• Ново
Висококачествена квадратна машина за гофретници електрическа машина за печене на торта

Висококачествена квадратна машина за гофретници електрическа машина за печене на торта

BGN 257.60
BGN 245.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Висок квалитет на Плоштадот Вафли Производител на електрична Машина печење торта машина
фотографијата покажува :
Моќност : 1300 W
Големина : 255*490*300мм
Answer : ___________________________ Note : оваа машина е без англиски јазик ПРИРАЧНИК.

Всичко за продукта

търговска марка:
LZHZXY
Сменяеми Плочи:
Скара / Панини Прес-Табела
документ:
CE
Характеристика:
Регулируем Термостат
Номер На Модела:
ФГ-2205
Мощност (W):
1300 W
с ръководство на английски:
no
Характеристика:
Регулируем Термостат, Вграден Обвивка На Кабела,Non-Дръжка Varia Повърхност
Размери на продукта:
255*490*300 мм
Нето тегло:
8 кг
Тегло бруто:
11 кг
Мощност (W):
1300 W
Напрежение На Тока (В):
220V
is_customized:
Yes
Име на продукта:
GL0021

Подобни продукти в категория

Търговски дом тостер от неръждаема стомана, 4 филийки на тостер безжичен тостер 1200 W 1бр

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 158.40

Доставка на DHL 1бр ФГ-119 търговски френска машина за маффинов хот-дог и царевица форма Lolley вафли, гофретници кухненска машина

Висок Квалитет Commercal Кифла Жешка Куче Прачки е многу популарна во целиот збор.1.Изработени од Нерѓосувачки челик со L уникатен дизајн.2.Штедење на енергија.3.Ефикасна печка.4.CE Одобрено.Машина со големина на : 410*385*320mm[храна] : 14.5*4.0 CMНоминална напон : 110 V / 220 V[номинална моќност] : 1.5 KWМашина тежина : 10.0 kgПредности на производите : 1...

BGN 517.00 544.00

шест парчета са две форми на хлебчета за хот-дог и царевица вафельная машина / lolly waffle maker machine

Различни Кифла жешка куче & пченка вафли машина / lolly вафли создателот машина на располагање се : Модел : NP528 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 142x38x38mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kgхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Кифла жешка куче машина, француски Кифла жешка куче машина француски жешка куче машина, Филипините кифла жешка куче машина, Жешка куче lollipop 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 204.80

JIQI Electric mini Chocolate Fondue chocolate melting pot fountain Hot Chocolate Стопява Pot melter Machine boy girl gift

Производ параметар : Напон : 220 V~240 VГолемина на : 19*14*8.5 cmПогоден за : чоколадо се топи.путер и така натаму.Материјал : Алуминиум,пластикаДијаметар на лагер : 8.5*5cm, рачка : 8cmНиво : 2 нивоа прилагодливи.Напомена : Ве молиме да се претвори во второ ниво кога ќе почне да се топи чоколадото(околу 6070 степени), по чоколадо се топи, а потоа се сврти кон првото ниво(околу 4050 степени),бидејќи долго време греење(околу 60 степени )ќе доведе до crystallization на чоколадо, влијаат на обликот.Ве молиме да не информирате која боја (розова или жолта)сакате при поставувањето на цел, инаку боја ќе бидат испратени по случаен избор, ви благодариме!Плаќањение ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помошУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.Овие трошоци се на купувачот одговорност.ПревозотНашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 4872 часа.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)72 Часа по правило е само применува за мали цел.Поголеми нарачки и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило.Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн.Што се 1539 работни дена за да стигнат до вашата локација.Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPSот,EMS,итн) ПОС малезија , тоа не следење на порака.За царинските прогласиАко одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина Пост Воздух Mail by default 7 долари .Ако одлучите да испратите express (DHL , TNT , Fedex , UPSот , DPEX ) , EMS , 139 ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела , ние ќе ги пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи испорака полнење ).Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од 550 долари , ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки .Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .Повратни информацииНие зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее...

BGN 11.00 12.13

температурата на газа контролирах fryer 18L*2 / машина fryer картофи / търговско fryer чипс

36 L двојно резервоарот за гас длабоко fryerмашина слики : машина информации : машина со големина на : 680*670*630mmтежина : 40kgмоќност : 11.2 KW+11.2 kwкапацитет : 18 L+18 Lтемпература : 60celsicelsiusКарактеристики на машина : 1.Easyclean нерѓосувачки челик површина, луксузен и убава2...

BGN 660.00 785.60

Търговско дигитален дисплей електрически 6 цилиндровая шоколад плавильная машина истински шоколад плавильная печка

Производ параметри : Цилиндар големина : 18*16*10см Опрема големина : 66.5*36*18cm Моќ : 1 KW Моќ : 110 V / 220 V Температура опсег : 080 степени centigrade Капацитет : 12 KG Бруто тежина : 13 KG Пакет големина : 72*42*26cm карактеристики на Производот : 1...

BGN 508.00 534.40

Електрически фритюрник многофункционален домакински доклад от неръждаема стомана грил тиган пържени картофи машина 6L 2kw

1 КОМПЈУТЕР FY80 Електрични длабоко fryer Мултифункционален Домаќинство КомерцијалниНерѓосувачки челик Грил тава француски помфрит машина 6 L 2kwНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Електрични длабоко fryer Мултифункционален Домаќинство Комерцијални Нерѓосувачки челик Грил тава француски помфрит машина 6 L 2kw11Детали за производот : Опис : 1) Номинална напон : 220v2) Производ големина : 200*440*310mm3) Моќност : 2000 W4) Масло цилиндар капацитет : 150*350*150mm / 6 L5) за Апликација : пилешко, француски помфрит, churros итн.6) Фрај кошница капацитет : 100*230*105mm7)Модел : FY888)Температура опсег : 60200degrees целзиусови степени9)Материјал : нерѓосувачки челик

BGN 92.06

DMWD мини-двойна котела от неръждаема стомана яйца котел електрическа тиган многофункционална кухня печка за готвене на гърне Печена пържола на тиган

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено одза секој plugin производи .Било какви други интереси, ве молиме, контактирајтемене во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

BGN 17.00 17.90

Газ Холандия малки палачинки печка 50шт Poffertjes скара гофрети тестени машина 2 глави търговски неръждаема стомана

Гас Холандија Мали Палачинки Шпоретот 50pcs Poffertjes Скара Вафли Бејкер Машина 2 Глави Комерцијални Нерѓосувачки Челик Технички Детали Модел : NP694 Моќ ЛПГ гас тип Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 620x310x200mm N.W...

BGN 431.68

Антипригарный 4,5 см газов мини-холандски палачинка Poffertjes Maker Baker Machine 25 бр/страна

Нестап 4.5 cm Гас Мини холандски Палачинка Poffertjes Создателот Бејкер Машина 25pcs / серија на Технички Детали Модел : NP693 Моќ ЛПГ гас тип Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 355x310x200mm N.W...

BGN 216.80

4шт commecial електрически правоъгълник Лиеж вафельница машина с 180 градуса дизайн за лесно почистване

4pcs commecial електрични правоаголник liege вафли производител на машина со 180 степен дизајн за лесно чистењеМодел : NP537Volts : 220 V / 110 V 50 HzМоќност : 1.5 KWДимензии : 410x310x250mmВафли големина : 170x102x28mmПакување големина : 520x390x330mmМатеријал : не ' рѓосувачки челик (#201)N / W : 11kgrG / W : 13 Kg Карактеристика на нашиот вафли производител : 1...

BGN 268.80

110 / 220v електрически гофрети конус, машина за кафе / Lolley вафельница / наденица вафельница / царевица, хот-дог машина

Име : 110 V / 220 V електрични вафли конус производителот / lolly вафли создателот / колбас вафли создателот / пченка жешка куче машина Модел : NP531 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 142x38x38mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kgхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Електрични жешка куче во облик на создателот машина / lolly вафли машина / вафли железо / пченка вафли машина 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 204.80

Индукционная печка ресторант супа готварска печка, висока мощност, тенис на 6000 W трапезария електромагнитна плосък индукционная печка 220 1бр

Индукција Шпорет ресторан супа шпорет со висока моќ десктоп 6000w кантина електромагнетна индукција шпорет 220 V6000 W 1 PCСликата покажува : Производ параметриИме : Комерцијална индукција шпоретБрој на производGL0703Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 6000 WПовршина : станДолжина на кабелот за напојување : 1.5 метриПроизвод Големина : 410 * 480 * 180mmПриоритетна причина : 1.Безбедноста е повеќе профитабилни2.Поефикасно и повеќе енергија за да заштедите повеќе пари3.Повеќе моќни готвење е уште поедноставноВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 699.00 736.00

Електрически тенджери под налягане тенджера под налягане тенджера електрическа истински 3 човека -4 човека

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 408.00 816.00

ФГ-936 електрическа печка за ядене пиле горещ търговска тенис на електрически саламандър скара електрическа скара

FY936 електрични храна рерна пилешко roaster Комерцијални десктоп електрични salamander скара Електрична Скара Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion :

BGN 203.28

Търговска сладък мечка вафельница антипригарная 2 форми за торта машина 1500 W неръждаема стомана, 220 и 110 В закуски градинска храна устройство

Комерцијални Симпатична Мечка Вафли Создателот Нестап 2 Калапи Торта Машина 1500 W 220 V Нерѓосувачки Челик 110 V Снек Улица Храна УредТехнички Детали Модел : NP523 Напон Фреквенција 110 V или 220 V 50 Hz60 Hz Моќност 1500w Вафли Големина 110x95x25mm Димензии 380x350x280mm N.W...

BGN 248.74

1бр от неръждаема стомана, гофрети, палачинки и тесто опаковка от неръждаема стомана конус фуния от 1000 ml капацитет на бункера диаметър на дюзата 8 мм

1 PC Нерѓосувачки Челик Вафли Палачинка Тесто Фармацевт Нерѓосувачки челик конус инка 1000 MLХопер капацитет на Млазницата дијаметар 8ММЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име:Нерѓосувачки челик конус инкаМатеријал : Нерѓосувачки челикХопер капацитет : 1000 MLДијаметар : 13 CMМлазницата дијаметар : 8 MMПакет големина : 25*12*9 CMТежина : 0.8 KGИнка дијаметар : 135mm висина 195mm тежина на 600g име : нерѓосувачки челик инка со Употреба : модерен хотел кујна слаткарница пекарница ладно продавница сок од продавница highend вила модерен дом кујна се од суштинско значење

BGN 12.02

1 бр. / лот ФГ-1105. R газ японски две риби форма вафельница торта риба вафельница закуски печене на машината

1 PCS FY1105.Р Гас Јапонски две Риби Форма Вафли Создателот Торта Риба вафли ПроизводителСнек Машина За ПечењеСпецификации НеСтап Површината За ГотвењеTaiyaki е Јапонски риба во облик на торта...

BGN 176.00 185.60

1 бр. ФГ-4L търговска едноцилиндров фритюрник за пиле се запържва обзавеждане на търговски фритюрник

1 PC FY4 L Комерцијални Еден цилиндар се ОтвориFryer Пилешко Пржење Опрема Комерцијални Длабоко Fryer Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Опис : 1) Производ број : G4312) Машина големина : 215*380*310 MM3) Напон : 220v4) Масло цилиндар капацитет : 185*270*170 MM5) за Апликација : пилешко, француски помфрит, churros итн.6) Модел : FY4 L7) Температура опсег : 50200

BGN 167.65

950W 25 дупки търговска Poffertjes скара вафельная машина малка палачинка чайник тенджера антипригарная

950 W 25 Дупки Комерцијални Poffertjes Скара Вафли Машина Мали Палачинка Создателот лепи 2 компјутери Бесплатен Превозот $385.6 1 buc Бесплатен Превозот $198.75 Aliexpress веб страница : Технички Детали Модел : NP542 Напон 220 V Фрекфенција 50 hz (Опционално : 110 V, 60 Hz) Моќ 950 W Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 440x290x180mm N.W...

BGN 616.96

Електрически тенджери под налягане електрическа тенджера под налягане се използва в двоен жлъчния мехур.

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 265.00 529.60

търговски вафельная машина електрическа вафельная машина за хот дог

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 1518 дена до вашата врата,но бесплатен превозот.Ако не ми пречи,ве молиме цел.ако умот дека ќе може да ни се јавите пред цел.Ние ќе ја испратите вашата машина со DHL,Fed Ex,UPSот,ТНТ и така натаму.Карактеристики1.Оваа вафли железо прави тоа можно за вас да се пече на нови вафли на стап или lolly вафли...

BGN 468.80

1PC 220V Single head околовръстен нестле печка четырехслойная машина за кифла кръгова клетчатая хлебопечка

1 PC 220 V Еден главата кружни nestle печка четири слојкифла машина Кружни карирани леб mac hine Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКА ПОКАЖЕ : ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Метод : 1.кифла во прав со малку ладна вода во моќта климатизација машина или миксер победи заедно, исто така, може да биде рачно во храната сад победи заедно со стапчиња за јадење, продолжи да игра добро, а потоа истурете го остатокот сите материјали.2.кифла машина загреете 2 минути, стави некои путер, плови потрае околу 1 / 2 чаша на целулоза загреете и добра muffins машина на железна плоча, покриена целата кифла машина.3.Покриваат три машини печено за 2 минути, додека не испуштил пареа може да јадење нагоре, уживајте во вкусна кифла.4.ќе се отвори на кифла машина има подготвено кифла се става во чинија, истурете малку џем повторно може.(џем избор може да одлучи според нивниот вкус, не може да додадете).

BGN 237.62

220V електрическа 4 слойная шоколад Фонтанная машина Home mini Eelectric Chocolate fountain machine

220 V Електрични 3 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Енергија : топлинска 150w+motor60wНапон : 220 vТежина : 9kgДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 547.20

Електрически грил-машина за печене на панини commercial sandwich maker

Електрични бразилецот машина комерцијални panini скара сендвич создателотПараметарот : МоделНа ПРИМЕР811На ПРИМЕР815Готвење големина30*22cm47*23cmМоќност1800w220v3600w220vГреењеелектриченелектриченДимензија370*305*210mm570*305*210mmНето тежина13kg27kgПочитувани...

BGN 193.60

Мечка 1.6 Л Ориз Готвене Електрически Обяд Бокс Двоен Керамичен Слой

Мечка 1.6 L Ориз Готвење Електрични Ручек Кутија Двојно Керамички СлојНапон : 220 VПриклучок : plug КинескиМоќност : 270 WКапацитет : 1.6 LГолемина : 240*164*179mmВнатрешни жолчката материјал : КерамикаПосебна функција : 6 час резервација функција

BGN 178.00 187.18

Търговска 2 пот шоколад смесица от електрически шоколадов фонтан смесица от домашна употреба шоколад смесица от печки

220 V Електрични 6 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Моќност : 600wНапон : 220 vТежина : 4kgКарактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 156.80