• Ново
1 Бр Безжично Дистанционно Управление Плъх Мишка Безжична Играчка Котка Играе Дъвче Играчки, Нестандартен Подарък Смешно

1 Бр Безжично Дистанционно Управление Плъх Мишка Безжична Играчка Котка Играе Дъвче Играчки, Нестандартен Подарък Смешно

BGN 7.57
BGN 6.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


Безжичен Далечински Управувач домашно Милениче Мачка Играчка Отворено рк играчка Џвакање играчки
Се Движи Глувчето Стаорец За Мачка Играње
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 1pc
Боја : Сива
Глувчето Големина : 285mm x 87mm x 50mm/ 11.12" x 3.39" x 1.95"
Контролор Големина : 105mm x 55мм x 30мм /4.09" x 2.15" x 1.17"(инчен) (приближно)
Карактеристики :
Смешни Електронски Глувчето Играчка со Далечински Управувач.
Симпатична електронски глувчето играчка Со 2 начини : -оди напред -назад.
Со реална изглед, добар за игра трикови на другите.
Има далечински контролер за удобен контрола.
Глувчето напојува со 3 x 1.5 V AAA Батерии ( Батерија, Не се Вклучени ).
Контролор напојува со 2 x 1.5 V AA Батерии ( Батерија, Не се Вклучени ).
Answer : ___________________________ Note :
Батериите не се вклучени.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x Далечинска Контрола
1 x Ротирачки Глувчето Играчка.

Всичко за продукта

Размер:
M
Тип:
Котка
Тип Играчки:
Мишката И Играчки За Домашни Любимци
търговска марка:
Петрич
Тип Елемент:
Играчки За Котки
Тип:
Безжични Играчки С Дистанционно Управление
Тегло:
About 125g
Материал:
Както е показано на фигура

Подобни продукти в категория

Гореща електронна играчка за котки с батерия хлебарка Fun Cat Toy чат интерактивна играчка, 2 бр./лот

Спецификација : Модел : Електронски Тавтабита Мачка ИграчкаМатеријали : пластика + електронски компонентиНапојување : копчето батеријата (не се вклучени)Големина : Околу 4.5 x 2 x 2cmПакетот вклучува : 2 X Електронски Тавтабита Мачка ИграчкиКарактеристики : 1, Електронски лебарки, прекрасна миленици' добри партнери.2, еколошки и нетоксични материјали се издржливи и безопасни за домашни миленици.3, Интересна играчка која може лесно да се привлече вниманието на вашето домашно милениче мачка.Внимание : Земете ги подалеку од детето под 3 години, во случај детето да стави во уста.[xlmodel][фото][0000]За Плаќање1...

BGN 6.00 7.50

Heve You Cat яка регулируеми аксесоари за домашни любимци кученце чихуахуа плюшени нашийници за кучета Featival Cat Колие за кучета коледни подаръци

Heve Ќе Мачка Јака Прилагодливи домашни Миленици, Додатоци Кутре Chihuahua Теди Куче Јаки Featival Мачка Ѓердан за Куче Божиќ Подароци

BGN 4.00 5.94

Нов трехсекционный мащабируем Dangler Play Toys сладко коте котка играчка с домашен любимец червей подплатена дръжка пръчка закачка ловец перо звънец

Три Делот Scalable Dangler Игра Играчки Слатки Маче Мачка Играчка со Пет црв Мека рачка Стапче Закачка Chaser Бел ПердувКарактеристики : Овој вид на играчки се скалести во 3 компјутери , и со 1 парче црв Тоа е неверојатна играчка за мачки бек ause можете да си игра со вашата мачка со варијации и тоа дури и може да ви помогне и мачка да се вежба! Оваа мачка играчка ќе се обезбеди часа на забава за двете мачка и сопственикот...

BGN 3.00 3.66

Котка Favor Fish Играта на Котка Mint Fish пълнени с форма на риба сезал коноп Cat Scratch Board Когтеточка за доставка на пет доставки F0492

Карактеристики на производот : 1#Пренослив и Перат 1 Симулација риба играчки за да се задоволат мачка преференции 2...

BGN 1.98

Westrice Cat Toy Hot Sale False Mouse Toys For Cat Мек Fleece Сладко Funny Toy Mouse Pattern For Cats Mice Toys 300 3cm

Westrice Мачка Играчка Топла Продажба Лажни Глувчето Играчки За Мачка Мека Руно Мачки Играчки Слатки Смешни Играчки За Мачки Глувци Играчки 300 3cmБоја случаен избор

BGN 158.40

Костюми Пет Cat дъждобрани кмет на с костюм комплект дрехи малък домашен любимец кученце на котка козината продукт за Коледа cosplay облекло

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Ако имате било какви прашања, ве молиме дај ми порака, јас ќе одговори на вас како е можно поскороКостими домашно Милениче Мачка Наметки Мантија со Одговараат Поставите Облека Мали Миленичиња Куче Мачка Грб Производ За Божиќ Cosplay облека Материјал : тресат сомот Големина вратот биста висина S Код : 26cm / 10.24 "30cm / 11.8" 46cm / 18.1 "12cm / 4.72" М Код : 29cm / 11.4 "32cm / 12.6" 53cm / 20.87 "16cm / 6.3" L код : 37cm / 11.45 "40cm / 15.75" 65cm / 25.6 "18cm / 7.1" Шапка големина максимална : 8cm / 3.15 "Вратот 34cm / 13.39 {" 40cm / 15.75 "3

BGN 3.00 3.84

Празна куче памук качулки кученце домашни любимци спортен костюм дрехи прости цветове XS-XXL цвят 4

Материјал : памукГолемина на располагање : XS S M L XL XXLБоја : портокалова,црна,црвена,сиваГолемината на табелата за куче е тело за вашиот референца IZE Назад Тело, Должина на Градите, Вратот Раси CM Инчи CM Инчи CM Инчи XXS / 6# 1517 5.96.7 2325 9.19.8 1315 5.15.9 Chihuahua,чаша Чај Poodls XS / 8# 1921 7.58.23 2729 10.611.4 1719 6.77.5 Yorkie,Chihuahua S / 10# 2325 9.19.8 3133 12.213.0 2123 8.39.1 Yorkie,Chihuahua,Maltese,Pomeranian M / 12# 2729 10.611.4 3537 13.814.6 2527 9.810.6 Shih Tzu,Pekingese,Poodle,Мини Schnazer L / 14# 3133 12.213.0 4345 16.917.7 2830 11.011.8 Shih Tzu,Pekingese,Poodle,Мини Schnazer,Боксер XL / 16# 3537 13.814.6 4749 18.519.3 3133 12.213.0 Американската Кокер,Fox Terrier XXL / 18# 3941 15.416.1 5153 20.020.8 3436 13.414.2 англиски Кокер Spaniel

BGN 23.20

2015 Пет Dogs Равенство Bow Tie Children Baby Пет равенство Dog Равенство Пет Collar 100 бр./лот

Домашно милениче вратоврска≡≡≡≡≡≡≡≡≡ Бебе Опис ≡≡≡≡≡≡≡≡≡Ткаенини : Сатен печатење на ткаенина 100% рачно изработениГолемина : 6 * 9cm (пет вратоврска)Боја : Како што е прикажано 100% во вид на снимање

BGN 94.38

Безплатна доставка мек Pu + плат Японски стил кимоно Лука малко куче котка яки аксесоари за домашни любимци колие

Детали за производотДИМЕНЗИИ : ширина 1.3 см S 21.527.5 cmплаќањеНие прифаќаме Alipay, paypal , Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secureуплатата ЗАЧУВАМ.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.превозот ние брод во светот Сите производи се испраќаат од Кина1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 15.97

Електронното Моделиране На Хлебарки Домашен Любимец Котка Куче Интерактивна Образователна Игра Играчка

Карактеристики : Сосема Нов и Висок КвалитетСовршен подарок за вашите пријатели,семејства, љубовници и сл.Материјал : ПластикаБоја : Како на сликата шоуГолемина : 4.5*2*2cmНапојува со копчето батеријата(вклучени).Мерки на претпазливост : 1...

BGN 3.00 3.90

Безплатна доставка на пет play toy catnip cat toy three styles 10g per bag 20 бр/лот

Точка Име : Бесплатен превозот на домашни миленичиња игра играчка catnip мачка играчка три стилови 10g по торба 20pcs / многуОбјектот Големина : 7*6 CMОбјектот тежина : 10per торба или така

BGN 31.36

RFWCAK Пет Cat Dog Harness Safety Walking Cat Collar каишка Пет Тягови елегантен английски стил красиво яке каишка

Име : Пет Harnesses&ПоводникМатеријали : НајлонБоја : 8 боиГолемина : S,M,LВи благодариме за изборот на нашата продавница, имаат убав ден...

BGN 10.00 13.95

3 Цвята Пет Куче Спален Чувал Акула Развъдник Легло Котка Пещера Плюшен Въздушна Възглавница Мат Кученце, Коте Гнездо Мат Зимата На Топло У Дома Кучила

3 Боја Миленичиња Куче Вреќа За Спиење Ајкула Кинолошки Мачка Кревет Пештерата Кадифен Перница Перница Мат Куче Маче Гнездо Мат Топло Зима Куќа Litters

BGN 28.78

5 бр. / лот 10 см забавен домашен Любимец Котка Toys перо фалшиви мишката дългата опашка на котка коте играе играчки доста подарък Пет Toy Капка доставка

5pcs / многу 10cm Смешно Милениче Мачка Играчки Пердув Лажни Глувци Долга Опашка Мачка Маче Играње Играчки Прилично Подарок Милениче Играчка Пад на ПревозотФункција : Реална глувци модел, внатрешни содржат многу мали пластични зрнца, може да се издаде по мало тресат мало шумолат, како вистински глувчето се движи глас.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИГРАЧКА FOY ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ!Материјал : волна, пердуви, пластичниЦелосна Lenght : прибл.10cm(5cm+5cm)Боја : испрати по случаенВежба мачка чувствителни за време на играњеПакетот вклучува5 x долга опашка на глувциТопло предвид пред Цел : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус / Преку продавачот превозот начинследење на број може да проверите само информации во продавачот' земја, нема информации во купувачот' s земјата.Тоа треба да трае околу 20 60days да стигнат до вас.Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот.Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1...

BGN 2.00 3.38

Смешни Uncle McDonald Costume for Pets Cat Apparel дрехи за кучета Хелоуин Коледа cosplay облекло облекло е костюм за котки

Смешни Чичко Mc Donald Костим за домашни Миленици Мачка Облека Облека за Кучиња ноќта на Вештерките Божиќ Cosplay Облека Облека Костим за една мачка Топло Совети : Купи 2 парчиња или повеќе, се 5% попуст...

BGN 15.00 24.75

Пластмасов Ротокастая чудесна пищащая куче Пет Устройство Toys теч на Храните Fun Food Dispenser Slow Устройство за кучета, котки, за да отслабнете

Пластични Rotocast Прекрасна Квичат Куче Миленичиња Фидер Играчки Истекување Храна Забава Храна Фармацевт Бавно Фидер за Кучиња, Мачки Да Изгубат на ТежинаКарактеристики : Овој вид на играчка која може да направи вашата прекрасна мачка возбудени...

BGN 5.00 5.66

usd 0.95 / pc Безплатна доставка домашен любимец котка, кученце яка еластичен колан мека яка колие плътен цвят с камбана 24 бр./лот

Бесплатен превозот домашно милениче мачка кутре јака еластичен појас мека јака ѓердан солидна боја со бел 24pcs / многуОбјектот Големина : 1.0*35 CMБесплатен превозот домашно милениче мачка кутре јака еластичен појас мека јака ѓердан солидна боја со бел 24pcs / многуОбјектот Големина : 1.0*35 CM

BGN 36.48

Пет Tunnel Cat Animals Сгъваем Тунел Камуфляжный Цвят Смешни Kitten Tunnel 2 Топки Play Bulk Cat Toys Hot!! Място За Спане

Домашно Милениче Тунелот Мачка Животни Расклопна Тунелот Маскирна Боја Смешно Маче Тунел 2 Топки Игра Најголемиот Дел Мачка Играчки Жешка!! Спиење Место Точка Име : Маскирна Шарени Мачка Тунелот.Големина Детали : Должина : 50cm / 19.69 инч.Дијаметар : 25cm / 9.84 инч.Купи повеќе да conbine заедно , да се направи повеќе смешни за нашата прекрасна домашни миленици.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем или мали трговија на големо!Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1...

BGN 11.00 20.78

Нови горещи продажба на котка облекло Дино малки кучета кученце пет Costume облекло смешно сладък сладък костюм динозавър cosplay костюми зоотовары

Информација за производот : Овој производ вклучени 1pcs милениче костим одговараат само ,мерка на вашето домашно милениче е големина правилно пред да ја купите.(Мерење само за референца.Постојат "13 см" грешки е нормално,ве молиме да се разбере)

BGN 8.00 8.67

Окото Пат колан котка колан комплект котка коте ходене на каишка и колан

ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИКина Пост Воздух Mail за цел пакет (≤ 2 кг),DHL, или ЕМС ПРОЗОРЦИ курир за цел пакет(>2kg).1) Pls контактирајте со нас ако не сте сигурни дали цел пакет над 2kg.2)...

BGN 19.04