• Ново
Слонова вафельница машина промишлена слонова вафельница кухненски робот

Слонова вафельница машина промишлена слонова вафельница кухненски робот

BGN 37.60
BGN 36.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Јајце вафли создателот машина индустриски јајце вафли создателот процесор за храна
Сликата покажува

Всичко за продукта

търговска марка:
LZHZXY
Сменяеми Плочи:
Сандвич-Чинии
документ:
CE
Характеристика:
Регулируем Термостат, Антипригарная Повърхността За Готвене
Номер На Модела:
KY-18
Мощност (W):
750W-900W
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
силата на:
750W-900W
Напрежение:
220V -240V 50hz
Размер:
24. 5CMX24CMX9. 5CM
Тегло:
3 кг
Функция:
рев, отопление, тиквички
Цвят:
Бял
is_customized:
Yes
Номер На Продукта:
GL0046

Подобни продукти в категория

Многофункционален яйце-котел домакински яйце браконьер яйце кулинария машина / автоматично изключване на захранването яйце двойна котела LHD2001

1pc Нов тип Мултифункција јајцекотел јајце ловокрадец јајце готвење / шпорет јајце steamer Домаќинство автоматски напојувањеисклучување наСликата покажува :

BGN 79.00 83.52

110 / 220v електрически гофрети конус, машина за кафе / Lolley вафельница / наденица вафельница / царевица, хот-дог машина

Име : 110 V / 220 V електрични вафли конус производителот / lolly вафли создателот / колбас вафли создателот / пченка жешка куче машина Модел : NP531 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 142x38x38mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kgхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Електрични жешка куче во облик на создателот машина / lolly вафли машина / вафли железо / пченка вафли машина 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 204.80

Автоматично Горния Качество На Тортата Крема Яйца Извършване На Машина / Машина На Мивки От Тортата Яйца В Китай

Автоматско врвен квалитет јајце тропски курва машина за правење / јајце курва шел машина во кина Tartlet Создателот Опис Јајце курва школка е еден вид на храна може да се вчита различни пополнување , вкусот се определува од страна на производителите, додадете сладолед, чоколадо овошен џем, итн...

BGN 1224.00

Търговско дигитален дисплей електрически 6 цилиндровая шоколад плавильная машина истински шоколад плавильная печка

Производ параметри : Цилиндар големина : 18*16*10см Опрема големина : 66.5*36*18cm Моќ : 1 KW Моќ : 110 V / 220 V Температура опсег : 080 степени centigrade Капацитет : 12 KG Бруто тежина : 13 KG Пакет големина : 72*42*26cm карактеристики на Производот : 1...

BGN 508.00 534.40

220V електрическа 4 слойная шоколад Фонтанная машина Home mini Eelectric Chocolate fountain machine

220 V Електрични 3 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Енергија : топлинска 150w+motor60wНапон : 220 vТежина : 9kgДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 547.20

4шт commecial електрически правоъгълник Лиеж вафельница машина с 180 градуса дизайн за лесно почистване

4pcs commecial електрични правоаголник liege вафли производител на машина со 180 степен дизајн за лесно чистењеМодел : NP537Volts : 220 V / 110 V 50 HzМоќност : 1.5 KWДимензии : 410x310x250mmВафли големина : 170x102x28mmПакување големина : 520x390x330mmМатеријал : не ' рѓосувачки челик (#201)N / W : 11kgrG / W : 13 Kg Карактеристика на нашиот вафли производител : 1...

BGN 268.80

ФГ-936 електрическа печка за ядене пиле горещ търговска тенис на електрически саламандър скара електрическа скара

FY936 електрични храна рерна пилешко roaster Комерцијални десктоп електрични salamander скара Електрична Скара Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion :

BGN 203.28

1 бр 220 В от неръждаема стомана електрическа червен боб вафельница вафельница; червен боб вафельная машина сладкарница печка

1 КОМПЈУТЕР 220 V Нерѓосувачки Челик, Електрични Црвениот Bean ВафлиВафли Одлуки; Црвениот Bean Вафли машина тесто печка Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Воланот торта производство на материјали и пракса : Потребни материјали : Брашно, соја масло, свиња suet, кршен камен шеќер, kumquat пита, црвена и зеленасвила, osmanthшеќер, бел шеќер точниот износМетоди на производство : 1...

BGN 208.08

Висококачествена квадратна машина за гофретници електрическа машина за печене на торта

Висок квалитет на Плоштадот Вафли Производител на електрична Машина печење торта машинафотографијата покажува : Моќност : 1300 WГолемина : 255*490*300ммAnswer : ___________________________ Note : оваа машина е без англиски јазик ПРИРАЧНИК.

BGN 245.00 257.60

търговски вафельная машина електрическа вафельная машина за хот дог

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 1518 дена до вашата врата,но бесплатен превозот.Ако не ми пречи,ве молиме цел.ако умот дека ќе може да ни се јавите пред цел.Ние ќе ја испратите вашата машина со DHL,Fed Ex,UPSот,ТНТ и така натаму.Карактеристики1.Оваа вафли железо прави тоа можно за вас да се пече на нови вафли на стап или lolly вафли...

BGN 468.80

950W 25 дупки търговска Poffertjes скара вафельная машина малка палачинка чайник тенджера антипригарная

950 W 25 Дупки Комерцијални Poffertjes Скара Вафли Машина Мали Палачинка Создателот лепи 2 компјутери Бесплатен Превозот $385.6 1 buc Бесплатен Превозот $198.75 Aliexpress веб страница : Технички Детали Модел : NP542 Напон 220 V Фрекфенција 50 hz (Опционално : 110 V, 60 Hz) Моќ 950 W Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 440x290x180mm N.W...

BGN 616.96

Доставка на DHL 1бр ФГ-119 търговски френска машина за маффинов хот-дог и царевица форма Lolley вафли, гофретници кухненска машина

Висок Квалитет Commercal Кифла Жешка Куче Прачки е многу популарна во целиот збор.1.Изработени од Нерѓосувачки челик со L уникатен дизајн.2.Штедење на енергија.3.Ефикасна печка.4.CE Одобрено.Машина со големина на : 410*385*320mm[храна] : 14.5*4.0 CMНоминална напон : 110 V / 220 V[номинална моќност] : 1.5 KWМашина тежина : 10.0 kgПредности на производите : 1...

BGN 517.00 544.00

десет парчета с правоъгълна форма, електрически вафельница, търговска белгийски вафельница пръчка

десет парчиња во облик на правоаголник електрични вафли железо / вафли бејкер Модел : NP533 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 100x60x24mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kg десет парчиња во облик на правоаголник електрични вафли железо / вафли бејкерхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Електрични жешка куче во облик на создателот машина / lolly вафли машина / вафли железо / пченка вафли машина 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 239.98

Електрически грил-машина за печене на панини commercial sandwich maker

Електрични бразилецот машина комерцијални panini скара сендвич создателотПараметарот : МоделНа ПРИМЕР811На ПРИМЕР815Готвење големина30*22cm47*23cmМоќност1800w220v3600w220vГреењеелектриченелектриченДимензија370*305*210mm570*305*210mmНето тежина13kg27kgПочитувани...

BGN 193.60

1PC 220V Single head околовръстен нестле печка четырехслойная машина за кифла кръгова клетчатая хлебопечка

1 PC 220 V Еден главата кружни nestle печка четири слојкифла машина Кружни карирани леб mac hine Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКА ПОКАЖЕ : ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Метод : 1.кифла во прав со малку ладна вода во моќта климатизација машина или миксер победи заедно, исто така, може да биде рачно во храната сад победи заедно со стапчиња за јадење, продолжи да игра добро, а потоа истурете го остатокот сите материјали.2.кифла машина загреете 2 минути, стави некои путер, плови потрае околу 1 / 2 чаша на целулоза загреете и добра muffins машина на железна плоча, покриена целата кифла машина.3.Покриваат три машини печено за 2 минути, додека не испуштил пареа може да јадење нагоре, уживајте во вкусна кифла.4.ќе се отвори на кифла машина има подготвено кифла се става во чинија, истурете малку џем повторно може.(џем избор може да одлучи според нивниот вкус, не може да додадете).

BGN 237.62

Търговска 2 пот шоколад смесица от електрически шоколадов фонтан смесица от домашна употреба шоколад смесица от печки

220 V Електрични 6 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Моќност : 600wНапон : 220 vТежина : 4kgКарактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 156.80

Мечка Електрическа Ориз Отопление Обяд Бокс Горещ Ориз Керамични Жлъчката Готвене

Мечка Електрични Ориз Шпорет Греење Ручек Кутија Топла Ориз Керамички Gall ГотвењеНапон : 220 VПриклучок : plug КинескиКапацитет : 1.2 LМатеријал : керамикаПроизвод тежина : 1.62 kgМоќност : 270 WГолемина : 181mm*164mm*220mm

BGN 140.00 150.38

Безплатна доставка на битова контрол на температурата електрическо отопление печка котлони

Добредојдовте на нашиот магазин1 Ако сте руската клиент, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме откако ќе плаќање, тогаш може да се испрати стоката побрзо.2...

BGN 85.00 169.60

AF01 петрол без многофункционални електрически фритюрници, скара, Пържене машина френски картофен чипс за професионална употреба и домашна автоматично изключване

AF01 Масло Бесплатни Мултифункционален Електрични Fryers Скара Пржење Машина француски Чипс ЗаПрофесионална Употреба И Дома Автоматско ИсклучувањеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични Длабоко FryersМодел : AF01Производ Големина : 27*21*33cmНапон : 220 VФреквенција : 50 HzМоќност : 1200 WМатеријал : ABS, од не ' рѓосувачки челикКапацитет : 2.4 LПакување големина : 34*34*38cmТежина : 6.8 kg

BGN 164.80

това е една електрическа печка пица на пещ хляб торта homeuse един слой една печка с математически контрол на температурата

Храна рернаСпецификација : Модел : CSE11За контрола на температурата : 30400degreeНапон : 220~240 VМоќност : 3 KWТежина : 41kgВнатре големина : 650*530*170mmМашина со големина на : 920*700*410mm

BGN 761.60

това е една главоболие вафля тестени неръждаема стомана, което прави машината

машина слики : правење вафли процес : машина параметри : Име : електрични вафли машинаМодел : XCHF.ММоќност : 1400 WДимензии : 335*220*250 MMПакување големина : 500x340x350mmМатеријал : нерѓосувачки челикN / W : 7 KgG / W : 10 Kg ма chine јас nformation * машината може да ротира 360° *Нестап слој плочи , Задебелена три Тефлон ,Нема гасови, мазна површина *машина тежина : 6kg * Издржлив, топлина рамномерно * лесно ракување,лесно да се чисти * Мултинасочен ротација, фиксна стожерот *Затворена слободни, долга употреба не е лошо *Нестап слој плочи за лесно чистење *Стојат исправени за компактен складирање *Моќ и Подготвен индикатор за светло *Мозокзаврши за складирање *AC 220240 V, 5060 Hz, 1400 WЗабелешка : Ако сакате да го користите океанот превозот начини ве молиме контактирајте со нас.Ако сакате да ја смените параметар на машината, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција : Гаранцијата на машината е за 1 година од машина е испратено.Забелешка : 1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин...

BGN 106.00 126.40

1 бр. ФГ-4L търговска едноцилиндров фритюрник за пиле се запържва обзавеждане на търговски фритюрник

1 PC FY4 L Комерцијални Еден цилиндар се ОтвориFryer Пилешко Пржење Опрема Комерцијални Длабоко Fryer Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Опис : 1) Производ број : G4312) Машина големина : 215*380*310 MM3) Напон : 220v4) Масло цилиндар капацитет : 185*270*170 MM5) за Апликација : пилешко, француски помфрит, churros итн.6) Модел : FY4 L7) Температура опсег : 50200

BGN 167.65

Електрически тенджери под налягане тенджера под налягане тенджера електрическа истински 3 човека -4 човека

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 408.00 816.00

DMWD мини-двойна котела от неръждаема стомана яйца котел електрическа тиган многофункционална кухня печка за готвене на гърне Печена пържола на тиган

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено одза секој plugin производи .Било какви други интереси, ве молиме, контактирајтемене во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

BGN 17.00 17.90

110 В На 220 В търговски сърцето вафельница незалепващо 4 бр. точен контрол на температурата Безплатна доставка

Производ параметри : Производ големина : 300*400*290mm Вафли големина : 108*105*18mm Моќност : 1500 W Напон : 110 / 220 V Материјал : не ' рѓосувачки челик Нето тежина : 11kgr Бруто тежина : 14kg предности на производите : 1...

BGN 423.00 444.80

електрически антипригарный Пан професионален пържола бизнес машина за домашно барбекю скара хляб говеждо Пържола машина 220 1бр

1pc 220 V електрични лепи професионални стек машина за бизнис домаскара скара говедско месо леб стек машинаСликата покажува : Опис : Тип на производ : TSK2614 R2 ETПроизвод напон : 220 V 50 hzПроизвод тежина : околу 6.002 kgПроизвод Големина : 342 * 224 * 384mmНапојување должина : изложени за 1.0 mДодатоци : масло складирање кутија, лопата, чиста четкаЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 213.00 224.00

Индукционная печка ресторант супа готварска печка, висока мощност, тенис на 6000 W трапезария електромагнитна плосък индукционная печка 220 1бр

Индукција Шпорет ресторан супа шпорет со висока моќ десктоп 6000w кантина електромагнетна индукција шпорет 220 V6000 W 1 PCСликата покажува : Производ параметриИме : Комерцијална индукција шпоретБрој на производGL0703Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 6000 WПовршина : станДолжина на кабелот за напојување : 1.5 метриПроизвод Големина : 410 * 480 * 180mmПриоритетна причина : 1.Безбедноста е повеќе профитабилни2.Поефикасно и повеќе енергија за да заштедите повеќе пари3.Повеќе моќни готвење е уште поедноставноВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 699.00 736.00