• Ново
SNEECEMAN неръждаема стомана топло да супа печка машина електрическа 14L 2pot топлина печка китайската консервационная печка за продажба

SNEECEMAN неръждаема стомана топло да супа печка машина електрическа 14L 2pot топлина печка китайската консервационная печка за продажба

BGN 227.20

Сума
Налично за поръчка


Моќност : 1500w
G/W : 10.5 КГ
Капацитет : 2*7 L
Напон : 220v/50hz
Големина : 668*410*320mm

Всичко за продукта

документ:
CE
Повърхността На Подгряващата Плоча:
Катушечная Конфорка
търговска марка:
SNEECEMAN
Номер На Модела:
МПХ-2MN
Напрежение На Тока (В):
220V
Инсталация:
Плот
настаняване:
неръждаема стомана

Подобни продукти в категория

4шт commecial електрически правоъгълник Лиеж вафельница машина с 180 градуса дизайн за лесно почистване

4pcs commecial електрични правоаголник liege вафли производител на машина со 180 степен дизајн за лесно чистењеМодел : NP537Volts : 220 V / 110 V 50 HzМоќност : 1.5 KWДимензии : 410x310x250mmВафли големина : 170x102x28mmПакување големина : 520x390x330mmМатеријал : не ' рѓосувачки челик (#201)N / W : 11kgrG / W : 13 Kg Карактеристика на нашиот вафли производител : 1...

BGN 268.80

Антипригарный 4,5 см газов мини-холандски палачинка Poffertjes Maker Baker Machine 25 бр/страна

Нестап 4.5 cm Гас Мини холандски Палачинка Poffertjes Создателот Бејкер Машина 25pcs / серија на Технички Детали Модел : NP693 Моќ ЛПГ гас тип Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 355x310x200mm N.W...

BGN 216.80

електрически антипригарный Пан професионален пържола бизнес машина за домашно барбекю скара хляб говеждо Пържола машина 220 1бр

1pc 220 V електрични лепи професионални стек машина за бизнис домаскара скара говедско месо леб стек машинаСликата покажува : Опис : Тип на производ : TSK2614 R2 ETПроизвод напон : 220 V 50 hzПроизвод тежина : околу 6.002 kgПроизвод Големина : 342 * 224 * 384mmНапојување должина : изложени за 1.0 mДодатоци : масло складирање кутија, лопата, чиста четкаЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 213.00 224.00

220V електрическа 4 слойная шоколад Фонтанная машина Home mini Eelectric Chocolate fountain machine

220 V Електрични 3 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Енергија : топлинска 150w+motor60wНапон : 220 vТежина : 9kgДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 547.20

Търговски дом тостер от неръждаема стомана, 4 филийки на тостер безжичен тостер 1200 W 1бр

Нерѓосувачки Челик Commerical дома toaster 4 парчиња toaster нерѓосувачки челик cordless toaster со CE 220240 V 1pc на Производот покажуваПроизвод параметри : Име : ToasterМодел : ETS4Производот број : GL0731Напон : 220240 VМоќност : 1200wПрилагодете опрема : 5 датотеки може да се прилагодиДали прашина маска : НикојСо или без скара : НикојВремето партер : 5Леб Создателот Категории : ToastersКарактеристики : печење, греење, одмрзнувањеКарактеристики : Ефикасно брзина печењеТемпературата опсег : 50260 степениТежина : околу 4.75 kgВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 158.40

Многофункционален яйце-котел домакински яйце браконьер яйце кулинария машина / автоматично изключване на захранването яйце двойна котела LHD2001

1pc Нов тип Мултифункција јајцекотел јајце ловокрадец јајце готвење / шпорет јајце steamer Домаќинство автоматски напојувањеисклучување наСликата покажува :

BGN 79.00 83.52

DMWD газ печени червени зърна торта чайник кок печка 7 палачинка седем дупки яйца хамбургер печене машина незалепващо яйце бургер печка

Било интереси,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене во секое време!______ШОПИНГ ВОДИЧ______ Превозот Информации 1.Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,eПакет,Кина истите да се Изречни или Кина EMS,DHL,Fedex,UPSот....

BGN 58.53

десет парчета с правоъгълна форма, електрически вафельница, търговска белгийски вафельница пръчка

десет парчиња во облик на правоаголник електрични вафли железо / вафли бејкер Модел : NP533 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 100x60x24mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kg десет парчиња во облик на правоаголник електрични вафли железо / вафли бејкерхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Електрични жешка куче во облик на создателот машина / lolly вафли машина / вафли железо / пченка вафли машина 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 239.98

220V електрическа 5 слойная шоколад Фонтанная машина Home mini Eelectric Chocolate fountain machine

220 V Електрични 5 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Енергија : топлинска 150w+motor80wНапон : 220 vТежина : 9.5 kgДетали : Карактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 785.60

Midea 4L благородна електрическа готварска печка метален корпус 10 часово резервация

Midea 4 L Висок Квалитет на Електричен Шпорет Метал Трупот на авионотНапон : 220 VПриклучок : plug КинескиМоќност : 860 WКапацитет : 4 LГолемина : 291n 384mm 226mm

BGN 284.00 299.18

Електрически грил-машина за печене на панини commercial sandwich maker

Електрични бразилецот машина комерцијални panini скара сендвич создателотПараметарот : МоделНа ПРИМЕР811На ПРИМЕР815Готвење големина30*22cm47*23cmМоќност1800w220v3600w220vГреењеелектриченелектриченДимензија370*305*210mm570*305*210mmНето тежина13kg27kgПочитувани...

BGN 193.60

950W 25 дупки търговска Poffertjes скара вафельная машина малка палачинка чайник тенджера антипригарная

950 W 25 Дупки Комерцијални Poffertjes Скара Вафли Машина Мали Палачинка Создателот лепи 2 компјутери Бесплатен Превозот $385.6 1 buc Бесплатен Превозот $198.75 Aliexpress веб страница : Технички Детали Модел : NP542 Напон 220 V Фрекфенција 50 hz (Опционално : 110 V, 60 Hz) Моќ 950 W Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 440x290x180mm N.W...

BGN 616.96

Автоматично Горния Качество На Тортата Крема Яйца Извършване На Машина / Машина На Мивки От Тортата Яйца В Китай

Автоматско врвен квалитет јајце тропски курва машина за правење / јајце курва шел машина во кина Tartlet Создателот Опис Јајце курва школка е еден вид на храна може да се вчита различни пополнување , вкусот се определува од страна на производителите, додадете сладолед, чоколадо овошен џем, итн...

BGN 1224.00

Индукционная печка ресторант супа готварска печка, висока мощност, тенис на 6000 W трапезария електромагнитна плосък индукционная печка 220 1бр

Индукција Шпорет ресторан супа шпорет со висока моќ десктоп 6000w кантина електромагнетна индукција шпорет 220 V6000 W 1 PCСликата покажува : Производ параметриИме : Комерцијална индукција шпоретБрој на производGL0703Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : 6000 WПовршина : станДолжина на кабелот за напојување : 1.5 метриПроизвод Големина : 410 * 480 * 180mmПриоритетна причина : 1.Безбедноста е повеќе профитабилни2.Поефикасно и повеќе енергија за да заштедите повеќе пари3.Повеќе моќни готвење е уште поедноставноВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 699.00 736.00

AF01 петрол без многофункционални електрически фритюрници, скара, Пържене машина френски картофен чипс за професионална употреба и домашна автоматично изключване

AF01 Масло Бесплатни Мултифункционален Електрични Fryers Скара Пржење Машина француски Чипс ЗаПрофесионална Употреба И Дома Автоматско ИсклучувањеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични Длабоко FryersМодел : AF01Производ Големина : 27*21*33cmНапон : 220 VФреквенција : 50 HzМоќност : 1200 WМатеријал : ABS, од не ' рѓосувачки челикКапацитет : 2.4 LПакување големина : 34*34*38cmТежина : 6.8 kg

BGN 164.80

1бр от неръждаема стомана, гофрети, палачинки и тесто опаковка от неръждаема стомана конус фуния от 1000 ml капацитет на бункера диаметър на дюзата 8 мм

1 PC Нерѓосувачки Челик Вафли Палачинка Тесто Фармацевт Нерѓосувачки челик конус инка 1000 MLХопер капацитет на Млазницата дијаметар 8ММЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име:Нерѓосувачки челик конус инкаМатеријал : Нерѓосувачки челикХопер капацитет : 1000 MLДијаметар : 13 CMМлазницата дијаметар : 8 MMПакет големина : 25*12*9 CMТежина : 0.8 KGИнка дијаметар : 135mm висина 195mm тежина на 600g име : нерѓосувачки челик инка со Употреба : модерен хотел кујна слаткарница пекарница ладно продавница сок од продавница highend вила модерен дом кујна се од суштинско значење

BGN 12.02

DMWD мини-двойна котела от неръждаема стомана яйца котел електрическа тиган многофункционална кухня печка за готвене на гърне Печена пържола на тиган

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено одза секој plugin производи .Било какви други интереси, ве молиме, контактирајтемене во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

BGN 17.00 17.90

Търговско длинняя вафельница правоъгълник 5 плесен машина на тортата 1500W неръждаема стомана Nonstick Varia повърхност

Комерцијални Долг Правоаголник Вафли Создателот 5 Калапи Торта Машина 1500 W Нерѓосувачки Челик Nonstick Готвење ПовршинаТехнички Детали Модел : NP515 Напон Фреквенција 110 V или 220 V 50 Hz60 Hz Моќност 1500w Вафли Големина 215x45x20mm Димензии 300x400x290mm N.W...

BGN 427.84

Търговска 2 пот шоколад смесица от електрически шоколадов фонтан смесица от домашна употреба шоколад смесица от печки

220 V Електрични 6 Слој Чоколадна Фонтана МашинаСпецификација : Моќност : 600wНапон : 220 vТежина : 4kgКарактеристики : 1, 304 Нерѓосувачки челик;2, Своите мали димензии, да зачувате простор;3, Висока безбедност перформанси.

BGN 156.80

Мечка 1.6 Л Ориз Готвене Електрически Обяд Бокс Двоен Керамичен Слой

Мечка 1.6 L Ориз Готвење Електрични Ручек Кутија Двојно Керамички СлојНапон : 220 VПриклучок : plug КинескиМоќност : 270 WКапацитет : 1.6 LГолемина : 240*164*179mmВнатрешни жолчката материјал : КерамикаПосебна функција : 6 час резервација функција

BGN 178.00 187.18

1PC 220V ФГ-100 електрически антипригарный гофретници японски клип хрупкави бисквити електрическа машина нагревательная

1 PC 220 V FY100 Електрични Нестап на вафли производителЈапонски клип бомбичка јасни електрични апарати машинаНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже :

BGN 258.00 271.10

110 / 220v електрически гофрети конус, машина за кафе / Lolley вафельница / наденица вафельница / царевица, хот-дог машина

Име : 110 V / 220 V електрични вафли конус производителот / lolly вафли создателот / колбас вафли создателот / пченка жешка куче машина Модел : NP531 Volts : 220 V / 110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 410x310x250mm Вафли големина : 142x38x38mm Пакување големина : 520x390x330mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N / W : 11kgr G / W : 13 Kgхрана материјал : Кифла Торта брашно 1000g ,Салата,јајца ,жешка куче и watterТолку лесно толку забавно да се произведе кифла жешка куче : Кифла Торта брашно 1000g,Салата,јајца и watter се промешува за да се залепи.потоа,стави паста во Предтоплина мувла'Slot,само половина.второ,puting жешка куче на паста,и фрлаат паста во текот на топлакуче до мувла слот полн со паста.печено нив 3 5minute.Мувла алуминиум + Нестап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty Електрични жешка куче во облик на создателот машина / lolly вафли машина / вафли железо / пченка вафли машина 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи и заврши заокружување отстранлив нерѓосувачки челик капе лента...

BGN 204.80

Електрически тенджери под налягане IH электромагнитно нагретая ориз с високо налягане с двойна жлъчния мехур.

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 568.00 1136.00

1PC неръждаема стомана търговски електрически фритюрник 24L голям капацитет на двойна тава 220V / 3.25 KW+3.25 KW fritadeira

1 PC Нерѓосувачки челик Комерцијални електрични длабоко fryer 24 L големикапацитет Двојно пан 220 V / 3.25 KW+3.25 KW fritadeira Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Спецификација : Електрични Нерѓосувачки челик длабоко fryer / компир fryer Модел : fy12 L2 Тип : Електрични Пакување големина : 630 x 510 x 440 mm Димензии : 580 x 500 x 420mm напон : 220 V МОЌ : 3250 W+3250 W Масло Капацитет : 12 L+12 L Нерѓосувачки челик тело Annular топлинска цевка Прецизна контрола на температурата 100% обезбедување на квалитет Со англиски јазик прирачник Функција : Функција за Луксузни тип на еден резервоар 12 L+12 L комерцијални електрични длабоко fryers со Независни масло исцедете 1.Електрични Длабоко Fryer карактеристики нерѓосувачки челик изградба и дренажа тапа...

BGN 485.39

Безплатна доставка на битова контрол на температурата електрическо отопление печка котлони

Добредојдовте на нашиот магазин1 Ако сте руската клиент, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме откако ќе плаќање, тогаш може да се испрати стоката побрзо.2...

BGN 85.00 169.60

Търговско дигитален дисплей електрически 6 цилиндровая шоколад плавильная машина истински шоколад плавильная печка

Производ параметри : Цилиндар големина : 18*16*10см Опрема големина : 66.5*36*18cm Моќ : 1 KW Моќ : 110 V / 220 V Температура опсег : 080 степени centigrade Капацитет : 12 KG Бруто тежина : 13 KG Пакет големина : 72*42*26cm карактеристики на Производот : 1...

BGN 508.00 534.40

Електрически тенджери под налягане тенджера под налягане тенджера електрическа истински 3 човека -4 човека

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 408.00 816.00