• Ново
20pcs M6*8/10/12/16/20/25/30/5/40/45/50/60/70/80 6 мм от неръждаема стомана, габър местоположение габър стоп дължина закрепване от 3 мм до 10 мм

20pcs M6*8/10/12/16/20/25/30/5/40/45/50/60/70/80 6 мм от неръждаема стомана, габър местоположение габър стоп дължина закрепване от 3 мм до 10 мм

BGN 17.41
BGN 15.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


6mm Нерѓосувачки челик dowel pin

Всичко за продукта

Дължина:
6x70mm, 6x60mm, 6x8mm, 6x10mm, 6x12mm, 6x14mm, 6x16mm, 6x18mm, 6x20mm, 6x22mm, 6x25mm, 6x28mm, 6x30mm, 6x32mm, 6x35mm, 6x40mm, 6x6mm, 6x45mm, 6x50mm
Тип Елемент:
Оповестяване
Номер На Модела:
6мм
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Подобни продукти в категория

S-1224-0press в гайках, самоклинчирующиеся ядки, студено, засаждане на въглеродна стомана, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 136.00

10шт M8 M8*17 M8x17 Zine сплав стол мебели легло Бебешко кошче дърво вграден дюбел багажника се отвори минус вграждане чук гайка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10 Pcs М8 М8*17 M8x17 Zine Легура Стол Мебел Кревет Креветчето Дрво Вградени Dowel Барел Дупчиња Минус Вдлабнати Чекан Нут最少5个字符Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm Дупчиња Вдлабнати Spec Висина OD M6*11 11 10 M6*12 12 10 M6*13 12.4 10 M6*15 14.5 10 М8*15 14.5 11.5 М8*20 19.5 11.5 Крстот Вдлабнати M6*13 12.5 9.4 М8*15 13.5 10.7 最少5个字符

BGN 8.96

M14 M14*55/60/65/70/75 M14x55/60/65/70/75 304 метрична резба от неръждаема стомана DIN912 шестостенния болт с размер на отворите винт шестограмен винт Колпачковый

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М14 M14*55 / 60 / 65 / 70 / 75 M14x55 / 60 / 65 / 70 / 75 304 Нерѓосувачки Челик Метрички Навој DIN912 Ален Главата Гром Хексадецимален Хексагонални Штекер Кап ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална Дијаметар на Теренот б dk k s t d P max min max min max min min М1.4 0.3 14 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 15 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 16 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 17 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 18 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 20 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 24 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 / 1 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 / 1.25 / 1 32 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 / 1.5 / 1.25 36 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 / 1.5 40 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

BGN 9.00 9.44

M5 M5*25/30/35/40 M5x25/30/35/40 304 316 неръждаема стомана DIN967 кръст Philips кръг на вграждане завийте с Шайбовой глава с Шайбовым яка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M5 M5*25 / 30 / 35 / 40 M5x25 / 30 / 35 / 40 304 316 Нерѓосувачки Челик DIN967 Крстот Philips Круг Вдлабнати Пан Главата на Завртката Со Миење ЈакаМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Спецификација М2 М2.5 М3 М4 М5Навој Дијаметарd 2 2.5 3 4 5Глава Дијаметарdk 3.8 4.05 5.08 6.67 8.55Миење Дијаметарdc 5.1 6 6.95 8.51 10.06Глава Дијаметарк 1.30 1.79 2.53 3.17 3.46

BGN 9.57

SP-M3-2press в гайках, самоклинчирующиеся гайки от неръждаема стомана, 416, вакуумни изпичане, природа, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

M3 Split Pins брава болт 304 неръждаема стомана часовник за Band Линк брава болт набор от инструменти, часовници часовници ремонт на инструменти GBT / 91

Објект : Подели Игли / Cotter ИгличкиМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликСтандард : GBT / 91Пакување : Пластична КесаГолемина : M3

BGN 12.00 13.10

Axk 10шт M8*12/16/20/25/30/40/50/60/70/80 A2 неръждаема стомана Torx Button Head Tamper Proof Security винтове, Screw

започнетекрајот10 PCS М8*12 / 16 / 20 / 25 / 30 / 40 / 50 / 60 / 70 / 80 А2 Нерѓосувачки Челик Torx Копчето Главата Подесувате Доказ за Безбедност Завртка Завртки

BGN 10.54

Титанов винт 2. 9x19 DIN 7981 Pan Head Самостоятелно Подслушване Phil Driver Ti GR2 полиран 50 бр.

Ние нудиме 2.2 Титаниум заврткиИмаме DIN 7981 Титаниум завртки 2.9 X6.5 2.9 X9.5 2.9 X13 2.9 X16 2.9 X19 во паркПримероци се Само Тапкање Титаниум завртки 2.9 X19 Din 7981 ,1# Филипс возачот,Пан главата,Титаниум GR2.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

BGN 28.80

CLS-0524-1press в гайках, в штоке, неръждаема стомана 303 PEM, собственн-забортуя ядки, произведени в Китай,

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 384.00

10шт монтиране на дребно дисплей магазин колче куки са включени торцевая капачка от неръждаема стомана на една кука подходяща 25 мм дъска

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Една Кука. Да се Вклопи 25мм Одбор. Пакување Од 25 Колче Одбор Куки. За прикажување виси предмети. Дозволи ништо да се прикажува на дрвена или метална pegboard. На Крајот На Ззп Ќе Биде Или Сите Црвени. Идеален За Продавница Фитинг Мало Прикажува, Peg Одбори & Slat Walling и така натаму.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки челикБоја : Сребро&ЦрвенаМакс вчитување капацитет : 1~1.5 КГГолемина : Прибл;Употребливи Кука Капацитет : 140mm / 5.51"Целокупната Кука Должина : 150mm / 5.91"Дупка растојание : 2.5 cm / 0.98"Арм дијаметар : 3.2 mm / 0.13"Пакувани се вклучени : 10 x Колче Одбор Куки(вклучени Крајот Капа)

BGN 8.00 15.74

M2. 5 M2. 5*6/8/10/12 M2. 5x6/8/10/12 304 неръждаема стомана 304ss DIN7985TX Torx Шест венчелистчета кръгла тава корона машини за сигурност на винт

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М2.5 М2.5*6 / 8 / 10 / 12 М2.5x6 / 8 / 10 / 12 304 Нерѓосувачки Челик 304ss DIN7985 TX Torx Шест Лобус Круг Пан Глава на Машина за Безбедност Завртка 最少5个字符最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според реалниот објект (M2*4=d*L) Единица : d mm M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 Стр 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 dk max 4 5 5.6 7 8 9.5 12 16 20 мин 3.7 5.3 4.7 6.64 7.64 9.14 11.57 15.57 19.48 k max 1.6 2.1 2.4 2.6 3.1 3.7 4.6 6 7.5 мин 1.16 1.96 2.26 2.46 2.92 3.52 4.3 5.7 7.14 t max 0.77 1.27 1.04 1.33 1.66 1.91 2.42 3.18 4.02 мин 0.63 0.91 1.01 1.07 1.27 1.52 2.02 2.79 3.62 最少5个字符

BGN 9.00 9.44

500 бр. / лот месинг конфронтация втулка M2. 5 женски x M2. 5 женски 6 мм

Ова е за една кеса од 500 парчиња од Месинг ќорсокак Spacer М2.5 Женски x М2.5 Женски 6mm.Големина : М2.50.45 x 6mm(2,5 mm Дијаметар x 0.45 Тема Теренот x 6mm Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

BGN 41.58

3*60 мм 20pcs стоманена щик-болт затворен подравняване шпонки болт вълна B R образна вал сплит-габър

3*60mm 20pcs челик Бајонет pin затворени Усогласување cotter бран Б Р облик на вратило сплит pinДијаметар : приближното 3ммДолжина : 60mmПакување Вклучуваат : 20pcsКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Тие се малку свиткани овозможувајќи им да се отстранат или да се инсталира полесно

BGN 16.00 16.78

10/20 бр. Сребърен металик keyhole закачалка скрепителни елементи за картини фоторамка мебели за дома мебели шкаф 44 мм x 16 мм

HG0013757Спецификација : Б ранд новиMeterial : МеталБоја : SliverПо димензии(прибл.) : 44mm x 16mm / 1.7" x 0.63"(L*W)Одредување дупка со дијаметар од(прибл.) : 4.5 мм / 0.18"Одредување дупка центар растојание(прибл.) : 29mm / 1.2"Тежина(прибл.) : 89gПогоден за : Фото рамка,furnniture,слика,кабинет.итн.Пакет Се Вклучени(Choosable) : 10 Pcs* Ментална Слика Закачалка20 Pcs* Ментална Слика ЗакачалкаN ote : Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.64

6x6x17mm 4 терминален DIP ПХБ незабавно бутон осезаемо преминаването такт

Име на производ Такт се Префрлите Акција Тип на Еден Вкупната Големина(Pin Не се Вклучуваат) 6 x 6 x 17mm / 0.24" x 0.24" x 0.7"(L*W*T) Копчето Дијаметар 3мм / 0.1" Материјал Пластика, Метал Боја Црна

BGN 5.89

M5*8 M5x8 M5*10 M5x10 M5*12 M5x12 M5*14 M5x14 304 316 Неръждаема Стомана Обикновена Пружина За Миене На Philips Cross Pan Head Винт В Събирането На

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М5*8 M5x8 М5*10 M5x10 М5*12 M5x12 М5*14 M5x14 304 316 од не ' Рѓосувачки Челик, Обичен Пролет Миење Philips Крстот Пан Главата на Завртката СобраниеМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmСпецификацијаd М2.5 М3 М4 M5 M6 б min 25 25 38 38 38 dk 4.6 6.7 5 8 10 dc 5.5 7 9 10 12 h 0.5 0.5 0.8 1 1.6 H 1.3 1.5 2 2.75 3.25

BGN 9.68

SP-M3-1press в гайках, самоклинчирующиеся гайки от неръждаема стомана, 416, вакуумни изпичане, природа, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

Титанови винтове 4-24x 1/2 Pan Head PHIL Driver Самостоятелно Подслушване Ti GR2 полиран 50 бр

Ние нудиме 424 Титаниум завртки.Имаме Титаниум завртки 424x1 / 4 424 X 3 / 8 424 X 1 / 2 424 X 5 / 8 424 X3 / 4 во парк,Ti GR2Примероци се ANSI Само Tpaaing Титаниум завртки 424 X 1 / 2,Пан глава 1# Филипс возачот,Според ASME B18.6.4.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

BGN 24.00

6x4x2mm 4-пинов SPST 1P1T instant бутон на лентата на ПХБ в мини-осезаемо преминаването

Име на производ Такт се Префрлите Acuion Тип на Еден Големината на Телото 6 x 4 x 2mm / 0.24" x 0.16" x 0.08"(L*W*T) Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

BGN 9.78

XB2BG41C 1N / O 2positions се поддържа ключ Select селекторные ключове замени Telemecanique

Објектот за Скролување Одберете Switch, Заврши Единица Тип Скролување Одберете Switch Контакт Тип 1 N / O Тип на Оператор за Скролување Одберете 2 Positons Акција се Одржува (Копче за Отстранување На Лево и Десно) Големина 22mmПРЕВОЗОТ : Превозот форма : препорачана поштаПроценка time : 1525days на светотAnswer : ___________________________ Note : 1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.2 : Испорака задолжен е за вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалкуоданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.Гаранција : Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.Политика : Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА ЕМЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

BGN 4.77

M6 M6*20/25/30/35 M6x20/25/30/35 10.9 Марка настоящата никел въглеродна стомана DIN7991 плосък тайната корона шестограмен винт с шестигранным жак

M6 M6*20 / 25 / 30 / 35 M6x20 / 25 / 30 / 35 10.9 Одделение Никел Позлатен Јаглероден Челик DIN7991 Countersunk Flat Head Хексадецимален Хексагонални Штекер Мини Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект единица : mm Norminal Дијаметар М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М16...

BGN 13.00 13.46

S-0428-3press в гайках, самостоятелно забортуя ядки, категория въглерод стомана студено,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 106.66

M6 M6*65/70/75/80 M6x65/70/75/80 12.9 клас Черна въглеродна стомана пълна резба DIN912 капачка чаша шестостенния болт с размер на отворите глава Винт с жак

M6 M6*65 / 70 / 75 / 80 M6x65 / 70 / 75 / 80 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик Целосна Тема DIN912 Капа Првенство Ален Главата Гром Хексагонални Штекер Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Дијаметар Norminal(d)Теренот(P) б дк к с тmin max min max min max min М1.4 0.3 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 23 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 23 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 25 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 33 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 38 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 41 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

BGN 11.00 11.10

M6 M6*100 M6x100 M6 * 110 M6x110 M6*120 M6x120 316 неръждаема стомана 316SS DIN835 винт без глава двойно края на конец прът Болт Родословни

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M6 M6*100 M6x100 M6*110 M6x110 M6*120 M6x120 316 од не ' Рѓосувачки Челик 316ss DIN835 Завртки без глава Двојно Крајот Тема Род Гром Студ 最少5个字符 最少5个字符Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : мм L b M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16...

BGN 10.00 10.24

SP-M6-1press in nuts, self-clinking nuts,неръждаема стомана 416, вакуумни изпичане, nature,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 232.00

M2. 5 M2. 5*4/5/6/7/8/9 M2. 5x4/5/6/7/8/9 304 кръст неръждаема стомана 304ss Philips утопил през цялата винт машини грибообразной главата ферменной дизайн

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ2.5 М2.5*4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 М2.5x4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 304 Нерѓосувачки Челик 304ss Philips Крстот Вдлабнати Круг Решетка Печурки Глава на Машина со ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална ДијаметарdТеренотСтр дк К Слот Бр...

BGN 9.92