• Ново
Автоматичен Малък фъстъчено масло, прес машина соево масло Presser 220 200 W неръждаема стомана нов за домашна употреба

Автоматичен Малък фъстъчено масло, прес машина соево масло Presser 220 200 W неръждаема стомана нов за домашна употреба

BGN 244.00
BGN 232.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Автоматско Мали Масло од Кикирики Притиснете Машина Масло од Соја Presser 220 V 200 W нерѓосувачки челик Сосема нов За Домашна Употреба
Сликата покажува :
За домашна употреба :
Примена :
Четири бои за факултативна :

Всичко за продукта

Цвят:
розово, синьо, оранжево, златни
търговска марка:
LZHZXY
Мощност (W):
200 W
Напрежение На Тока (В):
220V
Функция:
Смесване
документ:
CE, EMC, RoHS, UR, UL
Функция:
Преса
Аксесоари:
чаша
Име на продукта:
маслопрессовая машина
Скорост:
64р/мин
Характеристика:
пестене на енергия

Подобни продукти в категория

С фъстъци на мотора / масло Сезама извършване на машина / Машина машина

UDMJ140(Со мотор)Путер од кикиритки мелница / путер од кикиритки машина / сусам паста мелење машина​Параметри : Модел UDMJ140Мелење тркало дијаметар 155mmМоќност 1500 W 220 VКапацитет 3045kg / hТежина 28kgГолемина 485*300*320mm

BGN 352.00

Ръчно прах подправки 2-200 грама, кафе, боб,зърнени храни веся машина завалки

Овој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес...

BGN 334.00 352.00

Пшеница трева сокоизстисквачка от неръждаема стомана, ръководство за употреба, зеленчуци, портокалов сок, машина сокоизстисквачка

Пченица трева морнар нерѓосувачки челик прирачник за домашна употреба зеленчук портокал цедењето машина сок extractorПараметарот : Модел ZFJ1Материјал 304stainless челикДимензија 29*21*10смТежина 2.7 кгФункција : Лесен и брз стискаш пченица трева, сок принос е висока, не ги уништи хранливите состојки.Исто така, може да се притисне на зеленчук и овошје.Функција : Едноставен дизајн и лесен за употреба.Лесно да се чисти и целосна нерѓосувачки ( храна одделение )Остатоци и сок може да се одвоиОпис : Работат од страна на страна, ќе може да се направи differnet овошје и зеленолисните растенија сок со тоа.Како што се : wheatgrass сок, сок од јаболко,лубеница сок,грозје сок,сок од круша,морков сок, сок од краставица,итнРечиси сите видови на растителни сокови и овошен сок.Лесен за одржување.Почитувани...

BGN 67.20

1 pc 220V EN550 home automatic capsule coffee machine 19bar интелигентно управление на сензорен екран capsule coffee machine

1 компјутер 220 V EN550 дома автоматско капсула кафе машина 19barинтелигентни екран на допир за контрола капсула кафе машинаСликата покажува : Опис : Производ Големина : 31.9 * 17.5 * 25.3 cmПроизвод тежина : 4.5 кгМатеријал : пластични, од не ' рѓосувачки челикНапојување : 220240 VРезервоарот за вода капацитет : 0.9 LУпотреба : се Целосно автоматскиКафе тенџере Категорија : пумпа за притисок типКафе машина капацитет : 5 чаши подолуЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 810.00 852.80

Добро качество на 5000 бр. / кутия Бяла празна желатиновая капсула размер на 000, за здравето продукт, търговия на Едро и дребно, отделена капсула

Добар квалитет 5000 компјутери / Картонска Бела Празни Желатин Капсула Големина #000,здравјето на производот,трговија на големо и мало,Одделени капсулаОпис На ПроизводотПриродни капсули се дизајнирани да се одржи било каков вид на лек билки, витамини и други материи...

BGN 207.84

птица plucker машина за пиле Defeathering машина, електрическа пиле plucker машина за пиле, патица, гъска епилация 60 модел

60 модел птица plucker машина, Пилешко DefeatheringМашина, електрични пилешко plucker машина, патка pluckerpricture покажуваDescribtionЖивина пердув отстранување машина се користи за да се отстрани пердув од живина по искасапени.Тоа е исто така погоден за пилинг на ѓумбир, компир, и на кожата, отстранување на риба.Живина depilator е идеален начин да автоматско depilator живина по колење...

BGN 578.00 608.00

високо ефективни бутилка вино / кръгла машина за закрепване на етикети самостоятелно лепило консервени кутии с принтера дата

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1414.00 1488.00

1PC Commercial Restaurant Heavy Duty French Fry Кътър, картофена нож ,картофена слайсер,картофена клин машина

компир спирала машина за сечење прирачник компир машина производителфотографијата покажува : КАРАКТЕРИСТИКИ : Тешкидолжност Нерѓосувачки челик комерцијални одделение, ресторан квалитетен компир slicer Сечилото големини : 1 / 4", 1 / 2", 3 / 8" и 4...

BGN 125.00 131.20

UDDSTP-150Garlic пилинг машина / чесън пилинг машина/нов дизайн чесън белачка

Лук пилинг машина / Нов дизајн лук нож за лупење / Лук пилинг Машина / Нов дизајн лук нож за лупењеТехнички параметри : 1, употреба на специјално дизајнирани пилинг принцип, пилинг процес, лук целосно без мелење преку ножот и тврдост, па за да се осигурате дека интегритетот на преработените производи, свежина и загадувањето слободни.2, пилинг автоматизација отсекогаш бил оперативен, и практично, заштеда на енергија, мала големина, високо производство ефикасност, лесно чистење и одржување, ниска стапка на неуспех карактеристики.3, со автоматска контрола на температурата и автоматско вовлекување уред, луклук кожата автоматско раздвојување, производот ги исполнува здравствени стандарди, бидејќи лукот не е лесно да се оштети, тоа може да се сместат предностите на повеќе дена.

BGN 2272.00

UD-016 Easy-operation Single-Pot Pop Corn Making Machine / Popcorn Popper

UD016 Лесно соработка Едно Тенџере менито што се Пченка Машина за Правење / Пуканки ПоперПроизвод вовед : Машината е направена од нерѓосувачки челик умре формирање, вграден челик заграда, прилагодливи електронски палење, оган, оган костуми, спаси гас, ac 220 v батерија може да се користи, двојно тенџере пуканки пченка машина (може да биде еден, единствен контрола на оган) двоен електричен, електрична контрола, едни на други пречки...

BGN 169.60

KN-400 Snack food trailer Mobile Hot Dog Vending Trailer Car Car restaurant catering trailer с безплатна доставка

KN400 Ужинка храна приколка Мобилни Жешка Куче Вендинг Приколка Количка Автомобил ресторан угостителство приколка со бесплатен превозотKN400 Ужинка храна приколка Мобилни Жешка Куче Вендинг Приколка Количка Автомобил вовед Храна вендинг приколката е популарен и потенцијал производ...

BGN 15680.00

Пълен интелигентна електрическа кана с автоматично бойлер чайник пълен набор от чаена плоча защита от прегряване

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 144.00 288.00

Електрическа кана от неръждаема стомана кипя автоматична термоизолация на домакински едрогабаритна колба

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 196.00 392.00

Мелачка вертикална машина за рязане на месо, 110/220 / 380v мелачка за месо 800 кг / ч мясоперерабатывающая машина

Месо машина за сечење 110 / 220 / 380v месо машина 800kg / час преработка на месо машинаСликата покажува : Функција Име : Вертикална месо машина за сечење (Среденскала) Тип : QW Напон : 380 / 220 / 110 V Моќ : 0.75 KW Тежина : 95 KG Димензија : 660*380*730 MM Сечење дебелина : 2,5 mm50mm (според клиенти барања прилагодување) на Оваа машина за слободни дојде со еден сет на нож ...

BGN 1300.00 1368.00

Електрическа Машина Етикет Разпространение, Машинното Оборудване За Закрепване На Етикети, Кръгли Бутилки С Принтера Кодирвоания

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1414.00 1488.00

Търговия на едро на продукти от Китай хидравлични спринцовки за колбаси

Трговија на големо производи кина хидраулични колбас stuffersDecription од месо, колбаси екструдер : хидраулични тип колбас stuffer може да се користи од страна на meatprocessing претпријатија и индивидуалните бизнисмени torocess различни колбаси.На electronicare увезените производи или познати домашни производи високо опременво стабилни перформанси, ниска потрошувачка на енергија и лесно ракување.Карактеристика на колбас месо екструдер : 1)не ' Рѓосувачки челик тело машини , луксуз и убава,храна канализација2) Голем капацитет сад, хидрауличниот притисок систем за пополнување колбас со пораст и пониска,lowness на бучава, со голема ефикасност3) Висок квалитет елементи усвои увоз и локалните еден, хидрауличниот притисок елемент,со добар квалитет и долг живот4) Конверзија прекинувач ,двоен контрола на храначекор прекинувачот , операција повеќе безбедност5) се Движи стил тело, повеќе простор да се користи6)Усвоен од страна висат стил хидрауличен притисок торба , погодност за отстрани ,одржување.Спецификација на колбас месо екструдер : Цената е KN260.ПроизводотИмеМоделЈачинаПродуктивностаН W(kg)Големина (мм)Моќност(kw)ЗабелешкаХидрауличниколбасStufferKN26026 L400kg / h135640 * 480 * 12400.75Нерѓосувачки челиктело; Хидрауличниавтоматско брзопополнување колбасиKN15015 L300kg / h120600 * 400 * 12400.55KN35035 L600kg / h150735 * 560 * 12401.1НАПОМЕНА : 1.за оваа машина, бидејќи ладилни е забрането во воздушниот транспорт ,превозот по море е најдобар избор...

BGN 2640.00

Италианската полуавтоматична машина се използва разбийте на пяна Еспресо кафе машина

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 382.00 764.80

Тип автоматична шайба четки Плодоовощ / промишлена миене Плодоовощ

Четка тип автоматско овошје за миење / индустриски овошје за миење(Ве молиме контактирајте го нашиот онлајн или оставете порака ако сакате да брод од страна на морето)Карактеристики : Четка тип чистење машина е главно составена од моторот, менувачот, 815 гранка ролери и така натаму, со користење на четка принцип, широко се користи во ѓумбир, компири, сладок компир, киви овошје, сите видови на ротквица, сите видови на taro корени како и овошје и зеленчук, како што се чистење и пилинг.Машината може да одвои средства за чистење, исто така, може да се мијат, пилинг работа во исто време.Опрема добар изглед, удобен операција, чистење и пилинг на голема површина, висока ефикасност, потрошувачката на енергија е мал, може да работи континуирано.Четка ролери материјали преку посебни занает обработка, трајни, опрема е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Спецификации : (Ве молиме контактирајте го нашиот онлајн или оставете порака ако сакате да брод од страна на морето)

BGN 3776.00

Кафемашина нагревателен котел цялата неръждаема стомана 1.8 л задържане на топлината за безопасност автоматично изключване функция

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 72.00 144.00

Търговска машина напитка студената машина напитка спрей двухцилиндровая машина сок Самопомощ топла и студена машина за напитки

Комерцијални пијат машина ладни пијалаци машина спреј dualцилиндричен самопомош сок машина за топла и ладна пијалок машинаКонтакт ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 008637155607086 SKYPE / email рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком МОБИЛНИ / WHATSAPP 008617719878440Превозот MehodsНајчесто поставувани ПРАШАЊА 1) Што е вашето време на испорака? Нашите испорака олово време е во рок од 10 работни дена по tt депозит примени...

BGN 1502.40

SHIPULE печка търговски електрическа пещ за печене на хляб нагревательная тръба независимо управление на неръждаема стомана на точен контрол на температурата

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Рерна Комерцијални Електрична Печка за Печење Леб Топлинска Цевка Независна Контрола Нерѓосувачки Челик Прецизна контрола на температуратаСликата На ЕкранотShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

BGN 545.60