• Ново
QueenKing Hair бразилско закриване на дантела къдрава коса Remy 3.5 x 4 френската дантела 10-18 см натурален цвят закриване на човешки косъм

QueenKing Hair бразилско закриване на дантела къдрава коса Remy 3.5 x 4 френската дантела 10-18 см натурален цвят закриване на човешки косъм

BGN 118.40
BGN 66.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


ЗОШТО ДА СЕ КОРИСТИ REMY КОСА?
Remy коса е најпопуларниот суровини косата во денешно време во човечка коса производи. Тие се мека,свиленкаста,природен и здрав. секогаш можете да го боја на remy коса производи многу лесно и тоа трае боја многу добро. Лесно да се одржи во секојдневниот живот. Држење навивам со топлина многу добро. Природната состојба на remy косата е најдобар суровини коса да се направи затворачи, frontals,чипка перики и weft коса снопови.
Чипка Материјал
Чиста Увезени француска Чипка Која е Помек, Поудобно
Чипка Боја Затворен За Вистински Човечки Скалпот

Необработени Коса Материјал
Само Користење Со Едно-Насочен Cuticle Да Се Избегне Метежот,Необработени Човековите Косата Мека Сјајна Со Највисок Еластичноста
МИРИСОТ Ветување не хемиски мирис, нашата коса е 100% хемиско-бесплатно, ние само пареа чистење на суровини и косата, а потоа го направи тоа на weft коса. Сите сурови влакна се прави, па телото бран, длабоко бран и други стилизирана на косата може да имаат мирис на тоа, бидејќи ние треба да ги користите шампон и други hairconditoner на фирмата бран. СИВА КОСА Суровини коса има неколку насоки сива коса, ние обично ги собереш на сива коса надвор на производство, но ние НЕ гарантира 100% не сива коса, ве молиме да се разбере. ПРОЛЕВАЊЕ Кога ќе добиете некои насоки на косата.Тоа не е пролевање особено за брановидна и кадрава коса. Ние ви препорачуваме да се запечати weft пред да се инсталира на косата. СПЛИТ/СУВА ЗАВРШУВА Ние ќе се намали на крај малку да се отстранат некои од сплит завршува. Но за коса подолго од 24",сплит завршува се нормални. ве молиме да се свесни пред да ја купите. БРАН КОСА ТЕКСТУРА Брановидна/кадрава коса ќе станат отворени по миење. Особено тело бран и лабава бран на косата, ве молиме да не се откажам нив кога се наводени. Ако косата излезе да прави откако ќе се откажам нив и да им airdry. можете да restyle на косата, со песна. МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ 1. Прст чешел низ косата непречено,Користете широк заби чешел за да чешел косата, прво се завршува, тогаш средината кон краевите, а потоа и од корен да го завршува. 2.Не чешел косата во текот на целиот ден. Сечење на косата ако добиете некои tangles. МЕРЕЊЕ Секогаш точно должини или подолго, ве молиме љубезно се водат на косата директно да се измери неговата реална должина Одржување на косата во оригиналниот држави и да се врати во рок од 7 дена ако не сте задоволни со објектот. Ние ќе рефундирање на дека по добивање на косата . Објектот ќе пристигне во 2-4 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,СР,АУ,CA и Европските Земји . Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји. Цел повеќе од еден снопови, ние ќе понуди забава или попусти. DHL не го достави до P. O кутија . Ние не сме одговорни за следните ситуации 1.Превозот адреса е неточна ,DHL нема да се во можност да го најдете тоа . 2.Никој не се во можност да го потпише пакет, DHL leving на вратата,пакет украдени. 3.Потпишан од страна на некој друг што не знаат што значи малициозни украдени . Превозот Адреса Потсетник 1.Експрес не ја прифати било која адреса со P. O. Кутија 2.

Всичко за продукта

Растянутая дължина:
10 см, 12 см, 14 см, 16 см, 18 см
Продукти в опаковка:
Само 1 Бр.
Тип Човешка Коса:
Бразилски Косата
Текстура:
Извратени
Може Да Се Направи Къдрене (На Апарат):
ДА
Тип:
закриване на дантела
Цвят дантела:
светло кафяв
Размер На Дантела:
3.5x4
плътност:
120%
Материална Ранг:
Косата Реми
Основен Материал:
френската дантела
Подходящи Са Умиращи Цвят:
всички цветове
тип цвят:
Чист Цвят
Направен Метод:
Ръката Е Свързана
търговска марка:
кралски косата
Номер На Модела:
QKCL005

Подобни продукти в категория

Свободни дълбоки бразилски косата Weave снопове Non-Реми коса повече вълна 8-28 инча бърза доставка може да се купи 3 лъч или повече QThair

Лабава Длабоко Бран Бразилецот Коса Ткаат Снопови НеRemy коса Повеќе Бран 828 инчен Брза Испорака Може да се Купи 3 Снопови или Повеќе QThair

BGN 29.00 57.58

Oxeye момиче Извратени Straight Hair Extension 1 бр бразилски косата Weave снопове от човешка коса естествен цвят Не Реми снопчета коса

верзија=1.7; датум=201712 hidewords_begin Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Коса Снопови Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Коса Снопови Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Коса Снопови Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Коса Снопови Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Косата Снопови hidewords_Endproduct_details_beginproduct_details_endproduct_photo_Beginproduct_photo_Endcustomershow_begincustomershow_Endchoose_beginchoose_endshippment_begin1.Адреса потсетникНие ќе двојно проверете ја вашата адреса за информации пред да се испрати пакет надвор.откако пакетот е на пат ,ние не може да се промени на адресата повеќе.Значи, ако сакате да tp промените вашата адреса.Pls ни кажете пред пратката.Исто така PO.КУТИЈА адреса Не е прифатен.PLS се осигура вашата адреса за е точно.2.ЦаринаНормално купувачот е одговорен за плаќање на увозни даночни да ги локалните обичаи кога нарачување на стоки од странски земји.Причината зошто ние го намалуваат прогласи вредност за вашиот парцела или декларираат како синтетички влакна е само да се избегне данок.па може да ни остави масажа за прогласи вредност кога ќе го поставите цел.shippment_Endпо sale_begin1.$5 наплатаВашето задоволство е секогаш наша цел.ако сте љубители на косата,ве молиме љубезно ни остави сите пет ѕвезди повратни информации.вашето мислење е и нашиот мотив моќта да обезбеди висок квалитет на косата да ти постојано.Исто така и ние ќе ви вратат $5 за да ја покажеме нашата благодарност.Ако не сте задоволни,pls контактирајте со нас пред сите негативни повратни информации или спор.сигурен сум дека ние ќе се 100% се реши вашиот проблем.2.7 дена лесно да се вратат на Купувачот плати shiping цена Продавачот го плати превозот цена Фото обезбеди Размена на располагање им се допаѓаат или Недостоен ДА го Промени стилот во боја или ДА Превозот погрешна предмети или бои да да ДА Квалитет да да ДА Вештачка причина не не не НЕпо sale_endhaircare_beginУмот на вашата коса екстензии за да ги задржи во најдобра состојба е можно...

BGN 22.00 30.19

3/4 Греда Малайзийски Права Коса Свързани С Фронтален Затварянето На Човешка Коса С Фронтален Затварянето На Miss Cara Реми Hair Weaves

3 / 4 Снопови Малезија Права Коса Со Чипка Директно Затворање 100% Човечка Коса Со Директно Затворање Пропушти Џеб Remy Коса ТкаеГубење На Информации : 1.Бренд Име : Мис Џеб Коса 2.Косата Weft : 130% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови 3.Губење На Текстурата : Малезија Права Коса Човечка Коса На Снопови Со Затворање, Чипка Frantal Затворање Со Снопови 4.Боја на коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Биде Боја и Кајгана многу добро 5.Коса Должина : 828 Inch Во Акции на Располагање,Затворање Должина : 1020inch 6.Губење Тежина : 100(+ / 5) G / Пакет,Затворање 3545gram по парче 7.Материјал : 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Живот Време : Тоа Може да Трае повеќе од 12months со соодветна нега 9.Време на испорака : Изразат Испорака Преку UPS / DHL во рок од 25 работни дена 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како Сакате3 / 4 Снопови Малезија Права Коса Со Чипка Директно Затворање 100% Човечка Коса Со Директно Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Ткае

BGN 119.00 247.98

RUIYU Afro Извратени Къдрава Коса 3 връзки перуански Заплитане на косата натрупване на човешки косъм естествен цвят на косата двойна патици Не Реми

верзија=1.06; датум=201706103bundles Guan_Lian_Begin3bundles Guan_Lian_EndOfficial_Store_BeginНапомена : Доколку Сакате Целосен Изглед,4 Снопови Се Неопходни.3 Снопови е во Ред, Но се Комбинираат Врвот на Затворање Е уште Подобро.Official_Store_EndThe_Size_BeginБренд ИмеRUIYU Официјалната Продавница На AliexpressБоја На КосаПриродна Боја(#1 B)Коса Должина10"28" Инчен Во Акции На РасполагањеКосата СтилОткачен Кадрава Перуанскиот Коса Ткаат СноповиФункцијаМеки, не метежот и без пролевање Можете да го боја и железо, кајгана, како и По перење, тоа ќе се врати иста текстураМатеријал100% Човечка Коса Откачен КадраваВреме На ИспоракаБрза Бесплатен Превозот од 35 Дена На СветотThe_Size_Endproduct_BeginRUIYU Афро Откачен Кадрава Коса 3 Снопови Перуанскиот Коса Ткаат 100% Човечка Коса Екстензии Природна Боја на Косата Двојно Weft Не Remyproduct_EndKinky_Curly_BeginKinky_Curly_EndGuan_Lian_Begin Ако ви треба било други коса стил, pls контактирајте ме слободно на aliexpress.Guan_Lian_EndThe_Size_Begin Брод ДО СА НИ Европа, Африка АУ Работни Дена 34 Дена 34 Дена 34 Дена, 57 Дена 34 ДенаThe_Size_EndMore_Hair_Texture_BeginНашата Коса Фабриката има сите видови на коса...

BGN 60.00 84.80

Fashion Lady Pre-Colored Ombre бразилски косата 3 връзки със завързана затваряне 1B / 27 директни плетени снопове от човешки косъм, Non-Реми

Моден Дама ПредОбоени Ombre Бразилецот Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање 1 B / 27 Директно Ткаат Човечка Коса Снопови НеRemyПродавница ИмеМоден Дама Официјалната ПродавницаОбјектотМоден Дама Пред Обоени Човечка Коса Со Чипка Затворање 4"x4"Материјал100% Необработени Бразилецот Косата, Вистински Човечка КосаЧипка МатеријалШвајцарскиот ЧипкаБоја На КосаT1 B / 27Коса Должина1024inch за коса пакет, 1020inch за чипка затворањеГубење На Тежина95105 G / Пакетот(За 3.23.5 МЛ / Парче)MOQ1 PackКвалитетНе Метежот Без Пролевање Без Мирис &Целосна КрајотДостапни СтилStw,Тело,Лабава Длабоко,Кадрави, Лабава Бран,Вода,Пролет Навивам, итн, pls контактирајте со нас ако е потребноПад На ПревозотПрифати капка превозот за малопродажба, салон за коса, училиште, итн.Прифати ОЕМ и Ставете Приватни Знак на ПревозотВреме На ИспоракаЕкспрес Испорака од Страна на ПРОЗОРЦИ / DHL во Рок од 37 ДенаЕ на коса 100% човечка коса?A : Да, косата е намален од еден донатор со целосна cuticle усогласени, ние ги направи уредни, чисти и здрави.Може да се косата екстензии се исправи, завиткан?A : Да, како што тоа е 100% човечка коса, тоа може да се исправи(освен кадрава коса),завиткан, обоени и избелени...

BGN 101.00 190.46

Afro Извратени Къдрава Human Hair Weave 3 връзки 4*4 завързана затварянето на Raw Indian Hair Връзки Extensions Боби COLLECTION

Добредојдовте на Bobbi Колекција!Проверете повеќе реални слики направени од страна на телефонот, следете instagram ( https : / / www.instagram.com / bobbicollection / )Афро Откачен Кадрава Човечка Коса Ткаат 3 Снопови Со 4*4 Чипка Затворање Суровини Богородица Индискиот Коса Снопови Екстензии BOBBI КОЛЕКЦИЈАПриродна Боја Оригиналната Боја, нема боење на сите, да се погледне малку браун под сонце100% Човечка Коса Добар квалитет губење на материјал со избрани, може да се бојадиса & избелени лесно Боење ќе го направи навивам малку отворени Убава Стил Афро откачен кадрава стил за црните жени, само погледнете како свој коса Должина & Ширина Секој Пакет е 95100 грам, кратка коса има повеќе weft, подолго weft доаѓа надвор поголем пакет

BGN 116.00 135.01

XBLHAIR 360 дантела предна закопчалка с лъчите на перу пряка човешка коса Remy тъче предна с перуки делото натурален цвят

XBLHAIR 360 Чипка Директно Затворање со Снопови Перуанскиот Директно Човечка Коса Remy Ткае Фронтален Со Перики Капа Природна Боја1...

BGN 203.00 356.64

Fashion Lady Pre-Colored Peruvian Human Hair Връзки 1b / 30 Ombre Human Hair Връзки 1 Piece Brown Weave Non-реми

Моден Дама ПредОбоени Перуанскиот Човечка Коса Снопови 1b / 30 Ombre Човечка Коса Снопови 1 Парче Интегрален Ткаат НеremyПродавница ИмеМОДЕН ДАМА Официјалната ПродавницаОбјектотМоден Дама Пред Боја На Коса СноповиМатеријал100% Необработени Перуанскиот Коса, 100% Вистински Човечка КосаБоја На КосаOmbre T1 B / 30Коса Должина1026inch Во ПаркГубење На Тежина95105 G / Пакетот(За 3.23.5 МЛ / Парче)Се Носат На Предлог1018inch 3 снопови за целосна главата;2026inch 4 снопови за да биде целосна главатаКвалитетНе Метежот Без Пролевање Без Мирис &Целосна КрајотПакетИсклучителна Транспарентен Пакет, Може Да Се Прилагодите На ЕтикетатаМесто На ПотеклоПеруПад На ПревозотПрифати капка превозот за малопродажба, салон за коса, училиште, итн.Прифати ОЕМ и Ставете Приватни Знак на ПревозотВреме На ИспоракаЕкспрес Испорака од Страна на ПРОЗОРЦИ / DHL во Рамките на 37 Business ДенаЕ на коса 100% човечка коса?A : Да, косата е намален од еден донатор со целосна cuticle усогласени, ние ги направи уредни, чисти и здрави.Може да се косата екстензии се исправи, завиткан, боени или белена?A : Да, како што тоа е 100% човечка коса, тоа може да се исправи(освен кадрава коса),завиткан, обоени и избелени...

BGN 37.00 70.26

Бразилски косата насипни вълна 3Bundles коси Weave снопчета коса патица с закрытиями с лъчите на Alimice Не Реми косата

Бразилецот Тело Бран Коса 3 Bundles Човечка Коса Ткаат Снопови Коса Weft Со Затворачи Со Снопови Alimice Не Remy Екстензии за Коса1.Бренд Име : ALIMICE 2.Материјал : 100% НеRemy Човечка Коса Ткаат Снопови, бразилецот тело бран коса снопови,бразилецот тело бран човечка коса,3 снопови тело бран коса 3.Косата Weft : Машина Двојно Weft , човечка коса на снопови со затворање,снопови со затворање,3 снопови со затворање4.Боја : Природна Боја на коса,weft со затворање, човековитекосасноповисозатворање,телото бран коса снопови со затворање,ткаат со затворање 5.Единица Тежина : 330340g / парче,човечка коса на снопови со затворање,ткаат снопови со затворање 6.Должина : 828 Инчен Бразилецот Тело Бран на Косата,820 Инчен Бразилецот Тело Бран 4*4 Чипка Затворање,Со Природни Preplucked Косата и Бебето Влакната На Главата,Free / Среден / Три Дел Дизајн Во Акции на Располагање7.Пакување : Четири Парчиња / многу,3 снопови со затворање,човечка коса со затворање,3сноповисозатворање, 8.Губење на Живот : Трае Повеќе Од 12 Месеци Со Соодветна Грижа,ткае човечка коса со затворачи,телото бран снопови со затворање 9.Преработка : Може Безбедно Да Се Обоена, Избелени, Се Сече, Restyled, Рамни Железо, Permed

BGN 76.00 130.72

Panse Hair Peruvian Human Hair Weaving 3 PCS Weft With 1 PC Closure 4X4 Customized 8 to 28 Inches Извратени Къдрава Коса Не Реми

Panse Коса Перуанскиот Човечка Коса Ткаењето 3 ЕЕЗ Weft Со 1 КОМПЈУТЕР Затворање 4 X4 Прилагодено 8 До 28 Инчи Откачен Кадрава Коса Не Remy

BGN 85.00 130.38

4 греда бразилски права коса Ali Sky натрупване на човешки косъм 8-30 см без entanglements натурален черен цвят безплатна доставка

Бренд ИмеАли Небото Коса(Врвот Бренд На Aliexpress)Губење На Материјал100% Човечка Коса,Без Синтетички или Животински Влакна МешаниБоја На КосаПриродни Црна Боја,Може да се бојадиса и избелени(Pls Потрае Малку Коса да се направи тест пред вас боја сите на косата)Достапни Должина8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 28 30inchКосата Функција Многу Чиста,Здрава,Нема Вошки,Без Лош Мирис Пролевање Бесплатно,Без Метежот Мека И Мазна Може да биде Обоена,Фабрика Цена,Фабрика трговија на Големо ЦенаТежина95g100g / еез(about3.23.5 мл / pc)УслугаТрговија на големо / Прилагодено / 15 Дена Без Причина Врати / 24 Hours онлајн Услуга4bundles Бразилецот Права Коса Али Небото 100% човечка коса екстензии 830 инчи двојно weft природни црна боја бесплатен превозот

BGN 64.00 91.22

Pima Извратени Къдрава Коси Weave Снопове One Piece Афро Косата Естествен Цвят На Queen Mary Non-Реми Заплитане На Косата

Бренд ИмеКралицата Марија Коса Официјалната Продавница На AliexpressБоја На КосаПриродна Боја, Силен Двојно Weft, Перуанскиот Откачен Кадрава Коса ТкаењеКоса Должина10"26" Инчен Во Акции На Располагање, Може Да Биде Обоена Или PermdКосата СтилПеруанскиот Откачен Кадрава Коса Ткаат СноповиФункцијаМеки, не метежот и без пролевање Можете да го боја и железо, кајгана, како и По перење, тоа ќе се врати иста текстураМатеријал100% Перуанскиот Откачен Кадрава Човечка Коса СноповиВреме На ИспоракаБрза Бесплатен Превозот Од 35 Работни Дена Да ПристигнеХемискоБесплатно Човечка КосаМоден Лидер на Косата е 100% човечка коса кои се прибираат од младите донатори,Човечка коса, без било какви хемиски процес е природно сјајна,жив и мека.Нашата човечка коса е најдобар квалитет и луксузен коса.Долг Живот И Лесно RestyledЧовечка коса може да се бојадиса, белена и permed...

BGN 26.00 39.57

Pinshair Бордо Бразилски Коса Weave Връзки С Затварянето На Червено 4 Бр Вълна От Водата Коси 3 Връзки Със Затварянето На Дантела Non Реми

Pinshair Бургундија Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Црвена 4 Парчиња Вода Бран Човечка Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање Не Remy Pinshair Бургундија Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Црвена 4 Парчиња Вода Бран Човечка Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање Не Remy Pinshair Бургундија Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Црвена 4 Парчиња Вода Бран Човечка Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање Не Remy

BGN 124.00 259.15

Човешка коса снопчета вълна бразилски косата тъкане на снопове извратени къдрава натурален черен Non-Реми натрупване на човешки косъм QT hair 3 връзки

Косата Бренд QT Губење на Косата Weft 130% судбина чипка затворање со двојно weft коса снопови Коса Текстура Бразилецот откачен кадрава 3 снопови Боја на Косата 1 B црна боја ,може да се бојадиса да потемна боја Должина 828 инчен достапни; Затворање Должина : 820 инчен Квалитет Не метежот без пролевање без мирис& целосна крајот Пердуви 100% необработени Бразилецот човечка коса снопови Лифт Време 8 месеци најмалку со соодветна нега на Косата, губење на 100+ / 5g по пакет;Затворање : 3035g по парче Време на Испорака Изразат испорака преку UPS / DHL во рок од 35 дена

BGN 68.00 170.56

Mydiva Бразилският Обемна Вълна Връзки С Затварянето Не Реми Човешки Коси Ширити 3 Връзки Със Затварянето На Свободната Част Могат Да Бъдат Боядисани И Отбелены

Mydiva Бразилецот Тело Бран 3 Снопови Со Затворање Слободни Дел 100% Човечка Коса Ткаат Не Remy Коса Екстензии 4 Парчиња / МногуГубење На Материјал100% Човечка Коса на Бразилецот тело бран човечка коса екстензииКосата Функција1...

BGN 99.00 206.40

3/4 греда малайска вълна на вода със затварянето на човешка коса със затварянето на средно / свободно затваряне на Miss Cara не Реми Hair Weaves

3 / 4 Снопови Малезија Вода Бран Со Затворање 100% Човечка Коса Со Затворање Средината / Free Затворање Пропушти Џеб не Remy Коса ТкаеГубење На Информации : 1.Бренд Име : Мис Џеб Коса 2.Косата Weft : 130% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови 3.Губење На Текстурата : Малезија Вода Бран Човечка Коса На Снопови Со Затворање 4.Боја на коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Биде Боја и Кајгана многу добро 5.Косата Затворање 3 или 4 Снопови со Среден / Free Дел Затворање 6.Губење Тежина : 100(+ / 5) G / Пакет,Затворање 3540gram по парче 7.Материјал : 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Живот Време : Тоа Може да Трае повеќе од 12months со соодветна нега 9.Време на испорака : Изразат Испорака Преку UPS / DHL во рок од 25 работни дена 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како Сакате3 / 4 Снопови Малезија Вода Бран Со Затворање 100% Човечка Коса Со Затворање Средината / Free Затворање Пропушти Џеб не Remy Коса Ткае

BGN 95.00 202.93

Siyo Hair Малайзия Water Wave Human Hair Връзки With Frontal Natural Color 3 Връзки Със Затварянето Не Реми Косата

Siyo Коса Малезија Вода Бран Човечка Коса На Снопови Со Главата На Природната Боја По 3 Снопови Со Затворање Не Remy Коса Екстензија

BGN 101.00 183.04

Siyo Peruvian Извратени Straight 3 връзки с безплатен част от дантела закриване Не Реми естествения цвят на 8-26 инча, 100 човешка коса Weave

Siyo Перуанскиот Откачен Директно 3 Снопови Со Слободни Дел Чипка Затворање Не remy Природна Боја 826inch 100 Човечка Коса Ткаат

BGN 78.00 141.41