• Ново
100шт M1. 5x10/12/16/20 1.5 мм, пружина от неръждаема стомана сплит шпонки болт

100шт M1. 5x10/12/16/20 1.5 мм, пружина от неръждаема стомана сплит шпонки болт

BGN 3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


М1.5x L(10/12/16/20) 1.5 mm нерѓосувачки челик пролет сплит cotter pin

Всичко за продукта

Дължина:
length 10mm, length 12mm, length 16mm, length 20mm, length 25mm
Тип Елемент:
Оповестяване
Номер На Модела:
1,5 мм
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Подобни продукти в категория

200 x прозрачни притискателните щифтове прозрачна пластмаса

Материјал : ПластикаБоја : ТранспарентнаИсто така може да го користите pin производство на календарот, одгледување деца иновативни и рацете на способност.Некои деца може да бара возрасни помош при навигација на активности.Фиксни за производот на цртање, calligraphy и слика, обично како привремена фиксни, Лесен за употреба,лесно да ги растурајтеКоличина : Пакување од 200Идеален за идентификување на клучните точки на мапите итн.Може да се користи на плута табла, картон, кожа и други предмети.Здрав сигурен игли за безбедно, лесна употреба.Забрането е да се даде на децата, кои се уште се малку како играчка.Пакет Содржина : 200 x ИгличкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 3.20

XB2BG41C 1N / O 2positions се поддържа ключ Select селекторные ключове замени Telemecanique

Објектот за Скролување Одберете Switch, Заврши Единица Тип Скролување Одберете Switch Контакт Тип 1 N / O Тип на Оператор за Скролување Одберете 2 Positons Акција се Одржува (Копче за Отстранување На Лево и Десно) Големина 22mmПРЕВОЗОТ : Превозот форма : препорачана поштаПроценка time : 1525days на светотAnswer : ___________________________ Note : 1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.2 : Испорака задолжен е за вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалкуоданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.Гаранција : Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.Политика : Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА ЕМЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

BGN 4.77

S-0616-1press в гайках, самоклинчирующиеся ядки, неръждаема стомана, на природата, на склад, произведени в Китай, стандарт PEM,

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.Шенжен Fotsbon метал ко.,Ltd е една фабрика специјализирана во производство на хардвер сврзувачки елементи, е голем supplie за ПРОЦЕСОРОТ кутија, кабинетот и лим индустрија и да се обезбеди сите видови на прецизност хардвер fastener...

BGN 266.67

M2. 5 M2*10 M2x10 M2. 5*4 M2. 5x4 M2.5*5 M2. 5x5 304 неръждаема стомана DIN7985TX Torx Шест венчелистчета кръгла корона тава машина защитен винт

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М2.5 М2*10 M2x10 М2.5*4 М2.5x4 М2.5*5 М2.5х5 на 304 Нерѓосувачки Челик DIN7985 TX Torx Шест Лобус Круг Пан Глава на Машина за Безбедност Завртка 最少5个字符最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според реалниот објект (M2*4=d*L) Единица : d mm M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 Стр 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 dk max 4 5 5.6 7 8 9.5 12 16 20 мин 3.7 5.3 4.7 6.64 7.64 9.14 11.57 15.57 19.48 k max 1.6 2.1 2.4 2.6 3.1 3.7 4.6 6 7.5 мин 1.16 1.96 2.26 2.46 2.92 3.52 4.3 5.7 7.14 t max 0.77 1.27 1.04 1.33 1.66 1.91 2.42 3.18 4.02 мин 0.63 0.91 1.01 1.07 1.27 1.52 2.02 2.79 3.62 最少5个字符

BGN 9.00 9.28

Axk 10шт M8*12/16/20/25/30/40/50/60/70/80 A2 неръждаема стомана Torx Button Head Tamper Proof Security винтове, Screw

започнетекрајот10 PCS М8*12 / 16 / 20 / 25 / 30 / 40 / 50 / 60 / 70 / 80 А2 Нерѓосувачки Челик Torx Копчето Главата Подесувате Доказ за Безбедност Завртка Завртки

BGN 10.54

M14 M14*55/60/65/70/75 M14x55/60/65/70/75 304 метрична резба от неръждаема стомана DIN912 шестостенния болт с размер на отворите винт шестограмен винт Колпачковый

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М14 M14*55 / 60 / 65 / 70 / 75 M14x55 / 60 / 65 / 70 / 75 304 Нерѓосувачки Челик Метрички Навој DIN912 Ален Главата Гром Хексадецимален Хексагонални Штекер Кап ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална Дијаметар на Теренот б dk k s t d P max min max min max min min М1.4 0.3 14 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 15 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 16 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 17 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 18 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 20 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 24 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 / 1 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 / 1.25 / 1 32 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 / 1.5 / 1.25 36 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 / 1.5 40 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

BGN 9.00 9.44

S-0820-1press в гайках, самоклинчирующиеся ядки, студено, засаждане на въглеродна стомана, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.Шенжен Fotsbon метал ко.,Ltd е една фабрика специјализирана во производство на хардвер сврзувачки елементи, е голем supplie за ПРОЦЕСОРОТ кутија, кабинетот и лим индустрија и да се обезбеди сите видови на прецизност хардвер fastener...

BGN 692.80

SP-632-1press in nuts, self-clinking nuts,неръждаема стомана 416, вакуумни изпичане, nature,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 88.00

10шт монтиране на дребно дисплей магазин колче куки са включени торцевая капачка от неръждаема стомана на една кука подходяща 25 мм дъска

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Една Кука. Да се Вклопи 25мм Одбор. Пакување Од 25 Колче Одбор Куки. За прикажување виси предмети. Дозволи ништо да се прикажува на дрвена или метална pegboard. На Крајот На Ззп Ќе Биде Или Сите Црвени. Идеален За Продавница Фитинг Мало Прикажува, Peg Одбори & Slat Walling и така натаму.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки челикБоја : Сребро&ЦрвенаМакс вчитување капацитет : 1~1.5 КГГолемина : Прибл;Употребливи Кука Капацитет : 140mm / 5.51"Целокупната Кука Должина : 150mm / 5.91"Дупка растојание : 2.5 cm / 0.98"Арм дијаметар : 3.2 mm / 0.13"Пакувани се вклучени : 10 x Колче Одбор Куки(вклучени Крајот Капа)

BGN 8.00 15.74

S-1224-0press в гайках, самоклинчирующиеся ядки, студено, засаждане на въглеродна стомана, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 136.00

M6 M6*20/25/30/35 M6x20/25/30/35 10.9 Марка настоящата никел въглеродна стомана DIN7991 плосък тайната корона шестограмен винт с шестигранным жак

M6 M6*20 / 25 / 30 / 35 M6x20 / 25 / 30 / 35 10.9 Одделение Никел Позлатен Јаглероден Челик DIN7991 Countersunk Flat Head Хексадецимален Хексагонални Штекер Мини Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект единица : mm Norminal Дијаметар М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М16...

BGN 13.00 13.46

Миене на анти -- изплъзване тампон силикон диаметър 20 mm прозрачен, на ръка, с перка на собствената си личност м3.5кс16мм СС черпейки за краката на мебелите

Детални Големина На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Детали На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 51.18

SP-440-0press в гайках, самостоятелно забортуя гайки от неръждаема стомана, 416, термична обработка вакуум, природа,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

S-0524-1press в гайках, самостоятелно забортуя ядки, категория въглерод стомана студено,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.Шенжен Fotsbon метал ко.,Ltd е една фабрика специјализирана во производство на хардвер сврзувачки елементи, е голем supplie за ПРОЦЕСОРОТ кутија, кабинетот и лим индустрија и да се обезбеди сите видови на прецизност хардвер fastener...

BGN 184.00

CLS-0524-1press в гайках, в штоке, неръждаема стомана 303 PEM, собственн-забортуя ядки, произведени в Китай,

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 384.00

SP-M3-1press в гайках, самоклинчирующиеся гайки от неръждаема стомана, 416, вакуумни изпичане, природа, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

10шт M8 M8*17 M8x17 Zine сплав стол мебели легло Бебешко кошче дърво вграден дюбел багажника се отвори минус вграждане чук гайка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10 Pcs М8 М8*17 M8x17 Zine Легура Стол Мебел Кревет Креветчето Дрво Вградени Dowel Барел Дупчиња Минус Вдлабнати Чекан Нут最少5个字符Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm Дупчиња Вдлабнати Spec Висина OD M6*11 11 10 M6*12 12 10 M6*13 12.4 10 M6*15 14.5 10 М8*15 14.5 11.5 М8*20 19.5 11.5 Крстот Вдлабнати M6*13 12.5 9.4 М8*15 13.5 10.7 最少5个字符

BGN 8.96