• Ново
1 бр. / лот ФГ-1105. R газ японски две риби форма вафельница торта риба вафельница закуски печене на машината

1 бр. / лот ФГ-1105. R газ японски две риби форма вафельница торта риба вафельница закуски печене на машината

BGN 185.60
BGN 176.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


1 PCS FY-1105.Р Гас Јапонски две Риби Форма Вафли Создателот Торта Риба вафли Производител
Снек Машина За Печење
Спецификации Не-Стап Површината За Готвење
Taiyaki е Јапонски риба во облик на торта. Најчестите пополнување е црвен грав ставете која е направена од засладен azuki грав. Други заеднички пломби може да се тропски, чоколадо, или сирење. Некои продавници дури и да го продаде taiyaki со okonomiyaki, gyoza пополнување, или колбас во внатрешноста.
Taiyaki се направени со користење на редовните палачинка или вафли тесто. Тесто се излее во риби-во облик на мувла за секоја страна. Фил е тогаш стави на една страна и на мувла е затворена. Тоа е тогаш готви на двете страни додека златниот браун.
Спецификации
Квалитетот Јапонски Taiyaki Творецот,
Не-стап,
Електрични и Гас за опција,
ОПИСИ :
*СС материјал,популарна снек машина;
*Квалитет на производот,одлични перформанси;
*многу мазна и Не-стап садови;
Answer : ___________________________ Note : оваа машина е со англискиот јазик ПРИРАЧНИК.

Всичко за продукта

търговска марка:
LZHZXY
Сменяеми Плочи:
Скара / Панини Прес-Табела
документ:
CE
Характеристика:
Регулируем Термостат
Номер На Модела:
ФГ-1105. R
Мощност (W):
Газ
с ръководство на английски:
ДА
Характеристика:
Хладно Докосване На Екстериора, Антипригарная Повърхността За Готвене
Размери на продукта:
410*220*210
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

температурата на газа контролирах fryer 18L*2 / машина fryer картофи / търговско fryer чипс

36 L двојно резервоарот за гас длабоко fryerмашина слики : машина информации : машина со големина на : 680*670*630mmтежина : 40kgмоќност : 11.2 KW+11.2 kwкапацитет : 18 L+18 Lтемпература : 60celsicelsiusКарактеристики на машина : 1.Easyclean нерѓосувачки челик површина, луксузен и убава2...

BGN 660.00 785.60

Индукционная печка ресторант супа готварска печка, висока мощност, тенис на 6000 W трапезария електромагнитна плосък индукционная печка 220 1бр

Индукција Шпорет ресторан супа шпорет со висока моќ десктоп 6000w кантина електромагнетна индукција шпорет 220 V6000 W 1 PCСликата покажува : Производ параметриИме : Комерцијална индукција шпоретБрој на производGL0703Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 6000 WПовршина : станДолжина на кабелот за напојување : 1.5 метриПроизвод Големина : 410 * 480 * 180mmПриоритетна причина : 1.Безбедноста е повеќе профитабилни2.Поефикасно и повеќе енергија за да заштедите повеќе пари3.Повеќе моќни готвење е уште поедноставноВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 699.00 736.00

220V електрическа 5 слойная шоколад Фонтанная машина Home mini Eelectric Chocolate fountain machine

220 V Електрични 5 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Енергија : топлинска 150w+motor80wНапон : 220 vТежина : 9.5 kgДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 785.60

Търговска сладък мечка вафельница антипригарная 2 форми за торта машина 1500 W неръждаема стомана, 220 и 110 В закуски градинска храна устройство

Комерцијални Симпатична Мечка Вафли Создателот Нестап 2 Калапи Торта Машина 1500 W 220 V Нерѓосувачки Челик 110 V Снек Улица Храна УредТехнички Детали Модел : NP523 Напон Фреквенција 110 V или 220 V 50 Hz60 Hz Моќност 1500w Вафли Големина 110x95x25mm Димензии 380x350x280mm N.W...

BGN 248.74

Многофункционален яйце-котел домакински яйце браконьер яйце кулинария машина / автоматично изключване на захранването яйце двойна котела LHD2001

1pc Нов тип Мултифункција јајцекотел јајце ловокрадец јајце готвење / шпорет јајце steamer Домаќинство автоматски напојувањеисклучување наСликата покажува :

BGN 79.00 83.52

220V електрическа 4 слойная шоколад Фонтанная машина Home mini Eelectric Chocolate fountain machine

220 V Електрични 3 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Енергија : топлинска 150w+motor60wНапон : 220 vТежина : 9kgДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 547.20

AF01 петрол без многофункционални електрически фритюрници, скара, Пържене машина френски картофен чипс за професионална употреба и домашна автоматично изключване

AF01 Масло Бесплатни Мултифункционален Електрични Fryers Скара Пржење Машина француски Чипс ЗаПрофесионална Употреба И Дома Автоматско ИсклучувањеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични Длабоко FryersМодел : AF01Производ Големина : 27*21*33cmНапон : 220 VФреквенција : 50 HzМоќност : 1200 WМатеријал : ABS, од не ' рѓосувачки челикКапацитет : 2.4 LПакување големина : 34*34*38cmТежина : 6.8 kg

BGN 164.80

DMWD мини-двойна котела от неръждаема стомана яйца котел електрическа тиган многофункционална кухня печка за готвене на гърне Печена пържола на тиган

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено одза секој plugin производи .Било какви други интереси, ве молиме, контактирајтемене во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

BGN 17.00 17.90

Автоматично Горния Качество На Тортата Крема Яйца Извършване На Машина / Машина На Мивки От Тортата Яйца В Китай

Автоматско врвен квалитет јајце тропски курва машина за правење / јајце курва шел машина во кина Tartlet Создателот Опис Јајце курва школка е еден вид на храна може да се вчита различни пополнување , вкусот се определува од страна на производителите, додадете сладолед, чоколадо овошен џем, итн...

BGN 1224.00

Ако устата на риба форма вафельная машина за електрическо отопление риба сладолед Taiyaki maker ZF

Отвори устата риба форма вафли машина за електрично греење риба сладолед Taiyaki производителРаботата metho d : 1.Измешајте масло, вода, јајце и брашно за 3 минути.2.Вклучување на риба, печење торта машина...

BGN 720.00

шест парчета са две форми на хлебчета за хот-дог и царевица вафельная машина / lolly waffle maker machine

Различни Кифла жешка куче & пченка вафли машина / lolly вафли создателот машина на располагање се : Модел : NP528 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 142x38x38mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kgхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Кифла жешка куче машина, француски Кифла жешка куче машина француски жешка куче машина, Филипините кифла жешка куче машина, Жешка куче lollipop 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 204.80

1 бр 220 В от неръждаема стомана електрическа червен боб вафельница вафельница; червен боб вафельная машина сладкарница печка

1 КОМПЈУТЕР 220 V Нерѓосувачки Челик, Електрични Црвениот Bean ВафлиВафли Одлуки; Црвениот Bean Вафли машина тесто печка Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Воланот торта производство на материјали и пракса : Потребни материјали : Брашно, соја масло, свиња suet, кршен камен шеќер, kumquat пита, црвена и зеленасвила, osmanthшеќер, бел шеќер точниот износМетоди на производство : 1...

BGN 208.08

110 В На 220 В търговски сърцето вафельница незалепващо 4 бр. точен контрол на температурата Безплатна доставка

Производ параметри : Производ големина : 300*400*290mm Вафли големина : 108*105*18mm Моќност : 1500 W Напон : 110 / 220 V Материјал : не ' рѓосувачки челик Нето тежина : 11kgr Бруто тежина : 14kg предности на производите : 1...

BGN 423.00 444.80

Търговски дом тостер от неръждаема стомана, 4 филийки на тостер безжичен тостер 1200 W 1бр

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 158.40

1бр от неръждаема стомана, гофрети, палачинки и тесто опаковка от неръждаема стомана конус фуния от 1000 ml капацитет на бункера диаметър на дюзата 8 мм

1 PC Нерѓосувачки Челик Вафли Палачинка Тесто Фармацевт Нерѓосувачки челик конус инка 1000 MLХопер капацитет на Млазницата дијаметар 8ММЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име:Нерѓосувачки челик конус инкаМатеријал : Нерѓосувачки челикХопер капацитет : 1000 MLДијаметар : 13 CMМлазницата дијаметар : 8 MMПакет големина : 25*12*9 CMТежина : 0.8 KGИнка дијаметар : 135mm висина 195mm тежина на 600g име : нерѓосувачки челик инка со Употреба : модерен хотел кујна слаткарница пекарница ладно продавница сок од продавница highend вила модерен дом кујна се од суштинско значење

BGN 12.02

Безплатна доставка на битова контрол на температурата електрическо отопление печка котлони

Добредојдовте на нашиот магазин1 Ако сте руската клиент, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме откако ќе плаќање, тогаш може да се испрати стоката побрзо.2...

BGN 85.00 169.60

търговски вафельная машина електрическа вафельная машина за хот дог

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 1518 дена до вашата врата,но бесплатен превозот.Ако не ми пречи,ве молиме цел.ако умот дека ќе може да ни се јавите пред цел.Ние ќе ја испратите вашата машина со DHL,Fed Ex,UPSот,ТНТ и така натаму.Карактеристики1.Оваа вафли железо прави тоа можно за вас да се пече на нови вафли на стап или lolly вафли...

BGN 468.80

Електрически тенджери под налягане IH электромагнитно нагретая ориз с високо налягане с двойна жлъчния мехур.

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 568.00 1136.00

десет парчета с правоъгълна форма, електрически вафельница, търговска белгийски вафельница пръчка

десет парчиња во облик на правоаголник електрични вафли железо / вафли бејкер Модел : NP533 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 100x60x24mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kg десет парчиња во облик на правоаголник електрични вафли железо / вафли бејкерхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Електрични жешка куче во облик на создателот машина / lolly вафли машина / вафли железо / пченка вафли машина 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 239.98

Мечка Електрическа Ориз Отопление Обяд Бокс Горещ Ориз Керамични Жлъчката Готвене

Мечка Електрични Ориз Шпорет Греење Ручек Кутија Топла Ориз Керамички Gall ГотвењеНапон : 220 VПриклучок : plug КинескиКапацитет : 1.2 LМатеријал : керамикаПроизвод тежина : 1.62 kgМоќност : 270 WГолемина : 181mm*164mm*220mm

BGN 140.00 150.38

ФГ-936 електрическа печка за ядене пиле горещ търговска тенис на електрически саламандър скара електрическа скара

FY936 електрични храна рерна пилешко roaster Комерцијални десктоп електрични salamander скара Електрична Скара Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion :

BGN 203.28

1PC 220V Single head околовръстен нестле печка четырехслойная машина за кифла кръгова клетчатая хлебопечка

1 PC 220 V Еден главата кружни nestle печка четири слојкифла машина Кружни карирани леб mac hine Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35СЛИКА ПОКАЖЕ : ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Метод : 1.кифла во прав со малку ладна вода во моќта климатизација машина или миксер победи заедно, исто така, може да биде рачно во храната сад победи заедно со стапчиња за јадење, продолжи да игра добро, а потоа истурете го остатокот сите материјали.2.кифла машина загреете 2 минути, стави некои путер, плови потрае околу 1 / 2 чаша на целулоза загреете и добра muffins машина на железна плоча, покриена целата кифла машина.3.Покриваат три машини печено за 2 минути, додека не испуштил пареа може да јадење нагоре, уживајте во вкусна кифла.4.ќе се отвори на кифла машина има подготвено кифла се става во чинија, истурете малку џем повторно може.(џем избор може да одлучи според нивниот вкус, не може да додадете).

BGN 237.62

110 / 220v електрически гофрети конус, машина за кафе / Lolley вафельница / наденица вафельница / царевица, хот-дог машина

Име : 110 V / 220 V електрични вафли конус производителот / lolly вафли создателот / колбас вафли создателот / пченка жешка куче машина Модел : NP531 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 142x38x38mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kgхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Електрични жешка куче во облик на создателот машина / lolly вафли машина / вафли железо / пченка вафли машина 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 204.80

Търговска 2 пот шоколад смесица от електрически шоколадов фонтан смесица от домашна употреба шоколад смесица от печки

220 V Електрични 6 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Моќност : 600wНапон : 220 vТежина : 4kgКарактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 156.80

DMWD газ печени червени зърна торта чайник кок печка 7 палачинка седем дупки яйца хамбургер печене машина незалепващо яйце бургер печка

Било интереси,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене во секое време!______ШОПИНГ ВОДИЧ______ Превозот Информации 1.Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,eПакет,Кина истите да се Изречни или Кина EMS,DHL,Fedex,UPSот....

BGN 58.53