• Ново
100шт М2х10/12/16/20 2 мм, пружина от неръждаема стомана сплит шпонки болт

100шт М2х10/12/16/20 2 мм, пружина от неръждаема стомана сплит шпонки болт

BGN 3.73
BGN 3.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


M2x L(10/12/16/20/25/30/35) 2mm нерѓосувачки челик пролет сплит cotter pin

Всичко за продукта

Дължина:
length 10mm, length 12mm, length 16mm, length 20mm, length 25mm, length 30mm, length 35mm
Тип Елемент:
Оповестяване
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
2мм

Подобни продукти в категория

S-0524-1press в гайках, самостоятелно забортуя ядки, категория въглерод стомана студено,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.Шенжен Fotsbon метал ко.,Ltd е една фабрика специјализирана во производство на хардвер сврзувачки елементи, е голем supplie за ПРОЦЕСОРОТ кутија, кабинетот и лим индустрија и да се обезбеди сите видови на прецизност хардвер fastener...

BGN 184.00

50 бр./лот DIN912 m4*10/12/16/20/25/30/35/40 4 mm въглеродна стомана черен шестостенния торцевая корона на кутията самонарезающий завийте болтовете

50pcs / многу DIN912 м4*10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 30 4mm Јаглероден Челик Хексадецимален Штекер Главата Капа Само Прислушување Завртки ЗаврткиТема големина : M4Количина : 50pcs

BGN 5.70

100 бр./лот месинг конфронтация втулка M4 женски x M4 женски 55 мм

Ова е за една кеса на 100 парчиња од Месинг ќорсокак Spacer М4 Женски x М4 Женски 55мм.Големина : M4 x 0.7 55мм(4mm Дијаметар x 0.7 Тема Теренот x 55мм Долго)Сите производи се во согласност со ЕУ ROHS директивата...

BGN 70.77

Електрически електрически инструменти метален възвратно-постепенен лост за лобзика Bosch 54

Име на производ Reciprocating Лост Одговара за Бош 54 Убодни Видов Тркала Дијаметар 11.5 mm / 0.45" Вкупната Големина 82 x 10 x 3мм / 3.2" x 0.4" x 0.1"(L*W*T) Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење Сива

BGN 29.92

CLS-0524-1press в гайках, в штоке, неръждаема стомана 303 PEM, собственн-забортуя ядки, произведени в Китай,

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 384.00

M6 M6*100 M6x100 M6 * 110 M6x110 M6*120 M6x120 316 неръждаема стомана 316SS DIN835 винт без глава двойно края на конец прът Болт Родословни

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M6 M6*100 M6x100 M6*110 M6x110 M6*120 M6x120 316 од не ' Рѓосувачки Челик 316ss DIN835 Завртки без глава Двојно Крајот Тема Род Гром Студ 最少5个字符 最少5个字符Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : мм L b M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16...

BGN 10.00 10.24

SP-M6-1press in nuts, self-clinking nuts,неръждаема стомана 416, вакуумни изпичане, nature,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 232.00

M2. 5 M2. 5*4/5/6/7/8/9 M2. 5x4/5/6/7/8/9 304 кръст неръждаема стомана 304ss Philips утопил през цялата винт машини грибообразной главата ферменной дизайн

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ2.5 М2.5*4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 М2.5x4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 304 Нерѓосувачки Челик 304ss Philips Крстот Вдлабнати Круг Решетка Печурки Глава на Машина со ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална ДијаметарdТеренотСтр дк К Слот Бр...

BGN 9.92

6x4x2mm 4-пинов SPST 1P1T instant бутон на лентата на ПХБ в мини-осезаемо преминаването

Име на производ Такт се Префрлите Acuion Тип на Еден Големината на Телото 6 x 4 x 2mm / 0.24" x 0.16" x 0.08"(L*W*T) Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

BGN 9.78

10/20 бр. Сребърен металик keyhole закачалка скрепителни елементи за картини фоторамка мебели за дома мебели шкаф 44 мм x 16 мм

HG0013757Спецификација : Б ранд новиMeterial : МеталБоја : SliverПо димензии(прибл.) : 44mm x 16mm / 1.7" x 0.63"(L*W)Одредување дупка со дијаметар од(прибл.) : 4.5 мм / 0.18"Одредување дупка центар растојание(прибл.) : 29mm / 1.2"Тежина(прибл.) : 89gПогоден за : Фото рамка,furnniture,слика,кабинет.итн.Пакет Се Вклучени(Choosable) : 10 Pcs* Ментална Слика Закачалка20 Pcs* Ментална Слика ЗакачалкаN ote : Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.64

SP-M3-0press в гайках, самоклинчирующиеся гайки от неръждаема стомана, 416, вакуумни изпичане, природа, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

SP-632-1press in nuts, self-clinking nuts,неръждаема стомана 416, вакуумни изпичане, nature,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 88.00

Миене на анти -- изплъзване тампон силикон диаметър 20 mm прозрачен, на ръка, с перка на собствената си личност м3.5кс16мм СС черпейки за краката на мебелите

Детални Големина На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Детали На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 51.18

M6 M6*20/25/30/35 M6x20/25/30/35 10.9 Марка настоящата никел въглеродна стомана DIN7991 плосък тайната корона шестограмен винт с шестигранным жак

M6 M6*20 / 25 / 30 / 35 M6x20 / 25 / 30 / 35 10.9 Одделение Никел Позлатен Јаглероден Челик DIN7991 Countersunk Flat Head Хексадецимален Хексагонални Штекер Мини Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект единица : mm Norminal Дијаметар М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М16...

BGN 13.00 13.46