• Ново
Електрическа тава от неръждаема стомана електрическа тава за барбекю

Електрическа тава от неръждаема стомана електрическа тава за барбекю

BGN 127.44
BGN 121.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Нерѓосувачки челик, електрични griddle електрична скара griddle
pricture покажува
Describtion
Бендот : Jieyi
Модел : FY-821 A
Напон : 220 v или 110v
Моќност : 3kw
Тип : Загрејте на електрична пит
Тежина : 15kg
Бифтек плоча дебелина : 7mm
Бифтек плоча големина : 543*298mm
Пакување : krabičkách
Поле на примена : Чај ресторан опрема, торта соба опрема,
пекарница опрема, западен стил храна продавница опрема, пијат продавница опрема

Всичко за продукта

Цвят:
Бял
търговска марка:
LZHZXY
Антипригарный Материал:
Тефлон
Тип:
Електрическа Връзка С Решетка
документ:
CE
Функция:
Антипригарная Плот Повърхност
Многозубчатая регулиране на температурата:
ДА
Тип На Формата За Печене:
Плоска тенджера
На Долния Размер На Скара:
543*298 мм
Най-Горния Размер Печене:
543*298 мм
Номер На Модела:
ФГ-821A
Мощност (W):
3000ВТ
Напрежение На Тока (В):
110В или 220V
Материал:
неръждаема стомана
Размери:
545X395X220MM
Тегло:
15 кг
Основната Цел На:
Оборудване на ресторанта чай, обзавеждане на стаята на тортата, оборудване за сладкарници
Опаковка:
Картонени кутии
Работна Температура:
50-300
Дебелина на плочата на пържола:
7мм
Номер На Продукта:
GL0020

Подобни продукти в категория

JIQI Electric mini Chocolate Fondue chocolate melting pot fountain Hot Chocolate Стопява Pot melter Machine boy girl gift

Производ параметар : Напон : 220 V~240 VГолемина на : 19*14*8.5 cmПогоден за : чоколадо се топи.путер и така натаму.Материјал : Алуминиум,пластикаДијаметар на лагер : 8.5*5cm, рачка : 8cmНиво : 2 нивоа прилагодливи.Напомена : Ве молиме да се претвори во второ ниво кога ќе почне да се топи чоколадото(околу 6070 степени), по чоколадо се топи, а потоа се сврти кон првото ниво(околу 4050 степени),бидејќи долго време греење(околу 60 степени )ќе доведе до crystallization на чоколадо, влијаат на обликот.Ве молиме да не информирате која боја (розова или жолта)сакате при поставувањето на цел, инаку боја ќе бидат испратени по случаен избор, ви благодариме!Плаќањение ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помошУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.Овие трошоци се на купувачот одговорност.ПревозотНашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 4872 часа.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)72 Часа по правило е само применува за мали цел.Поголеми нарачки и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило.Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн.Што се 1539 работни дена за да стигнат до вашата локација.Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPSот,EMS,итн) ПОС малезија , тоа не следење на порака.За царинските прогласиАко одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина Пост Воздух Mail by default 7 долари .Ако одлучите да испратите express (DHL , TNT , Fedex , UPSот , DPEX ) , EMS , 139 ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела , ние ќе ги пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи испорака полнење ).Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од 550 долари , ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки .Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .Повратни информацииНие зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее...

BGN 11.00 12.13

1PC 220V ФГ-100 електрически антипригарный гофретници японски клип хрупкави бисквити електрическа машина нагревательная

1 PC 220 V FY100 Електрични Нестап на вафли производителЈапонски клип бомбичка јасни електрични апарати машинаНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже :

BGN 258.00 271.10

1 бр 220 В от неръждаема стомана електрическа червен боб вафельница вафельница; червен боб вафельная машина сладкарница печка

1 КОМПЈУТЕР 220 V Нерѓосувачки Челик, Електрични Црвениот Bean ВафлиВафли Одлуки; Црвениот Bean Вафли машина тесто печка Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Воланот торта производство на материјали и пракса : Потребни материјали : Брашно, соја масло, свиња suet, кршен камен шеќер, kumquat пита, црвена и зеленасвила, osmanthшеќер, бел шеќер точниот износМетоди на производство : 1...

BGN 208.08

Електрически фритюрник многофункционален домакински доклад от неръждаема стомана грил тиган пържени картофи машина 6L 2kw

1 КОМПЈУТЕР FY80 Електрични длабоко fryer Мултифункционален Домаќинство КомерцијалниНерѓосувачки челик Грил тава француски помфрит машина 6 L 2kwНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Електрични длабоко fryer Мултифункционален Домаќинство Комерцијални Нерѓосувачки челик Грил тава француски помфрит машина 6 L 2kw11Детали за производот : Опис : 1) Номинална напон : 220v2) Производ големина : 200*440*310mm3) Моќност : 2000 W4) Масло цилиндар капацитет : 150*350*150mm / 6 L5) за Апликација : пилешко, француски помфрит, churros итн.6) Фрај кошница капацитет : 100*230*105mm7)Модел : FY888)Температура опсег : 60200degrees целзиусови степени9)Материјал : нерѓосувачки челик

BGN 92.06

220V електрическа 4 слойная шоколад Фонтанная машина Home mini Eelectric Chocolate fountain machine

220 V Електрични 3 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Енергија : топлинска 150w+motor60wНапон : 220 vТежина : 9kgДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 547.20

Търговско дигитален дисплей електрически 6 цилиндровая шоколад плавильная машина истински шоколад плавильная печка

Производ параметри : Цилиндар големина : 18*16*10см Опрема големина : 66.5*36*18cm Моќ : 1 KW Моќ : 110 V / 220 V Температура опсег : 080 степени centigrade Капацитет : 12 KG Бруто тежина : 13 KG Пакет големина : 72*42*26cm карактеристики на Производот : 1...

BGN 508.00 534.40

Електрически тенджери под налягане електрическа тенджера под налягане се използва в двоен жлъчния мехур.

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 265.00 529.60

Газ Холандия малки палачинки печка 50шт Poffertjes скара гофрети тестени машина 2 глави търговски неръждаема стомана

Гас Холандија Мали Палачинки Шпоретот 50pcs Poffertjes Скара Вафли Бејкер Машина 2 Глави Комерцијални Нерѓосувачки Челик Технички Детали Модел : NP694 Моќ ЛПГ гас тип Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 620x310x200mm N.W...

BGN 431.68

Електрически тенджери под налягане IH электромагнитно нагретая ориз с високо налягане с двойна жлъчния мехур.

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 568.00 1136.00

Безплатна доставка на битова контрол на температурата електрическо отопление печка котлони

Добредојдовте на нашиот магазин1 Ако сте руската клиент, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме откако ќе плаќање, тогаш може да се испрати стоката побрзо.2...

BGN 85.00 169.60

електрически антипригарный Пан професионален пържола бизнес машина за домашно барбекю скара хляб говеждо Пържола машина 220 1бр

1pc 220 V електрични лепи професионални стек машина за бизнис домаскара скара говедско месо леб стек машинаСликата покажува : Опис : Тип на производ : TSK2614 R2 ETПроизвод напон : 220 V 50 hzПроизвод тежина : околу 6.002 kgПроизвод Големина : 342 * 224 * 384mmНапојување должина : изложени за 1.0 mДодатоци : масло складирање кутија, лопата, чиста четкаЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 213.00 224.00

Мечка Електрическа Ориз Отопление Обяд Бокс Горещ Ориз Керамични Жлъчката Готвене

Мечка Електрични Ориз Шпорет Греење Ручек Кутија Топла Ориз Керамички Gall ГотвењеНапон : 220 VПриклучок : plug КинескиКапацитет : 1.2 LМатеријал : керамикаПроизвод тежина : 1.62 kgМоќност : 270 WГолемина : 181mm*164mm*220mm

BGN 140.00 150.38

1PC 220V Single head околовръстен нестле печка четырехслойная машина за кифла кръгова клетчатая хлебопечка

1 PC 220 V Еден главата кружни nestle печка четири слојкифла машина Кружни карирани леб mac hine Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКА ПОКАЖЕ : ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Метод : 1.кифла во прав со малку ладна вода во моќта климатизација машина или миксер победи заедно, исто така, може да биде рачно во храната сад победи заедно со стапчиња за јадење, продолжи да игра добро, а потоа истурете го остатокот сите материјали.2.кифла машина загреете 2 минути, стави некои путер, плови потрае околу 1 / 2 чаша на целулоза загреете и добра muffins машина на железна плоча, покриена целата кифла машина.3.Покриваат три машини печено за 2 минути, додека не испуштил пареа може да јадење нагоре, уживајте во вкусна кифла.4.ќе се отвори на кифла машина има подготвено кифла се става во чинија, истурете малку џем повторно може.(џем избор може да одлучи според нивниот вкус, не може да додадете).

BGN 237.62

Индукционная печка ресторант супа готварска печка, висока мощност, тенис на 6000 W трапезария електромагнитна плосък индукционная печка 220 1бр

Индукција Шпорет ресторан супа шпорет со висока моќ десктоп 6000w кантина електромагнетна индукција шпорет 220 V6000 W 1 PCСликата покажува : Производ параметриИме : Комерцијална индукција шпоретБрој на производGL0703Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 6000 WПовршина : станДолжина на кабелот за напојување : 1.5 метриПроизвод Големина : 410 * 480 * 180mmПриоритетна причина : 1.Безбедноста е повеќе профитабилни2.Поефикасно и повеќе енергија за да заштедите повеќе пари3.Повеќе моќни готвење е уште поедноставноВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 699.00 736.00

Електрически грил-машина за печене на панини commercial sandwich maker

Електрични бразилецот машина комерцијални panini скара сендвич создателотПараметарот : МоделНа ПРИМЕР811На ПРИМЕР815Готвење големина30*22cm47*23cmМоќност1800w220v3600w220vГреењеелектриченелектриченДимензија370*305*210mm570*305*210mmНето тежина13kg27kgПочитувани...

BGN 193.60

ФГ-936 електрическа печка за ядене пиле горещ търговска тенис на електрически саламандър скара електрическа скара

FY936 електрични храна рерна пилешко roaster Комерцијални десктоп електрични salamander скара Електрична Скара Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion :

BGN 203.28

това е една електрическа печка пица на пещ хляб торта homeuse един слой една печка с математически контрол на температурата

Храна рернаСпецификација : Модел : CSE11За контрола на температурата : 30400degreeНапон : 220~240 VМоќност : 3 KWТежина : 41kgВнатре големина : 650*530*170mmМашина со големина на : 920*700*410mm

BGN 761.60

AF01 петрол без многофункционални електрически фритюрници, скара, Пържене машина френски картофен чипс за професионална употреба и домашна автоматично изключване

AF01 Масло Бесплатни Мултифункционален Електрични Fryers Скара Пржење Машина француски Чипс ЗаПрофесионална Употреба И Дома Автоматско ИсклучувањеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични Длабоко FryersМодел : AF01Производ Големина : 27*21*33cmНапон : 220 VФреквенција : 50 HzМоќност : 1200 WМатеријал : ABS, од не ' рѓосувачки челикКапацитет : 2.4 LПакување големина : 34*34*38cmТежина : 6.8 kg

BGN 164.80

Търговско длинняя вафельница правоъгълник 5 плесен машина на тортата 1500W неръждаема стомана Nonstick Varia повърхност

Комерцијални Долг Правоаголник Вафли Создателот 5 Калапи Торта Машина 1500 W Нерѓосувачки Челик Nonstick Готвење ПовршинаТехнички Детали Модел : NP515 Напон Фреквенција 110 V или 220 V 50 Hz60 Hz Моќност 1500w Вафли Големина 215x45x20mm Димензии 300x400x290mm N.W...

BGN 427.84

950W 25 дупки търговска Poffertjes скара вафельная машина малка палачинка чайник тенджера антипригарная

950 W 25 Дупки Комерцијални Poffertjes Скара Вафли Машина Мали Палачинка Создателот лепи 2 компјутери Бесплатен Превозот $385.6 1 buc Бесплатен Превозот $198.75 Aliexpress веб страница : Технички Детали Модел : NP542 Напон 220 V Фрекфенција 50 hz (Опционално : 110 V, 60 Hz) Моќ 950 W Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 440x290x180mm N.W...

BGN 616.96

Търговска сладък мечка вафельница антипригарная 2 форми за торта машина 1500 W неръждаема стомана, 220 и 110 В закуски градинска храна устройство

Комерцијални Симпатична Мечка Вафли Создателот Нестап 2 Калапи Торта Машина 1500 W 220 V Нерѓосувачки Челик 110 V Снек Улица Храна УредТехнички Детали Модел : NP523 Напон Фреквенција 110 V или 220 V 50 Hz60 Hz Моќност 1500w Вафли Големина 110x95x25mm Димензии 380x350x280mm N.W...

BGN 248.74

Търговски дом тостер от неръждаема стомана, 4 филийки на тостер безжичен тостер 1200 W 1бр

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 158.40

Многофункционален яйце-котел домакински яйце браконьер яйце кулинария машина / автоматично изключване на захранването яйце двойна котела LHD2001

1pc Нов тип Мултифункција јајцекотел јајце ловокрадец јајце готвење / шпорет јајце steamer Домаќинство автоматски напојувањеисклучување наСликата покажува :

BGN 79.00 83.52