• Ново
UHF RFID метална етикет 915 Mhz 868 Mhz Alien Higgs3 EPC 5 бр. Безплатна доставка 95*25*3.7 мм дальнодействующая правоъгълна печатна платка smart passive RFID tag

UHF RFID метална етикет 915 Mhz 868 Mhz Alien Higgs3 EPC 5 бр. Безплатна доставка 95*25*3.7 мм дальнодействующая правоъгълна печатна платка smart passive RFID tag

BGN 43.20

Сума
Налично за поръчка


UHF RFID метална ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 5pcs бесплатен превозот 95*25*3.7 мм голем дострел правоаголник PCB smart пасивни RFID таг
UHF RFID анти-метал ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 EPCC1 G2 6 C 95*25*3.7 мм долго читање растојание PCB smart картичка пасивни RFID тагови

Всичко за продукта

Номер На Модела:
VT9525 10шт
търговска марка:
VIKITEK
is_customized:
Yes
чип:
Един хиггс3
Размер:
95ммх25ммх3. 7мм
Честота:
UHF
Протокол:
КЕП Gen2 ISO 18000-6C
КЕП памет:
96 бита
Памет за потребителя:
512 бита
Обвивка:
печатна платка
Брой:
10шт

Подобни продукти в категория

UHF RFID против metal tag 915mhz 868mhz Alien Higgs3 EPC 10 бр. Безплатна доставка 70*22*3.7 mm Материал кутия печатна платка пасивни RFID тагове

UHF RFID анти метална ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 10pcs бесплатен превозот 70*22*3.7 мм Материјал кутија PCB пасивни RFID тагови

BGN 39.20

280kg 600Lbs усилие 12 / 24VDC видима инсталация за един единствен отвора на магнитно заключване

Карактеристика: IP68 водоотпорен дизајн, за внатрешна или надворешна употреба Двојна Напон 12 V / 24 V DC (изборен) Со LED индикатор за врата статус и заклучување јачина на излезниот контакт Со интегриран дизајн, антивлијание сила е три пати поголема од традиционалниот еден брзината на инсталацијата е три пати побрзо од традиционалните еден Патентиран производ, фалсификување не е дозволено.Спецификација : Производ Параметар Параметар Опис Заклучување на Големината на телото 235 Lx26.5 Wx43 H(mm) S uction плоча 180 LX38 W(mm) Влезен Напон DC12 V или DC24 V Тековната 12 V / 520m A ; 24 V / 260m A Држи Сила 280kg(600 Lbs) Излезниот Сигнал за Заклучување јачина на(НЕ / COM), ПРЕДВОДЕНА Црвено покажува заклучен ;Зелена покажува отклучен Оперативни Temp 10~+55 ℃ Тежина 2.4 KGПредупредува : A : завртка на арматура плоча треба да ont бидат фиксни премногу тесни...

BGN 62.32

Безплатна доставка + weigand output EM proximity card reader+125 khz контрол на достъпа до врати + водоустойчив

Wiegand 26 Близина Читач На КартичкиСпецификацијаПомалку од 0.2 вториот Одговор Брзина Помалку од 0,5 секунди Близина Временска Дистанца 215cm Близина Спектар Поддршка EMID 125 Khz картичка или keyfob ВграденАнтена за вградениот LED (Двоен LED Боја) Вграден Гласно Говорник (Ѕвончето) DC 12 V Работен Напон,70m A Работат на струјата 100 Метри Комуникација на Далечина во Реално Време за Пренос на Податоци, Црна Боја, ПВЦ Случај Материјалот (Црна Смола за ВодаДоказ Функција) 115*76mm*23mmКористејќи + тип завртка возачот да се олабави завртка меѓу панел и матичната плоча...

BGN 28.00 29.60

10 бр. / лот безконтактни презаписваем етикети и RFID-карти, 125 khz с чип 5567/T5577/T5557

Спецификација : Чип : T5567 / T5577 / T5557Функција : Читање и ПишувањеКлучни Карактеристики : Оперативен фреквенција : 125 KHZКапацитет на складирање : 330bits, 10 округ, 8 лозинкаЧитањепишување растојание : 310 CMErasable живот : повеќе од 100000 патиГолемина : 37x 30 x8 MMБоја : црвена, сива,сина и портокалова опција , Стандардно СиваМатеријали за пакување : ПВЦ...

BGN 13.20

Система за контрол на достъп врати карта за самоличност парола на пръстови отпечатъци 2000User

За 2,8 Инчен Колор LCD Дисплеј Печати Лозинка ID Вратата Контрола на Пристапкапацитет:2000 дневник капацитет:100000 Автентикација метод:отпечаток、лозинка、IDcard комуникација:USB / TCP у diskup / download:достапни Аларм функција:достапни други:T9 typewriting материјал : Акрилик случај дизајнИспорака1...

BGN 190.00 200.00

Impinj B42 UHF RFID dry inlay 860-960MHZ Monza4 915M ЕПК C1G2 ISO18000-6C може да се използва за RFID тагове и етикети

Антена големина : 8*22mmЧитање од далечина (База на нормален фиксна reader) : 0.3 МетриЧип : Impinj Монца 4ЕПС Меморија : може да се 496 битовиМеморија за корисникот : може да се 512 битаПротокол : ЕПК Class1 Gen2, ISO 180006 CРаботата Фреквенција : 860960 MHZ

BGN 0.21

UHF RFID metal tag 915m 868m ЕПК 20pcs безплатна доставка за управление на основните средства 53*13*2.8 мм правоъгълник печатна платка пасивни RFID тагове

UHF RFID метална ознака 915m 868m ЕПС 20pcs бесплатен превозот фикснауправување со средства 53*13*2.8 мм правоаголник PCB пасивни RFID тагови

BGN 59.20

DWE CC RF Access Control Комплекти 280kg магнитно заключване за стъклени врати електрическа брава с 280 кг ключовия за монтиране на стена DW-280

DWE CC RF Контрола на Пристап Колекции 280 KG Магнетна Брава за Стаклена Врата Електрична Брава со 280 KG Заклучување Заградата DW280280 KG / 600lb Магнетна БраваЗаклучување Големина : 250 Lx48.5 Wx25 H(mm)Арматура плоча : 180 Lx38 Wx11 H(mm)Држи Сила : 280kg(600 Lbs)Напон : од 12 / 24 VDC + 10%Тековната влечење : 12 V / 300m A 24 V / 150m AПогоден за : Дрвена врата , Стакло на вратата ,Метален врата , Огноотпорни вратаПовршината Temp : во рамките 20degreeОперативен Temp : 10~55degree(14131 F)Погоден Влажност : 0~90%(некондензирање)Да заврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиЗавршува за Магнетни : ЦинкЗавршува за Арматура : ЦинкGZ Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден за 1015mm на frameless стаклена вратаГолемина : 280*47*28mmОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиZL Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден во нишалка вратаГолемина : L : 250*47*28mm Ш : 180*50*50mmОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиУ Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден : Frameless Стаклена ВратаГолемина на : 184*45*37.5 ммОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумски

BGN 11.00 11.76

Hi-end access control kit, TCP / IP two door +powercase+180kg magnetic lock+ID touch keypad reader+button+10 ID tags,sn:kit-AT203

Заврши СМАРТ Картичка Hiend 32битна TCP Контрола на Пристап на системот за Полнење За Изградба / office / фабрика итн.Hiend 32битни две врата на TCP / IP контрола на пристап за полнење да имате 2 групи : сет 1 : 1pcs две врата на TCP пристап контролер 1pcs powercase (стандардно е 220 V,ако треба 110 V,pls ја напушти measage) 2 парчиња електрични 180kg магнетна брава 2 парчиња ID акрилик школка допрете тастатура читателот 2 парчиња копчето 10pcs Слободни ID копче фоб ознаки 1pcs софтвер*************************************************************************************сет 2 : 1pcs две врата на TCP пристап контролер 1pcs powercase (стандардно е 220 V,ако треба 110 V,pls ја напушти measage) 2 парчиња електрични 180kg магнетна брава 2 парчиња ID метална школка допрете тастатура читателот 2 парчиња копчето 10pcs Слободни ID копче фоб ознаки 1pcs софтвер ********************************************************************************************************ВО сериски пристап контролер е усвоен Најновите 32битна АРМ процесорот, тоа се многу посилни fucntion...

BGN 345.60

4-канален пулт за дистанционно управление на клонирането / Восъчни 433.92 Mhz ключодържател с поща Швеция

4Канален Далечински Управувач Клонирање / Duplicator 433.92 MHZ Копче Фоб со шведска пост на 4Канал RF Безжичниот Далечински Управувач Duplicator за Автомобили, Гаража Врата, Врата на Врати, Алармни Системи итн...

BGN 11.18

Heady duty 1800kg electric плъзгащи доколкото gate motor / 6M gear racks/ photocell/ GSM Gate opener / клавиатура /бутон / 5 дистанционно управление

Answer : ___________________________ Note : 1 Добредојдовте да контактирате со продавачот за да го промените превозот цена кога товар е чудно висока .Функции : 1...

BGN 393.00 413.60

RFID 10шт ключодържатели ключодържатели ключови тагове на 125 khz rfid карта TK4100 EM карти, цветни ключове с високо качество и Безплатна доставка

Ова е со висок квалитет rfid 125 KHz keyfobs и карти, кои може да се користи за стан, дом, канцеларија, хотел, итн.!Ве молиме имајте предвид, ако сакате 10pcs мешана боја keyfobs, ве молиме да ни остават порака, на exaple "send 2 сина, 2 црвени, 3 жолта, 3 црна", итн, инаку, ние ќе го испрати по случаен избор...

BGN 6.00 7.44

DWE CC RF аксесоари за контрол на достъпа, система за сигурност, Контрол на достъпа сбрасываемая бутон за аварийно отваряне на вратата на излизане

DWE CC RF Контрола на Пристап Додатоци sercurity системи за контрола на пристап resetable итни вратата ослободување излез push buttonДимензии : 87.5 Lx87.5 Wx60 H(mm)Стандардна Структура : Огноотпорни Материјали, Лесно да го инсталиратеМоменталната Оценка : 2 [email protected] VDC MaxИзлезниот Контакт : NO / NC / COMПогоден за на Врата : Излезната Врата, Појавата ВратаДополнителна Опрема : МаскаОперативен temp : 30 ~ +70℃Оперативен Влажност : 2090% (релативна влажност)Избор На Материјали : Огноотпорни Материјали, Sandblast ЗавршиТежина : 0.16 kgСтандард Пакување : 50pcs по картонЗабелешки : Дали означени излезот копчето switch боја сакате кога цел, во спротивно ние ќе брод од случаен боја , ви благодариме

BGN 7.00 7.44

Висококачествен автоматичен паркинг бариера за машинно оборудване за безопасността на движението по пътищата и паркиране на автомобили

Автоматско бум бариераАпликации : паркингот, се портата, стоки двор, железнички премин, деловни простории, станбени го блокира пристапотспецификации : Прирачник за ослободувањеМашина core со компресија пролет, ефикасно да се избегнува несреќи предизвикани од пролетта кршењеУмрекастинг алуминиум легура мотор, прецизност и добри во термички зрачиМотор ладење вентилатор, решавањето на проблемот на топлиназаштитаДвојно безбедност ограничување прекинувачиОбратен на пречкаАвтозатворањеПоддржува инфрацрвена фото ќелија за антиbumping функција (изборен)Поддржува надворешни и внатрешни возило јамка детектор (изборен)Семафори интерфејсЖица контрола (switch сигнал) / далечински управувач (418 MHz)RS485 комуникациски модул (изборен)ПАРАМЕТРИ : Време на извршување : 1, 3, и 6sБум вид : правМаксимална бум должина : 3, 4.5, и 6mБум димензија : 45 x 80mmБум тежина : 3, 4.5, и 6kgНапон : 220 V ±10%, 110 V ±10%Фрекфенција : 50 / 60 HzМоторни напон : 220 VМоќност : 120 WРаботна температура : 40 °c до 75 °c степен целзиусови степени

BGN 78.00 78.21

Електрическа брава бравата / Болта на вратите за автоматично степенна автоматична отварачка порта рока

lectrical заклучување за нишалка врата : Номинална Напон : 24 V DCМатеријал : Алуминиумски Умре Фрлија Алуминиумски (Заклучување)Леано железо / Алуминиум леене (Заклучување Затка)Површина : БоениПрирачник Замени : Копче Управувана Cam за Заклучување за да се овозможи оперативен прирачникза време на електричната енергијаДимензија : 60*70*118 (mm)Употреба : Нишалка Врата Може да се инсталира на лево или десно вратаТоп Pin Дијаметар : 16 mmРаботен Опсег : 15 mmПулс, да се Отвори за Заклучување : 3 дикОперативен Струја : 2.5

BGN 62.70

125 khz RFID настолен USB интерфейс Proximity Smart id Card Reader EM4100 EM4305

125khz Десктоп EM близина Читателот USB интерфејсМоделизлез Бајтенизлезен форматинтерфејсподдршкаKTFK01148 цифрениот ХексадецималенUSBEM4100 или компатибилен форматKTFK012410 цифра ДекемвриUSBEM4100 или компатибилен форматОпис : Фреквенција : 125 KhzПоддршка : EM4100 или компатибилни ТаговиПрочитајте 64 малку единствен сериски БројИзлезен интерфејс : USB тастатура емулацијаподдршка USB 1.1 или USB2.0Моќта од страна на USB интерфејс и без надворешна сила е потребна;Plug and play,Без возач потребен е под XP , Vista и windows 7 (32малку)Излезен формат : 8 цифрениот Хексадецимален или 10 децимална цифраКарактеристики : Вграден biLED боја и ѕвончетоВграденантена transceiverПрочитајте картичка единствен сериски број самоМоќта од страна на USB интерфејс и без надворешна сила е потребноЧитање растојание : картичката (5~10cm) / Keyfob (4~7cm)Поддршка EM4100 или компатибилен 125 Khz само за читање картички и ознакиБез возач потребен е под windows или Андроид платформаДимензија : 95 x 61 x 11 mmУпатство За Инсталација : Поврзете го читателот со компјутер.Компјутерот ќе се открие на читателот автоматски и да ја инсталираш како КРИЕШЕ уред .По три капе капе капе звук., отворете "бележник" за да прочитате на RFID картички или ознаки, го бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, ќе бидат прикажани на екранот .

BGN 15.84