• Ново
PLA08015S12HH 12V 0.35 A 75mm 42*42*42 милиметра 4Pin 4Wire VGA вентилатор за EVGA GTX660ti GTX670 GTX680 на вентилатора за охлаждане на видео карта

PLA08015S12HH 12V 0.35 A 75mm 42*42*42 милиметра 4Pin 4Wire VGA вентилатор за EVGA GTX660ti GTX670 GTX680 на вентилатора за охлаждане на видео карта

BGN 23.98
BGN 23.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка

PLA08015 S12 HH 12 V 0.35 НА 75mm 42*42*42mm 4 Pin 4 Wire За EVGA GTX660ti GTX670 GTX680 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење
Напомена :
1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.
ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС. 2.Ве молиме проверете ја сликата и бидете сигурни дека тоа е она што го сакате производот. 3.Има било каков проблем,можете да контактирате со нас.
Опис : Модел : PLA08015 S12 HH Фан Дијаметар : 75mm Теренот : 42*42*42mm Моќ Конектор : 4wire 4pin Напон : DC12 V Струја : 0.35 На Апликации : За EVGA GTX660ti GTX670 GTX680
Пакет Се Вклучени :
1 x PLA08015 S12 HH 12 V 0.35 НА 75mm 42*42*42mm 4 Pin 4 Wire За EVGA GTX660ti GTX670 GTX680 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 1.3-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба 1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. 2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. 3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. 4.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.

Всичко за продукта

Натоварване:
Лагер
На линия:
4 линия
Интерфейс На Храна:
4PIN
Номер На Модела:
PLA08015S12HH
Шум:
25dBA
Приложение:
Графична карта
търговска марка:
Източна Матрицата
Съвместим процесор:
EVGA GTX660ti GTX670 GTX680
Живот На Вентилатора:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фен
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
Размер На Вентилатора:
75мм

Подобни продукти в категория

SHELI оригиналната дънна платка на лаптоп е подходящ за Lenovo G50-80 дънна платка ACLU3/ACLU4 NM-A361 I3 ПРОЦЕСОР 2GB видео карта тествана

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)оригиналниот Лаптоп Плоча Одговара За Леново G5080 Плоча ACLU3 / ACLU4 NMA361 I3 ПРОЦЕСОР 2 GB графичка картичка 100% тестирано1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

BGN 217.00 228.80

PCI-E 6pin Input DC-ATX-250W 24pin Power Supply Модул Swithc Pico PSU Car Auto Mini ITX High DC-ATX power module ITX Z1

******************************************************Повеќе детали : DC 12 V 250 W 24 Pin Пико ATX Switch ПСУ Автомобил Авто за МиниITX Висока Напојување на Модулот************************************************Текст : PCIE 6pin 12 VИзлез ATX : Max 250 WСтандард 24pin ATX Моќ КонекторИзглед, големина : 55*35*13mmPCB големина : 55*22mmДолжина : PCIE 6pin 300мм 16 AWG ;4pin IDE Женски 240mm 18 AWG;15pin SATA 240mm 18 AWG;ПРОЦЕСОРОТ 4pin 240mm 18 AWG;4pin IDE да 15pin SATA 100mm;Примена : МИНИ компјутер, компјутер, ПОС машина, digital set top box, ITX случај, итн., мрежата на серверот, реклама машина, банката терминал.Пакет Вклучувајќи : Добар пакет6pin 12 V 250 W напојување (со кабел)

BGN 24.96

1 бр Gdstime лаптоп охлаждащ вентилатор 5V Мини вентилатор вентилатор 40 мм x 10 мм лагери 3D принтер DC бесщеточный охладител 4 см 4010 2 Pin

Gdstime 40mm x 40mm x 10мм DC 5 V 3 D Печатач Компресор ФанПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 10ммНоминална Напон : DC 5 VКонектор : XH2.542 PИмајќи Тип : Dual ТопкаНоминална Струја : 0.18± 10% AmpНоминална Брзина : 6500±10%вртежи во минутаБучава : 22±10%велика британијаПроток на воздух : 2.55 CFM ±10%Живот : 50000 часаКабел Должина : 23cmТежина : 12g / еезПакет се Вклучени : 1 bucКога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.50x40x10mm 50mm 12 V DC Brushless Турбо Центрифугални Компресор Фан Кулер за Ладење за PC Компјутер Случај

BGN 12.00 13.58

(2 елемента) 85 гр Stars CPU Теплопроводная Силиконовата смазка паста лепило LED Light силиконов каучук

детали за производот(2 ПАРЧИЊА) 85g Ѕвезди ПРОЦЕСОРОТ Термички Проводници Силикон Маснотии Нанесете Лепак LED Светло Силиконската ГумаПроизвод вовед : Термички проводници лепило (бела паста телото);Коефициент на топлинска спроводливост > 0.671 W / m.к;Кршење сила 1.5 MPAПовршината лекување на време 10 min / 25Поле на примена : Со голема сила,Брзина лепак ефект,Се применува за силна директно обврзувачки на различни компоненти, led диоди и радијатор, итн.)Пакување спецификација : 85 g / a,Вакуум торба за пакување добра воздух стегање, изолација палто воздух, да се зголеми за да заштедите време.Производ перформанси : За термичка спроводливост и добра изолацијакомпонента РТВ силикони, производот има добра спроводливост, со употреба на пошироката температура опсег (60 ~ 200°c ), на краток рок може да биде 300°c висока температура отпорни...

BGN 52.80

GZEELE нов лаптоп процесор вентилатор за охлаждане на ASUS Eee PC 1215 1215N VX6 1215CT 1215B 1215T лаптоп процесор Cooler 4 pin

*Имајте на ум 1 : ве Молиме внимателно проверете ако вашата ОРИГИНАЛНА објект изгледа иста на нашиот Производ Слика ФОТО зема во вид пред да купите.Ако вашата оригинална / стариот објект не изгледа иста како и нашата слика да покажува, тоа значи дека нашите ставка може да не бидат компатибилни со вашиот.*Имајте на ум 2 : CPU Вентилатор на сликата е едно парче со предната и задната страна, а не 2 парчиња.*Забелешка 3 : Не Стариот и ЛАЖНИ...

BGN 11.00 16.00

360 мм бял 18 тръби G4 / 1 алуминиев компютърен корпус на радиатора КОМПЮТЪР с водно охлаждане охладител плача топлообменник ПРОЦЕСОР GPU радиатора

Спецификација : Тема : Права G1 / 4Површината Процес : Боја СпрејГолемина : прибл 393 X 120 X 32 mm / 15.47 X 4.72 X 1.26 воТежина : околу...

BGN 46.00 57.97

2 елемента 150 mm дължина на чиста мед плоска топлинна тръба PC топлинна тръба Remould топлинна тръба САМ с дебелина 2,0 мм, широчина 8,4 лаптоп топлинна тръба

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 2 ПАРЧИЊА 150 MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина 8.4 Лаптоп топлинска цевка Дебелина : 2.0 mm ширина 8.4 mmДолжина : 100~300ммТоплинска цевка тип : жлебот (топлинаапсорбирање подолу потребата на ладење крајот или на исто ниво)Ѕидот материјал : нема кислород бакар Cu1020Работниот медиум : чиста водаНајвисок работна температура : 250 ℃Идеална работна температура : 0 ~ 200 ℃Најголемата термички отпор коефициент : 0.08 ℃ / WДебелина на ѕид : 0.35 mmПолнење го оценувате : 2%Вакуум : 760 PaПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

BGN 16.00 17.60

За for Dell Vostro 3700 дънна платка на лаптоп DW70 48.4RU06. 011 WTW8F 0WTW8F CN-0WTW8F

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 95.12

10шт алуминиев радиатор 35x35x14mm радиатор, охлаждане на плача за електронния чип IC LED компютър с теплопроводящей лента

[xlmodel][производи][43164] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. Опис на ПроизводотБренд Име : CooltexСостојба : 100% НовиМатеријал : Алуминиум 6063T5Боја : ЦрнаЗавршувањето на : Црна елоксираниExteral Големина : 35x35x14mmПакет : 10pcs / многуОваа heatsink со Топлинска проводници за двострано лента ...

BGN 22.00 24.30

Оригиналът е за дънната платка ASUS N56DY N56dy N56dp Rev 2.0 HD Graphic 8750M 60-NQOM1002 - C03 тествана

Оригиналната за ASN56 DY Плоча N56 DY N56 DP Рев 2.0 Графички HD 8750 M 60NQOM1002 C03 100% ТестираноВе молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични...

BGN 112.00

Нов вентилатор за охлаждане на процесора за Acer Aspire 5750 5755 5350 5750G 5755G P5WS0 P5WEO

modname=ckeditor Нов ПРОЦЕСОР ЛАДЕЊЕ вентилатор за Acer Стремат 5750 5755 5350 5750 G 5755 G P5 WS0 P5 WEOСтавка описБренд нови и оригинални Применлив Модел : Acer Стремат 5750 5755 5350 5750 G 5755 G P5 WS0 P5 WEO лаптоп Снабдувач : Делта Дел Број : KSB06105 HA AJ83 струја : 3 пина Гарантен период : 90days

BGN 7.98

Emacro Y. S. TECH FD128025LB DC 12V 0.10 A 80x80x25mm сървър квадратен фен

Y S ТЕХНИКАБрој на модел : FD128025 LBНапон Тековната Доведе ГолеминаDC 12 V 0.10 2жица 80x80x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

BGN 56.00 61.04

Нов екран за вход и изход на задната табела на дънната платка, за да GA-H61M-DS2 GA-H81M-S1 просто щит на задната табела на подходящ отражател, входно-изходни Безплатна достав

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

BGN 17.00 18.34

HOLYTIME за Acer 4552 4250 4253 4749 4552G 4739 4739Z 4339 нов вентилатор за охлаждане на процесора AB7305HX-ED3 лаптоп радиатори вентилатор за охлаждане

ЗА Acer 4552 4250 4253 4749 4552 G 4739 4739 Z 4339 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење AB7305 HXED3 Лаптоп Радијатори Вентилаторот за ЛадењеДетали За ПроизводотСостојба : Акции,Сосема новПрименлив Модел : За ACER 4552 4250 4253 4749 4552 G 4739 4739 Z 4339 лаптопДел Број : AB7305 HXED3Струја : 3 пинаНапојување : DC 5 V 0.5 AГаранција : 45 денаВнимание : На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / PanasonicAVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapstАко ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.Производот Се ПокажеМојата компанија Има толку многу лаптоп делови во Парк.Ако имате било какви потреби.контактирајте со нас слободно ве МолимеПревозот начин и време1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 12.00 12.46

Emacro СЕРВО TUDC24Z4C-090 DC 24V 0.08 A 1.8 W 60x60x25mm сървър квадратен фен

СЕРВОБрој на модел : TUDC24 Z4 C090Напон Тековната Доведе Големина24 V DC 0.08 НА 1.8 W 2жица 2pin 60x60x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 36.99

NMB 9225 12V 9cm 3610KL-04W-B49 сървър инвертор компютър осови вентилатори за охлаждане на процесора

Бренд : NMBМодел : 3610kl04wb49Големина : 90 * 90 * 25 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.28 НаБрзина : 3000 RPMСтруење : 35.3 CFM 1.0 кубни метри / минутаПритисок : 32.3 paБучава : 31 DBAТемпературата ; 20 ~ 75 °Живот ; 50.000 часаNW : 95 G

BGN 25.00 28.78

Високо качество на CM108 USB Drive Free Sound Card преносим компютър, външен модул звукова карта нова

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Чип модели : CM108 надворешни кристал Излез Текст : 3.5 mm зелена џек за слушалки, 3.5 мм микрофон приклучок USB интерфејс, plug and play, наместо на традиционалните звучни картичка (компјутер звучна картичка е скршен, може да биде директна замена) на Аналогни аудио сигнали може да биде излез директно да се вози слушалки или звучници напојува Без возачи во WIN2000, WINXP, WIN3003 систем Големина : Види слика Бр Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 5.00 6.45

Дънната платка на лаптопа SHELI / дънна платка за dell vostro 1450 v1450 3D87F 0D87F CN-0D87F за процесора на intel за интегрирана графична карта

лаптоп Плоча / плоча за dell vostro 1450 v1450 3 D87 F 0 D87 F CN0 D87 F за intel процесор за интегрирана графичка картичка 100% тестирани Целосноние се направи следново заложби за нашите производи : 1...

BGN 120.00 127.49