• Ново
UHF RFID anti-metal tag 915m 868m Alien H3 210*110*21 mm ЕПК Gen2 6C здрав ABS много дълги смарт карти пасивни RFID етикети

UHF RFID anti-metal tag 915m 868m Alien H3 210*110*21 mm ЕПК Gen2 6C здрав ABS много дълги смарт карти пасивни RFID етикети

BGN 23.84

Сума
Налично за поръчка


UHF RFID анти-метал ознака 915m 868m Туѓо H3 210*110*21mm ЕПС Gen2 6 C трајни ABS многу долги smart картичка пасивни RFID тагови

Всичко за продукта

Номер На Модела:
VT210110
търговска марка:
VIKITEK
Номер На Модела:
VT210110
is_customized:
Yes
Тегло:
265g
Размер:
210*110*21mm
Тип IC:
Един хиггс3
КЕП памет:
96 бита
Памет за потребителя:
512 бита

Подобни продукти в категория

DWE CC RF аксесоари за контрол на достъпа, система за сигурност, Контрол на достъпа сбрасываемая бутон за аварийно отваряне на вратата на излизане

DWE CC RF Контрола на Пристап Додатоци sercurity системи за контрола на пристап resetable итни вратата ослободување излез push buttonДимензии : 87.5 Lx87.5 Wx60 H(mm)Стандардна Структура : Огноотпорни Материјали, Лесно да го инсталиратеМоменталната Оценка : 2 [email protected] VDC MaxИзлезниот Контакт : NO / NC / COMПогоден за на Врата : Излезната Врата, Појавата ВратаДополнителна Опрема : МаскаОперативен temp : 30 ~ +70℃Оперативен Влажност : 2090% (релативна влажност)Избор На Материјали : Огноотпорни Материјали, Sandblast ЗавршиТежина : 0.16 kgСтандард Пакување : 50pcs по картонЗабелешки : Дали означени излезот копчето switch боја сакате кога цел, во спротивно ние ќе брод од случаен боја , ви благодариме

BGN 7.00 7.44

Електрическа брава бравата / Болта на вратите за автоматично степенна автоматична отварачка порта рока

lectrical заклучување за нишалка врата : Номинална Напон : 24 V DCМатеријал : Алуминиумски Умре Фрлија Алуминиумски (Заклучување)Леано железо / Алуминиум леене (Заклучување Затка)Површина : БоениПрирачник Замени : Копче Управувана Cam за Заклучување за да се овозможи оперативен прирачникза време на електричната енергијаДимензија : 60*70*118 (mm)Употреба : Нишалка Врата Може да се инсталира на лево или десно вратаТоп Pin Дијаметар : 16 mmРаботен Опсег : 15 mmПулс, да се Отвори за Заклучување : 3 дикОперативен Струја : 2.5

BGN 62.70

Безплатна доставка +100 бр./лот+ TK4100 +125 khz + EM-ID RFID ключодържател с отпечатани номер на карта + гаранция една година

Материјал : ABSФреквенција : 125khzБоја : сиваПакување : залепениТемпература 25 ~ + 50 степенГолемина на : 40.5x32x 4.2 mmTK4100 чип

BGN 56.00 59.18

UHF RFID против metal tag 915mhz 868mhz Alien Higgs3 EPC 10 бр. Безплатна доставка 70*22*3.7 mm Материал кутия печатна платка пасивни RFID тагове

UHF RFID анти метална ознака 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 10pcs бесплатен превозот 70*22*3.7 мм Материјал кутија PCB пасивни RFID тагови

BGN 39.20

Автоматично открыватель плъзгащи врати за автоматизация на дома 1800 кг(1 мотор + 1 сензор + 5-метров багажник )

1800kgs лизгачки портата настроената лизгачки портата моторни портата оператор за лизгачки вратата електричен мотор : Овој пакет е со 1 моторни+2 далечински контролер+ 1 сензор +5 m полици.Во некои земји, батерија не е дозволена за увоз поради влада политика;ние ќе ги батеријата од далечинскиот контролер по потврда на купувачот.Квалитет на производот и услугите се спас од нашата продавница, и ние никогаш не се сомневам во тоа!Добредојдовте да контактирате со продавачот за да го промените превозот цена кога товар е чудно висока...

BGN 283.00 283.01

125 khz RFID настолен USB интерфейс Proximity Smart id Card Reader EM4100 EM4305

125khz Десктоп EM близина Читателот USB интерфејсМоделизлез Бајтенизлезен форматинтерфејсподдршкаKTFK01148 цифрениот ХексадецималенUSBEM4100 или компатибилен форматKTFK012410 цифра ДекемвриUSBEM4100 или компатибилен форматОпис : Фреквенција : 125 KhzПоддршка : EM4100 или компатибилни ТаговиПрочитајте 64 малку единствен сериски БројИзлезен интерфејс : USB тастатура емулацијаподдршка USB 1.1 или USB2.0Моќта од страна на USB интерфејс и без надворешна сила е потребна;Plug and play,Без возач потребен е под XP , Vista и windows 7 (32малку)Излезен формат : 8 цифрениот Хексадецимален или 10 децимална цифраКарактеристики : Вграден biLED боја и ѕвончетоВграденантена transceiverПрочитајте картичка единствен сериски број самоМоќта од страна на USB интерфејс и без надворешна сила е потребноЧитање растојание : картичката (5~10cm) / Keyfob (4~7cm)Поддршка EM4100 или компатибилен 125 Khz само за читање картички и ознакиБез возач потребен е под windows или Андроид платформаДимензија : 95 x 61 x 11 mmУпатство За Инсталација : Поврзете го читателот со компјутер.Компјутерот ќе се открие на читателот автоматски и да ја инсталираш како КРИЕШЕ уред .По три капе капе капе звук., отворете "бележник" за да прочитате на RFID картички или ознаки, го бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, ќе бидат прикажани на екранот .

BGN 15.84

Ръчно 125 khz RFID копирна машина писател Восъчни програмист читателят + 5шт EM4305 презаписваем ID ключодържатели Тагове

Прочитајте и да Копирате и дупликат на 125 KHz EM4305 T5557 T5557 5200 картичка / keyfob запис итн Поддршка 125 Khz EM4100 / TK4100 или на компатибилна картичка / keyfob ознака формат 2 копчиња за Едноставни операции!! Самостојни работа, НЕМА потреба да се поврзете со компјутер / PC...

BGN 9.28

комплект за контрол на достъп, метален корпус контролер за достъп+мощност+280 кг магнитна ключалка+бутон изход+10 ключодържател ID тагове, sn:Tset-6

DIY Целосен Комплет em 125 K RFID Пристап Контролер Систем за Дом / Канцеларија УпотребаПристап Контролер + Напојување + Електрични 280kg магнетни Заклучување + 10 em копче фоб ознакиДопрете метална врата машина специјално за канцеларија, канцеларија, интелигентна зграда, заедница, фабрики, изградба на јавен канал exit за да се започне серија на независни модел за контрола на влезот guard контролер, поддршка индукција картичка за да ја отвори вратата, на лозинката за да ја отвори вратата, како што се индукција картичка со лозинка, ја отвори вратата начин за корисниците да се обезбеди едноставна и директна и обезбеди влез guard систем за контрола решенија...

BGN 143.20

Impinj B42 UHF RFID dry inlay 860-960MHZ Monza4 915M ЕПК C1G2 ISO18000-6C може да се използва за RFID тагове и етикети

Антена големина : 8*22mmЧитање од далечина (База на нормален фиксна reader) : 0.3 МетриЧип : Impinj Монца 4ЕПС Меморија : може да се 496 битовиМеморија за корисникот : може да се 512 битаПротокол : ЕПК Class1 Gen2, ISO 180006 CРаботата Фреквенција : 860960 MHZ

BGN 0.21

UHF RFID metal tag 915m 868m ЕПК 20pcs безплатна доставка за управление на основните средства 53*13*2.8 мм правоъгълник печатна платка пасивни RFID тагове

UHF RFID метална ознака 915m 868m ЕПС 20pcs бесплатен превозот фикснауправување со средства 53*13*2.8 мм правоаголник PCB пасивни RFID тагови

BGN 59.20

DWE CC RF продавачът Шенжен EM4305 USB 125 khz rfid карта програмист читател писател Безплатна доставка

Продавачот Шенжен EM4305 USB 125khz картичка rfid програмер читателот писател Бесплатен превозотСпецификација:125khz RFID читач / писател со USB interfce.Тоа може да го поддржи Напишете / Копија EM4305,ATAT5577, T5557, T5567, или компатибилен картички / ознаки.Тоа може да го поддржи Прочитајте EM 4001,EM4200 или компатибилен картички / ознаки.Би можеле да Читаат и Пишуваат и copy / двојни лични карти и реупотребиПримена : Широко се користи во влезот стража, потрошувачка, хотел заклучување, метар вода, електрична енергија метар и гас метар и серија на IC card управување со апликацијата систем.Производ параметар : Чип тип : ATA5577Капацитет на складирање : 363bitsИздржливост : 100,000Оперативен фреквенција : 125 KHZЗадржување на податоците : 10 годиниКомуникација брзина : 9600bondsЧитај / пишувај на Далечина : 010cmМатеријали за пакување : ABSДимензија : 105 X70 X12mmОперативен Температура : 20 степен ~ 55 степенТежина : 0.09 KGПоддршка на Систем : Windows 2000 / WIN7 / WIN8 / NT / МИ / VistaПоддршка напишете / копија картички / тагови тип : EM4305, ATAT5577, T5557, T5567,или компатибилен картички / таговиПоддршка Прочитајте EM 4001,EM4200 или компатибилен картички / ознаки.Пакетот вклучува : 1 x нови USB ID card reader & Писател ( Ако ви треба екстра rewritable ознака ве молиме контактирајте со нас за да додадете трошоци )3 x Rewritable ознака1 x Оригиналната ознака со бројAnswer : ___________________________ Note : EM4100 / TK4100 не е rewritable или програмабилни ,можете само да го прочитате , Ако сакате да копирате / dupulicate на EM4100 / TK4100 картичка,Овој објект е она што го барате!тоа може да ја копира / дупликат / програма на EM4100 на T5577 Картичка.Употреба : Прочитајте картичка : Прочитајте картичката не треба да кликнете на избор на картичка тип,се стави на картичка, кликнете на "читај" копчетоНа пример : EM4100 бројот на картичката е 0006703889 102,19217, 012 е бројот на верзија, или клиентот број, 0006703889 е 10 број, 10219217number е 8.Напишете картичка : 1...

BGN 23.00 23.98

Висококачествен автоматичен паркинг бариера за машинно оборудване за безопасността на движението по пътищата и паркиране на автомобили

Автоматско бум бариераАпликации : паркингот, се портата, стоки двор, железнички премин, деловни простории, станбени го блокира пристапотспецификации : Прирачник за ослободувањеМашина core со компресија пролет, ефикасно да се избегнува несреќи предизвикани од пролетта кршењеУмрекастинг алуминиум легура мотор, прецизност и добри во термички зрачиМотор ладење вентилатор, решавањето на проблемот на топлиназаштитаДвојно безбедност ограничување прекинувачиОбратен на пречкаАвтозатворањеПоддржува инфрацрвена фото ќелија за антиbumping функција (изборен)Поддржува надворешни и внатрешни возило јамка детектор (изборен)Семафори интерфејсЖица контрола (switch сигнал) / далечински управувач (418 MHz)RS485 комуникациски модул (изборен)ПАРАМЕТРИ : Време на извршување : 1, 3, и 6sБум вид : правМаксимална бум должина : 3, 4.5, и 6mБум димензија : 45 x 80mmБум тежина : 3, 4.5, и 6kgНапон : 220 V ±10%, 110 V ±10%Фрекфенција : 50 / 60 HzМоторни напон : 220 VМоќност : 120 WРаботна температура : 40 °c до 75 °c степен целзиусови степени

BGN 78.00 78.21

DIYSECUR 280 кг магнитен заключване U-образна скоба за бескаркасной стъклена врата комплект, система за контрол на достъпа

280 KG Магнетна Брава У Облик Заградата за Frameless Стаклена Врата за Контрола на Пристап на Системот за ПолнењеОва е посебен У облик заградата за 280kg магнетна брава, за frameless стаклена врата или релативно тенок вратата употреба.Пакување листа : 1 x 280 KG Магнетна Брава У Облик Заградата

BGN 26.00 30.22

100шт 125 khz водоустойчив ABS охрана патрул точка черен цвят, диаметър 30 мм

125khz водоотпорен ABS Guard Патрола ТочкаФреквенција : 125khzЧИП : TK4100,EM4100Материјал : ABSДимензија : 30мм*4.5 мм (опција 40mm)Прочитајте Опсег : 15 CMТежина : (4.02.5)g / +0.3 gТемпература : 20 до + 55 целзиусови степениНапишете Издржливост : above100000 патиМеморија Задржување : над 10 годиниБоја : бела,жолта и црна(нема посебни барања,ние ќе го испрати по случаен избор)Примена : Guard Турнеја Систем како контролен Пункт Ознака за адреса идентификација , Погоден за патролира низ , дрвја , животните , контрола на пристап , со јавен превоз , паркинг , идентитет автентикација , присуство на управување , билети , id платени,идентификација на производот , итн.Факултативна ЧипLF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и дрHF(13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,ICODE2,и дрUHF(860 MHz960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итнПревозот Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности...

BGN 96.00