• Ново
M3 Split Pins брава болт 304 неръждаема стомана часовник за Band Линк брава болт набор от инструменти, часовници часовници ремонт на инструменти GBT / 91

M3 Split Pins брава болт 304 неръждаема стомана часовник за Band Линк брава болт набор от инструменти, часовници часовници ремонт на инструменти GBT / 91

BGN 13.10
BGN 12.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


Објект : Подели Игли / Cotter Иглички
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стандард : GBT/91
Пакување : Пластична Кеса
Големина : M3

Всичко за продукта

Диаметър на:
M3X16 X 50 КОМПЮТЪР, M3X20 X 50 КОМПЮТЪР, M3X25 X 50 КОМПЮТЪР, M3X30 X 50 КОМПЮТЪР, M3X35 X 50 КОМПЮТЪР, M3X40 X 50 КОМПЮТЪР, M3X45 X 30 КОМПЮТЪР, M3X50 X 30 КОМПЮТЪР, M3X60 X 30 PC
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
DS005
Тип Елемент:
Оповестяване
Склад:
богат
Произход:
Китай
Обувки за обслужващия персонал:
Директен доставка
Размер:
M3

Подобни продукти в категория

100 бр./лот месинг конфронтация втулка M4 женски x M4 жена 40 мм

Ова е за една кеса на 100 парчиња од Месинг ќорсокак Spacer М4 Женски x М4 Женски 40мм.Големина : M4 x 0.7 40mm(4mm Дијаметар x 0.7 Тема Теренот x 40mm Долго)Сите производи се во согласност со ЕУ ROHS директивата...

BGN 40.80

10/20 бр. Сребърен металик keyhole закачалка скрепителни елементи за картини фоторамка мебели за дома мебели шкаф 44 мм x 16 мм

HG0013757Спецификација : Б ранд новиMeterial : МеталБоја : SliverПо димензии(прибл.) : 44mm x 16mm / 1.7" x 0.63"(L*W)Одредување дупка со дијаметар од(прибл.) : 4.5 мм / 0.18"Одредување дупка центар растојание(прибл.) : 29mm / 1.2"Тежина(прибл.) : 89gПогоден за : Фото рамка,furnniture,слика,кабинет.итн.Пакет Се Вклучени(Choosable) : 10 Pcs* Ментална Слика Закачалка20 Pcs* Ментална Слика ЗакачалкаN ote : Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.64

M2. 5 M2. 5*4/5/6/7/8/9 M2. 5x4/5/6/7/8/9 304 кръст неръждаема стомана 304ss Philips утопил през цялата винт машини грибообразной главата ферменной дизайн

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ2.5 М2.5*4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 М2.5x4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 304 Нерѓосувачки Челик 304ss Philips Крстот Вдлабнати Круг Решетка Печурки Глава на Машина со ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална ДијаметарdТеренотСтр дк К Слот Бр...

BGN 9.92

M5 M5*25/30/35/40 M5x25/30/35/40 304 316 неръждаема стомана DIN967 кръст Philips кръг на вграждане завийте с Шайбовой глава с Шайбовым яка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M5 M5*25 / 30 / 35 / 40 M5x25 / 30 / 35 / 40 304 316 Нерѓосувачки Челик DIN967 Крстот Philips Круг Вдлабнати Пан Главата на Завртката Со Миење ЈакаМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Спецификација М2 М2.5 М3 М4 М5Навој Дијаметарd 2 2.5 3 4 5Глава Дијаметарdk 3.8 4.05 5.08 6.67 8.55Миење Дијаметарdc 5.1 6 6.95 8.51 10.06Глава Дијаметарк 1.30 1.79 2.53 3.17 3.46

BGN 9.57

Миене на анти -- изплъзване тампон силикон диаметър 20 mm прозрачен, на ръка, с перка на собствената си личност м3.5кс16мм СС черпейки за краката на мебелите

Детални Големина На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Детали На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 51.18

SP-M3-1press в гайках, самоклинчирующиеся гайки от неръждаема стомана, 416, вакуумни изпичане, природа, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

6x4x2mm 4-пинов SPST 1P1T instant бутон на лентата на ПХБ в мини-осезаемо преминаването

Име на производ Такт се Префрлите Acuion Тип на Еден Големината на Телото 6 x 4 x 2mm / 0.24" x 0.16" x 0.08"(L*W*T) Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

BGN 9.78

Полукръгла глава винтовете на кръст хардуерния механизъм винт M4 мулти спецификация на майната-надолу на кутията

Внимание : Постојат неколку типови на завртки, Ако цел на завртка,ние ќе го изберат правото завртки според производи ќе го купите или можете да обрнете внимание на големината треба кога ќе го купите ...

BGN 3.34

M6 M6*65/70/75/80 M6x65/70/75/80 12.9 клас Черна въглеродна стомана пълна резба DIN912 капачка чаша шестостенния болт с размер на отворите глава Винт с жак

M6 M6*65 / 70 / 75 / 80 M6x65 / 70 / 75 / 80 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик Целосна Тема DIN912 Капа Првенство Ален Главата Гром Хексагонални Штекер Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Дијаметар Norminal(d)Теренот(P) б дк к с тmin max min max min max min М1.4 0.3 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 23 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 23 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 25 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 33 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 38 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 41 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

BGN 11.00 11.10

M6 M6*20/25/30/35 M6x20/25/30/35 10.9 Марка настоящата никел въглеродна стомана DIN7991 плосък тайната корона шестограмен винт с шестигранным жак

M6 M6*20 / 25 / 30 / 35 M6x20 / 25 / 30 / 35 10.9 Одделение Никел Позлатен Јаглероден Челик DIN7991 Countersunk Flat Head Хексадецимален Хексагонални Штекер Мини Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект единица : mm Norminal Дијаметар М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М16...

BGN 13.00 13.46

Електрически електрически инструменти метален възвратно-постепенен лост за лобзика Bosch 54

Име на производ Reciprocating Лост Одговара за Бош 54 Убодни Видов Тркала Дијаметар 11.5 mm / 0.45" Вкупната Големина 82 x 10 x 3мм / 3.2" x 0.4" x 0.1"(L*W*T) Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење Сива

BGN 29.92

S-0524-1press в гайках, самостоятелно забортуя ядки, категория въглерод стомана студено,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.Шенжен Fotsbon метал ко.,Ltd е една фабрика специјализирана во производство на хардвер сврзувачки елементи, е голем supplie за ПРОЦЕСОРОТ кутија, кабинетот и лим индустрија и да се обезбеди сите видови на прецизност хардвер fastener...

BGN 184.00

100 бр./лот месинг конфронтация втулка M4 женски x M4 женски 55 мм

Ова е за една кеса на 100 парчиња од Месинг ќорсокак Spacer М4 Женски x М4 Женски 55мм.Големина : M4 x 0.7 55мм(4mm Дијаметар x 0.7 Тема Теренот x 55мм Долго)Сите производи се во согласност со ЕУ ROHS директивата...

BGN 70.77