• Ново
висока ефективност 85kg/h търговската мрежа от неръждаема стомана, електрически бар сняг конус на лед, Моторни автоматична бръснач лед като кола 220v

висока ефективност 85kg/h търговската мрежа от неръждаема стомана, електрически бар сняг конус на лед, Моторни автоматична бръснач лед като кола 220v

BGN 83.20

Сума
Налично за поръчка


Моќност : 350w
G/W : 6 KG
Капацитет : 85 KG/H
Напон : 220v/50hz
Големина : 34*16*21cm

Всичко за продукта

Напрежение На Тока (В):
220V
Производствена мощност:
85 кг/ч
Номер На Модела:
WF-A109
търговска марка:
SNEECEMAN
Тип:
Електрически
Контрол:
Полуавтоматични
Обем на контейнера:
1000 мл
Функция:
Коктейли
Брой/минута:
8кг / мин
Материал:
неръждаема стомана
Входяща Мощност:
350 W
силата на:
350 W
Мощност (W):
350 W

Подобни продукти в категория

Добро качество на 5000 бр. / кутия Бяла празна желатиновая капсула размер на 000, за здравето продукт, търговия на Едро и дребно, отделена капсула

Добар квалитет 5000 компјутери / Картонска Бела Празни Желатин Капсула Големина #000,здравјето на производот,трговија на големо и мало,Одделени капсулаОпис На ПроизводотПриродни капсули се дизајнирани да се одржи било каков вид на лек билки, витамини и други материи...

BGN 207.84

UD-016 Easy-operation Single-Pot Pop Corn Making Machine / Popcorn Popper

UD016 Лесно соработка Едно Тенџере менито што се Пченка Машина за Правење / Пуканки ПоперПроизвод вовед : Машината е направена од нерѓосувачки челик умре формирање, вграден челик заграда, прилагодливи електронски палење, оган, оган костуми, спаси гас, ac 220 v батерија може да се користи, двојно тенџере пуканки пченка машина (може да биде еден, единствен контрола на оган) двоен електричен, електрична контрола, едни на други пречки...

BGN 169.60

KN-400 Snack food trailer Mobile Hot Dog Vending Trailer Car Car restaurant catering trailer с безплатна доставка

KN400 Ужинка храна приколка Мобилни Жешка Куче Вендинг Приколка Количка Автомобил ресторан угостителство приколка со бесплатен превозотKN400 Ужинка храна приколка Мобилни Жешка Куче Вендинг Приколка Количка Автомобил вовед Храна вендинг приколката е популарен и потенцијал производ...

BGN 15680.00

1PC Commercial Restaurant Heavy Duty French Fry Кътър, картофена нож ,картофена слайсер,картофена клин машина

компир спирала машина за сечење прирачник компир машина производителфотографијата покажува : КАРАКТЕРИСТИКИ : Тешкидолжност Нерѓосувачки челик комерцијални одделение, ресторан квалитетен компир slicer Сечилото големини : 1 / 4", 1 / 2", 3 / 8" и 4...

BGN 125.00 131.20

високо ефективни бутилка вино / кръгла машина за закрепване на етикети самостоятелно лепило консервени кутии с принтера дата

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1414.00 1488.00

Електрическа кана начало електрическа автоматична мощност cut glass чайник защита от прегряване

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 91.00 182.40

Electric kettle, посочена в действие функция за автоматично изключване за безопасност неръждаема стомана 304

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 74.00 147.20

Модерен нов висок клас еспресо-maker използва напълно полуавтоматични пара варене на кафе полуавтоматични

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 437.00 873.60

Електрическа Машина Етикет Разпространение, Машинното Оборудване За Закрепване На Етикети, Кръгли Бутилки С Принтера Кодирвоания

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1414.00 1488.00

Тип автоматична шайба четки Плодоовощ / промишлена миене Плодоовощ

Четка тип автоматско овошје за миење / индустриски овошје за миење(Ве молиме контактирајте го нашиот онлајн или оставете порака ако сакате да брод од страна на морето)Карактеристики : Четка тип чистење машина е главно составена од моторот, менувачот, 815 гранка ролери и така натаму, со користење на четка принцип, широко се користи во ѓумбир, компири, сладок компир, киви овошје, сите видови на ротквица, сите видови на taro корени како и овошје и зеленчук, како што се чистење и пилинг.Машината може да одвои средства за чистење, исто така, може да се мијат, пилинг работа во исто време.Опрема добар изглед, удобен операција, чистење и пилинг на голема површина, висока ефикасност, потрошувачката на енергија е мал, може да работи континуирано.Четка ролери материјали преку посебни занает обработка, трајни, опрема е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Спецификации : (Ве молиме контактирајте го нашиот онлајн или оставете порака ако сакате да брод од страна на морето)

BGN 3776.00

Електрическа кана стъклена парна кипяченый чайник черен чайник пара чайници защита от прегряване функция автоматично изключване за безопасност

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 158.00 316.80

Машина За Поставяне На Етикети На Бутилките На Най-Добрите Цени / Кръгли Кутии, Пластмасови Печатна Машина Етикет

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1064.00 1120.00

SHIPULE Pizza Oven 1.8 W търговски електрическа печка за пици професионална електрическа пещ за печене на кекс / хляб/пица с таймер

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Пица Рерна 1.8 W Комерцијални Електрични Пица Рерна Професионални Електрична Печка за Печење Торта / Леб / Пица Со ТајмерСлика на екранот на SHIPULE Пица Рерна 1.8 W Комерцијални Електрични Пица Рерна Професионални Електрична Печка за Печење Торта / Леб / Пица Со ТајмерShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

BGN 604.80

Ориентирани към клиента, високо качество мобилен трейлър барбекю колички за бързо хранене за продажба с дължина 2.5 м*1.65*2.2 м

Персонализација на висококвалитетно, мобилно брза храна количка BBQ приколка за продажба долг 2.5 m*1.65*2.2 MВе молиме имајте во предвид1...

BGN 5200.00

С фъстъци на мотора / масло Сезама извършване на машина / Машина машина

UDMJ140(Со мотор)Путер од кикиритки мелница / путер од кикиритки машина / сусам паста мелење машина​Параметри : Модел UDMJ140Мелење тркало дијаметар 155mmМоќност 1500 W 220 VКапацитет 3045kg / hТежина 28kgГолемина 485*300*320mm

BGN 352.00

термос бутилка вода начало 304 изолация от неръждаема стомана 5л electric kettle, функция за автоматично изключване за безопасност

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 251.00 502.40

Машина, миксер, месо машина за рязане на зеленчуци от неръждаема стомана 6л счупена храна попълване за продажба

Спецификација : Актуелни : 230 V / 110 V 50 HZ.60 HZМоќност : 750 WНето тежина : 18.6 kgБруто тежина : 20.6 kgКапацитет : 6 LПакување големина : 536*365*440mmМашина за детали :

BGN 1016.00

Гореща продажба на Кола автомат, с по 4 клапана и три различни на вкус от 304 неръждаема стомана за хранително-вкусовата безплатна доставка по море

Топла продажба кола вендинг машина 4 вентили и три различни вкусови, со 304 од не ' рѓосувачки челик храна одделение бесплатен превозот по мореВоведување на Автоматска кола вендинг машина 4 вентили и три различни вкусови : 1 Картичка за да нехидрати флексибилност со до 3 нехидрати вкусови; 2 Наменета за супериорни перформанси, сигурност и леснотијата на перформанси; 3 Електронска контрола одржува стабилна icebank; 4 Електронски Течни Ниво на контрола со carbonator пумпа истек на време за заштита; 5 Нерѓосувачки Челик изградба на кабинетот и вода бања гарантира издржливост; 6 Ладно carbonator елиминира сезонски CO2 корекција;Карактеристики на Автоматско кола вендинг машина 4 вентили и три различни вкусови : 1 LED светло, изглед модата и луксузот 2 Користење на 304 нерѓосувачки челик 3 Користете светот' s врвот оригиналната увоз компоненти 4 пијат вентил на потекло од САД 5 пумпа за Притисок на Италија потекло 6 Компресор употреба Италија бренд "ASPERA" 7 Температура на пијалаци е 4 степенТехнички параметар на Автоматско кола вендинг машина 4 вентили и три различни вкусови : Број на Модел KN4 Кола создателот машина Име Кола создателот машина Напон(V) 220 / 110 V 50 / 60 HZ Моќност(W) 650 W Сертификација CE Димензии 700*420*655mm 60kg Тежина Вентил 4Сликите на Автоматско кола вендинг машина 4 вентили и три различни вкусови : Деталите за KN3 Автоматско кола создателот машина за правење 3 вентили : Ладно кола на Автоматско кола вендинг машина 4 вентили и три различни вкусови : Пакување на Автоматско кола вендинг машина 4 вентили и три различни вкусови : Профил на компанијата : 1 Нашата компанијаЖЕНГЖУ ПОЗНАТ МАШИНИ, поседува богата извоз искуство за многу години...

BGN 3360.00

Мелачка вертикална машина за рязане на месо, 110/220 / 380v мелачка за месо 800 кг / ч мясоперерабатывающая машина

Месо машина за сечење 110 / 220 / 380v месо машина 800kg / час преработка на месо машинаСликата покажува : Функција Име : Вертикална месо машина за сечење (Среденскала) Тип : QW Напон : 380 / 220 / 110 V Моќ : 0.75 KW Тежина : 95 KG Димензија : 660*380*730 MM Сечење дебелина : 2,5 mm50mm (според клиенти барања прилагодување) на Оваа машина за слободни дојде со еден сет на нож ...

BGN 1300.00 1368.00

Shipule Commercial High-end upgrade, емайла подложка, фурна за пица, високоефективен фурна за пици

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Комерцијални Highend надградба, емајл лагер, пица рерна, висока ефикасност пица рернаСликата На ЕкранотShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

BGN 552.00

Домакински електрически рибен скалер с глава от неръждаема стомана/ безжичен стъргало за рибни люспи scaling descaler machine for wholesale

Домаќинство електрични риба scaler со нерѓосувачки челик глава / cordless риба скали scraper скалирање descaler машина за промет на големоЕлектрични риба скали scr aperМашина за пакување големина : 28.2*10.5*10.5 cmПакување тежина : 1.3 кгМатеријал : алатка малку е нерѓосувачки челик,трупот На авионот е пластика.Еден картон : 15pcsОдговараат за 110 V220 V AC штекерОвој производ има положено CE сертификат, квалитетот е многу сигурен, е вашиот идеален риба добар помошник.Оваа машина усвојува адаптер, силна моќ, удобен и издржливи, и убава боја кутија за пакување .Почитувани...

BGN 72.00