• Ново
Летище / автогара/развлекателен център, безжичен пейджинг система на приемника, 3-цветен дигитален дисплей, да се обадя на сигурност / аларма

Летище / автогара/развлекателен център, безжичен пейджинг система на приемника, 3-цветен дигитален дисплей, да се обадя на сигурност / аларма

BGN 479.98

Сума
Налично за поръчка

Аеродром/автобуска станица/рекреација центар безжична paging (пејџер) систем приемник, 3 боја дигитален дисплеј, за безбедност/ alarm јавувате
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)
Фото и Опис
Безжичен приемник WPE2300 екран 3 боја (зелена, портокалова,црвена) група на две цифри, може да говор емитува операција,со гласовно известување функција. На екранот може да се широко се користат во Аеродром, автобус/воз станица.
1.3 приказ на прозорци за да се прикаже 2-цифрениот табела броеви со 3 бои(црвена, зелена и портокалова)
2.различни подносители на барање може да се разликува кај различни прашува музика
3.надворешен аудио интерфејс е задолжително.
4.requester способност : 180 Двете цифри и англиски букви екранот
5.- Димензии : 350 x150mm x 50mm
Applicati на
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар, Фабрика, Магацин, Супер пазарот, Здравствена заштита,Салони&Spa, Кујна, итн.
Плаќање
плати, Банкарски Трансфер, Western Union
За нас
Witop е професионална снабдувач на широк опсег на безжичниот пејџери и безжични копчиња за секаков вид на брза paging (пејџер) потреби : повик вработени,повик workfloor надзорници, јавете се на келнерите, јавете се на медицински сестри, итн. Нашите singcall безжична повикувајќи систем, гостин paging (пејџер) систем, paging (пејџер) реден систем, медицинска сестра, која ги повикува систем може да се зголеми продажбата, продуктивност и задоволство на клиентите, но и намалување на деловното работење трошоци.
3wireless paging (пејџер) систем,безжични paging (пејџер) систем, ресторан пејџер, сестра на повик систем, болница медицинска сестра повик систем, медицинска сестра, која ги повикува систем, ресторан безжична повик, пејџер systm, singcall , singcall види, singcall paging (пејџер) систем, увеселителен парк пејџер, wirelress paging (пејџер) систем, singcall повикувајќи систем, singcall, безжични келнер повик систем, келнер повикувајќи систем, безжични повикувајќи систем,редот систем за управување со задача систем,на дното на екранот,задача број системи,безжични медицинска сестра повик систем,редот wireless,ресторан безжична повик,безжични повикувајќи систем ресторан, ресторан безжична нарачување систем,јавете се на ѕвончето,болница безжична медицинска сестра повик систем,увеселителен парк пејџер,испраќачот, примачот, џерси,подарок ресторан пејџер, безжични повикувајќи систем, испраќачот, примачот, џерси,подарок

Всичко за продукта

Работна Честота:
433.92
Номер На Модела:
СК-15
търговска марка:
SINGCALL
stype:
Безжичните Телекомуникации
Приложение:
Ресторант, болница, хотел, кафе-сладкарница, офис, кабелна телевизия, интернет-бар
документ:
CE, FCC, RoHS
Име:
Безжичен дисплей, приемник на екрана, приемникът на дисплея
Is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

12шт, 3dbi 900 Mhz ненасочена закрит пальцевая антена GSM CDMA усилвател ретранслатор на предавателната антена антена с усилвател на сигнала

Summury на производот : 1 Omnidirectional антена ;2 3 dbi ;3 Погоден за 800900mhz ;4 За GSM ( 900 Mhz : 890 MHz960 MHz ) или CDMA ( 850 Mhz : 825 MHz~880 MHz) бустер употреба ;5...

BGN 62.46

GPS антена удължителен кабел адаптер SMA мъж до Fakra C съединители RF кабел RG174 20 см продажба на Едро на нова

GPS продолжување кабел SMA машки да Fakra C машки pigtail кабел RG174 20cmКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториSMA машки конекторFakra C машки сина боја3кабелRG174 4 Должина20cm 8"Ве молиме да не контактирате доколку ви треба други должинаАпликации : Безжични LAN Уреди WiFi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична ИнфраструктураНие сме мило да ви послужи да ги прилагодите на услугата, како што се промена на приклучок видови, кабел видови, lengthes

BGN 6.18

10 бр 10 метра кабел SMA женски SMA plug антена удължителен кабел коаксиален конектор 3 м

SMA Кабел SMA Женски SMA Машки конектор pigtail кабел RG174 3 M АдаптерКонектор Тип : SMA Приклучокот,машки pin / SMA Џек,женски pinКабелот Тип : RG174Должина : 3m / 9 .85ft10 парчиња SMA Машки да се женски RG174 3mСосема нов приклучок машки да USB Мини 5 Pin Машки КонверторКабел бесплатен превозот САД$ 6.76 многу10 парчиња / многу1 пар Safty Задните Led Светло за велосипед додатоци Жолта боја Нов бесплатен превозот САД$ 36.26 многу10 парчиња / многуТрговија на големо со Силиконска 5 LED Велосипед Велосипед Претпазливост за Безбедност на Задните Светла Бесплатен превозот САД$ 34.11 многу10 парчиња / многуТрговија на големо Mr16 4 W Заштеда на Енергија Led Светло вградна светилка Топло Бела / кул бело Крушка Светилка 12 V бесплатен превозот САД$ 38.26 многу10 парчиња / многуSMA Машки да SMA Машки Директно АНТЕНСКИ приклучок за Crimp RG316 кабел Скокач pigtail многу10 парчиња / многуIPX / у.fl да IPX / у.fl конектор pigtail кабел 1.13 кабел 5cm бесплатен превозот САД$ 2.97 многу10 парчиња / многуRPSMA машки да RP SMA женски goldplated конектор Pigtail Кабел RG316 15cm бесплатен превозот САД$ 11.39 многу10 парчиња / многуRPSMA женски 4 дупка панел планината да ufl / Ipx goldplated конектор Pigtail Кабел 1.13 20cm бесплатен превозот САД$ 20.85 многу10 парчиња / многу

BGN 33.00 34.50

Superbat Fakra plug D, директно до MMCX съединители прав ъгъл косичка кабел RG174 15 см за GSM безжичен

Fakra plug "D" директно да MMCX plug десен агол pigtail кабел RG174 15cmМодел : ACF03 DSPM01 RA17415Опис : FAKRA Конектори и Кабел Собранија поддршка апликации кои бараат високовршење, сигурен и економичен АНТЕНСКИ приклучок...

BGN 11.00 12.00

Авто ТЕЛЕВИЗИЯ удължителен кабел SMA женски гайка към Fakra E-женски RF кабел RG174 20 см 8 см продажба на Едро на нова

SMA женски џек орев да Fakra E женски џек pigtail кабел RG174 20cm 8"Карактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториSMA женски џек нутFakra E Женски зелена боја3кабелRG174 4 Должина20cm 8"Ве молиме да не контактирате доколку ви треба други должинаАпликации : Безжични LAN Уреди WiFi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична ИнфраструктураНие сме мило да ви послужи да ги прилагодите на услугата, како што се промена на приклучок видови, кабел видови, lengthes

BGN 6.18

NAGOYA PHD-771 SMA-F мека антена 144/430 Mhz 20 W за RETEVIS BAOFENG KENWOOD ON

Предмети ОписОригиналниот НАГОЈА ДОКТОРСКИ студии771 мека антена ќе ви овозможи да се добие подолг опсег на вашиот рачни радио, како RETEVIS H777 RT5 R, TYT, Baofeng и повеќе радија...

BGN 11.00 11.18

Висококачествена отвертка с тестер на напрежение, електрически тестер дръжка 220V Power Детектор Meter нов тест молив

Висок Квалитет Шрафцигер со Тестер на Напон Електрични Тестер Пенкало 220 V Моќ Детектор на Метар Нов Тест МоливНОВИ Пристигнување! 100% СОСЕМА НОВ & ВИСОК КВАЛИТЕТ!Вовед : Овој производ усвојува висока јачина на магнетното вратило, екопријателски пластична рачка со мрежа антипропадна линии , удобно рака чувство, вратило дел инјектирање пластични изолација е да се подобри безбедноста на електрични работа, рачка има две кристал дупки, кои може да се набљудуваат на електрична истекување, моќ испади и се разликуваат во живо на жица и неутрални жица.Широко се користи во индустријата и во рудникот, претпријатија декорација, апарати за домаќинство, мрежна опрема, итнСпецификација : Тестирање Напон : 220 VВкупна Должина : 75mmСовет Дијаметар : 4mmМатеријал : ХромVanadium Челик, ABS+TPRБоја : комбинација на Жолта& ЗеленаТежина : 40gФункција : нова ABS+TPR со два пати за вбризгување на формирање се справи со големи torsion вратило со изолирана покрие обезбеди сигурност и заштита од краток спојизолирана покрие може да се советодавни и со користење на длабока дупка Хром vanadium челик совет , составен изгасне, трајни и здравсе справи со 2 кристал дупки, изграденаво светилка разликуваат во живо на жица и неутрални жицане може да биде исфрлен со чеканAnswer : ___________________________ Note : целосна црна и дел од црна слој совет е испраќаат по случаен избор

BGN 12.00 19.70

Radioddity скенер антена за Uniden за Motorola два Радио BNC стъкло планина 4 мобилен пълен обхват на Уоки Токи радиоприемник

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Radioddity Скенер Антена за Uniden за полнење за Motorola Две Радио BNC Стакло Монтирање 4" Мобилен Целосна Бенд Воки Токи TransceiverСкенер Мобилен Антена BNC стакло монтирање 4" 3d B Wideband Скенер Мобилен АнтенаОваа антена доаѓаат со BNC тип конектор, работа со радио или скенер со BNC тип конектор, или ги користат нашите антенски адаптер за да го конвертирате за друг вид радио употреба, се провери мојата други листа за антена адаптери.Клучни Особини И Спецификации : Конектор : BNC МашкиПланината Стил : стакло монтирање (стап со магија лента / за пет lcro лента)Бендот : wideband приматеДобиете Фреквенција : 30 MHz 1200 MHzДобиете Стекнат : 3d BБоја : Црнаантена Должина : 4 "Кабел Должина : околу 5'Пакетот вклучува : 1x АнтенаЗа Плаќање1.Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам / Кредитни2...

BGN 12.50

Нов прием на UV-5RC 136-174 Mhz (RX/TX) и UHF400-520 Mhz (TX/RX) двойна лента 5W / 1W 128CH FM 65-108 Mhz с безплатен ухо двустранно Радио

Baofeng УВ5 RC 136174 MHz(TX / RX) & UHF400520 MHz(TX / RX) Dual Band 5 W / 1 W 128 CH FM 65108 MHz со Слободни Слушалка Преносни двонасочна РадиоКарактеристики : Dualband рачни transceiver со екранот fucntion мени на екранот"LCD"...

BGN 83.20

Скрита акустична тръба слушалка микрофон 2 PIN за Kenwood TK-208 TH-F6 RETEVIS QUANSHENG TYT BAOFENG UV5R 888S Радио

Сите на нашите предмети се Сосема Нови.Далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насекаде.Скриени микрофонот се наоѓа на страната на PTT switch.Уво bud стил слушалки со вграденво согласност микрофон.Пластични earbud се вклопува удобно на вашето уво канал.Транспарентен цевка SPK има одлична прикривање што ја прави комуникацијата повеќе приватни.Двепински стандарден дијаметар : Уво 3.5 mm стерео (врвот pin)...

BGN 16.00 24.16

Kirisun PT200 UHF 400-470MHz 4Watts 16Channel професионално търговско джобно Ветчинное двустранно Радио

Kirisun PT200 UHF 400470 MHz 4 Watts 16 Channel Професионални Комерцијални Преносни Шунка двонасочна РадиоКарактеристики : CTCSS / DCS 38 групи на стандардот CTCSS и 83 групи DCS се достапни (PC програмабилни)...

BGN 102.40

Безплатна доставка FTTH 4 ядра SC fiber optical системата терминал кутия 4 порта оптична системата терминал кутия

Бесплатен Превозот FTTH 4 Јадра Оптички Влакна Терминал Кутија 4 Порти Оптички Престанок КутијаОписОптички влакна Терминал Кутија дава погодно & економски решение за престанок на кабли...

BGN 28.54

Безплатна доставка на 10 м FTTH оптичен кабел падането на пач-кабел SC към SC Simplex SM 10 метра оптичен кабел падане скок

Бесплатен Превозот 10 M FTTH Оптички Влакна Капка Кабел Печ Кабелот SC да SC Симплекс СМ 10 Метри Оптички Влакна Капка Кабел СкокачПрименаДолги и локалните оптички пренос на мрежа, пренос на податоци на мрежата, слика пренос мрежи, CATV, оптички тест инструменти, фотоелектрически автоматски систем за контролаОписНа оптички влакна капка кабел печ кабелот има две конектори во секој крај од кабелот да се направи врска; pigtail кабелот е еден кабел со приклучок...

BGN 35.18

10шт САМ Уоки Токи Repeater Box M Port Радио Ретранслатор за GP68 GP300 GP88 TC-600 TC-2100H TC-510 TC-610 двустранно Радио

10pcs НОВИ DIY Воки Токи Repeater Кутија М Порта Радио Repeater За GP68 GP300 GP88 ТЦ500 ТЦ600 ТЦ2100 H ТЦ510 ТЦ610 двонасочна РадиоОпис : тековната пазарот се користи од страна на рачни воки токи користење на основните го оценувате во 400470mhz , моќ најчесто 5w , овој модел на воки токи отворени во комуникацијата на далечина може да достигне 5 8 km , додека во 's интензивна модерни згради , далечина, но само кратко 1 2 км , на свето канцеларија стотина метри !за да се постигне долго растојание за комуникација редовни методи за зголемување repeater , исто така, повика транзитна станица , редовни производители на repeater висока цена ! малку три 000 ! висок милиони пати ! нека корисникот општи reachless ! особено за некои радио аудиофили да се каже , повеќе е уметносткуќа !по неверојатно во thralled , истражување произведени во правење repeater со 's & ldquo ...

BGN 310.00 344.00

Основен ретранслатор BFDX BF-3000 VHF 150-170 Mhz 10Watts 99 Channel уоки токи Power основен ретранслатор с Дуплексором

BFDX BF3000 VHF 150170 MHz 10 Watts 99 Канал за двонасочна Радио База на Моќ Repeater Единица со DuplexerКарактеристики : 1.Голем LCD Дисплеј2.Зафатен Канал Заклучен3.CTCSS и DCS4.Со Вграденво Duplexer5.PC Програмирање6.10 W Излезна7.TimeoutТајмерот(ОБУЧУВАЧИ)8.Скенирање9.8сса 10 километри Комуникација на ДалечинаСпецификации : МоделBF3000Фреквентен опсег150170 MHz 20 MHz се прошириКанали99Канал простор25 KHz / 12.5 KHzТемпературата на работа опсег30 °C 60 °CМоќ напон220 V / AC 110 VДимензија183* 230 *65mmТежина4.2 kgПредавателотИзлезна моќност10 WФреквенција стабилност±2.5 ппм.Modulated режим16 K F3 E(ширина) 8 K F3 E(кос)Лажни емисии≤ 70dbFM бучава≤40dbАудио нарушување≤5%Max отстапување фреквенција≤±5 KHz(ширина) ≤±2.5 KHz(кос)Канал фреквенција се прошири20 MHzПримачотФреквенција стабилност±2.5 ппм.ЧувствителностПодобро од 0.25 µ V(ширина) Подобро отколку што 0.28 µ V(кос)Примање modulatedпропусниот опсег≥±7 KHz(ширина) ≥±3.5 KHz(кос)Во непосредна близина на каналот чувствителност≥70dbIntermodulation отфрлање≥65dbЛажни одговор отфрлање≥65dbАудио излез poweW(интер) 8 W(надвор)Канал фреквенција се прошири20 MHzНапомена : дизајн на Производот и спецификациите се предмет на промена без претходна најава.Пакет Содржина : 1x BFDX BF3000 VHF 150170 MHz База Repeater Единица1x Моќ КабелКабелКомбинираат Набавка : Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе...

BGN 614.40

Нов прием на високо качество на FTTH инструменти fiber оптичен конектор за пречистване на

Нови Пристигнување Висок Квалитет на FTTH Алатки Оптичките Конектори ПочистаОпис : Оптичките конектори средства за чистење се користат специјално формулиран за сува ткаенина за сеопфатно и ефикасно чистење на оптички влакна на крајот се соочува.Тие се елиминира потребата за опасен чистење течности кои може да остават остатоци.На платно е исклучително ефикасна во отстранување на маснотии, прашина и други загадувачи.Овие производи се нудат значителни заштеди на работна над конвенционалната, висока јачина на звук апликации и беа усвоени од страна на производителите и превозниците во светот.Карактеристики : Погоден за чистење на задачи во фабрики и областа апликации...

BGN 56.00

За модул радиоприемник Сиско нов СФП-10г-СР СФП 10г по-големи 300м,

Нови SFP10 GСР Cisco Компатибилен SFP 10 G за сексуално и репродуктивно 300 МЕТРИ Transceiver модулПроизвод Состојба : НОВИКарактеристики На Производот : •.10 Gb / s сериски оптички интерфејс подлежи на 802.3, ae 10 GBASEСР•.850nm VCSEL предавателот, PIN фотодетектор•.Дуплекс LC конектори•.Метално куќиште, за пониски EMI•.Електричен интерфејс подлежи на SFF8431 спецификации за 10 Gigabit "SFP+"•.2жица интерфејс за управување со спецификации во согласност со SFF 8472•.Еден 3.3 V напојување•.Температурата на работа опсег : 5°C до 70°CАпликации : 10 GBASEСР / ШВ 10 G EthernetГаранција : Ние и ветуваме на сите рекламира оптички трансивери се сосема нови со нови компоненти и делови и апсолутно никогаш не користите стар и обновена материјали...

BGN 56.00