• Ново
безконтактен RFID карта на 125 khz ID card Standalone +Touch keypad Single door access controller, 2 елемента майката карта, 10шт ID тагове, мин:1бр

безконтактен RFID карта на 125 khz ID card Standalone +Touch keypad Single door access controller, 2 елемента майката карта, 10шт ID тагове, мин:1бр

BGN 19.20

Сума
Налично за поръчка

Функција :
1. Одличен дизајн, тастатура , сребро позлата, моден стил.
2. Мулти-функција опрема.
3. На висока и ниска температура на животната средина за да го користите.
4. На капацитет за складирање на 1000 корисникот на картичката, 1000, корисничката лозинка.
5. Отворање на три начини : card password. Картичка и лозинка.
6. Ултра-ниска потрошувачка на енергија : Режим на струја е помала од 30 м-р.
7. Noctilucent тастатура : да Биде во можност да работат на тастатура.
8. Голем капацитет на корисниците : поддршка 1000 корисници.
9. Независна лозинка
10. Промена на лозинка : корисникот може да го измените кодот за себе.
11. Идентификуваат брзина : Допрете за да отворите вратата на време е помалку од 0.1 С.
12. Ваиганд излез : НЕМА
13. Избриши картички : Кога на картичката и загубени, Тоа е на располагање за да ја користите тастатурата за да се отстрани, и да ги елиминираат потенцијалните безбедносни проблеми.
14 излез краток спој заштита : Електрични заклучување или аларм за излез краток спој во рамките на 100 mu S излез ќе биде автоматски затворена. Спецификација : Модел F007 Капацитет 1000 работен напон 12 V DC Струја 30m A се Идентификуваат брзо Отворен режим Картичка лозинка//картичка+лозинка Картичка Вид RFID Или Mifare картичка Работа на далечина 1-15cm Работа temperatrue -10-55 Релативна влажност 10%RH-90%RH Wiegand НЕ Димензија 105x75x24mm
****************************************************************************************************************************************************************
Додадете картичка :
1.допрете го додај картичка, внесете го додадете режим ,
2.а потоа лизгајте на корисникот на картичката, еден по еден,
3.допрете го додај картичка повторно, quit 'додадете режим' , додадете корисник картичка succefully.
Избриши картичка :
1.Dele додади картичка, внесете го избришете режим ,
2.а потоа лизгајте на корисникот на картичката, еден по еден,
3.лизгајте го избришете картичка повторно, quit 'избриши режим", додадете ги избришете картичка succefully.
****************************************************************************************************************************************************************
ова контрола на пристап за полнење congiture Две master card, еден додадете корисник картичка,друг dele корисникот картичка ,можете да ги користите овие супер картички за додавање нови корисници или dele старите корисници. значи, овој пристап на системот за контрола е многу лесно да управуваат!
1pcs Пакет се Вклучени :
.1x Пристап Контролер
.2x Master Картички
.10x em копче фоб
.1x Кабел
.1x Упатство

Всичко за продукта

търговска марка:
FENGLIANSECURITY

Подобни продукти в категория

4 линия LCD RFID устройство, RFID четец, 16 клавиши, поддръжка, настройки, интерфейс RS485

Производ Readme Растојание на читање на ознаките е 510cm DLL API поддржани.За ВОЗВРАТ,VB,Delphi,C++Builder,C#.net звучен сигнал и LED вградување, кои можат да бидат контролирани од страна на API...

BGN 168.42

Система за контрол на достъп врати карта за самоличност парола на пръстови отпечатъци 2000User

За 2,8 Инчен Колор LCD Дисплеј Печати Лозинка ID Вратата Контрола на Пристапкапацитет:2000 дневник капацитет:100000 Автентикација метод:отпечаток、лозинка、IDcard комуникација:USB / TCP у diskup / download:достапни Аларм функција:достапни други:T9 typewriting материјал : Акрилик случај дизајнИспорака1...

BGN 190.00 200.00

DWE CC RF access control card reader security equipment wall-mount rfid tag reader

DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички безбедносна опрема wallmount rfid таг readerОпшта карактеристикаФреквенција : 125 KHz или 13.56 mhzИнтерфејс : wiegand 34 битови ; Wiegand 26 факултативнаПоддршка EM или МФ картичка или ознакаМоже да биде отворена врата со картичкаФункцијаСпецијален дизајн вратата readerЛесна инсталацијаВода IP 65, погодна за внатрешна и надворешна употребаВреметодоказ пластични rfid читачПараметарМатеријал : пластикаДимензија : 123.5x55.2x22.5mmНапон : 9 да 16 V, стојат 12 VАктуелни : 50m AПоддршка картичка : TK4100,EM4100,EM4200, s50 на унодц, F08 итнЧитање опсег : 5 до 10cmАмбиентална Температура : 25º C до 75º CАмбиентниот Влажност : 10%90%Пакет1 x rfid контрола на пристап на читателот10 x rfid ID / IC keyfobs (Тоа е фреквенцијата default исто како и нареди reader)Изборен модел125khz rfid читач на пораки со wiegand 26bits125khz rfid читач на пораки со wiegand 34bits13.56 mhz rfid читач на пораки со wiegand 26bits13.56 mhz rfid читач на пораки со wiegand 34bitsОбјектот сите испрати според вашата нарачка изберете на Aliexpress.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги детали параметри на овој производи, вклучувајќи го објектот е напон, фреквенција, излезен формат, димензија, материјал и слично, за да бидете сигурни дека ќе нареди право ставка и да се заштеди време и пари.

BGN 35.00 36.78

UHF RFID против metal tag 915mhz 868mhz Alien Higgs3 EPC 10 бр. Безплатна доставка 70*22*3.7 mm Материал кутия печатна платка пасивни RFID тагове

UHF RFID анти метална ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 10pcs бесплатен превозот 70*22*3.7 мм Материјал кутија PCB пасивни RFID тагови

BGN 39.20

Ръчно 125 khz RFID копирна машина писател Восъчни програмист читателят + 5шт EM4305 презаписваем ID ключодържатели Тагове

Прочитајте и да Копирате и дупликат на 125 KHz EM4305 T5557 T5557 5200 картичка / keyfob запис итн Поддршка 125 Khz EM4100 / TK4100 или на компатибилна картичка / keyfob ознака формат 2 копчиња за Едноставни операции!! Самостојни работа, НЕМА потреба да се поврзете со компјутер / PC...

BGN 9.28

UHF RFID ультратонкая антиметаллическая етикет 915m 868m M4QT 100*40*0.8 mm ЕПК ISO18000-6C основните средства за печатна ПАТ пасивни RFID ПАТ издател

UHF RFID Ultrathin антиметал ознака 915m 868m M4 QT 100*40*0.8 мм ЕПС ISO180006 C основни средства некој МИЛЕНИЧЕ пасивни RFID МИЛЕНИЧЕ Етикетата

BGN 2.80

125 khz RFID настолен USB интерфейс Proximity Smart id Card Reader EM4100 EM4305

125khz Десктоп EM близина Читателот USB интерфејсМоделизлез Бајтенизлезен форматинтерфејсподдршкаKTFK01148 цифрениот ХексадецималенUSBEM4100 или компатибилен форматKTFK012410 цифра ДекемвриUSBEM4100 или компатибилен форматОпис : Фреквенција : 125 KhzПоддршка : EM4100 или компатибилни ТаговиПрочитајте 64 малку единствен сериски БројИзлезен интерфејс : USB тастатура емулацијаподдршка USB 1.1 или USB2.0Моќта од страна на USB интерфејс и без надворешна сила е потребна;Plug and play,Без возач потребен е под XP , Vista и windows 7 (32малку)Излезен формат : 8 цифрениот Хексадецимален или 10 децимална цифраКарактеристики : Вграден biLED боја и ѕвончетоВграденантена transceiverПрочитајте картичка единствен сериски број самоМоќта од страна на USB интерфејс и без надворешна сила е потребноЧитање растојание : картичката (5~10cm) / Keyfob (4~7cm)Поддршка EM4100 или компатибилен 125 Khz само за читање картички и ознакиБез возач потребен е под windows или Андроид платформаДимензија : 95 x 61 x 11 mmУпатство За Инсталација : Поврзете го читателот со компјутер.Компјутерот ќе се открие на читателот автоматски и да ја инсталираш како КРИЕШЕ уред .По три капе капе капе звук., отворете "бележник" за да прочитате на RFID картички или ознаки, го бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, ќе бидат прикажани на екранот .

BGN 15.84

280kg 600Lbs усилие 12 / 24VDC видима инсталация за един единствен отвора на магнитно заключване

Карактеристика: IP68 водоотпорен дизајн, за внатрешна или надворешна употреба Двојна Напон 12 V / 24 V DC (изборен) Со LED индикатор за врата статус и заклучување јачина на излезниот контакт Со интегриран дизајн, антивлијание сила е три пати поголема од традиционалниот еден брзината на инсталацијата е три пати побрзо од традиционалните еден Патентиран производ, фалсификување не е дозволено.Спецификација : Производ Параметар Параметар Опис Заклучување на Големината на телото 235 Lx26.5 Wx43 H(mm) S uction плоча 180 LX38 W(mm) Влезен Напон DC12 V или DC24 V Тековната 12 V / 520m A ; 24 V / 260m A Држи Сила 280kg(600 Lbs) Излезниот Сигнал за Заклучување јачина на(НЕ / COM), ПРЕДВОДЕНА Црвено покажува заклучен ;Зелена покажува отклучен Оперативни Temp 10~+55 ℃ Тежина 2.4 KGПредупредува : A : завртка на арматура плоча треба да ont бидат фиксни премногу тесни...

BGN 62.32

DIYSECUR електронно заключване автоматично заключване на вратите охранителна система за Veideo домофон, звънец домофонна система, система за контрол на достъп

Електронско Заклучување На Безбедносен Систем За Veideo Вратата Телефон Врата Спогодба За Контрола На Пристап СистемОва не ' рѓосувачки челик и железо електронски заклучување се вклопува врати whcih се 35mm 50мм дебели ...

BGN 66.00 78.22

Hi-end access control kit, TCP / IP two door +powercase+180kg magnetic lock+ID touch keypad reader+button+10 ID tags,sn:kit-AT203

Заврши СМАРТ Картичка Hiend 32битна TCP Контрола на Пристап на системот за Полнење За Изградба / office / фабрика итн.Hiend 32битни две врата на TCP / IP контрола на пристап за полнење да имате 2 групи : сет 1 : 1pcs две врата на TCP пристап контролер 1pcs powercase (стандардно е 220 V,ако треба 110 V,pls ја напушти measage) 2 парчиња електрични 180kg магнетна брава 2 парчиња ID акрилик школка допрете тастатура читателот 2 парчиња копчето 10pcs Слободни ID копче фоб ознаки 1pcs софтвер*************************************************************************************сет 2 : 1pcs две врата на TCP пристап контролер 1pcs powercase (стандардно е 220 V,ако треба 110 V,pls ја напушти measage) 2 парчиња електрични 180kg магнетна брава 2 парчиња ID метална школка допрете тастатура читателот 2 парчиња копчето 10pcs Слободни ID копче фоб ознаки 1pcs софтвер ********************************************************************************************************ВО сериски пристап контролер е усвоен Најновите 32битна АРМ процесорот, тоа се многу посилни fucntion...

BGN 345.60

DWE CC RF продавачът Шенжен EM4305 USB 125 khz rfid карта програмист читател писател Безплатна доставка

Продавачот Шенжен EM4305 USB 125khz картичка rfid програмер читателот писател Бесплатен превозотСпецификација:125khz RFID читач / писател со USB interfce.Тоа може да го поддржи Напишете / Копија EM4305,ATAT5577, T5557, T5567, или компатибилен картички / ознаки.Тоа може да го поддржи Прочитајте EM 4001,EM4200 или компатибилен картички / ознаки.Би можеле да Читаат и Пишуваат и copy / двојни лични карти и реупотребиПримена : Широко се користи во влезот стража, потрошувачка, хотел заклучување, метар вода, електрична енергија метар и гас метар и серија на IC card управување со апликацијата систем.Производ параметар : Чип тип : ATA5577Капацитет на складирање : 363bitsИздржливост : 100,000Оперативен фреквенција : 125 KHZЗадржување на податоците : 10 годиниКомуникација брзина : 9600bondsЧитај / пишувај на Далечина : 010cmМатеријали за пакување : ABSДимензија : 105 X70 X12mmОперативен Температура : 20 степен ~ 55 степенТежина : 0.09 KGПоддршка на Систем : Windows 2000 / WIN7 / WIN8 / NT / МИ / VistaПоддршка напишете / копија картички / тагови тип : EM4305, ATAT5577, T5557, T5567,или компатибилен картички / таговиПоддршка Прочитајте EM 4001,EM4200 или компатибилен картички / ознаки.Пакетот вклучува : 1 x нови USB ID card reader & Писател ( Ако ви треба екстра rewritable ознака ве молиме контактирајте со нас за да додадете трошоци )3 x Rewritable ознака1 x Оригиналната ознака со бројAnswer : ___________________________ Note : EM4100 / TK4100 не е rewritable или програмабилни ,можете само да го прочитате , Ако сакате да копирате / dupulicate на EM4100 / TK4100 картичка,Овој објект е она што го барате!тоа може да ја копира / дупликат / програма на EM4100 на T5577 Картичка.Употреба : Прочитајте картичка : Прочитајте картичката не треба да кликнете на избор на картичка тип,се стави на картичка, кликнете на "читај" копчетоНа пример : EM4100 бројот на картичката е 0006703889 102,19217, 012 е бројот на верзија, или клиентот број, 0006703889 е 10 број, 10219217number е 8.Напишете картичка : 1...

BGN 23.00 23.98

125 khz RFID четец EM4100 USB безконтактен сензор за четец на смарт карти не с выдающее устройство EM ID USB за контрол на достъп

125 Khz RFID Читач EM4100 USB Сензор Smart Card Reader не се вози издавање уред EM ID USB за Контрола на ПристапИнструкции За ИнсталацијаПрво : Поврзете го usb кабелот со читач на картички за на компјутер, USB порт.Второ : читателот ќе 'капе' звук и блиц за тоа дека власта успешно,и тогаш половина секунда по 'капе' звук и блиц за тој уред за автотест успешно, без да Инсталирате никакви драјвери, windows автоматски ќе го признае тоа.Трето : Отворете една EXCEL или СВЕТОТ ,бројот на картичката ќе биде на текст со себе .Пакетот вклучува : RFID ID Card Reader x 1 USB кабел х 1 1...

BGN 9.58

4-канален пулт за дистанционно управление на клонирането / Восъчни 433.92 Mhz ключодържател с поща Швеция

4Канален Далечински Управувач Клонирање / Duplicator 433.92 MHZ Копче Фоб со шведска пост на 4Канал RF Безжичниот Далечински Управувач Duplicator за Автомобили, Гаража Врата, Врата на Врати, Алармни Системи итн...

BGN 11.18

Електрическа брава бравата / Болта на вратите за автоматично степенна автоматична отварачка порта рока

lectrical заклучување за нишалка врата : Номинална Напон : 24 V DCМатеријал : Алуминиумски Умре Фрлија Алуминиумски (Заклучување)Леано железо / Алуминиум леене (Заклучување Затка)Површина : БоениПрирачник Замени : Копче Управувана Cam за Заклучување за да се овозможи оперативен прирачникза време на електричната енергијаДимензија : 60*70*118 (mm)Употреба : Нишалка Врата Може да се инсталира на лево или десно вратаТоп Pin Дијаметар : 16 mmРаботен Опсег : 15 mmПулс, да се Отвори за Заклучување : 3 дикОперативен Струја : 2.5

BGN 62.70

UHF RFID метална етикет 915 Mhz 868 Mhz Alien Higgs3 EPC 5 бр. Безплатна доставка 25*25*2.7 мм малки квадратни керамични интелигентни пасивни RFID тагове

UHF RFID метална ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 5pcs бесплатен превозот 25*25*2.7 мм мал плоштад Керамика smart пасивни RFID тагови

BGN 32.00

RFID 10шт ключодържатели ключодържатели ключови тагове на 125 khz rfid карта TK4100 EM карти, цветни ключове с високо качество и Безплатна доставка

Ова е со висок квалитет rfid 125 KHz keyfobs и карти, кои може да се користи за стан, дом, канцеларија, хотел, итн.!Ве молиме имајте предвид, ако сакате 10pcs мешана боја keyfobs, ве молиме да ни остават порака, на exaple "send 2 сина, 2 црвени, 3 жолта, 3 црна", итн, инаку, ние ќе го испрати по случаен избор...

BGN 6.00 7.44

Impinj B42 UHF RFID dry inlay 860-960MHZ Monza4 915M ЕПК C1G2 ISO18000-6C може да се използва за RFID тагове и етикети

Антена големина : 8*22mmЧитање од далечина (База на нормален фиксна reader) : 0.3 МетриЧип : Impinj Монца 4ЕПС Меморија : може да се 496 битовиМеморија за корисникот : може да се 512 битаПротокол : ЕПК Class1 Gen2, ISO 180006 CРаботата Фреквенција : 860960 MHZ

BGN 0.21

DWE CC RF Access Control Комплекти 280kg магнитно заключване за стъклени врати електрическа брава с 280 кг ключовия за монтиране на стена DW-280

DWE CC RF Контрола на Пристап Колекции 280 KG Магнетна Брава за Стаклена Врата Електрична Брава со 280 KG Заклучување Заградата DW280280 KG / 600lb Магнетна БраваЗаклучување Големина : 250 Lx48.5 Wx25 H(mm)Арматура плоча : 180 Lx38 Wx11 H(mm)Држи Сила : 280kg(600 Lbs)Напон : од 12 / 24 VDC + 10%Тековната влечење : 12 V / 300m A 24 V / 150m AПогоден за : Дрвена врата , Стакло на вратата ,Метален врата , Огноотпорни вратаПовршината Temp : во рамките 20degreeОперативен Temp : 10~55degree(14131 F)Погоден Влажност : 0~90%(некондензирање)Да заврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиЗавршува за Магнетни : ЦинкЗавршува за Арматура : ЦинкGZ Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден за 1015mm на frameless стаклена вратаГолемина : 280*47*28mmОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиZL Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден во нишалка вратаГолемина : L : 250*47*28mm Ш : 180*50*50mmОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиУ Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден : Frameless Стаклена ВратаГолемина на : 184*45*37.5 ммОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумски

BGN 11.00 11.76

комплект за контрол на достъп, метален корпус контролер за достъп+мощност+280 кг магнитна ключалка+бутон изход+10 ключодържател ID тагове, sn:Tset-6

DIY Целосен Комплет em 125 K RFID Пристап Контролер Систем за Дом / Канцеларија УпотребаПристап Контролер + Напојување + Електрични 280kg магнетни Заклучување + 10 em копче фоб ознакиДопрете метална врата машина специјално за канцеларија, канцеларија, интелигентна зграда, заедница, фабрики, изградба на јавен канал exit за да се започне серија на независни модел за контрола на влезот guard контролер, поддршка индукција картичка за да ја отвори вратата, на лозинката за да ја отвори вратата, како што се индукција картичка со лозинка, ја отвори вратата начин за корисниците да се обезбеди едноставна и директна и обезбеди влез guard систем за контрола решенија...

BGN 143.20

3шт 12VDC 2A соленоид електромагнитен електрически контрол файл калъф шкаф шкаф кутия шкафчета заключване натиснете за да отворите

3pcs 12 VDC 2 A Електромагнетниот Електромагнетни Електрична Контрола Датотека Случај Шкафот Кабинет Фиока Гардероби Заклучување притисни за да го отворите Својства : се Користи за заклучување продаваатмашина, складирање полица, file кабинет и др...

BGN 19.00 19.23

Безплатна доставка +100 бр./лот+ TK4100 +125 khz + EM-ID RFID ключодържател с отпечатани номер на карта + гаранция една година

Материјал : ABSФреквенција : 125khzБоја : сиваПакување : залепениТемпература 25 ~ + 50 степенГолемина на : 40.5x32x 4.2 mmTK4100 чип

BGN 56.00 59.18

CHAFON UHF Android 5.1 Handheld Rfid Terminal Reader Bluetooth 4,7 инчов голям екран Data Terminal 1D 2D лазерен бар код скенер

CHAFON UHF Андроид 5.1 Рачни Rfid Терминал Читателот Bluetooth 4.7 инчен Голем Екран Податоци Терминал 1 D 2 D Ласерски баркод СкенерОпис На ПроизводотПроизводот се покажеПроизвод АпликацијаПоврзани Производи За Пакување Листаuhf rfid рачни читателот *1pc uhf перење ознака*2 парчиња Трговски Информации

BGN 745.58

2/5 кабели метален електрически Болт за заключване електронна система за заключване нормална / ниска температура с временно забавяне за сигурност на система за кон?

2 / 5 Жици Метал Електрични Гром Заклучување на Електронско Заклучување на Вратата Нормално / Ниска Температура со Време на чекање за Пристап на Системот за Контрола на Безбедност на Ставка ОписВисок Квалитет : Обезбедување На Квалитет На Стабилна И Издржливи Долг Живот Безбедносни ГаранцииКористејќи Широк Спектар : Владата, болници, училишта, итн Стан, дома, итнХотел, ресторан, и сл комерцијална зграда, канцеларија, итнПроизводи Опис : Производ Карактеристики1...

BGN 31.50

DWE CC RF аксесоари за контрол на достъпа, система за сигурност, Контрол на достъпа сбрасываемая бутон за аварийно отваряне на вратата на излизане

DWE CC RF Контрола на Пристап Додатоци sercurity системи за контрола на пристап resetable итни вратата ослободување излез push buttonДимензии : 87.5 Lx87.5 Wx60 H(mm)Стандардна Структура : Огноотпорни Материјали, Лесно да го инсталиратеМоменталната Оценка : 2 [email protected] VDC MaxИзлезниот Контакт : NO / NC / COMПогоден за на Врата : Излезната Врата, Појавата ВратаДополнителна Опрема : МаскаОперативен temp : 30 ~ +70℃Оперативен Влажност : 2090% (релативна влажност)Избор На Материјали : Огноотпорни Материјали, Sandblast ЗавршиТежина : 0.16 kgСтандард Пакување : 50pcs по картонЗабелешки : Дали означени излезот копчето switch боја сакате кога цел, во спротивно ние ќе брод од случаен боја , ви благодариме

BGN 7.00 7.44