• Ново
100шт DIN912 M4 x 22 25 30 35 40 45 винт от неръждаема стомана A2 шестигранник шестостенни корона колпачковые винтове

100шт DIN912 M4 x 22 25 30 35 40 45 винт от неръждаема стомана A2 шестигранник шестостенни корона колпачковые винтове

BGN 31.39
BGN 28.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка

DIN912 Нерѓосувачки Челик А2 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки
Плаќања
1. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до за кои не се плаќа понудувачи.
3. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Превозот и Поштенски
1. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса.
2. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).
3. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени .
4. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали.
5. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање.
7. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
8. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Се Враќа & Наплата Политика
1. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи.
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена.
3. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот.
4. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Повратни информации и Комуникација
1. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Јас ќе бидам прифатена.

Всичко за продукта

Размер:
M4
Дължина:
22mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm
Стил На Главата:
Кръг
Стил На Шофиране:
Шестигранное Гнездо
Пакет:
100-199шт
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
100шт DIN912 M4 x L
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Вид Винт:
Винтове Машини
Материал:
неръждаема стомана
Произход:
Нингбо, Китай(континентален)
Материал:
Неръждаема стомана А2 SUS 304
Стандарт:
DIN912
Размер:
M4 x L
Покритие:
Няма

Подобни продукти в категория

10шт M8 M8*17 M8x17 Zine сплав стол мебели легло Бебешко кошче дърво вграден дюбел багажника се отвори минус вграждане чук гайка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10 Pcs М8 М8*17 M8x17 Zine Легура Стол Мебел Кревет Креветчето Дрво Вградени Dowel Барел Дупчиња Минус Вдлабнати Чекан Нут最少5个字符Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm Дупчиња Вдлабнати Spec Висина OD M6*11 11 10 M6*12 12 10 M6*13 12.4 10 M6*15 14.5 10 М8*15 14.5 11.5 М8*20 19.5 11.5 Крстот Вдлабнати M6*13 12.5 9.4 М8*15 13.5 10.7 最少5个字符

BGN 8.96

50 бр./лот DIN912 m4*10/12/16/20/25/30/35/40 4 mm въглеродна стомана черен шестостенния торцевая корона на кутията самонарезающий завийте болтовете

50pcs / многу DIN912 м4*10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 30 4mm Јаглероден Челик Хексадецимален Штекер Главата Капа Само Прислушување Завртки ЗаврткиТема големина : M4Количина : 50pcs

BGN 5.70

XB2BG41C 1N / O 2positions се поддържа ключ Select селекторные ключове замени Telemecanique

Објектот за Скролување Одберете Switch, Заврши Единица Тип Скролување Одберете Switch Контакт Тип 1 N / O Тип на Оператор за Скролување Одберете 2 Positons Акција се Одржува (Копче за Отстранување На Лево и Десно) Големина 22mmПРЕВОЗОТ : Превозот форма : препорачана поштаПроценка time : 1525days на светотAnswer : ___________________________ Note : 1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.2 : Испорака задолжен е за вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалкуоданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.Гаранција : Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.Политика : Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА ЕМЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

BGN 4.77

M5*8 M5x8 M5*10 M5x10 M5*12 M5x12 M5*14 M5x14 304 316 Неръждаема Стомана Обикновена Пружина За Миене На Philips Cross Pan Head Винт В Събирането На

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М5*8 M5x8 М5*10 M5x10 М5*12 M5x12 М5*14 M5x14 304 316 од не ' Рѓосувачки Челик, Обичен Пролет Миење Philips Крстот Пан Главата на Завртката СобраниеМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mmСпецификацијаd М2.5 М3 М4 M5 M6 б min 25 25 38 38 38 dk 4.6 6.7 5 8 10 dc 5.5 7 9 10 12 h 0.5 0.5 0.8 1 1.6 H 1.3 1.5 2 2.75 3.25

BGN 9.68

SP-M3-0press в гайках, самоклинчирующиеся гайки от неръждаема стомана, 416, вакуумни изпичане, природа, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

M6 M6*65/70/75/80 M6x65/70/75/80 12.9 клас Черна въглеродна стомана пълна резба DIN912 капачка чаша шестостенния болт с размер на отворите глава Винт с жак

M6 M6*65 / 70 / 75 / 80 M6x65 / 70 / 75 / 80 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик Целосна Тема DIN912 Капа Првенство Ален Главата Гром Хексагонални Штекер Завртка最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Дијаметар Norminal(d)Теренот(P) б дк к с тmin max min max min max min М1.4 0.3 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 23 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 23 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 25 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 33 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 38 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 41 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

BGN 11.00 11.10

S-1224-0press в гайках, самоклинчирующиеся ядки, студено, засаждане на въглеродна стомана, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 136.00

Титанови винтове 4-24x 1/2 Pan Head PHIL Driver Самостоятелно Подслушване Ti GR2 полиран 50 бр

Ние нудиме 424 Титаниум завртки.Имаме Титаниум завртки 424x1 / 4 424 X 3 / 8 424 X 1 / 2 424 X 5 / 8 424 X3 / 4 во парк,Ti GR2Примероци се ANSI Само Tpaaing Титаниум завртки 424 X 1 / 2,Пан глава 1# Филипс возачот,Според ASME B18.6.4.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

BGN 24.00

3*60 мм 20pcs стоманена щик-болт затворен подравняване шпонки болт вълна B R образна вал сплит-габър

3*60mm 20pcs челик Бајонет pin затворени Усогласување cotter бран Б Р облик на вратило сплит pinДијаметар : приближното 3ммДолжина : 60mmПакување Вклучуваат : 20pcsКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Тие се малку свиткани овозможувајќи им да се отстранат или да се инсталира полесно

BGN 16.00 16.78

SP-440-0press в гайках, самостоятелно забортуя гайки от неръждаема стомана, 416, термична обработка вакуум, природа,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

6мм х 6мм х 6,5 мм кръгъл бутон 4-пинов незабавен осезаемо преминаването

Protduct Име Такт се Префрлите Акција Тип на Еден Тековната & Напон AC250 V 2 A Надворешен Материјал Пластика, Метал Вкупната Големина(Pin не се вклучени) 6 x 6 x 6.5 mm / 0.24" x 0.24" x 0.26"(L*W*H) Копчето Дијаметар 3.5 mm / 0.14" Главна Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

BGN 11.54

SP-M3-2press в гайках, самоклинчирующиеся гайки от неръждаема стомана, 416, вакуумни изпичане, природа, в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 80.00

10/20 бр. Сребърен металик keyhole закачалка скрепителни елементи за картини фоторамка мебели за дома мебели шкаф 44 мм x 16 мм

HG0013757Спецификација : Б ранд новиMeterial : МеталБоја : SliverПо димензии(прибл.) : 44mm x 16mm / 1.7" x 0.63"(L*W)Одредување дупка со дијаметар од(прибл.) : 4.5 мм / 0.18"Одредување дупка центар растојание(прибл.) : 29mm / 1.2"Тежина(прибл.) : 89gПогоден за : Фото рамка,furnniture,слика,кабинет.итн.Пакет Се Вклучени(Choosable) : 10 Pcs* Ментална Слика Закачалка20 Pcs* Ментална Слика ЗакачалкаN ote : Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.64

SP-632-1press in nuts, self-clinking nuts,неръждаема стомана 416, вакуумни изпичане, nature,в наличност

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.SМ20 SМ2.50 SМ30 SМ3.50 SМ40 SМ21 SМ2.51 SМ31 SМ3.51 SМ41 SМ22 SМ2.52 SМ32 SМ3.52 SМ42 ССM50 SM60 SМ80 SM100, СКОПЈЕМ51 SM61 SМ81 SM101 ССМ52 SM62 SМ82 SM102

BGN 88.00

M6 DIN916 шестостенни розетка плоска корона набор от машинни винтове с чашечной точка 304 неръждаема стомана направи си САМ ремонт

Предмет : Хексагонални socket set завртки со чаша точкаСтандард : DIN916Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакување : Пластична КесаГолемина : M6

BGN 15.00 16.30

200 x прозрачни притискателните щифтове прозрачна пластмаса

Материјал : ПластикаБоја : ТранспарентнаИсто така може да го користите pin производство на календарот, одгледување деца иновативни и рацете на способност.Некои деца може да бара возрасни помош при навигација на активности.Фиксни за производот на цртање, calligraphy и слика, обично како привремена фиксни, Лесен за употреба,лесно да ги растурајтеКоличина : Пакување од 200Идеален за идентификување на клучните точки на мапите итн.Може да се користи на плута табла, картон, кожа и други предмети.Здрав сигурен игли за безбедно, лесна употреба.Забрането е да се даде на децата, кои се уште се малку како играчка.Пакет Содржина : 200 x ИгличкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 3.20

Миене на анти -- изплъзване тампон силикон диаметър 20 mm прозрачен, на ръка, с перка на собствената си личност м3.5кс16мм СС черпейки за краката на мебелите

Детални Големина На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Детали На Силиконски Подлога за Миење Со Завртка Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 51.18

S-0616-1press в гайках, самоклинчирующиеся ядки, неръждаема стомана, на природата, на склад, произведени в Китай, стандарт PEM,

Брз,лесен saawmbly со користење на стандардни алатки : Високо притисни надвор & вртежен моментout отпор;Нарушувањебесплатна инсталација;задната страна останува рамна;Конец големини #2 да 1 / 2 " и М2 за да M10.Шенжен Fotsbon метал ко.,Ltd е една фабрика специјализирана во производство на хардвер сврзувачки елементи, е голем supplie за ПРОЦЕСОРОТ кутија, кабинетот и лим индустрија и да се обезбеди сите видови на прецизност хардвер fastener...

BGN 266.67