• Ново
Безплатна доставка! Taproom calling system, wood wireless screen display receiver, пет клавиши непромокаеми белите бутони, bip serveur

Безплатна доставка! Taproom calling system, wood wireless screen display receiver, пет клавиши непромокаеми белите бутони, bip serveur

BGN 575.98
BGN 530.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка

Бесплатен превозот! Taproom повикувајќи систем, дрво безжична екранот приемник, пет копчиња водоотпорен бела копчиња, bip serveur
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)
Фото и Опис
Безжичен приемник E1600 погоден за мулти копчиња повик buttom, со две група цифри, на 2 цифри може да се постави како соба/табела број 1 цифри може да се постави како клиенти треба, на пример, "1" значи цел, "2" значи дека треба да пијат, "3" значи услуга, "4" значи проверка, итн. Тоа е погоден за taproom за клиенти повик келнерот за услугата. Тоа би можело да се подобри клиенти satification.
Едноставен и модерен табела картичка повик копчето WPE 150 е полн со вода доказ за повикување копчиња со три копчиња : услуга, сметка, да се откажете, вода, цел.
Ни Фреквентен Опсег : 433 MHZ ,
Спецификации : 130*70*42mm
1.Едноставен и fashionalble ,сите натпревар начин. 2.водоотпорен третман,безбедно да се користи 3.Структурен дизајн фирма, цврсти и издржливи. 4. со пет клучни копчиња. 5, стабилна најава режим 6. Анти-температурата и влажноста на воздухот се менува
Applicati на
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар, Фабрика, Магацин, Супер пазарот, Здравствена заштита,Салони&Spa, Кујна, итн.
Плаќање
плати, Банкарски Трансфер, Western Union
За нас
Witop е професионална снабдувач на широк опсег на безжичниот пејџери и безжични копчиња за секаков вид на брза paging (пејџер) потреби : повик вработени,повик workfloor надзорници, јавете се на келнерите, јавете се на медицински сестри, итн. Нашите singcall безжична повикувајќи систем, гостин paging (пејџер) систем, paging (пејџер) реден систем, медицинска сестра, која ги повикува систем може да се зголеми продажбата, продуктивност и задоволство на клиентите, но и намалување на деловното работење трошоци.
3wireless paging (пејџер) систем,безжични paging (пејџер) систем, ресторан пејџер, сестра на повик систем, болница медицинска сестра повик систем, медицинска сестра, која ги повикува систем, ресторан безжична повик, пејџер systm, singcall , singcall види, singcall paging (пејџер) систем, увеселителен парк пејџер, wirelress paging (пејџер) систем, singcall повикувајќи систем, singcall, безжични келнер повик систем, келнер повикувајќи систем, безжични повикувајќи систем,редот систем за управување со задача систем,на дното на екранот,задача број системи,безжични медицинска сестра повик систем,редот wireless,ресторан безжична повик,безжични повикувајќи систем ресторан, ресторан безжична нарачување систем,јавете се на ѕвончето,болница безжична медицинска сестра повик систем,увеселителен парк пејџер,испраќачот, примачот, џерси,подарок ресторан пејџер, безжични повикувајќи систем, испраќачот, примачот, џерси,подарок

Всичко за продукта

Работна Честота:
433.92
търговска марка:
SINGCALL
Номер На Модела:
Е1600
stype:
Безжичните Телекомуникации
Приложение:
Ресторант, болница, хотел, кафе-сладкарница, офис, кабелна телевизия, интернет-бар
документ:
CE, FCC, RoHS
Име:
система за повикване taproom, безжична система за повикване
Is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

2-пинов гърлото микрофон ПР слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S UV-5R Retevis H777 RT5R TYT Ham Radio Уоки Токи C9026A

2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD Retevis H777 BAOFENG BF888 S УВ5 R TYT Шунка Радио Воки Токи C9026 AОпис Сите на нашите предмети се Сосема Нови...

BGN 15.00 21.76

Скрита акустична тръба слушалка микрофон 2 PIN за Kenwood TK-208 TH-F6 RETEVIS QUANSHENG TYT BAOFENG UV5R 888S Радио

Сите на нашите предмети се Сосема Нови.Далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насекаде.Скриени микрофонот се наоѓа на страната на PTT switch.Уво bud стил слушалки со вграденво согласност микрофон.Пластични earbud се вклопува удобно на вашето уво канал.Транспарентен цевка SPK има одлична прикривање што ја прави комуникацијата повеќе приватни.Двепински стандарден дијаметар : Уво 3.5 mm стерео (врвот pin)...

BGN 16.00 24.16

24dbi телефон базова станция антена на голяма група 4G LTE антена SMA/TS9 / CR конектор и 4G използвате усилвател антена

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Фреквенција : 698 806 mhz / 824 894 mhz / 925 960 mhz1710 1885 година mhz / 1920 1980 mhz / 2110 2170 mhz / 2500 2690 mhzСтекнат : 24 dbiVSVR : ≤1.5impendance : 50ΩЕнергија : 50 wКабел : RG58кабел должина : 0.20.4 M околуголемина : 9.85 x 18.5 x 1.2тежина : 1.4 kg околуАнтенски приклучок : N женскиКабел конектор : N женски стандардно како што е подолу ( SMA ,TS9,CRC9 е задолжително ,ако треба, ве молиме оставете порака ) : Кабли прикажано погоре не е вклучена , кабелот е 0.2 m должина само со основно .Додатоци :

BGN 119.98

5 бр. / лот нов и оригинален ТВ HG8546M WiFi+1USB+1GE+3FE LAN GPON ONU безжичен терминал на английски език на фърмуера

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет...

BGN 278.51

Електроди ELCT2-12 за заваряване FSM-11S FSM-12S FSM-21S FSM-22S

Опис На Производотприменливи за FSM11 S FSM12 S FSM21 S FSM22 S фузија splicer.Пакување ДеталиЕдиница Тип : парПакет Тежина : 0.30 kg (0.07 lb.)Пакет Големина : 10cm x 5cm x 2cm (3.94 во x 1.97 во x 0.79 во)

BGN 40.00

100x UHF 350MHz антена за GP3688 CP1660 Motorola Radio дължина 9,5 см

100 X UHF 350 MHz Антена За GP3688 CP1660 за Motorola Радио9.5 СМ ДолжинаОпис : 330390 MHz AtennaКомпатибилен за полнење за Motorola GP68 GP3688 CP1660Spec : Фреквентен опсег : 330390 MHzСтекнат : 1.5 d BiSWR : помалку од 1,5Текст Отпорност : 50ΩМоќност : 10 WДолжина : 9.5 CMПакет : Atenna 100pcsНапомена : 1...

BGN 152.00

2-пинов пенопластовый бавен отскок слушалка слушалка микрофон ПР слушалки за Kenwood Baofeng TYT WOUXUN Уоки Токи

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Спецификација : Микрофон : Димензии : ø6*2.7 mmОсетливост : 38d B±3d BФреквенција : 1 KHzОтпорност : 2.2 KOhmГоворник : Дијаметар : ø15mmОтпорност : 110 OhmОсетливост : 106d B±4d BНоминална моќност : 0.5 WМаксимална моќност : 1 WПрименливи Модели : Речиси Сите бренд двонасочна радио на Кина...

BGN 13.00 15.81

12шт, 3dbi 900 Mhz ненасочена закрит пальцевая антена GSM CDMA усилвател ретранслатор на предавателната антена антена с усилвател на сигнала

Summury на производот : 1 Omnidirectional антена ;2 3 dbi ;3 Погоден за 800900mhz ;4 За GSM ( 900 Mhz : 890 MHz960 MHz ) или CDMA ( 850 Mhz : 825 MHz~880 MHz) бустер употреба ;5...

BGN 62.46

(6 бр)Черен Уоки Токи UHF 400-470 Mhz мини преносим радиоприемник двупосочен радио хям комуникатор

Професионални FM transceiver Фреквентен Опсег : 136.00174.00 MHz / 400.00470.00 MHz Двојно Започне Key DualBand Dual се Види Голема &Ниска Моќност Switchover ВОКС Функција Широк / Тесен појас Избор АвтоНазад Светлина Двојна Бенд Режим на Timeout Тајмер (ОБУЧУВАЧИ) ATUO Заклучување на Тастатурата Зафатен Channel Lock Функција Производ конфигурацијаТрупот на авионот * 6Батеријата * 6Полначот * 6Антена * 6Назад клип * 6Висат јаже*6Слушалките * 6Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 221.00 232.32

GPS антена удължителен кабел адаптер SMA мъж до Fakra C съединители RF кабел RG174 20 см продажба на Едро на нова

GPS продолжување кабел SMA машки да Fakra C машки pigtail кабел RG174 20cmКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториSMA машки конекторFakra C машки сина боја3кабелRG174 4 Должина20cm 8"Ве молиме да не контактирате доколку ви треба други должинаАпликации : Безжични LAN Уреди WiFi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична ИнфраструктураНие сме мило да ви послужи да ги прилагодите на услугата, како што се промена на приклучок видови, кабел видови, lengthes

BGN 6.18

Superbat Car TV Цифров DVB-T FM Antenna Amp Booster SMA штекерный жак за DVBT персонализация с tdt

Superbat Автомобил ТВ Дигитални ДИГИТАЛНА ТFM Антена Amp Бустер SMA Машки Приклучок конектор за DVBT НОВА Жешка Индивидуализира бесплатен превозотОписОваа светлина, мали и лесно да се постави Автомобил TV / Radio AM / FM 2 во 1 Антена Засилувач и Бустер е совршен додаток за вашиот автомобил тјунер.Овој ТВ антена ќе помогне за подобрување на вашиот автомобил?s ТВ квалитет на слика со зајакнување на вашиот тјунер?s способност да ги собереш ТВ приеми...

BGN 26.00 28.96

Superbat RF коаксиален кабел MCX включете директно към BNC plug 75 ома прав ъгъл RG179 60 см

MCX машки директно да BNC машки 75ohm десен агол кабел RG179Модел : ACB04 RAM03 SP17960 конекториMCX машки праваBNC машки десен агол 75ohm кабелRG179 кабел Факултативна Должина60cm defaultАко барањето други должина, pls контактирајте со нас пред цел на кабел...

BGN 12.00 12.99

1.4 км 433 Mhz Безжичен предавател на данни и приемник RF модул SV613 с USB порт

1.4 Км 433 MHz USB порт Безжична Податоци Предавателот и Приемникот RF Модул SV613 SV613 е USB интерфејс интегриран, 1.4 километри долга низа rf transceiver, wireless data предавателот и приемникот модул, со користење на високоперформанси Силикон Лабораторија Si4432 RF чип...

BGN 66.00 79.68

10Sets 433MHz ASK Transiver Module Kit SRX882 + STX882 +Spring Antenna Wireless RF 433mhz Module

10 Sets 433 MHz ПОБАРА Transceiver Модул за Полнење SRX882 + STX882 +Пролет Антена Безжични RF 433 MHz Модул10pcs STX882 433 MHz ПОБАРА Безжични RF Предавателот Модул 10pcs SRX882 433 MHz ПОБАРА Безжични RF Приемник Модул) 20pcs SW433TH32 DN (433 MHz Никел Позлатен Пролет Антена)​SRX882 Приемник модул : SRX882 е микро моќ силна движечка сила супер heterodyne приемник модул...

BGN 25.00 28.00

CRC9 включете директен 7dbi 850 1900 900 1800 2100 Mhz GSM UMTS HSPA CDMA 3G антена за Huawei 850-960/1710-2170 Mhz обхват на нова

Кликнете на Повеќе АнтенаCRC9 Машки Приклучок Директно 7dbi 850 и 1900 mhz 900 1800 2100 Mhz GSM, UMTS HSPA CDMA 3 G Антена за Huawei 850960 / 17102170 MHz Спектар на НОВИ100% Сосема НОВ висок квалитет Фреквентен Опсег 850960 MHz / 17102170 MHz GSM GPRS, EDGE 850 900 1800 1900 MHz HSUPA UMTS HSDPA 2100 MHz 900 MHz CDMA 1900 MHz VSWR 7dbiМаксимална влезна моќност : 50Текст Отпорност : 50Поларизација Тип : Вертикална Зрачење : omnidirectional Max дијаметар : 70mm Min дијаметар : 2,5 mmАнтена Должина : 395mmКабел Должина : 3 MКабелот Тип RG58 U / РГ 174 defaultКонектор Тип : CRC9 машки приклучок Директно , факултативна conector : SMA / SSMB / CRC9 / TS9 / MS147 / MCX / MMCX / FME / BNC / TNC / SMB / MCКартичка.и така натаму.,ве молиме да ни даде белешкиМонтажа : МагнетниСместување : ЦрнаТежина : 240gТемпература на чување : 45 до позитивни 75°CТемпературата на работа : 45 да positive75°C

BGN 29.00 31.94

Superbat Fakra plug D, директно до MMCX съединители прав ъгъл косичка кабел RG174 15 см за GSM безжичен

Fakra plug "D" директно да MMCX plug десен агол pigtail кабел RG174 15cmМодел : ACF03 DSPM01 RA17415Опис : FAKRA Конектори и Кабел Собранија поддршка апликации кои бараат високовршење, сигурен и економичен АНТЕНСКИ приклучок...

BGN 11.00 12.00

10шт САМ Уоки Токи Repeater Box M Port Радио Ретранслатор за GP68 GP300 GP88 TC-600 TC-2100H TC-510 TC-610 двустранно Радио

10pcs НОВИ DIY Воки Токи Repeater Кутија М Порта Радио Repeater За GP68 GP300 GP88 ТЦ500 ТЦ600 ТЦ2100 H ТЦ510 ТЦ610 двонасочна РадиоОпис : тековната пазарот се користи од страна на рачни воки токи користење на основните го оценувате во 400470mhz , моќ најчесто 5w , овој модел на воки токи отворени во комуникацијата на далечина може да достигне 5 8 km , додека во 's интензивна модерни згради , далечина, но само кратко 1 2 км , на свето канцеларија стотина метри !за да се постигне долго растојание за комуникација редовни методи за зголемување repeater , исто така, повика транзитна станица , редовни производители на repeater висока цена ! малку три 000 ! висок милиони пати ! нека корисникот општи reachless ! особено за некои радио аудиофили да се каже , повеќе е уметносткуќа !по неверојатно во thralled , истражување произведени во правење repeater со 's & ldquo ...

BGN 310.00 344.00

Говорител микрофон за Motorola radio GP328 GP340 GP360 GP380 с UHF / VHF антена

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Звучник Микрофон за полнење за Motorola радио GP328 GP340 GP360 GP380 со UHF / VHF АнтенаФункција : Нов & висок квалитетФабриката спакувани и никогаш не се користиТешки и Компактен Дизајнве молиме имајте во предвид : Ние испрати овој микрофон со UHF антена стандардно...

BGN 22.00 30.40