• Ново
13шт кожа занаят, ръчно бродиран за шиене, инструмент за резба Шило вощеный напръстник комплект T20

13шт кожа занаят, ръчно бродиран за шиене, инструмент за резба Шило вощеный напръстник комплект T20

BGN 20.77
BGN 15.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


13 Pcs Кожа Занает Рака Крои Шиење Алатка Тема Awl Восок Напрсток Комплет
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Челик+Дрво Боја : Како што е прикажано како слики Добро за основните печат поставување,Полнење за почетник, одлична за персонализирање на вашата кожа проекти. Тие се одлични за било обичај кожа работи. Станот восок јаже должина : 50m Количина : 1 Set (14 Pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x црното притисок крпа забот на растојание од 4 mm 1 Pc x дневник притисок крпа забот на растојание од 2 мм 1 Pc x цврсто дрво awl 1 Pc x директно главата awl 1 Pc x кука на awl 1 Pc x шупливи awl 1 Pc x восок 1 Pc x кожа игла 1 Pc x ecru рамен восок јаже 1 Pc x црни рамни восок јаже 1 Pc x кафе рамен восок јаже 1 Pc x ножици

Всичко за продукта

Номер На Модела:
WA133
Материал:
Стомана+Дърво

Подобни продукти в категория

Ръчни дървообработващи инструменти дърворезба нож комплект длето выдолбить направи си САМ ръчно гравиране на плосък мачете ъгъл на нож комплект от 14 сантиметър 3-1

Рачно изработени Алатки Машини за Дрво, Резба Нож Комплет Длето Жлеб DIY Рака Гравирање Рамен Machete Агол Машина Поставите 14cm 312pcsГолемина : 14cm*1.4 cmНашата продавница има повеќе предмети за домаќинството : Исто така,имаме некои алатки : За цена : Нашите производи имаат добра цена.насловна страница треба купоните може да се користи за да се компензира дел од износот, ,и ние исто така да поставите некои содржини минус износот на попуст...

BGN 9.00 10.86

Кожен Инструмент За Резба Восък Линия Ръчно Изработени Кожени Инструменти Изкуство Игольчатое Шиене

Функција : Можете брзо (варијабилна впечаток сите одби копија) на цвест заклучување бод како машини за шиење и mending платно чанти, чевли, ремен, кожен мантил, шатори, автомобил покривот и внатрешна декорација, итн.Двојно крои сила, убава бод.Оваа група ги вклучува Заклучување Бод Awl, две игли (една тешка, другите парична казна) и затегнување клуч кој може да се чуваат во contoured дрво рачка, како и калем на црн конец 10 M.За разлика од друг производ, оваа awl доаѓа со две игли, наместо на еден! Иглата, со тема во око се турка преку материјал...

BGN 19.00 34.91

Чиста мед кожата е занаят кожена край боя масло шевове направи си САМ ръчно шиене, определени 40 * 25 * 10 мм

Функција : Лесен за употреба и чиста.Погоден за правење на кожа,многу практични.Материјал : Чиста МесингГолемина на : 40*25*10ммНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја1 сет x Алатки1...

BGN 11.00 14.34

Кожен занаят САМ ключодържател дървен шаблон нож пробивка ключодържател рязане на мухъл режещи инструменти ръчни инструменти

100% Сосема Нов Кол : 1pcs Материјали : Челик, Дрво Боја : како на сликата Големина на : 27*7*1.8 cm Нож Ширина 0.7 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 27.18

Производител на кожени кожата diy корейски стандартен костюм кожена логото наистина е ръчна изработка pipi standard

Оваа цена се само за оваа точка, pls види "За Предметот" Информации, Ако имате различни барање, ние ќе ви понудат повторно, имаме најдобра цена и квалитет во споредба со другите продавачи .Оваа цена се само за 100pcs истиот дизајн етикети, може да не е фиксна...

BGN 2.00

Направи си САМ ръчно изработени кожени инструменти производство на игли инструменти за съхранение на сандалово дърво игла тръба иглодержатель

Опис Име на Производ : Рака бод цевка Материјал : Сандаловина Боја : Жолта кафена / црвени, кафеави / црни Тежина : 0.03 кг Пакување : 1x Игла Кутија Забелешка : 1.Споредете ги вашите детали големина, ве молиме оставете 12 CM да бидат различни, поради рачни мерења...

BGN 4.74

Щастливата продажба на плоско длето от неръждаема стомана, кожени занаятчийски инструменти punch набор от инструменти направи си САМ sep929

Pls Забелешка : Драг пријател, вашето задоволство е мојата најголема мотивација Срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети.Нерѓосувачки Челик Рамен Длето Кожа Занает Алатки Дупка Удар Алатка за Полнење DIYФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетОваа точка е од не ' Рѓосувачки Челик Рамен Длето Кожа Занает Алатки Дупка Удар Алатка за Полнење DIYДобри алатки за кожа изработка и украсувањеЧетири различни големини може да се направи полесно и полесноПротив пролизгување се справува со дизајн,исклучителна појава,остар prong и силен ритамМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликProng ширина : Прибл.2mmProng теренот : Прибл.3ммАлатка Должина : Околу.10cmПакет Содржина : 1 X Нерѓосувачки Челик Рамен Длето Кожа Занает Алатки Дупка Удар Алатка за Полнење DIY

BGN 14.00 19.06

1 бр. восъчен печат класическа Римска буква новост занаят, изкуство инструмент сургучная печат азбука писмо ретро дърво червен восък

Бебе материјали : Дрво + месингБа со димензии : дијаметар 25мм, должина 90mmФакултативна букви од А до Ш, молба se ги преземе соодветните букви опцииУ V, N; три букви се споени во една опцијаАко ви треба U, V, N, и 3 букви, ве молиме имајте во предвид кога ќе сакате да го земеСамо една буква можат да бидат избраниКупи поголемо внимание, ова е еден печат О, бара свој посебен купување на восоци и други додатоци

BGN 17.00 20.80

Безплатна Доставка Кожевенное Занаят Падина Регулируем Кожен Край Шевове Канавка Кожен Занаятчийски Инструмент

DIY Leathercraft Ровот Прилагодливи Кожа Работ Крои Groover Кожа Занает АлаткиОпис : 1 Професионална одделение алатка за сечење рака крои жлебови2...

BGN 12.00 13.60

Безплатна доставка на 1 бр Leathercraft Head резби, пробиване с чук волска САМ чук кожа занаятчийски инструменти с алуминиева дръжка

Бесплатен Превозот 1 парче Leathercraft Главата Печат Резба Mallet Cowhide DIY Чекан Кожа Занает Алатки со Алуминиумска РачкаНие сме производител на разни рачни алатки, ако ви треба голема количина, pls контактирајте со нас за цените.

BGN 22.38

7шт комплект кожа занаят, ръчно бродиран за шиене, инструмент за резба Шило вощеный напръстник комплект

Опис На Производот : Состојба : 100% Сосема нов.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн.На тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Пакет за 7 поставите кожа занает алатка : 1pcs Прилагодливи Кожа Работ Крои Groover Алатка1pcs Кожа занает Шиење Рулет Кожа Шевови на Воланот 2,5 mm1pcs Крои Awl1pcs 54yards 1mm Шиење Восок Тема 150 D1pcs Ножици ( Случаен Боја )1pcs Шиење Напрсток Прстен1 Set Подигнат Игли СетПакет се вклучени:1 X 1 сет Кожа Алатки

BGN 18.00 20.80

Направи си САМ азбука номер, поставен набор от взаимообменът за печат съобщение за пробиване на режещия ръчни инструменти кожата на плавателни съдове

Состојба : 100% сосема нов Големина на стан : #01 Писмо Носителот 6 CM : Внатрешна Кол 6cm ; Надворешна Кол 6.8 cm ; Ширина 1.4 cm ; Висина 1cm #02 Број модел 09 : Еден Мувла 1*0.45*0.8 cm ; Писмо Висина 0.6 cm ; 10pcs на сите #03 Симбол : Еден Калап 1*0.8 cm ; Ширина 0.250.8 ; 15pcs на сите #04 мали букви 26pcs : Еден Калап 1*0.8 cm ; Ширина 0.25*0.8 cm ; 26pcs на сите #05 Горниот случај 26pcs : Еден Калап 1*0.8 cm ; Ширина 0.25*0.8 cm ; 26pcs на целиот Материјал : Месинг Боја : Како на Сликата Покаже Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 см ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 19.00 19.18

1бр кожевенное занаятчийски инструмент кожена край дъждобран торта форма на дървена край дървена дъждобран кожена който е паркет инструменти

Карактеристики100% сосема нов.Материјал : дрво.Се користи за slicking рабовите на вашата кожа за на работа и, исто така, за внатре burnishing и калапи.Брзо и назад на мобилен поправка dermabrasion работ ефект,кожата страна ќе биде повеќе светла.Дршката нуди удобно и цврст стисок за да се направи вашиот burnishing полесно...

BGN 1.74