• Ново
1.0-10mm роторное тренировка Dremel Ръчно изработени ръчно ножа бормашина / направи си САМ бижута Диамант / Микро Мини удар на основата на Кехлибар направи си САМ подслушв

1.0-10mm роторное тренировка Dremel Ръчно изработени ръчно ножа бормашина / направи си САМ бижута Диамант / Микро Мини удар на основата на Кехлибар направи си САМ подслушв

BGN 22.38
BGN 21.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


1.0-10мм Ротари Вежба Dremel рачно изработени Рака Нож Вежба / DIY Накит Дијамант / Micro Mini Удар Core Килибар DIY Дупчење Алатка Име на Производ : DIY дупчење алатки, рака пресврт вежба, вежба вежба Чак опсег : 1.0-10мм. Е применливо : за рачно изработени, текстуален шаблон за дупчење дупки, како накит, бисери, килибар, железо, ПВЦ одбор и други удар алатка, Карактеристики : компактно тело, лесно да се работи Пакување : Меур кеси. Овој производ не е вежба малку

Всичко за продукта

Тип:
Ръчни Инструменти, Ключове, Ножове, Крикове, Бормашина, Отвертка
Пакет:
Чанта
Направи си Сам пособия:
Коментари
търговска марка:
ХАНГСИН
Номер На Модела:
1.0-10мм
Приложение:
Дървообработващи Инструменти
Размер:
1.0-10mm
Брой парчета:
1бр
Използването на:
бормашина дограма
Държава / Регион:
Китай
Обхват на патрони:
1.0-10мм
Модел:
голяма главата на детето

Подобни продукти в категория

Нов 3шт набор пинсети накрайник хартия игла Cardmaking САМ Hand Craft Tool G08 Drop ship

Материјал : Пластични+ ' Рѓосувачки Челик Боја : Боја Случаен Испорака! Доколку купите повеќе од еден производи, кои бои можат да бидат различни или исти...

BGN 2.00 2.72

TBK най-новата подобрена версия на LCD екрана Open Separate Machine Repair Tool Separator за Iphone Samsung Mobile Phone Ipad Tablet

TBK Најновата Ажурирана Верзија на LCD Екранот се Отвори Посебна Машина Поправка Алатка Сепаратор за Iphone, Samsung Мобилен Телефон Ipad Таблет Ова е TBK НОВИ , паметни / стабилно / убава ,може да работи за Ipad , имајте на ум книга ,teblet КОМПЈУТЕР , за Iphone , За Samsung и речиси сите moble телефон бренд ...

BGN 102.38

1PC FTR-118C автоматичен разпределител на етикета с брояч, 1 сензор,Led 6 числа, от иконата 5~120mm широк 5-150mm длинним

Слободен страна на курирската служба DHL 1 PC Најновите Надгради Вакуум Филм Laminating Машина со Вакуум Пумпа за вградениот за Мобилен Телефон LCD Refurbishing1 PC FTR118 C Автоматско Етикета Фармацевт со контра,1 сензор,6 цифрен LED,етикета од 5~120mm широк 5150mm долгоЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : Опис : Низок напон 110 V пет или повеќе, додадете $ 8 секоја од нив, ако треба, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Функција1...

BGN 357.00 375.87

Гума вентилатор за въздух помпа за прахосмукачка за мобилен телефон, компютър обектива на камерата LCD часовници 200 бр./лот

Гума Воздушниот Компресор Пумпа Прашина ПочистаЗа мобилен телефон со компјутер на камерата Леќи на Камерата LCD ВидиОпис : Тоа е совршен за чистење дигитални SLR, SLR, digital на камерата леќи на камерата, бинокуларна леќа, и телескоп леќи, филтри, музички инструменти, компјутери, тастатури, мобилен телефон, итн...

BGN 113.55

ръчни обжимные комплекти инструменти / комплект за кабелни накрайници / клас втулок тел 0,25-6мм2

рака Crimping Алатка колекции / set за кабел ferrules / жица крајот ракави 0.256mm2Вклучувајќи : 1pcs на рака crimping алатка : LSC866многу терминали како следново : Жица Опсег(mm2) Точка Бр...

BGN 35.74

1pc BRH1-100 high shear mixer 2200W to sink mixer emulsifying machine 220 V Treatment volume 50-100L/H

1pc BRH1100 висок стриже миксер со 2200 W да потоне миксер emulsifying машина 220 V Третманјачина на 50100 L / HЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : висок стриже emulsifying машинаМодел : BRH1100Напон : 220 VМоќност : 2200 WБрзина : 2800 ВРТЕЖИ во минутаТретман волумен : 50100 L / HПакет големина : 75*20*30 CMТежина : 45 KGЗабелешка : Овој производ има четири видови на emulsifying главата тип 1 за вода и прав помешан енергија; 2 типот вода во масло стриже стрес; типот 3 е погодна за вакуум притисок; тип 4 за повеќе од 1000 L тенџере; jieliu хибрид е поразбирлива, различни видови, различни моќ може да се прилагоди, сопствен пат двајца недела, доколку е потребно, ве молиме контактирајте со нас.

BGN 1297.00 1364.80

YOFE 9 бр ръчно набор от инструменти за ремонт на автомобили набор от инструменти scewdriver клещи муфа ключ инструмент мултифункционален мото, велосипеди ремонт набор от

9 КОМПЈУТЕРИ акции рака алатки сет за во автомобил велосипед возење велосипед поправка алатка за полнење Мотоцикл поправка алатка за полнење мултифункционален велосипед поправка алатка за полнење1 buc Шрафцигер2 парчиња socket2 парчиња две отворен крај клуч,10x12mm, 14x17mm1 buc 6" plier1 buc кутија крајот клуч 19mm2 парчиња клучсите алатка, се боење Цинк позлатен освен plier која е Цинк позлатенP...

BGN 8.00 11.49

7 180 мм ncctec течни тапети перлено бял клип безплатна доставка гумени релефни форми качество боя релеф на инструменти

7" 180mm течни позадина врежана ролери БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ гума врежана мувла квалитет на боја врежана алатки

BGN 39.94

Пробив Lifter Auto Body Dent Removal Tools Инструмент За Отстраняване На Пробив На Автомобила

Дент Lifter Авто Тело Дент Отстранување Алатки Автомобил Дент Отстранување АлаткаПакет листата : 1,жолта насмевка дент lifter2,18 компјутери сина лепак јазичиња3,6 компјутери црвено лепак јазичиња4,5 компјутери сина лепак јазичињаКако да го користите : Ве молиме да се знае дека Овој комплет вклучуваат само дент lifter со лепак табови .Ако сакате да го направите PDR,исто така ќе треба цел лепак пиштол,лепак стапови,пластични лопата,лепак смена и други алатки .Детали За Производот:

BGN 49.00 70.24

7 180mm NCCTEC течни тапети валяк, четка инструменти безплатна доставка инфузорна Тина перлено бял клип сам стенни боя печатни валяк

7" 180mm течни позадина ролери четка алатки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ diatom ooze врежана ролери diy ѕидни бои за печатење ролери

BGN 39.94

Нов пристигане VH-8 Малки сух прах миксер суровини миксер прах миксер експериментален миксер 220V / 110V 0.55 KW 24r / min 8L горещ

Нови Пристигнување VH8 Мали Сува Прав Миксер Суровини Миксер Прав МиксерЕкспериментални Миксер 220 V / 110 V 0.55 KW 24r / мин 8 L ТоплаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : VH8 тип миксерНапон : 220 V / 110 VМоќност : 0.55 KWМешање на брзина : 24r / минБарел волумен : 8 LНајдобри капацитет : 2.24 kgНето Тежина : 81 * 35 * 62.5 CMТежина : 58 KGЈачина на звук : 35.8 KGГлавната цел : Оваа машина е погоден за фармацевтска, хемиска, храна, сточна храна, керамика, металуршки индустриикако што сув прав, гранули материјал мешавина...

BGN 1341.94

[Пеперуда модел] 7 180 мм NCCTEC течни тапети цвете мухъл печат валяк безплатна доставка цвете diatoms Тина инструменти

[Пеперутка шема] 7" 180mm Течни позадина цвет мувла печати ролери БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цвет diatom ooze алатки

BGN 41.18

Дървообработващи инструменти, система за мини-покет дупки от алуминиева сплав Jig Kit, дърводелски с 3/8 инчов 9,5 мм шаговым сверлом

Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура(6061)Површински Третман : ЕлоксираниБоја : СинаВежба Черупка : Дијаметар 9.5 мм, Мувла Челик, HRC 4550(ново подобрена)Скала : Ласерско Гравирање и Печатење(не свила екран ефект,нема да се истроши во долгата употреба)Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам...

BGN 46.00 57.25

Гледайте Tools Kit Opener Repair Kit 3 in 1 Watch Back Case Press Repair Remover Watchmaker Tool and Holder Tool with Extra 3 Pins

Види Комплет Алатки Настроената Поправка на Комплет 3 во 1 Види Назад Случај Притиснете Смена Поправка на Часовници Алатка и Носителот Алатка со Екстра 3 Пина Бесплатен Превозот

BGN 9.60

Тежкотоварни опаковка опръстеняване на колички замотки лента паллета 406 разпределител на колана полимер или диапазон от стоманена обвързване, здрава ниска цена.

>>>>Производство подетални Информации Сосема нов Гарантира 100% Рака Количка Здрав Количка / преносни здрав диспензерот за ПЕТ & PP ЗдравРака Фармацевт е машина за пакување од пластика здрав...

BGN 240.00

Нови електрически обвязочные инструменти OR-T200 наръчник обзавеждане за колан PP PET с акумулаторна батерия 13-19 мм (регулира)

Нови ИЛИT200 Електрични Здрав Алатки Рачни PP МИЛЕНИЧЕ Појас Strapper ОпремаСо Батерија на 1319mm (Прилагодливи)Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : ИЛИT200 Електрични BalersПропусниот опсег : 1319mm (прилагодливи)PP појас дебели : 0.61.2 mmДомашно МИЛЕНИЧЕ појас дебелина : 0.51.2 mmПогодна за пакување појас : PP појас и домашно МИЛЕНИЧЕ појас заедничкиПрашање : 650 N3000 NРежим на работа : копчето типПолначот : 220v, 100 HZВреме на полнење : полнење 60 минути, ќе може да игра 100200 корениЖивот : батерија 2000 патиБатерија : Секоја машина со батерија (12v, 2.4 ах)Големина : 450 * 330 * 300ммТежина : 6 KGКарактеристики : 1...

BGN 3525.00 3710.40