• Ново
3000/8000# 1бр професионален нож Каменна песъчинка бял Корунд воденичен камък острилка за заточване на ножове за полиране на ножове

3000/8000 1бр професионален нож Каменна песъчинка бял Корунд воденичен камък острилка за заточване на ножове за полиране на ножове

BGN 94.40
BGN 48.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


8529598891444789 повеќе острило САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче САД $
/парче

Всичко за продукта

Тип:
Острилка
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
RSCHEF
Номер На Модела:
WH3800
документ:
CE / EU,SGS
Вид На Метал:
бял Корунд

Подобни продукти в категория

Apex острилка за ножове Диамантена керамични острилка за ножове от неръждаема стомана двустепенни професионална жаден през ръководство KC1207

Апекс Острилка За Ножеви Дијамант Керамички Нерѓосувачки Челик Нож Острилка Две Фази Професионални се Повлече Преку Прирачник KC1207Широко се користи во Нерѓосувачки Челик кујнски ножеви, овошје нож, готвач е ножна двесценски дизајн, и двете крупни и фино брусењеуникатен острат тркала дизајн, погодно алатка и назад мелењецевка од нерѓосувачки челик се справи со дизајн, стилски и практичнанерѓосувачки челик со ЕВА не се лизга база за да се обезбеди безбедност острилкаDESCRITPIONГолемина : 191x61x50mmБоја : случајниМатеријал : Керамички+ ABS+ Алуминиумски сечилотоКако да го користите : Прво, острилка поставени на платформа, одржување на стабилен не се лизга се справи, и други рачни нож...

BGN 13.00 15.62

Безплатна доставка ZSZ кухня обвалочный нож потрошить месо нож нож клане готвач Касапин говеда уби с нож плодов нож

Детали за производот : Име : Нерѓосувачки Челик Готвач Boning НожСечилото Материјал : 3 Cr13 Нерѓосувачки ЧеликРачка Материјал : ИверицаНож Должина : 263 mmДолжина на ножот : 143 mmСечилото Ширина : 33 mmСечилото Дебелина : 1.5 mmЦврстина : 5658 HRCПримена : Сечење месо / риба / зеленчук, e viscerate месо,месар,при што загинаа говеда и др.Тежина : 0.15 KGПакување : Во Боја Кутија

BGN 29.00 53.15

1500 Песъчинки Нож Воденичен Камък Воденичен Камък Воденичен Камък Черен Оникс Маслен Камък

Информации За Производот100% сосема нов и висок квалитет.Камења се Лесни, преносливи, и Антитриење.Лесно се замени за камења на острат системи (1 генералот / 2 генералот Фиксна Агол Ruixin Sharpeners и Работ Про Апекс)...

BGN 12.00 14.24

Многофункционални Дупки Бамбуков Нож Багажник Творчески Рафтове За Съхранение Инструмент Дърво С Кухненски Нож Притежателя Нож Щанд Блок Доставка

Мултифункционален Дупки Бамбус Нож Рек Креативни Складирање Рек Алатка Дрво Кујнски Нож Носителот Нож Стојат Блок Кујна Материјали Производ прикажан за вас ; Гарантира 100% Кујнски помошник Мултифункционален бамбус Нож носителот Дрвен нож носителот мултифункционален кујна складирање решетката...

BGN 46.38

Huiwill Super quality 8 японски VG10 Дамасская стомана кухненски нож на главния готвач за рязане на кубчета нож с дървена дръжка Pakka

Супер квалитет 8" Јапонски VG10 Дамаск челик кујнски готвач нож со фалсификувани Pakka дрвена рачка Бесплатен Превозот СпецификацииПредмет Бр...

BGN 65.00 155.17

Кухня За Готвене Зеленчуци Инструменти За Защита На Пръстите Протектори От Неръждаема Стомана Пръст Нарязани Зеленчуци Инструменти Кухня Регулируеми Комплекти

ОписЛицето Големина : app7.8cm(L) x 5cm(W).Линк големина : app2.2cm еден (Прилагодливи,може да одговара на повеќето, не запечатување ).Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Боја : Сребрена.Количина : 1 PC.Пакет содржи : 1x прст заштитник.Тежина : Околу 30 G.Заштита на прстите од нож за сечење,ајде да го споделите.Не Мало Поле .Спакувани Безбедност во Меур Торба.Нашите предности1...

BGN 1.00 1.76

Гореща продажба на кухненски многофункционален нож със сгъваеми клещи многофункционални stainess стоманени ножове портативен комбиниран комплект инструменти 100 мм

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челикДизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.Џеб големина, погодно за носењеСо уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик

BGN 15.00 16.32

2018 Sunnecko Premium 6.5 нож на главния готвач на японски VG10 стомана жило острието G10 дръжка от неръждаема стомана Дамасские кухненски ножове

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Име на производ : 6.5 инчи Готвач НожПроизвод Материјал : Супериорен Јапонски VG10 Core Дамаск Челик Сечилото, со Врвен Квалитет G10 се Справи со Мозаик Занитвам користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледениПроизводот Категорија : M / R СеријаСпецификација на производот : Нож Тежина224g, Должина на Ножот6.5" / 165mm, нож Должина11.25" / 286mm, Ножот Ширина43mm, Ножот Дебелина2mmКарактеристики на производот : мала Тежина, Остар и Издржливи, Супер Анти ' рѓаОстрината : Ниво на Сечење Сила со 6.08.0 N меѓународниот стандардЗанает : Традиционалните Фалсификувани ОбработкаПретпазливост1...

BGN 72.00 143.98

SUNNECKO Premium 6 бритвенно-остър Дамасский нож на главния готвач японското стоманен нож VG10 кухненски ножове Slicer Cutting Pakka дървена дръжка

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Производот Категорија : Име на Производ : 6 инчен Готвач Нож Производ Материјал : Супериорен Јапонски Челик VG10 Core Сечилото, со Врвен Квалитет G10 се Справи со користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледени...

BGN 56.00 111.98

Поставка за ножа Findking 23*11.2*11.2 cm Универсален блок за ножове от неръждаема стомана притежателя на ножове

Findking нож стојат 23*11.2*11.2 cm Универзална Нерѓосувачки Челик Нож блок нож Носителот мала Тежина И Не на Врвот На Тешки findking Универзален Нож за Носител со бројат дното е дизајниран да не биде врвот тешки или склони кон паѓање повеќе, сепак се лесни на само над 1lb...

BGN 26.00 73.09

PFDIYF нов многофункционален държач за нож пластмасова ПП блок разделителната мрежа барел клетка на притежателя на прибори за хранене Поставка за ножове кухненски и?

PFDIYF Нови Мултифункционален Нож Носителот Пластика ПП Блок Поделба Мрежа Барел Кафез Прибор за јадење носителот Застане За ножеви Кујнски АлаткиИме на производ : Кујнски нож носителотПроизвод големина : види вистинската сликаПроизвод во боја : сива,белаГлавен материјал : ПППакување : 1*нож носителотВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да имаат различниПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас утро пред пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

BGN 20.00 28.22

Kkwolf сгъваем нож лов имитационный дамасский модел острието мулти инструмент къмпинг джобен нож за оцеляване преносим тактически нож

Здраво, пријатели, добредојдовте на купување на нашите производи, ние ќе ви ја испратиме во рок од 2 дена, и со следење на број...

BGN 16.00 24.00

Готвач ножове от неръждаема стомана 4шт 3CR13 кухненски нож готвач набор от японски кухненски нож остър месо Секира на Кухненски аксесоари

Производи информации : име на Производ : Професионални јапонски кујнски нож за Месо сечење и paring нож Производ merial : Нерѓосувачки челик 3 CR13 Пакување : Безбедно пакување Пакување содржи : 1* 32cm(нож должина)*20cm(нож должина) 1* 32cm(нож должина)*20cm(нож должина) 1* 23.3 cm(нож должина)*12.8 см(должина на ножот) 1* 21cm(нож должина)*9.5 см(должина на ножот)Карактеристики на производот : 100% Сосема нов и висок квалитет на професионални кујнски нож готвач ножеви пилинг paring овошје зеленчук нож ...

BGN 19.00 38.37

2017 HOT 5 santoku knives Japanese VG10 Damascus steel chef knife кухненски нож плодов нож цвят дървена дръжка FREE SHIIPPING

Опис : 5 инчи Дамаск Јапонски готвач нож(santoku нож).Материјал : Јапонски 73 слоеви Дамаск челик & челик VG10 coreПараметри : должина : 245 mm, нож должина : 125 mm, ножот ширина : 28 mm, ножот дебелина : 2.3 mm нето тежина : 101 g.Се справи со : исклучителна боја на дрво се справи, оптичка леќа обработка...

BGN 39.00 65.41

NUOTEN Марка взаимозаменяеми с кухненски нож острилка Диамант Волфрам стомана карбид керамични прът 3 фаза на остра система за заточване

NUOTEN Бренд Заменливи Кујнски Нож Острилка Дијамант Карбид Волфрам Челик Керамички Род 3 Фази Остри Систем ОстратОпис : Овој производ е погоден за нашата продавница производи ND063 и ND063 B.Само заменете ја острат додатоци за уредот може да ја направи sharpeners да се врати како некогаш...

BGN 7.00 7.92

Мелница домакински острилка за ножове T1005DC професионална острилка за кухненски ножове Diamond afiador de, или faca TAIDEA Production

Пет обврски1.За бренд : брендот име за МЕЛНИЦА, е TAIDEA производ.2.За испорака : Ние сме посветени на пратката во рок од 48 часа, откако ќе се плати ред(Освен за викенди и празници).3.За слика : Сите на производ слики се од реалниот објект.4.За враќање на : Ќе може да аплицираат за наплата или враќање бидејќи производот проблеми и логистички проблеми.5.За квалитет : Сите производи се во продажба од страна на TAIDEA.Производ функција : 1.Два чекори грубата и фината острат дизајн.2...

BGN 35.04

Безплатна доставка ZSZ високо качество на фалшиви кухня нарязани на по-голямата кост на месо нож на професионален готвач на хотела специален хеликоптер с кухненски

Детали За Производот : Име : Фалсификувани Кујната Готвач Исецка На Коските НожСечилото Материјал : SK5 Јаглероден ЧеликРачка Материјал : ИверицаСечилото Големина : 210x126 mmСечилото Дебелина : 4.0 mmНож Должина : 312 mmСечилото Цврстина : 57 ±2 HRCПримена : C u tting Коски / месо / зеленчук / готвена храна / лосос / риба,пилинг патки / риба и др.Advatage : Остар,antirust,висока цврстина,трајниТежина : 0.78 KGПакување : Во Боја КутијаСлики :

BGN 55.00 98.98

ДМД 3 бр./компл. острилка за ножове край diamond воденичен камък точильные камъни трайни кухненски инструмент, за система, острилки ножове LX1599 h4

ОписDMD 3 Pcs / Set Нож Острилка Работ Дијамант Острило Острат Камења Трајни Кујна Алатка за Нож Острилка Систем LX1599 h4 Ti Damond острило 3pcs / set1...

BGN 19.00 28.78

Безплатна доставка SBZ кухня многофункционален главен готвач нож Месо Зеленчуци плодове нож домакински кулинария суши риба ножове Секира

детали за производотИме : Кујната Готвач Мултифункционален Сечење НожСечилото Материјал : 5 Cr15 Нерѓосувачки ЧеликРачка Материјал : Нерѓосувачки ЧеликНож Должина : 287 mmДолжина на ножот : 167 mmСечилото Ширина : 42 mmСечилото Дебелина : 1.8 mmПримена : Парче месо,зеленчук,овошје,риба,суши итн.Тежина : 0.155 KGПакување : Боја Мат

BGN 35.00 64.51

1010M САЙ инструменти Япония оригинален Xebec керамично влакно Oilstone воденичен камък 8 бр. 180 220 250 400 600 800 1000 1200

Керамички влакна Острило (попозната како Супер Острило) линија на висока чистота керамички влакна со термопластични смола направени од комбинација со висока цврстина Степен, лесно да се пробие и да се носат карактеристики...

BGN 125.60