : 1 Едноставно кажано во касета лента, поврзете го на КОМПЈУТЕР и користете го испорачаниот софтвер да се конвертира целиот лента во MP3 формат 2...

BGN 31.92

Нов вентилатор за охлаждане на процесора за Acer Aspire 5750 5755 5350 5750G 5755G P5WS0 P5WEO

modname=ckeditor Нов ПРОЦЕСОР ЛАДЕЊЕ вентилатор за Acer Стремат 5750 5755 5350 5750 G 5755 G P5 WS0 P5 WEOСтавка описБренд нови и оригинални Применлив Модел : Acer Стремат 5750 5755 5350 5750 G 5755 G P5 WS0 P5 WEO лаптоп Снабдувач : Делта Дел Број : KSB06105 HA AJ83 струја : 3 пина Гарантен период : 90days

BGN 7.98

1 бр Gdstime лаптоп охлаждащ вентилатор 5V Мини вентилатор вентилатор 40 мм x 10 мм лагери 3D принтер DC бесщеточный охладител 4 см 4010 2 Pin

Gdstime 40mm x 40mm x 10мм DC 5 V 3 D Печатач Компресор ФанПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 10ммНоминална Напон : DC 5 VКонектор : XH2.542 PИмајќи Тип : Dual ТопкаНоминална Струја : 0.18± 10% AmpНоминална Брзина : 6500±10%вртежи во минутаБучава : 22±10%велика британијаПроток на воздух : 2.55 CFM ±10%Живот : 50000 часаКабел Должина : 23cmТежина : 12g / еезПакет се Вклучени : 1 bucКога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.50x40x10mm 50mm 12 V DC Brushless Турбо Центрифугални Компресор Фан Кулер за Ладење за PC Компјутер Случај

BGN 12.00 13.58

NMB 9225 12V 9cm 3610KL-04W-B49 сървър инвертор компютър осови вентилатори за охлаждане на процесора

Бренд : NMBМодел : 3610kl04wb49Големина : 90 * 90 * 25 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.28 НаБрзина : 3000 RPMСтруење : 35.3 CFM 1.0 кубни метри / минутаПритисок : 32.3 paБучава : 31 DBAТемпературата ; 20 ~ 75 °Живот ; 50.000 часаNW : 95 G

BGN 25.00 28.78

PCI-E 6pin Input DC-ATX-250W 24pin Power Supply Модул Swithc Pico PSU Car Auto Mini ITX High DC-ATX power module ITX Z1

******************************************************Повеќе детали : DC 12 V 250 W 24 Pin Пико ATX Switch ПСУ Автомобил Авто за МиниITX Висока Напојување на Модулот************************************************Текст : PCIE 6pin 12 VИзлез ATX : Max 250 WСтандард 24pin ATX Моќ КонекторИзглед, големина : 55*35*13mmPCB големина : 55*22mmДолжина : PCIE 6pin 300мм 16 AWG ;4pin IDE Женски 240mm 18 AWG;15pin SATA 240mm 18 AWG;ПРОЦЕСОРОТ 4pin 240mm 18 AWG;4pin IDE да 15pin SATA 100mm;Примена : МИНИ компјутер, компјутер, ПОС машина, digital set top box, ITX случај, итн., мрежата на серверот, реклама машина, банката терминал.Пакет Вклучувајќи : Добар пакет6pin 12 V 250 W напојување (со кабел)

BGN 24.96

Марка HUANAN X79 deluxe gaming дънна платка в комплект с охладителя за ПРОЦЕСОРА E5 2690 C2 RAM 64G DDR3 1600MHz RECC GTX1050ti 4G DDR5 видео карта

HUANAN е в hinese фонетски правопис, бренд во Кинески е : Она што во пакет?матичната плоча+Xeon E5 2690 C2 CPU+4*16 G DDR3 1600 RECC+кулер+кулер адаптер+SATA кабел+метал назад shield+возачот диск+прирачник за корисникот+GTX1050 TI 4 G DDR5 видео картичкаWUSON продавница ќе пак ладилникот и видео картичка одделно во други 2 пакети затоа што вкупната тежина на сите нив е над горната граница на курир.Pls љубезно да сними видео, ако најде дека пакетот е отворена пред да го добие...

BGN 1640.00 2187.20

Буферна такса SDR-U ND60200-0047 JP6079 за Hitachi 50PD9900 50PD9980

modname=ckeditor SDRU бафер одбор ND602000047 JP6079 за Hitachi 50 PD9900 50 PD9980SKU# TR.ББ.002 испорака тежина : 7ozБренд Нови Hitachi SDRU Бафер Одбор JP6079 (Замени ND602000047)Бројот на интегрирано коло : 8JP6079 е Надградена нова Верзија, може да го замени ND602000047 и работи повеќе stably.Дел Број : "JP6079" или JP60795, JP60796Пакетот вклучува : 1x JP6079 SDRU Бафер Одбор

BGN 80.00 84.00

2 елемента 150 mm дължина на чиста мед плоска топлинна тръба PC топлинна тръба Remould топлинна тръба САМ с дебелина 2,0 мм, широчина 8,4 лаптоп топлинна тръба

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 2 ПАРЧИЊА 150 MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина 8.4 Лаптоп топлинска цевка Дебелина : 2.0 mm ширина 8.4 mmДолжина : 100~300ммТоплинска цевка тип : жлебот (топлинаапсорбирање подолу потребата на ладење крајот или на исто ниво)Ѕидот материјал : нема кислород бакар Cu1020Работниот медиум : чиста водаНајвисок работна температура : 250 ℃Идеална работна температура : 0 ~ 200 ℃Најголемата термички отпор коефициент : 0.08 ℃ / WДебелина на ѕид : 0.35 mmПолнење го оценувате : 2%Вакуум : 760 PaПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

BGN 16.00 17.60

Външен порт USB3. 0 Power eSATA Port вътрешен USB 3.0 9pin USB Header PCIe Карта с конектор за захранване 15pin SATA

Компатибилен со PCIe 1x,4x,8x,16x Интерфејс 2 x USB 3.0 Порт за поддршка на трансфер брзина до 5 Gbps ( 1 надворешна + 1 внатрешни ) 1 x Pe SATA / USB 2.0 Комбо Порта ( Надворешен ) Низок Профил заградата да се вклопи HTPC или тенок PC случај USB 3.0 : Поддршка на Windows 8 UASP Без возач потребни за Windows 8 ( не се инсталира драјверот во Windows 8 ) Целосно во согласност со PCI Express База Спецификација Ревизија 2.0 Една коловозна лента (x1) PCI Express Автопат Стапки До 4.8 Gbps во Согласност со Universal Serial BСпецификација Ревизија 1.0 Целосно компатибилни со USB2.0 , USB 1.1 Трансфер го Оценувате : 5 Gbps 480 Mbps, 12 Mbps NEC u PD720202 Чипсет Изграденаво SATA Моќ Конектор Pe SATA : Ова 2 порти можат да бидат поврзани како e SATA, Pe SATA, или USB 2.0...

BGN 25.41

За for Dell Vostro 3700 дънна платка на лаптоп DW70 48.4RU06. 011 WTW8F 0WTW8F CN-0WTW8F

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 95.12

оригиналът е за 13 9343 9350 CN-0X54KR 0X54KR X54KR 920-002912-03REV1 TM-P3038 тъчпад бутон на мишката, дъска

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .За нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 49.60

Нов вентилатор за охлаждане FORCECON DFS551205ML0T F90Q за LENOVO Y560 Y560A Y560P DFS551205ML0T F90Q

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

BGN 43.20

360 мм бял 18 тръби G4 / 1 алуминиев компютърен корпус на радиатора КОМПЮТЪР с водно охлаждане охладител плача топлообменник ПРОЦЕСОР GPU радиатора

Спецификација : Тема : Права G1 / 4Површината Процес : Боја СпрејГолемина : прибл 393 X 120 X 32 mm / 15.47 X 4.72 X 1.26 воТежина : околу...

BGN 46.00 57.97