• Ново
Индийски коси Weave Пакет Body Wave Връзки Реми Hair Extensions 1Б естествения цвят на Queen Hair можете да боядисате Безплатна доставка

Индийски коси Weave Пакет Body Wave Връзки Реми Hair Extensions 1Б естествения цвят на Queen Hair можете да боядисате Безплатна доставка

BGN 64.16
BGN 38.00 -41 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Растянутая дължина:
8 см, 10 см, 12 см, 14 см, 16 см, 18 см, 20 см, 22 инча, 24 инча, 26 см, 28 см, 30 см
Продукти в опаковка:
Само 1 Бр.
Материал:
Човешка Коса
Вид Удължаване На Косата:
тъкане
Тегло на единица площ:
100 грама (+/- 5 g) / брой
Подходящи Са Умиращи Цвят:
всички цветове
Най-Дългата Пропорцията На Косата:
>=20%
търговска марка:
Косата На Кралицата
Тип Човешка Коса:
Индийски Косата
Материална Ранг:
Косата Реми
патица на косата:
Машина Двойна Патици
Текстура:
обемна вълна
Може Да Се Направи Къдрене (На Апарат):
ДА
Най-Дългата Пропорцията На Косата:
10%-30%

Подобни продукти в категория

Oxeye момиче Извратени Straight Hair Extension 1 бр бразилски косата Weave снопове от човешка коса естествен цвят Не Реми снопчета коса

верзија=1.7; датум=201712 hidewords_begin Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Коса Снопови Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Коса Снопови Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Коса Снопови Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Коса Снопови Oxeye девојка Откачен Права Коса Екстензија 1 Парче Бразилецот Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Природна Боја Не Remy Косата Снопови hidewords_Endproduct_details_beginproduct_details_endproduct_photo_Beginproduct_photo_Endcustomershow_begincustomershow_Endchoose_beginchoose_endshippment_begin1.Адреса потсетникНие ќе двојно проверете ја вашата адреса за информации пред да се испрати пакет надвор.откако пакетот е на пат ,ние не може да се промени на адресата повеќе.Значи, ако сакате да tp промените вашата адреса.Pls ни кажете пред пратката.Исто така PO.КУТИЈА адреса Не е прифатен.PLS се осигура вашата адреса за е точно.2.ЦаринаНормално купувачот е одговорен за плаќање на увозни даночни да ги локалните обичаи кога нарачување на стоки од странски земји.Причината зошто ние го намалуваат прогласи вредност за вашиот парцела или декларираат како синтетички влакна е само да се избегне данок.па може да ни остави масажа за прогласи вредност кога ќе го поставите цел.shippment_Endпо sale_begin1.$5 наплатаВашето задоволство е секогаш наша цел.ако сте љубители на косата,ве молиме љубезно ни остави сите пет ѕвезди повратни информации.вашето мислење е и нашиот мотив моќта да обезбеди висок квалитет на косата да ти постојано.Исто така и ние ќе ви вратат $5 за да ја покажеме нашата благодарност.Ако не сте задоволни,pls контактирајте со нас пред сите негативни повратни информации или спор.сигурен сум дека ние ќе се 100% се реши вашиот проблем.2.7 дена лесно да се вратат на Купувачот плати shiping цена Продавачот го плати превозот цена Фото обезбеди Размена на располагање им се допаѓаат или Недостоен ДА го Промени стилот во боја или ДА Превозот погрешна предмети или бои да да ДА Квалитет да да ДА Вештачка причина не не не НЕпо sale_endhaircare_beginУмот на вашата коса екстензии за да ги задржи во најдобра состојба е можно...

BGN 22.00 30.19

3/4 греда малайска вълна на вода със затварянето на човешка коса със затварянето на средно / свободно затваряне на Miss Cara не Реми Hair Weaves

3 / 4 Снопови Малезија Вода Бран Со Затворање 100% Човечка Коса Со Затворање Средината / Free Затворање Пропушти Џеб не Remy Коса ТкаеГубење На Информации : 1.Бренд Име : Мис Џеб Коса 2.Косата Weft : 130% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови 3.Губење На Текстурата : Малезија Вода Бран Човечка Коса На Снопови Со Затворање 4.Боја на коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Биде Боја и Кајгана многу добро 5.Косата Затворање 3 или 4 Снопови со Среден / Free Дел Затворање 6.Губење Тежина : 100(+ / 5) G / Пакет,Затворање 3540gram по парче 7.Материјал : 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Живот Време : Тоа Може да Трае повеќе од 12months со соодветна нега 9.Време на испорака : Изразат Испорака Преку UPS / DHL во рок од 25 работни дена 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како Сакате3 / 4 Снопови Малезија Вода Бран Со Затворање 100% Човечка Коса Со Затворање Средината / Free Затворање Пропушти Џеб не Remy Коса Ткае

BGN 95.00 202.93

Fashion Lady Pre-Colored Peruvian Human Hair Връзки 1b / 30 Ombre Human Hair Връзки 1 Piece Brown Weave Non-реми

Моден Дама ПредОбоени Перуанскиот Човечка Коса Снопови 1b / 30 Ombre Човечка Коса Снопови 1 Парче Интегрален Ткаат НеremyПродавница ИмеМОДЕН ДАМА Официјалната ПродавницаОбјектотМоден Дама Пред Боја На Коса СноповиМатеријал100% Необработени Перуанскиот Коса, 100% Вистински Човечка КосаБоја На КосаOmbre T1 B / 30Коса Должина1026inch Во ПаркГубење На Тежина95105 G / Пакетот(За 3.23.5 МЛ / Парче)Се Носат На Предлог1018inch 3 снопови за целосна главата;2026inch 4 снопови за да биде целосна главатаКвалитетНе Метежот Без Пролевање Без Мирис &Целосна КрајотПакетИсклучителна Транспарентен Пакет, Може Да Се Прилагодите На ЕтикетатаМесто На ПотеклоПеруПад На ПревозотПрифати капка превозот за малопродажба, салон за коса, училиште, итн.Прифати ОЕМ и Ставете Приватни Знак на ПревозотВреме На ИспоракаЕкспрес Испорака од Страна на ПРОЗОРЦИ / DHL во Рамките на 37 Business ДенаЕ на коса 100% човечка коса?A : Да, косата е намален од еден донатор со целосна cuticle усогласени, ние ги направи уредни, чисти и здрави.Може да се косата екстензии се исправи, завиткан, боени или белена?A : Да, како што тоа е 100% човечка коса, тоа може да се исправи(освен кадрава коса),завиткан, обоени и избелени...

BGN 37.00 70.26

XBLHAIR 360 дантела предна закопчалка с лъчите на перу пряка човешка коса Remy тъче предна с перуки делото натурален цвят

XBLHAIR 360 Чипка Директно Затворање со Снопови Перуанскиот Директно Човечка Коса Remy Ткае Фронтален Со Перики Капа Природна Боја1...

BGN 203.00 356.64

Дълбока Вълна Бразилски Косата Тъкане На Снопчета От Естествен Черен Цвят Реми Човешки Коси Снопове Дантела Роза Коса 1 Бр Косата

Бренд Име : Чипка Роса Коса Материјал : Remy Човечка Коса Снопови Губење на Текстурата : Бразилски Длабоко Бран Боја на Коса : Природна Боја на Косата (Природни Црна),Може да Биде Обоена или се Избелени Губење на Тежина и Должина : (100±5)g / Пакет,1028 Инчи Човечка Коса Тип : Човечка Коса на Ткаење Човечка Коса Снопови Време на Испорака : 24 Работни Дена за САД и Европа, 47 Работни Дена да Африка БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Политика за Наплата : 15 дена нема причина да се вратат,1 година попродажба на услуги

BGN 32.00 61.33

Pinshair Бордо Бразилски Коса Weave Връзки С Затварянето На Червено 4 Бр Вълна От Водата Коси 3 Връзки Със Затварянето На Дантела Non Реми

Pinshair Бургундија Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Црвена 4 Парчиња Вода Бран Човечка Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање Не Remy Pinshair Бургундија Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Црвена 4 Парчиња Вода Бран Човечка Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање Не Remy Pinshair Бургундија Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање Црвена 4 Парчиња Вода Бран Човечка Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање Не Remy

BGN 124.00 259.15

Pima Извратени Къдрава Коси Weave Снопове One Piece Афро Косата Естествен Цвят На Queen Mary Non-Реми Заплитане На Косата

Бренд ИмеКралицата Марија Коса Официјалната Продавница На AliexpressБоја На КосаПриродна Боја, Силен Двојно Weft, Перуанскиот Откачен Кадрава Коса ТкаењеКоса Должина10"26" Инчен Во Акции На Располагање, Може Да Биде Обоена Или PermdКосата СтилПеруанскиот Откачен Кадрава Коса Ткаат СноповиФункцијаМеки, не метежот и без пролевање Можете да го боја и железо, кајгана, како и По перење, тоа ќе се врати иста текстураМатеријал100% Перуанскиот Откачен Кадрава Човечка Коса СноповиВреме На ИспоракаБрза Бесплатен Превозот Од 35 Работни Дена Да ПристигнеХемискоБесплатно Човечка КосаМоден Лидер на Косата е 100% човечка коса кои се прибираат од младите донатори,Човечка коса, без било какви хемиски процес е природно сјајна,жив и мека.Нашата човечка коса е најдобар квалитет и луксузен коса.Долг Живот И Лесно RestyledЧовечка коса може да се бојадиса, белена и permed...

BGN 26.00 39.57

Перу снопчета коса директни снопчета коса 8-30 натурален черен натрупване на човешки косъм Не Реми Yongtai hair бърза доставка

Перуанскиот коса снопови права коса Снопови 8"30" Природни црна 100% човечка коса екстензија 4 Pcs / многу Не Remy Yongtai коса брза испорака Бренд Име : Brand Name : Yu Yong Tai Коса Пакување : 4 парчиња Weft Текстура : Перуанскиот Права Коса Човечка Коса Тип : Перуанскиот Vigin Косата Погодна за Умирање Бои : Потемна Боја Онлај Може да Се Permed : Да должина на : 8"30" предност : многу мек, дебел завршува минимум пролевање фабрика трговија на големо цена Нето Тежина : 95100g / pc(околу 3.2 оз3.5 мл) други стил : телото бран / рамно / лабава бран / природни бран / длабоко бран / кадраваперуанскиот коса снопови со затворањеПредност

BGN 61.00 109.78

Свободни дълбоки бразилски косата Weave снопове Non-Реми коса повече вълна 8-28 инча бърза доставка може да се купи 3 лъч или повече QThair

Лабава Длабоко Бран Бразилецот Коса Ткаат Снопови НеRemy коса Повеќе Бран 828 инчен Брза Испорака Може да се Купи 3 Снопови или Повеќе QThair

BGN 29.00 57.58

Afro Извратени Къдрава Human Hair Weave 3 връзки 4*4 завързана затварянето на Raw Indian Hair Връзки Extensions Боби COLLECTION

Добредојдовте на Bobbi Колекција!Проверете повеќе реални слики направени од страна на телефонот, следете instagram ( https : / / www.instagram.com / bobbicollection / )Афро Откачен Кадрава Човечка Коса Ткаат 3 Снопови Со 4*4 Чипка Затворање Суровини Богородица Индискиот Коса Снопови Екстензии BOBBI КОЛЕКЦИЈАПриродна Боја Оригиналната Боја, нема боење на сите, да се погледне малку браун под сонце100% Човечка Коса Добар квалитет губење на материјал со избрани, може да се бојадиса & избелени лесно Боење ќе го направи навивам малку отворени Убава Стил Афро откачен кадрава стил за црните жени, само погледнете како свој коса Должина & Ширина Секој Пакет е 95100 грам, кратка коса има повеќе weft, подолго weft доаѓа надвор поголем пакет

BGN 116.00 135.01

Fashion Lady Pre-Colored 4 Греда На Човешки Косъм С Cloure Red Бразилски Косата Weave Връзки С Безплатен Част От Дантела Закриване Non-Реми

Моден Дама ПредОбоени 4 Човечка Коса На Снопови Со Cloure Црвено Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Слободни Дел Чипка Затворање НеRemyПродавница ИмеМоден Дама Официјалната ПродавницаОбјектотМоден Дама Пред Обоени Човечка Коса Со Чипка Затворање 4"x4"Материјал100% Необработени Бразилецот Косата, Вистински Човечка КосаЧипка МатеријалШвајцарскиот ЧипкаБоја На КосаЧиста Боја На Човечка КосаКоса Должина1024inch за коса пакет, 1020inch за чипка затворањеГубење На Тежина95105 G / Пакетот(За 3.23.5 МЛ / Парче)MOQ1 PackКвалитетНе Метежот Без Пролевање Без Мирис &Целосна КрајотДостапни СтилStw,Тело,Лабава Длабоко,Кадрави, Лабава Бран,Вода,Пролет Навивам, итн, pls контактирајте со нас ако е потребноПад На ПревозотПрифати капка превозот за малопродажба, салон за коса, училиште, итн.Прифати ОЕМ и Ставете Приватни Знак на ПревозотВреме На ИспоракаЕкспрес Испорака од Страна на ПРОЗОРЦИ / DHL во Рок од 2 до 5 ДенаЕ на коса 100% човечка коса?A : Да, косата е намален од еден донатор со целосна cuticle усогласени, ние ги направи уредни, чисти и здрави.Може да се косата екстензии се исправи, завиткан, боени или белена?A : Да, како што тоа е 100% човечка коса, тоа може да се исправи(освен кадрава коса),завиткан, обоени и избелени...

BGN 133.00 251.66

Дълбока Вълна 3 връзки със затварянето на снопове от човешки косъм бразилски косата тъкане на снопчета със затварянето на ALIPOP дантела закриване Не Реми 4 бр.

верзија=1.8;датум=20170323guan_lian_Beginguan_lian_Endproduction_information_Beginproduction_information_Beginproduction_information_Endproduct_photo_Endhair_measure_BeginСовети : 3 снопови се доволно за глава или комбинираат со затворање.Ако у сакате целосни изглед, 4 снопови заедно е добар избор...

BGN 88.00 153.92