• Ново
UHF RFID метална етикет 915 Mhz 868 Mhz Alien Higgs3 EPC 5 бр. Безплатна доставка 25*25*2.7 мм малки квадратни керамични интелигентни пасивни RFID тагове

UHF RFID метална етикет 915 Mhz 868 Mhz Alien Higgs3 EPC 5 бр. Безплатна доставка 25*25*2.7 мм малки квадратни керамични интелигентни пасивни RFID тагове

BGN 32.00

Сума
Налично за поръчка


UHF RFID метална ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 5pcs бесплатен превозот 25*25*2.7 мм мал плоштад Керамика smart пасивни RFID тагови

Всичко за продукта

Номер На Модела:
ВТ252530
търговска марка:
VIKITEK
Номер На Модела:
ВТ252530
is_customized:
Yes
Тегло:
13.5g
Размер:
25mm*25mm*3mm
Тип IC:
Един хиггс3
КЕП памет:
96 бита
Памет за потребителя:
512 бита

Подобни продукти в категория

UHF RFID против metal tag 915mhz 868mhz Alien Higgs3 EPC 10 бр. Безплатна доставка 70*22*3.7 mm Материал кутия печатна платка пасивни RFID тагове

UHF RFID анти метална ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 10pcs бесплатен превозот 70*22*3.7 мм Материјал кутија PCB пасивни RFID тагови

BGN 39.20

3шт 12VDC 2A соленоид електромагнитен електрически контрол файл калъф шкаф шкаф кутия шкафчета заключване натиснете за да отворите

3pcs 12 VDC 2 A Електромагнетниот Електромагнетни Електрична Контрола Датотека Случај Шкафот Кабинет Фиока Гардероби Заклучување притисни за да го отворите Својства : се Користи за заклучување продаваатмашина, складирање полица, file кабинет и др...

BGN 19.00 19.23

Високо качество на Wiegand TCP / IP две врати такса за контрол на достъпа ,2 врати панел за контрол на достъп + аларма такса за разширяване на L02

Висок Квалитет на TCP / IP RFID Контрола на Пристап Систем Врата Пристап Панел LAN Интерфејс Портата Пристап Контролер за Две Вратата L021 КОМПЈУТЕР и Два Вратата Access Control Panel1 КОМПЈУТЕР НА ЦД1 КОМПЈУТЕР англиски јазик Прирачник за Корисникот1 КОМПЈУТЕР Аларм Проширување ОдборФункција Вовед Конвенционалните Функција офлајн работење; реално време надзор; фото дисплеј; mass storage; флексибилни корисникот привилегија подесување; далечинско отклучување; мултикориснички надзор; брзо поставување; удобен проверка и барање; revisable и некој report form; формулар за извештај;извештај може да се извезуваат во excel датотеката; картичка+лозинка за отклучување; аларм за долго време unclosing;огласува за неважечка картичка swiping; првата карта отклучување;аларм за нелегално пауза; отклучување на определено време; eмапа итн...

BGN 103.84

4 линия LCD RFID устройство, RFID четец, 16 клавиши, поддръжка, настройки, интерфейс RS485

Производ Readme Растојание на читање на ознаките е 510cm DLL API поддржани.За ВОЗВРАТ,VB,Delphi,C++Builder,C#.net звучен сигнал и LED вградување, кои можат да бидат контролирани од страна на API...

BGN 168.42

100шт 125 khz водоустойчив ABS охрана патрул точка черен цвят, диаметър 30 мм

125khz водоотпорен ABS Guard Патрола ТочкаФреквенција : 125khzЧИП : TK4100,EM4100Материјал : ABSДимензија : 30мм*4.5 мм (опција 40mm)Прочитајте Опсег : 15 CMТежина : (4.02.5)g / +0.3 gТемпература : 20 до + 55 целзиусови степениНапишете Издржливост : above100000 патиМеморија Задржување : над 10 годиниБоја : бела,жолта и црна(нема посебни барања,ние ќе го испрати по случаен избор)Примена : Guard Турнеја Систем како контролен Пункт Ознака за адреса идентификација , Погоден за патролира низ , дрвја , животните , контрола на пристап , со јавен превоз , паркинг , идентитет автентикација , присуство на управување , билети , id платени,идентификација на производот , итн.Факултативна ЧипLF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и дрHF(13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,ICODE2,и дрUHF(860 MHz960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итнПревозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

BGN 96.00

Безплатна доставка + weigand output EM proximity card reader+125 khz контрол на достъпа до врати + водоустойчив

Wiegand 26 Близина Читач На КартичкиСпецификацијаПомалку од 0.2 вториот Одговор Брзина Помалку од 0,5 секунди Близина Временска Дистанца 215cm Близина Спектар Поддршка EMID 125 Khz картичка или keyfob ВграденАнтена за вградениот LED (Двоен LED Боја) Вграден Гласно Говорник (Ѕвончето) DC 12 V Работен Напон,70m A Работат на струјата 100 Метри Комуникација на Далечина во Реално Време за Пренос на Податоци, Црна Боја, ПВЦ Случај Материјалот (Црна Смола за ВодаДоказ Функција) 115*76mm*23mmКористејќи + тип завртка возачот да се олабави завртка меѓу панел и матичната плоча...

BGN 28.00 29.60

DIYSECUR Door Access Control Kit Use DC 12V 3A / AC 110~240V Special Power Supply Brand NEW

Вратата за Контрола на Пристап се Користи DC 12 V 3А / AC 110~240 V Посебно Напојување Сосема НОВКомпатибилен со светот напон, Може да се користи во целиот светОва е 110 V240 V Контрола на Пристап за Напојување, тој е направен од висок квалитет на електронски компоненти и напредни меѓународни технологијата, тоа има антимешање способност, да обезбеди многу стабилен и сигурен излез во различни апликации како што се заклучи контрола / контролер контрола / излез копче / RFIDIC Читателот .итн...

BGN 27.00 31.82

Ръчно 125 khz RFID копирна машина писател Восъчни програмист читателят + 5шт EM4305 презаписваем ID ключодържатели Тагове

Прочитајте и да Копирате и дупликат на 125 KHz EM4305 T5557 T5557 5200 картичка / keyfob запис итн Поддршка 125 Khz EM4100 / TK4100 или на компатибилна картичка / keyfob ознака формат 2 копчиња за Едноставни операции!! Самостојни работа, НЕМА потреба да се поврзете со компјутер / PC...

BGN 9.28

DIYSECUR NC електрически удар система за заключване на вратите за използване на системата за контрол на достъпа Failsafe нова

КООРДИНАТОР Електрични се Удри во Врата Заклучување за Контрола на Пристап на Системот за Употреба Успеат Безбедно Сосема НОВКога Моќта е Вклучен Вратата е ЗаклученаОва електрична strike е најдобриот избор за Домови, Канцеларија, Фабрика и многу други полиња!Компактен и убави изглед, лесен, лесно да се инсталира.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тестирање за да се 1000000 циклуси NC Mode (Кога Моќта Е Вклучен Вратата Е Заклучена) Не Safe Mode со Висока Температура Обоен, Издржливи и Beatify Член Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, Огноотпорни Вратата...

BGN 31.00 36.62

UHF RFID metal tag 915m 868m ЕПК 20pcs безплатна доставка за управление на основните средства 53*13*2.8 мм правоъгълник печатна платка пасивни RFID тагове

UHF RFID метална ознака 915m 868m ЕПС 20pcs бесплатен превозот фикснауправување со средства 53*13*2.8 мм правоаголник PCB пасивни RFID тагови

BGN 59.20

UHF RFID tag стикер Alien 9662 мокра инкрустация 915mhz868mhz 860-960MHZ Higgs3 ЕПК 6C 20pcs безплатна доставка залепваща пасивни RFID етикет

UHF RFID таг налепница Туѓо 9662 влажни пломба 915mhz868mhz 860960 MHZ Higgs3 ЕПС 6 C 20pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

BGN 14.21

DIYSECUR електронно заключване автоматично заключване на вратите охранителна система за Veideo домофон, звънец домофонна система, система за контрол на достъп

Електронско Заклучување На Безбедносен Систем За Veideo Вратата Телефон Врата Спогодба За Контрола На Пристап СистемОва не ' рѓосувачки челик и железо електронски заклучување се вклопува врати whcih се 35mm 50мм дебели ...

BGN 66.00 78.22

RFID tag UHF стикер Impinj B42 EPC6C влажна инкрустация 915mhz868mhz860-960MHZ Higgs3 2000 бр. Безплатна доставка залепваща пасивни RFID етикет

RFID таг UHF налепница Impinj B42 EPC6 C влажни пломба 915mhz868mhz860960 MHZ Higgs3 2000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID етикетата

BGN 430.40

Mountainone Wireless WIFI RFID Password Access Control домофонна система + електрически Болт за заключване бескаркасная стъклена врата NC домофонна система

Mountainone Безжичен WIFI RFID Лозинка за Пристап за Контрола Спогодба Систем + Електрични Гром Заклучување Frameless Стаклена Врата NC doorphoneКарактеристики : 1.Мегапиксели CMOS сензор, 1280*720 висока дефиниција.2.Поддршка и жичана мрежа и безжични Wi Fi конекција.3.Поддршка далечински пристап на android / iphone телефон или подлога СТАН : YOOSEE (може да ја преземете од APP store или андроид пазарот).4.Поддршка слика, визуелна спогодба, го отклучите, инфрацрвена ноќен приказ и rainproof.5.Поддршка движење откривање на алармот и емејл известување.7.Компатибилен со DC 12 V електрично заклучување (не се вклучени).8.Мултијазична поддршка : англиски, германски, француски, руски, шпански, холандски, Кинески9.Поддршка 5 корисници на интернет ги видите во исто време.10.Може да се слика и видео(на датотеката ќе продавница на мобилен уред) може да се гледа во секое време .11.Поддршка 1000 компјутери ID картички ,една група на лозинка.Спецификации : 1.Слика Сензор : 1 / 4inch CMOS2.Пиксели : 1.0 ПРАТЕНИК 1280*7203.Погледнете Агол : 92 степен4.Сензор за светло : Вграден5.IRLed : 5 компјутери, автоматско вклучување / исклучување6.Мини Осветлување : 0 лукс (IR за)7.Школка Материјал : ABS пластика8...

BGN 220.00 231.25

2/5 кабели метален електрически Болт за заключване електронна система за заключване нормална / ниска температура с временно забавяне за сигурност на система за кон?

2 / 5 Жици Метал Електрични Гром Заклучување на Електронско Заклучување на Вратата Нормално / Ниска Температура со Време на чекање за Пристап на Системот за Контрола на Безбедност на Ставка ОписВисок Квалитет : Обезбедување На Квалитет На Стабилна И Издржливи Долг Живот Безбедносни ГаранцииКористејќи Широк Спектар : Владата, болници, училишта, итн Стан, дома, итнХотел, ресторан, и сл комерцијална зграда, канцеларија, итнПроизводи Опис : Производ Карактеристики1...

BGN 31.50