• Ново
280kg 600Lbs усилие 12 / 24VDC видима инсталация за един единствен отвора на магнитно заключване

280kg 600Lbs усилие 12 / 24VDC видима инсталация за един единствен отвора на магнитно заключване

BGN 62.32

Сума
Налично за поръчка


Карактеристика: IP-68 водоотпорен дизајн, за внатрешна или надворешна употреба Двојна Напон 12 V/24 V DC (изборен) Со LED индикатор за врата статус и заклучување јачина на излезниот контакт Со интегриран дизајн, анти-влијание сила е три пати поголема од традиционалниот еден брзината на инсталацијата е три пати побрзо од традиционалните еден Патентиран производ, фалсификување не е дозволено.
Спецификација :
Производ Параметар Параметар Опис Заклучување на Големината на телото 235 Lx26.5 Wx43 H(mm) S uction плоча 180 LX38 W(mm) Влезен Напон DC12 V или DC24 V Тековната 12 V/ 520m A ; 24 V/ 260m A Држи Сила 280kg(600 Lbs) Излезниот Сигнал за Заклучување јачина на(НЕ/COM), ПРЕДВОДЕНА Црвено покажува заклучен ;Зелена покажува отклучен Оперативни Temp -10~+55 ℃ Тежина 2.4 KG
Предупредува :
A : завртка на арматура плоча треба да ont бидат фиксни премногу тесни. Соодветно на еластичноста, треба да се гарантира за на гумени прстен, така што арматура palte може да се прилагоди себе си до соодветната позиција.
Б. Проверка на напон пред да го поврзете жици,12 V или 24 VDC.

Всичко за продукта

търговска марка:
Реаланд
Номер На Модела:
280кг-N1

Подобни продукти в категория

UHF RFID tag стикер Alien 9662 мокра инкрустация 915mhz868mhz 860-960MHZ Higgs3 ЕПК 6C 20pcs безплатна доставка залепваща пасивни RFID етикет

UHF RFID таг налепница Туѓо 9662 влажни пломба 915mhz868mhz 860960 MHZ Higgs3 ЕПС 6 C 20pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

BGN 14.21

CHAFON UHF Android 5.1 Handheld Rfid Terminal Reader Bluetooth 4,7 инчов голям екран Data Terminal 1D 2D лазерен бар код скенер

CHAFON UHF Андроид 5.1 Рачни Rfid Терминал Читателот Bluetooth 4.7 инчен Голем Екран Податоци Терминал 1 D 2 D Ласерски баркод СкенерОпис На ПроизводотПроизводот се покажеПроизвод АпликацијаПоврзани Производи За Пакување Листаuhf rfid рачни читателот *1pc uhf перење ознака*2 парчиња Трговски Информации

BGN 745.58

2.8 Inch 1500 User Finger Print Password ID Door Access Control

За 2,8 Инчен Колор LCD Дисплеј Печати Лозинка ID Вратата Контрола на Пристапкапацитет;1500 дневник капацитет : 100000 Автентикација метод:отпечаток,лозинка,IDcard комуникација:USB у diskup / download:достапни Аларм функција:достапни други:T9 typewritingИспорака1...

BGN 149.00 156.80

125 khz Rfid-етикет EM4100 дискова етикет за патрулна система черно контролно-пропускателен пункт-20 бр. / лот

ФункцијаИзградена во 64bits Уникатен ID бројФреквенција : 125 KhzEM4100 компатибилен чип во внатрешностаДијаметар : 30ММБез надворешна сила бараМатеријал : ABSВодадоказКиселинадоказАлкалнодоказОперативен температура : 40'C to +85'CПримена : НА БС rfid пластични монета ознака е изработен од ABS материјал,и тоа е широко applicated во Guard Турнеја Систем како контролен Пункт Ознака за адреса идентификација, Access Control&Security,Време Присустволојалност&Членство ManagemenБилет&Плаќање,Клуб / SPAmembership управување,награди и промоција.Детални фотографии Поддржува : Ние може да прифатат плаќање од страна на Зачувам, Pay Pal, Банкарски, Western Union итн.24 часа техничар за поддршка и интернет услуги, се надоврзе на cargos додека не пристигна.Можете може да достигне ми на Skype (thunderled4you),или да се откажат од нас писмо или, едноставно, да ни даде на повик.Превозот : Ракување со Времето : 3~7 работни дена.Даночен Број : Ние не се наплаќаат било данок на промет од вас, но вие може да се побара да плаќаат увоз данок од вашата земја на царинската управа.Фактурата Вредност : Доколку е потребно, ние обично се изјасни за многу пониска вредност.Ако ви треба побрзо испорака (5~7 дена) од DHL, Express, UPS, да се изразат, ве молиме контактирајте со нас за детали.Политика На ВраќањеНие се обидуваме се потрудиме да бидат фер и точни со сите мои аукции и описи...

BGN 14.02

4 линия LCD RFID устройство, RFID четец, 16 клавиши, поддръжка, настройки, интерфейс RS485

Производ Readme Растојание на читање на ознаките е 510cm DLL API поддржани.За ВОЗВРАТ,VB,Delphi,C++Builder,C#.net звучен сигнал и LED вградување, кои можат да бидат контролирани од страна на API...

BGN 168.42

Hi-end access control kit, TCP / IP two door +powercase+180kg magnetic lock+ID touch keypad reader+button+10 ID tags,sn:kit-AT203

Заврши СМАРТ Картичка Hiend 32битна TCP Контрола на Пристап на системот за Полнење За Изградба / office / фабрика итн.Hiend 32битни две врата на TCP / IP контрола на пристап за полнење да имате 2 групи : сет 1 : 1pcs две врата на TCP пристап контролер 1pcs powercase (стандардно е 220 V,ако треба 110 V,pls ја напушти measage) 2 парчиња електрични 180kg магнетна брава 2 парчиња ID акрилик школка допрете тастатура читателот 2 парчиња копчето 10pcs Слободни ID копче фоб ознаки 1pcs софтвер*************************************************************************************сет 2 : 1pcs две врата на TCP пристап контролер 1pcs powercase (стандардно е 220 V,ако треба 110 V,pls ја напушти measage) 2 парчиња електрични 180kg магнетна брава 2 парчиња ID метална школка допрете тастатура читателот 2 парчиња копчето 10pcs Слободни ID копче фоб ознаки 1pcs софтвер ********************************************************************************************************ВО сериски пристап контролер е усвоен Најновите 32битна АРМ процесорот, тоа се многу посилни fucntion...

BGN 345.60

DWE CC RF продавачът Шенжен EM4305 USB 125 khz rfid карта програмист читател писател Безплатна доставка

Продавачот Шенжен EM4305 USB 125khz картичка rfid програмер читателот писател Бесплатен превозотСпецификација:125khz RFID читач / писател со USB interfce.Тоа може да го поддржи Напишете / Копија EM4305,ATAT5577, T5557, T5567, или компатибилен картички / ознаки.Тоа може да го поддржи Прочитајте EM 4001,EM4200 или компатибилен картички / ознаки.Би можеле да Читаат и Пишуваат и copy / двојни лични карти и реупотребиПримена : Широко се користи во влезот стража, потрошувачка, хотел заклучување, метар вода, електрична енергија метар и гас метар и серија на IC card управување со апликацијата систем.Производ параметар : Чип тип : ATA5577Капацитет на складирање : 363bitsИздржливост : 100,000Оперативен фреквенција : 125 KHZЗадржување на податоците : 10 годиниКомуникација брзина : 9600bondsЧитај / пишувај на Далечина : 010cmМатеријали за пакување : ABSДимензија : 105 X70 X12mmОперативен Температура : 20 степен ~ 55 степенТежина : 0.09 KGПоддршка на Систем : Windows 2000 / WIN7 / WIN8 / NT / МИ / VistaПоддршка напишете / копија картички / тагови тип : EM4305, ATAT5577, T5557, T5567,или компатибилен картички / таговиПоддршка Прочитајте EM 4001,EM4200 или компатибилен картички / ознаки.Пакетот вклучува : 1 x нови USB ID card reader & Писател ( Ако ви треба екстра rewritable ознака ве молиме контактирајте со нас за да додадете трошоци )3 x Rewritable ознака1 x Оригиналната ознака со бројAnswer : ___________________________ Note : EM4100 / TK4100 не е rewritable или програмабилни ,можете само да го прочитате , Ако сакате да копирате / dupulicate на EM4100 / TK4100 картичка,Овој објект е она што го барате!тоа може да ја копира / дупликат / програма на EM4100 на T5577 Картичка.Употреба : Прочитајте картичка : Прочитајте картичката не треба да кликнете на избор на картичка тип,се стави на картичка, кликнете на "читај" копчетоНа пример : EM4100 бројот на картичката е 0006703889 102,19217, 012 е бројот на верзија, или клиентот број, 0006703889 е 10 број, 10219217number е 8.Напишете картичка : 1...

BGN 23.00 23.98

Система за контрол на достъп на цена на цена на производителя вертикални Полуавтоматные врата турникет статив

Контрола на пристап систем Фабрика Цена Вертикална Полуавтоматска Tripod Turnstile ПортатаТопло прашува : 1 Превозот цена не е точно и ве молиме цитат за прв пат од продавачот;За да ја прими стоката во кратко време, ве молиме цитат превозот цена од DHL, UPSот или FEDEX од продавачот.2...

BGN 532.00 560.00

RFID 10шт ключодържатели ключодържатели ключови тагове на 125 khz rfid карта TK4100 EM карти, цветни ключове с високо качество и Безплатна доставка

Ова е со висок квалитет rfid 125 KHz keyfobs и карти, кои може да се користи за стан, дом, канцеларија, хотел, итн.!Ве молиме имајте предвид, ако сакате 10pcs мешана боја keyfobs, ве молиме да ни остават порака, на exaple "send 2 сина, 2 црвени, 3 жолта, 3 црна", итн, инаку, ние ќе го испрати по случаен избор...

BGN 6.00 7.44

Автоматично открыватель плъзгащи врати за автоматизация на дома 1800 кг(1 мотор + 1 сензор + 5-метров багажник )

1800kgs лизгачки портата настроената лизгачки портата моторни портата оператор за лизгачки вратата електричен мотор : Овој пакет е со 1 моторни+2 далечински контролер+ 1 сензор +5 m полици.Во некои земји, батерија не е дозволена за увоз поради влада политика;ние ќе ги батеријата од далечинскиот контролер по потврда на купувачот.Квалитет на производот и услугите се спас од нашата продавница, и ние никогаш не се сомневам во тоа!Добредојдовте да контактирате со продавачот за да го промените превозот цена кога товар е чудно висока...

BGN 283.00 283.01

Ръчно 125 khz RFID копирна машина писател Восъчни програмист читателят + 5шт EM4305 презаписваем ID ключодържатели Тагове

Прочитајте и да Копирате и дупликат на 125 KHz EM4305 T5557 T5557 5200 картичка / keyfob запис итн Поддршка 125 Khz EM4100 / TK4100 или на компатибилна картичка / keyfob ознака формат 2 копчиња за Едноставни операции!! Самостојни работа, НЕМА потреба да се поврзете со компјутер / PC...

BGN 9.28

Висококачествен автоматичен паркинг бариера за машинно оборудване за безопасността на движението по пътищата и паркиране на автомобили

Автоматско бум бариераАпликации : паркингот, се портата, стоки двор, железнички премин, деловни простории, станбени го блокира пристапотспецификации : Прирачник за ослободувањеМашина core со компресија пролет, ефикасно да се избегнува несреќи предизвикани од пролетта кршењеУмрекастинг алуминиум легура мотор, прецизност и добри во термички зрачиМотор ладење вентилатор, решавањето на проблемот на топлиназаштитаДвојно безбедност ограничување прекинувачиОбратен на пречкаАвтозатворањеПоддржува инфрацрвена фото ќелија за антиbumping функција (изборен)Поддржува надворешни и внатрешни возило јамка детектор (изборен)Семафори интерфејсЖица контрола (switch сигнал) / далечински управувач (418 MHz)RS485 комуникациски модул (изборен)ПАРАМЕТРИ : Време на извршување : 1, 3, и 6sБум вид : правМаксимална бум должина : 3, 4.5, и 6mБум димензија : 45 x 80mmБум тежина : 3, 4.5, и 6kgНапон : 220 V ±10%, 110 V ±10%Фрекфенција : 50 / 60 HzМоторни напон : 220 VМоќност : 120 WРаботна температура : 40 °c до 75 °c степен целзиусови степени

BGN 78.00 78.21

100 бр./лот 125 khz RFID EM4100 TK4100 ключодържатели маркер маркер ключодържатели ключодържател ID-карта само за четене контрол на достъпа с RFID карта

125khz RFID EM4100 Keyfobs TK4100 лична Карта Контрола на Пристап на Картичката Само за ЧитањеКарактеристики : Чип : EM4100 / TK4100Тежина : 5gДимензии : 3.5 х 2.8 x 0.4 cmМатеријал : abs ПластикаРаботата фреквенција : 125 KhzОткривање на далечина : 310cmСамо за читањеКомпатибилен со Вратата за Влез системЛесно да се носатОтпорен на водаСекој токен препрограмирани со уникатен ID кој е означен на неаСекој доаѓа со Клучните прстен вклучениКомпатибилен со сите 125khz RFID читач за да се добие пристапНема надворешни моќ е потребно.Сосема нов клуч индуктивен картичка за влез guard систем.Тоа важи и за контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќањеЗа превозот : 1.Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(Или Купувачот Превозот метод) , значи дека може само да ги пратите на информации во Кина, но тоа ќе биде многу, многу евтини ,60 дена нема испорака целосна refound, ве молиме да не се слободни оптоварување.2.Ако изберете Регистрирани Воздух Mail значи дека ќе имаат следење на број од Кина во вашата земја.Rewritable картичка ќе може да се купи од :

BGN 22.21

DWE CC RF Access Control Комплекти 280kg магнитно заключване за стъклени врати електрическа брава с 280 кг ключовия за монтиране на стена DW-280

DWE CC RF Контрола на Пристап Колекции 280 KG Магнетна Брава за Стаклена Врата Електрична Брава со 280 KG Заклучување Заградата DW280280 KG / 600lb Магнетна БраваЗаклучување Големина : 250 Lx48.5 Wx25 H(mm)Арматура плоча : 180 Lx38 Wx11 H(mm)Држи Сила : 280kg(600 Lbs)Напон : од 12 / 24 VDC + 10%Тековната влечење : 12 V / 300m A 24 V / 150m AПогоден за : Дрвена врата , Стакло на вратата ,Метален врата , Огноотпорни вратаПовршината Temp : во рамките 20degreeОперативен Temp : 10~55degree(14131 F)Погоден Влажност : 0~90%(некондензирање)Да заврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиЗавршува за Магнетни : ЦинкЗавршува за Арматура : ЦинкGZ Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден за 1015mm на frameless стаклена вратаГолемина : 280*47*28mmОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиZL Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден во нишалка вратаГолемина : L : 250*47*28mm Ш : 180*50*50mmОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумскиУ Заклучување Заградата за 280 KG Магнетна БраваПогоден : Frameless Стаклена ВратаГолемина на : 184*45*37.5 ммОтворање на Владата : 90 степени ВратаЗаврши на Школка : Елоксирани алуминиумски

BGN 11.00 11.76

DIYSECUR електронно заключване автоматично заключване на вратите охранителна система за Veideo домофон, звънец домофонна система, система за контрол на достъп

Електронско Заклучување На Безбедносен Систем За Veideo Вратата Телефон Врата Спогодба За Контрола На Пристап СистемОва не ' рѓосувачки челик и железо електронски заклучување се вклопува врати whcih се 35mm 50мм дебели ...

BGN 66.00 78.22

UHF RFID против metal tag 915mhz 868mhz Alien Higgs3 EPC 10 бр. Безплатна доставка 70*22*3.7 mm Материал кутия печатна платка пасивни RFID тагове

UHF RFID анти метална ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 10pcs бесплатен превозот 70*22*3.7 мм Материјал кутија PCB пасивни RFID тагови

BGN 39.20

RFID tag UHF ABS кабелна замазка Alien 9662 915m 868m 860-960MHZ Higgs3 ЕПК 6C 500 бр. Безплатна доставка смарт дальнобойные пасивни RFID етикети

RFID таг UHF ABS кабел вратоврска Туѓо 9662 915m 868m 860960 MHZ Higgs3 ЕПС 6 C 500pcs бесплатен превозот smart долга низа пасивни RFID tags60 MHZ Higgs3 92*28*3.5 mm долги smart картичка пасивни RFID тагови

BGN 713.60

UHF RFID ультратонкая антиметаллическая етикет 915m 868m M4QT 100*40*0.8 mm ЕПК ISO18000-6C основните средства за печатна ПАТ пасивни RFID ПАТ издател

UHF RFID Ultrathin антиметал ознака 915m 868m M4 QT 100*40*0.8 мм ЕПС ISO180006 C основни средства некој МИЛЕНИЧЕ пасивни RFID МИЛЕНИЧЕ Етикетата

BGN 2.80

комплект за контрол на достъп, метален корпус контролер за достъп+мощност+280 кг магнитна ключалка+бутон изход+10 ключодържател ID тагове, sn:Tset-6

DIY Целосен Комплет em 125 K RFID Пристап Контролер Систем за Дом / Канцеларија УпотребаПристап Контролер + Напојување + Електрични 280kg магнетни Заклучување + 10 em копче фоб ознакиДопрете метална врата машина специјално за канцеларија, канцеларија, интелигентна зграда, заедница, фабрики, изградба на јавен канал exit за да се започне серија на независни модел за контрола на влезот guard контролер, поддршка индукција картичка за да ја отвори вратата, на лозинката за да ја отвори вратата, како што се индукција картичка со лозинка, ја отвори вратата начин за корисниците да се обезбеди едноставна и директна и обезбеди влез guard систем за контрола решенија...

BGN 143.20

10 бр. / лот NFC карта на сайта / label/етикет за телефон NTAG213 е съвместим с всички nfc телефони 13.56 Mhz

10pcs / многу NFC картичка / label / tag TAG213 картичка за Samsung Galaxy S4 и компатибилен со сите nfc на телефонотако имате други барање, pls контактирајте со нас, ние може да се печати карти,ви благодариме!Се врати и враќање>>Врати и враќање е прифатлив кога предметите се скршени во текот на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот...

BGN 4.00

Mountainone Wireless WIFI RFID Password Access Control домофонна система + електрически Болт за заключване бескаркасная стъклена врата NC домофонна система

Mountainone Безжичен WIFI RFID Лозинка за Пристап за Контрола Спогодба Систем + Електрични Гром Заклучување Frameless Стаклена Врата NC doorphoneКарактеристики : 1.Мегапиксели CMOS сензор, 1280*720 висока дефиниција.2.Поддршка и жичана мрежа и безжични Wi Fi конекција.3.Поддршка далечински пристап на android / iphone телефон или подлога СТАН : YOOSEE (може да ја преземете од APP store или андроид пазарот).4.Поддршка слика, визуелна спогодба, го отклучите, инфрацрвена ноќен приказ и rainproof.5.Поддршка движење откривање на алармот и емејл известување.7.Компатибилен со DC 12 V електрично заклучување (не се вклучени).8.Мултијазична поддршка : англиски, германски, француски, руски, шпански, холандски, Кинески9.Поддршка 5 корисници на интернет ги видите во исто време.10.Може да се слика и видео(на датотеката ќе продавница на мобилен уред) може да се гледа во секое време .11.Поддршка 1000 компјутери ID картички ,една група на лозинка.Спецификации : 1.Слика Сензор : 1 / 4inch CMOS2.Пиксели : 1.0 ПРАТЕНИК 1280*7203.Погледнете Агол : 92 степен4.Сензор за светло : Вграден5.IRLed : 5 компјутери, автоматско вклучување / исклучување6.Мини Осветлување : 0 лукс (IR за)7.Школка Материјал : ABS пластика8...

BGN 220.00 231.25

Impinj B42 UHF RFID dry inlay 860-960MHZ Monza4 915M ЕПК C1G2 ISO18000-6C може да се използва за RFID тагове и етикети

Антена големина : 8*22mmЧитање од далечина (База на нормален фиксна reader) : 0.3 МетриЧип : Impinj Монца 4ЕПС Меморија : може да се 496 битовиМеморија за корисникот : може да се 512 битаПротокол : ЕПК Class1 Gen2, ISO 180006 CРаботата Фреквенција : 860960 MHZ

BGN 0.21